Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

kobieta jako widowisko - ok, sformatowana pod kÂątem "mĂŞskiego spojrzenia" - ok.
ale uwaga! - przecieÂż to nie wybory miss Âświata, jest jakiÂś parytet - mĂŞÂżczyÂźni oceniani sÂą pod tym samym kÂątem, teÂż sÂą w jakiÂś tam sposĂłb uprzedmiotowieni.
na Boga, nie popadajmy w skrajnoœci, nie wybierajmy sobie dogodnych faktów do interpretacji niczym towarów na pó³ce.
Salladyn, proszĂŞ CiĂŞ, nie wrzucaj wszystkich dyskursĂłw feministycznych do jednego worka - nie wszystkieÂśmy anarchofeministki :?
...and a Happy New Year!
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

Aleksandra pisze:goÂściu wszystko mĂŞÂżnie znosi, aby potem podczas taĂąca uraczyĂŚ uÂściskiem swojÂą poddanÂą i pozwioliĂŚ jej Âłaskawie skryĂŚ siĂŞ w swoich ramionach. A Ona uÂśmiechnie siĂŞ wspaniale na finale i poprosi widzĂłw, aby wysyÂłali sms-y. JAkieÂś to wszystko dziwnie groteskowe...
Jesli bylabys laskawa dokadniej sledzic program i jezeli mialabys chocby podstawowÂą wiedze na temat tanca to wiedzialabys ze sa rowniez tance w ktorych to partnerka dominuje. Rozumiem ze teoria jakoby to facet ciskal kobieta jest ci bardziej na reke :? :? :?
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Taniec z gwiazdami ogĂłlnie jest grostekowy...
TaĂączÂą sobie na Âżywo, pokazujÂą ich mordercze treningi - niby OK, ale caÂła ta sztuczna otoczka jest nie do zniesienia!
ProwadzÂący i ich durnowate teksty...
Te uÂśmieszki i gorÂące buziaki dla gÂłosujÂących na tĂŞ a nie innÂą parĂŞ
No i teksty "czujemy siĂŞ jak wielka rodzina, to nie rywalizacja tylko dobra zabawa"
JakoÂś mnie to nie przekonuje...

Nie potrafiĂŞ sobie wyobraziĂŚ Kazi w tym wszystkim.
W tym kó³ku wzajemnej (sztucznej) adoracji.
Nie to Âże "nie upadnie tak nisko".
Ona po prostu nie pasowaÂłaby tam (przynajmniej tak mi siĂŞ wydaje)

I wcale nie chodzi mi o jakiÂś patriarchalny wymiar programu.
On taki wcale do koĂąca nie jest.
Ale w³aœnie ta sztucznoœÌ jest odpychaj¹ca...

Heh przypomniaÂły mi siĂŞ rozmowy w tÂłoku u Szymona
Jak to pseudo KwaÂśniewska mĂłwiÂła
"Namawialiœmy Ole - mo¿e wygra, wtedy mo¿e bêdziemy mogli wynaj¹Ì sobie wiêksze mieszkanko, a mo¿e i od³o¿yÌ coœ na stare lata - tak wiêc proszê ludzi dobrej woli - œlijcie SMSy" ;)


A tak w ogĂłle to jestem tu nowa i witam bardzo serdecznie wszystkich ;)
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

witamy serdecznie, witamy :D :D :D
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

m_nadzieja89 pisze: Nie potrafiĂŞ sobie wyobraziĂŚ Kazi w tym wszystkim.
W tym kó³ku wzajemnej (sztucznej) adoracji.
Nie to Âże "nie upadnie tak nisko".
Ona po prostu nie pasowaÂłaby tam (przynajmniej tak mi siĂŞ wydaje)
Zeby nie byÂło nieporozumieĂą, ja teÂż jej sobie nie wyobraÂżam w tym programie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

salladyn pisze:
m_nadzieja89 pisze: Nie potrafiĂŞ sobie wyobraziĂŚ Kazi w tym wszystkim.
W tym kó³ku wzajemnej (sztucznej) adoracji.
Nie to Âże "nie upadnie tak nisko".
Ona po prostu nie pasowaÂłaby tam (przynajmniej tak mi siĂŞ wydaje)
Zeby nie byÂło nieporozumieĂą, ja teÂż jej sobie nie wyobraÂżam w tym programie.
Tak wÂłaÂściwie to nie oglÂądam tego programu,bo nie przepadam za tego typu Âśmietnkiem.Kazia w "TaĂącu z Gwiazdami", tylko nie to!!!!!!!!

[ Dodano: Nie Maj 07, 2006 3:10 pm ]
salladyn pisze:
m_nadzieja89 pisze: Nie potrafiĂŞ sobie wyobraziĂŚ Kazi w tym wszystkim.
W tym kó³ku wzajemnej (sztucznej) adoracji.
Nie to Âże "nie upadnie tak nisko".
Ona po prostu nie pasowaÂłaby tam (przynajmniej tak mi siĂŞ wydaje)
Zeby nie byÂło nieporozumieĂą, ja teÂż jej sobie nie wyobraÂżam w tym programie.
Nie oglÂądam takich programĂłw jak "Taniec z Gwiazdami", wiĂŞc nie mogĂŞ nic na ten tema napisaĂŚ,ale czyt akie straszne braĂŚ w nim udziaÂł? Czy dla Kazi to coÂś zÂłego braĂŚ udziaÂł w popularnym programie. PokazaÂła by z pewnoÂściÂą klasĂŞ, bo jestem przekonana, Âże z taĂącem nie ma problemĂłw. :D :D :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

To siĂŞ Anialek zastanĂłw jakie masz w koĂącu zdanie na ten temat..
JuÂż nie chodzi o to, ze Kazi ma uwÂłaczaĂŚ to, ze wystÂąpiÂłaby w taĂącu z gwiazdami (mimo wszystko zrujnowaÂłabym siĂŞ na wysyÂłanie sms-ow), tylko po prostu wyglÂądaÂłoby to gÂłupio, tak jakby chciaÂła juÂż wszĂŞdzie siĂŞ wkupiĂŚ, do kaÂżdego Âśrodowiska, nawet do tego do ktĂłrego nie pasuje.
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

Aleksandra pisze:To siĂŞ Anialek zastanĂłw jakie masz w koĂącu zdanie na ten temat..
JuÂż nie chodzi o to, ze Kazi ma uwÂłaczaĂŚ to, ze wystÂąpiÂłaby w taĂącu z gwiazdami (mimo wszystko zrujnowaÂłabym siĂŞ na wysyÂłanie sms-ow), tylko po prostu wyglÂądaÂłoby to gÂłupio, tak jakby chciaÂła juÂż wszĂŞdzie siĂŞ wkupiĂŚ, do kaÂżdego Âśrodowiska, nawet do tego do ktĂłrego nie pasuje.
tu siê zgodzê. s¹ pewne granice dobrego smaku, nawet w naszych czasach. udzia³ w takim programie zostawi³by cierpki i gorzki posmak; trudno by³oby przejœÌ nad tym do porz¹dku codziennego, osobiœcie odczyta³abym to jako symboliczne lecz ca³kowite zaprzedanie siê mediom. nie mia³abym w¹tpliwoœci ju¿ ¿e Szczuka cierpi na syndrom 'parcia na szk³o'.
póki co, jest nieŸle, by³a niespodziewana wywrotka na Kó³kach Ró¿aùcowych, ale siê ju¿ chyba podnios³a, otrzepa³a brud z którym tylko podeszwy winny mieÌ stycznoœÌ i kroczy dalej. i niech roztropnoœÌ kroczy z ni¹, na razie umiejêtnie przemyca feminizm do pop kultury, tego jeszcze nie by³o.
...and a Happy New Year!
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

WeeBastard pisze:
Aleksandra pisze:To siĂŞ Anialek zastanĂłw jakie masz w koĂącu zdanie na ten temat..
JuÂż nie chodzi o to, ze Kazi ma uwÂłaczaĂŚ to, ze wystÂąpiÂłaby w taĂącu z gwiazdami (mimo wszystko zrujnowaÂłabym siĂŞ na wysyÂłanie sms-ow), tylko po prostu wyglÂądaÂłoby to gÂłupio, tak jakby chciaÂła juÂż wszĂŞdzie siĂŞ wkupiĂŚ, do kaÂżdego Âśrodowiska, nawet do tego do ktĂłrego nie pasuje.
tu siê zgodzê. s¹ pewne granice dobrego smaku, nawet w naszych czasach. udzia³ w takim programie zostawi³by cierpki i gorzki posmak; trudno by³oby przejœÌ nad tym do porz¹dku codziennego, osobiœcie odczyta³abym to jako symboliczne lecz ca³kowite zaprzedanie siê mediom. nie mia³abym w¹tpliwoœci ju¿ ¿e Szczuka cierpi na syndrom 'parcia na szk³o'.
póki co, jest nieŸle, by³a niespodziewana wywrotka na Kó³kach Ró¿aùcowych, ale siê ju¿ chyba podnios³a, otrzepa³a brud z którym tylko podeszwy winny mieÌ stycznoœÌ i kroczy dalej. i niech roztropnoœÌ kroczy z ni¹, na razie umiejêtnie przemyca feminizm do pop kultury, tego jeszcze nie by³o.

I ja siĂŞ pod tymi sÂłowami teÂż podpisujĂŞ ;)
Niech Kazimiera robi swoje w dalszym ciagu zachowujÂąc swĂłj styl i klasĂŞ
ChociaÂż gdyby jednak wystÂąpiÂła w programie Taniec z gwiazdami (lub w jakimÂś tego typu) to teÂż wydaÂłabym majÂątek na SMSy ;D


A tak z innej beczki
Co sÂądzicie o Jej dziaÂłalnoÂści politycznej?
Bo jak dla mnie Zieloni 2004 to bardzo fajna partia z konkretnymi zaÂłoÂżeniami programowymi i z dobrÂą ideologiÂą (przymajniej odpowiadajÂą oni mojemu poglÂądowi na politykĂŞ).
PiszĂŞ o tym, bo zapuÂściÂłam sobie program Kuby WojewĂłdzkiego i on tam powiedziaÂł "Ja bym chciaÂł, Âżeby w miejsce KobyÂły byÂła Kazia - teÂż na K ;)"
MyÂślicie Âże Szczuka odnalazÂłaby siĂŞ w Sejmie?

Pozdrawiam
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

m_nadzieja89 pisze: Co sÂądzicie o Jej dziaÂłalnoÂści politycznej?
Bo jak dla mnie Zieloni 2004 to bardzo fajna partia z konkretnymi zaÂłoÂżeniami programowymi i z dobrÂą ideologiÂą (przymajniej odpowiadajÂą oni mojemu poglÂądowi na politykĂŞ).
MyÂślicie Âże Szczuka odnalazÂłaby siĂŞ w Sejmie?
Akurat ta partia mi nie za bardzo odpowiada.Ma poglÂądy skrajnie lewicowe na gospodarkĂŞ.Nasz kraje nie moÂże mieĂŚ lewicy na czele bo go poprostu na to nie staĂŚ.Wszystkie ulgi, odpisy, programy ochrony to wszystko kosztuje.Lepiej dac po prostu ludziom niskie podatki i daĂŚ im wreszcie zarobiĂŚ a nie nakÂładaĂŚ na firmy 50 % podatek.Jedyne co mi siĂŞ podoba to liberalne poglÂądy w sferze tolerancji.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

m_nadzieja89 pisze:A tak z innej beczki
Co sÂądzicie o Jej dziaÂłalnoÂści politycznej?
Bo jak dla mnie Zieloni 2004 to bardzo fajna partia z konkretnymi zaÂłoÂżeniami programowymi i z dobrÂą ideologiÂą (przymajniej odpowiadajÂą oni mojemu poglÂądowi na politykĂŞ).
PiszĂŞ o tym, bo zapuÂściÂłam sobie program Kuby WojewĂłdzkiego i on tam powiedziaÂł "Ja bym chciaÂł, Âżeby w miejsce KobyÂły byÂła Kazia - teÂż na K ;)"
MyÂślicie Âże Szczuka odnalazÂłaby siĂŞ w Sejmie?
tez uwazam, ze Zieloni to najfajniejsza partia jaka jest w Polsce, ma najlepszych ludzi i to wreszcie zupelnie nowy typ polityka i polityczki. natomiast samej kazi raczej nie widze w sejmie, mysle, ze wiecej dobrego zrobi jako osoba wspierajaca.

a tak w ogĂłle to koniecznie kupcie nowa Gale! duzy wywiad z Kazia i zaskakujace zdjecia.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

zadra pisze:a tak w ogĂłle to koniecznie kupcie nowa Gale! duzy wywiad z Kazia i zaskakujace zdjecia.
http://www.gala.pl/gala2/index.jsp?plac ... &page=text ZdjĂŞĂŚ niestety nie ma...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
zadra pisze:a tak w ogĂłle to koniecznie kupcie nowa Gale! duzy wywiad z Kazia i zaskakujace zdjecia.
http://www.gala.pl/gala2/index.jsp?plac ... &page=text ZdjĂŞĂŚ niestety nie ma...
Suuuper :jupi: :lol2: :lol2: jest i Kazia i Kinga :roll: :D :D mam nadziejĂŞ, Âże jakaÂś dobra osoba, ktĂłra ma ta gazete i skaner bĂŞdzie tak miÂła i zeskanuje te fotki. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

WÂłasnie miaÂłam tu wrzuciĂŚ linka ;) Chyba bĂŞdĂŞ musiaÂła kupiĂŚ ta gazetĂŞ :P

Co siĂŞ tyczy zielonych, to wÂłasnie wspycham siĂŞ w szeregi Ostrej :D :D :D ;D

Aha.. ZdjĂŞĂŚ jestem ciekawa tym bardziej, zĂŞ ktoÂś na Gender powiedziaÂł, ze fotograf chyba Kaz nie lubi, bo sÂą nieciekawe..
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Obrazek

Obrazek

jak bede miaÂła czas to zeskanuje pozostaÂłe 2 fotki
mi siĂŞ nawet podobajÂą
najlepsza jest ta w niebieskim ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 29 gości