Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Aleksandra pisze:
m_nadzieja89 pisze:Ej no dobra
zamaÂślaniÂłam masÂłem maÂślanym ;P
Ale wiadomo byÂło o co chodzi ^^

No wÂłaÂśnie - to juÂż pisaÂłam - trochĂŞ mnie to zawiodÂło, Âże Kaz 2x siĂŞ odzywa w tym kawaÂłku ;/

A wykorzystanie kawaÂłka zespoÂłu Chumbawamba to niezÂły chwyt
Taki klasyk w hiphopwym utworze zawsze dodaje mu uroku ;]


A co myÂślicie o konkursie "10 tysiĂŞcy znakĂłw dla Kazimiery Szczuki"?
PoÂłasicie siĂŞ Âżeby coÂś napisaĂŚ ;>
Co do konkursu - mam bardzo du¿o tekstów, bo pisze ksi¹¿ke. Pomyœla³am, aby wybraÌ najlepsze i scaliÌ je w jedn¹ caloœÌ, bo - wbrew pozorom- stanowi¹ raczej mnóstwo skonsolidowanych cz¹stek, które mo¿na mieszaÌ i którymi mozna siê bawiÌ do woli...
Zobaczymy co z tego bĂŞdzie.. ale udziaÂł w konkursie biorĂŞ raczej dla tzw. 'zasady', bo jakbym chciaÂła, to myslĂŞ, Âże nie byÂłoby problemu z 'zaÂłatwieniem sobie' opinii Kaz nt. moich tekstĂłw ;)

Love
AK
Ja nie mam problemu z pisaniem i nigdy nie mia³am,ale teraz skupiam siê tylko i wy³¹cznie na pisaniu tekstów piosenek, ew.wierszy :D A jak¹ jeœli mo¿na spytaÌ Aleksandro ksi¹¿kê piszesz i o czym :?
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Co do konkursu - mam bardzo du¿o tekstów, bo pisze ksi¹¿ke. Pomyœla³am, aby wybraÌ najlepsze i scaliÌ je w jedn¹ caloœÌ, bo - wbrew pozorom- stanowi¹ raczej mnóstwo skonsolidowanych cz¹stek, które mo¿na mieszaÌ i którymi mozna siê bawiÌ do woli...
Zobaczymy co z tego bĂŞdzie.. ale udziaÂł w konkursie biorĂŞ raczej dla tzw. 'zasady', bo jakbym chciaÂła, to myslĂŞ, Âże nie byÂłoby problemu z 'zaÂłatwieniem sobie' opinii Kaz nt. moich tekstĂłw

Love
AK

Kurcze, jeÂśli jest tak jak piszesz to masz fart. ;]
Taka opinia od Kazimiery to byÂłoby coÂś.
A tutaj to wÂątpie, Âże ona do kaÂżdego uczestnika bĂŞdzie odsyÂłaĂŚ odpowiedÂź co myÂśli o danym tekÂście.
A pozatym spostrzeg³am w regulaminie, ¿e konkurs jest dla pe³noletnich wiêc niby mogê siê ugryŸÌ ;p

Co do pisania - to piszĂŞ ;]
MajÂąc mamĂŞ humanistkĂŞ to od dziecka siĂŞ tym interesowaÂłam - wpierw z niejakiego przymusu, a teraz zamiÂłowania ;]
Piszê g³ównie wiersze, chocia¿ zdarza mi siê strzeliÌ coœ w rodzaju opowiadania. Uwielbiam tak¿e pisaÌ felietony ;]
Zamys³ ksi¹¿ki chodzi mi po g³owie od jakiegoœ czasu, ale uzna³am ¿e do tego trzeba dorosn¹Ì ;] Ja jeszcze mam chyba czas ;]

Pozdr.
"Nolite te bastardes carborundorum."
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jest juÂż zapis rozmowy z KaziÂą >>> http://rozmowy.onet.pl/na_zywo.html?ITE ... 4&OS=70452 :D Tak jak myÂślaÂłem dali krĂłtki fragment - tylko 6 minut 48 sekund. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

m_nadzieja89 pisze:Kurcze, jeÂśli jest tak jak piszesz to masz fart. ;]
Taka opinia od Kazimiery to byÂłoby coÂś.
A tutaj to wÂątpie, Âże ona do kaÂżdego uczestnika bĂŞdzie odsyÂłaĂŚ odpowiedÂź co myÂśli o danym tekÂście.
A pozatym spostrzeg³am w regulaminie, ¿e konkurs jest dla pe³noletnich wiêc niby mogê siê ugryŸÌ ;p

Co do pisania - to piszĂŞ ;]
MajÂąc mamĂŞ humanistkĂŞ to od dziecka siĂŞ tym interesowaÂłam - wpierw z niejakiego przymusu, a teraz zamiÂłowania ;]
Piszê g³ównie wiersze, chocia¿ zdarza mi siê strzeliÌ coœ w rodzaju opowiadania. Uwielbiam tak¿e pisaÌ felietony ;]
Zamys³ ksi¹¿ki chodzi mi po g³owie od jakiegoœ czasu, ale uzna³am ¿e do tego trzeba dorosn¹Ì ;] Ja jeszcze mam chyba czas ;]
Fajnie,Âże piszesz, moÂże przeÂślesz jakiÂś wiersz :? :D ChĂŞtnie cos poczytam i tez mam mamĂŞ humanistkĂŞ, teraz juz na emeryturze :D
Pozdr.
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Bardzo fajna piosenka i z przesÂłaniem :) Ale wielka szkoda, Âże Kazia nie rrrapuje... ArtykuÂł w New York Timesie teÂż ciekawy. Kazia rzeczywiÂście wyglÂąda jak mĂŞczenniczka na tym zdjĂŞciu :)
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

khornik pisze:Bardzo fajna piosenka i z przesÂłaniem :) Ale wielka szkoda, Âże Kazia nie rrrapuje... ArtykuÂł w New York Timesie teÂż ciekawy. Kazia rzeczywiÂście wyglÂąda jak mĂŞczenniczka na tym zdjĂŞciu :)
Tak wÂłaÂśnie jak mĂŞczenniczka, to przykre :cry: Smutna, zmĂŞczona Kazia :cry:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Kurcze, jeÂśli jest tak jak piszesz to masz fart. ;]
Taka opinia od Kazimiery to byÂłoby coÂś.
A tutaj to wÂątpie, Âże ona do kaÂżdego uczestnika bĂŞdzie odsyÂłaĂŚ odpowiedÂź co myÂśli o danym tekÂście.
A pozatym spostrzeg³am w regulaminie, ¿e konkurs jest dla pe³noletnich wiêc niby mogê siê ugryŸÌ ;p

Co do pisania - to piszĂŞ ;]
MajÂąc mamĂŞ humanistkĂŞ to od dziecka siĂŞ tym interesowaÂłam - wpierw z niejakiego przymusu, a teraz zamiÂłowania ;]
Piszê g³ównie wiersze, chocia¿ zdarza mi siê strzeliÌ coœ w rodzaju opowiadania. Uwielbiam tak¿e pisaÌ felietony ;]
Zamys³ ksi¹¿ki chodzi mi po g³owie od jakiegoœ czasu, ale uzna³am ¿e do tego trzeba dorosn¹Ì ;] Ja jeszcze mam chyba czas ;]
Niestety, jeszcze nigdy z tego nie skorzystaÂłam, jakby ciÂągle bĂŞdÂąc pod naciskiem wÂłasnego wyobraÂżenia o krytyce jako niszczycielce bÂłogiej,pisarsko-grafomaĂąskiej nieÂświadomoÂści... Co absurdalne- jednoczeÂśnie sama siĂŞ tÂą krytyka trudniÂąc ;)
Veresa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 11:55

:) ->

Post autor: Veresa »

Piekło nie raj, tutaj zawraca czas..
~Echosystem~
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

Vereso dziĂŞkujemy serdecznie za wszelkie info - trzymaj rĂŞkĂŞ na pulsie.
SpĂłjrz jednak 5 postĂłw przed Twoim. ^^^
:)
...and a Happy New Year!
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

TrochĂŞ CiĂŞ rozumiem Aleksandro ;]
Krytyki teÂż siĂŞ... bojĂŞ?
Nie tyle co bojĂŞ, tylko nie wiem jakbym siĂŞ zachowaÂła, gdyby ktoÂś mi powiedziaÂł Âże to co robiĂŞ nie ma sensu, czy Âże jest beznadziejne.
Dla mnie to co robiê ma jak¹œ wartoœÌ i to siê liczy przede wszystkim.
ChociaÂż gdybym zostaÂła negatywie oceniona przez kogoÂś pokroju Szczuki to mocnobym siĂŞ zastanowiÂła, zanim zdecydowaÂłabym siĂŞ napisaĂŚ jakiÂś tekst....

Ale jednak chyba warto sprĂłbowaĂŚ ;]
Jak nie wyjdzie to trudno...

NapisaÂłaÂś, Âże trudnisz siĂŞ krytykÂą.
MoÂżna wiedzieĂŚ w jaki sposĂłb? Tzn co siĂŞ kryje pod tymi sÂłowami?
Krytyka zawodowa? Amatorska?
(nie mam pojĂŞcia ile masz lat, wiĂŞc nie orientuje siĂŞ zbytnio ;])

______________________________________

Tamto zdjĂŞcie Kaz chyba w peÂłni pokazuje zmĂŞczenie jakie towarzyszyÂło obronie LeMa...

______________________________________

Szkoda, Âże ten fragment jest taki krĂłtki.
Ale wiêkszoœÌ ciekawych wypowiedzi pokazali ;]


Pozdr.
"Nolite te bastardes carborundorum."
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Uwaga! Kazia wystÂąpi dzisiaj w magazynie "24 Godziny"! OprĂłcz niej goÂściem Bogdana Rymanowskiego bĂŞdzie Wojciech Cejrowski. Zapowiada siĂŞ wyjÂątkowo ciekawie - TVN24, godz. 21:00.
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Marcin pisze:Uwaga! Kazia wystÂąpi dzisiaj w magazynie "24 Godziny"! OprĂłcz niej goÂściem Bogdana Rymanowskiego bĂŞdzie Wojciech Cejrowski. Zapowiada siĂŞ wyjÂątkowo ciekawie - TVN24, godz. 21:00.
Gdybym wiedziaÂła wczeÂśniej, buuuu :evil: Jak zwykle jestem do tyÂłu to juÂż u mnie norma :cry:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No qrcze ja teÂż przegapiÂłem... :hmm: Wszystko przez to, Âże nie wiedziaÂłem o tym. :cry: MoÂże ktoÂś ogladaÂł :?: to byÂłby tak dobry i opowiedziaÂł co Kazia mĂłwiÂła itp. :rydzyk: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No ja ogl¹da³em. By³o abrdzo zabawnie, Kazia przeuroczo sprzecza³¹ siê z Cejrowskim i podkreœla³a, ¿e nie jest oszo³omk¹. Stwierdzi³a, ¿e skoro uwa¿a siê za katola to niech przede wszystkim zajmie siê ksiê¿mi, którzy "dobieraj¹ siê do dzieci", zamiast homoseksualistami. Ryman niewiele musia³ mówiÌ, oni sami toczyli rozmowê - zaciêt¹ rozmowê. :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jest maÂły zapis i fotka na tvn24.pl z wczorajszego "Magazynu 24 godziny":

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości