[TVN] W11 - Wydział Śledczy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Sorry nie zauwaÂżylem. A ile ona ma lat?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

khornik pisze:A ile ona ma lat?
Ma dokÂładnie 35 lat... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

a mnie sie wydaje ze bardziej sprawy KRYMINALNYCH sa koloryzowane i przedobrzsane takie troche BAJKOWE no i nie podoba mi siesposĂłb w jaki aktorzy GRAJA POLICJANTĂłW chcyba za bardzo wczuwaja sie w role i denerwuje mnie to jak chcÂą udawac "TWARDZIELI" ....

W11 to W11 ...DETEKTYWI TO DETEKTYWI dla mnie OBA SERIALE SÂą swietne!!! bez dwĂłch zdan

Odcinek z CEBULA byÂł rewelacyjny problem dotyczacy chyba wszystkich i w ogĂłle...
TAK TRZYMAĂŚ
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

wiesz co skosultuj swĂłj przypadek u lekarza bo chyba tyle ci w twoim mĂłzgu pozostaÂło nie oglÂądasz Kryminalnych wiec siĂŞ na ich temat nie wypowiadaj bo policja wÂłaÂśnie taka musi byĂŚ taka jakak oni grajÂą prawdziwa ostra twarda a nie proszĂŞ otworzyĂŚ [policja banfdzior otwiera i jeszcze daje im rÂączki do kajdanek
oczywiÂście to scenariusz z W11 badziwnego gĂłwna sraczki!
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

Ania_18 pisze:W11 badziwnego gĂłwna sraczki!
HAHAHAHAHA!!!! :lol2:
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

badziwe jakich ma³o i ten ¿enuj¹cy tytu³ tak pracuje prawdziwa policja jakby tak praxow¹³a to £ukasz z Poznnaia do dzisija by ¿y³ a Dawid nie by³ by na wó¿ku inwalidzkim tajk to chyba pracuj¹ w Bajce o POlicjantach chyba jakœ kiedyœ widziz³am ci policjanùci nawe wygl¹daj¹ jak z bajki te nosy te ³ysiny, i do tego bez wykszta³cenia co to jest zawodówka albo tecfhnikum tyo nic i k¿dy z nixch jest zdegenerowany g³upia Palka jesy ju¿ babci¹ a cieszy siê jkaby ju¿ mia³a 50 lat i jaka sczzêœliwa ¿e jwej córeczk w tym samymwikeu urodzi³a co ona jak ja bym siê dopwiedziz¹³ o ci¹¿y mego dziecka w wiekiu 17 lat to bym da³a pop¿¹dne lanie i wyrzucia³a z domu a ta siê lansuje!!! Zdegenerowanie totalne!!!!!!

Do tego brak profesjonalizmu


Kryminalni sa the best!!!! OczywiÂście!!!

[ Dodano: PiÂą Maj 19, 2006 8:34 pm ]
"Taùca z gwiazdami". Jak ju¿ informowaliœmy, ogl¹da³o go w niedzielê 7,4 mln widzów. Wysoki wynik zanotowa³ te¿ serial "Na Wspólnej", który we wtorek zgromadzi³ przed telewizorami ponad 3,9 mln widzów. 3,6 mln osób ogl¹da³o natomiast niedzielne wydanie "Faktów". Dobre wyniki notuje równie¿ magazyn interwencyjny "Uwaga!". Kulisy s³awy Iwony Szymaùskiej-Pavlovic zgromadzi³y przed ekranami niemal 3,4 mln telewidzów. 200 tys. osób mniej ogl¹da³o z kolei "Pod napiêciem", a 3,1 mln widzów œledzi³o losy bohaterów serialu "Kryminalni". Wyj¹tkowo ma³¹ widowniê odnotowa³ serial "Detektywi", który ogl¹da³o w poniedzia³ek jedynie 2,3 mln osób.


Jak saÂłobo niektĂłre filmy wstyd!
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

29.05 2006
Sledztwo poprowadza

JOANNA CZECHOWSKA i RAFAL KOPACZ !!! ;-)


a to wszystko ze wzgledu na kontuzje Sebastiana ktĂłry wskoczyÂł w gips na pocztaku maja a wyskoczyÂł z niego dopiero przedwczoraj ;-) zapowiada sie ciekawy ukÂład ciekawy mixik ;-)
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ciekawe jak Joasia i RafaÂł sobie poradzÂą. Do tej pory chyba nie prowadziÂła Âśledztwa z kimÂś innym niÂż Sebastian.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

nie no na pewno sobie poradza ;-)

Szkoda ze nie poÂłaczyli jej z Kuba :devil: ale kto wie 8) :lol:
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

o jezu to prawdziwie fascynujÂące!!!!
Serial NA DOBRE I NA ZłE najlepszym polskim serialem we wszytskich dziedzinach sztuki!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Aniu 18 wyobraŸ sobie, ¿e s¹ osoby które lubi¹ ogl¹daÌ W11. Uwa¿am ¿e tego serialu nie mo¿na porównywaÌ z Kryminalnymi bo W11 to pól dokument pó³ serial gdzie gra aktorów nie jest najwa¿niejsza, a Krymialni to zwyk³y serial.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

i mnie sie osobiscie bardzo podobaÂł odcinek w ktĂłrym wymieszali Joanne Czechowska i RafaÂła Kopacza caÂłkiem fajnie im to wyszÂło ;-) :brawa: odcinek zabawny w ogĂłle ciekawa sprawa ostatnim tygodniu w ogĂłle byÂły b.ciekawe sprawy :brawa:
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

To chyba niesttey ten badziewq nigdy nie bêdzie godny obejrzenia nawet 5 minut, zastrzaj¹ca g³upota sztucznoœÌ i amatorsczyzna nawet we wakacje telewizja TVN zamioerza nasz katowaÌ t¹ g³upot¹, bo¿e a kiedyœ by³a to moja ulubiona stacja a teraz tylko serial Kryminalni trzyma poziom i nic poza tym!!! A dzisiejszy odciek zabójczy Marek w roli ojca porwanego syna i ten p³acz Krzysia w oddali , odcinek Boski!!!!!
Serial NA DOBRE I NA ZłE najlepszym polskim serialem we wszytskich dziedzinach sztuki!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Droga Aniu_18 jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia tylko ciagle krytykujesz to nie pisz nic! Rozumiem nie lubisz tego serialu i juÂż to napisaÂłaÂś - akceptujĂŞ to, ale po co to wszystko powtarzasz w kaÂżdym swoim poÂście w tym temacie :?: :? I jeszcze w kaÂżdym poÂłowa jest o "Kryminalnych". :? RadziÂł bym Ci zajaĂŚ siĂŞ czymÂś innym np. naukÂą moÂże jĂŞzyka polskiego, bo w Twoich postach niektĂłre zdania "kupy" siĂŞ nie trzymajÂą... :x

A Joanna i RafaÂł dobrze sobie poradzili. ;) WiedziaÂłem, Âże tak bĂŞdzie. :P Specjalnie oglÂądaÂłem ten odcinek Âżeby to zobaczyĂŚ. :D Ich sprawa byÂła taka sobie, ale niektĂłre sytuacje byÂły zabawne np. ta gdy Joann klikaÂła na gg. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Fajnie, ¿e W11 bêdzie w wakacje. Oczyiwœcie szkoda, ¿e tylko powtórki , ale ostatnio trochê odcinków opuœci³em, wiêc teraz bêdê móg³ je zobaczyÌ. Jednym z niewielu odcinków jaki ostatnio ogl¹da³em by³ w³aœnie odcinek Joasi i Rafa³a. By³ bardzo fajny, a i komisarze dobrze wspó³pracowali. Aniu18 jeœli jesteœ fanatyczk¹ "Kryminalnych", a "W11" chcia³abyœ spaliÌ na stosie to proszê Ciê nie pisz tego w ka¿dym Twoim poœcie. Pozdrawiam :)
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości