Fakty - program informacyjny TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

AleÂż nie chcĂŞ szerzyĂŚ teorii spiskowych, bo napisaÂłem ,Âże nie to zwiÂązku z prowadzÂącym. Ale Durczok ma po prostu pecha.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
maciekpro
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: piątek 23 cze 2006, 18:26

Post autor: maciekpro »

Wiecie tak czytam, wasze komentarze i siĂŞ zastanawiam na co wy liczycie w najlepszym programie informacyjnym.
O co Wam chodzi, czy Wam dogodziĂŚ trzeba wydawaĂŚ duÂżo za duÂżo.
Wpadki zdarzaj¹ siê, ale to tylko dlatego, bo jest du¿e napiêcie i stres przed "Faktami", ka¿dy chce jak najlepiej wypaœÌ w swoim fachu.
Zrozumcie w rzadnej telewizji nie ma tak przyjemnej atmosfery i takiego stresu.
Pozdro i za wiele nie wymagalcie, bo na b³êdach cz³owiech uczyÌ siê ma.
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

"Maciek pro" - jakbym gdzieœ ju¿ to s³ysza³...hmm... Cz³owieku - ja rozumiem, ¿e sie stresuj¹ ale je¿eli chc¹ byÌ najlepsi nie mog¹ sobie pozwoliÌ na to aby puszcza³y im nerwy. Oczywiœcie b³êdy siê zdarzaj¹ ale trzeba je eliminowaÌ oczywiœcie je¿eli nie jest sie w Polsacie. Czy wg Ciebie ka¿dy program powinien zaczynaÌ siê jak¹œ wpadk¹?; np. w poniedzia³ek - prowadz¹cy ma sie przewracaÌ, wtorek - myliÌ tekst, œroda - powiedzmy brak œwiat³a. - czy uwa¿asz, ¿e tak powinny wygl¹daÌ serwisy?
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Wczoraj mia³am osobliwy sen a mianowicie, ¿e Mariusz Max Kolonko nadawa³ jak¹œ relacjê z USA dla Faktów. Nie wiem czy by³ zamiast Kasi S³awiùskiej, ale moje nocne mary lubi¹ zamieniaÌ siê w rzeczywistoœÌ.
maciekpro
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 7
Rejestracja: piątek 23 cze 2006, 18:26

Post autor: maciekpro »

"Khornik"- nie uwa¿am, ¿e maj¹ wypadaÌ Ÿle codzinnie, chodzi³o mi raczej o wyrozumia³oœÌ wzglêdem redakcji. Rozumiem twoje oburzenie, ale czasami moglibyœmy odpuœciÌ z krytykanctwem. Mimo wszystko mam nadziejê, ¿e bêdzie mniej wpadek.
Pozdr
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

mnie te¿ sie nie podobaj¹ te "wpadki" ci¹gle coœ a to œwit³o atam te lini sie nie w³¹czaj¹ a to grafika sie zmieszala. no jakoœ w innych serwisach nie maj¹ tak czêsto wpadek. no sorry ale takie mam odczucia a szkoda mi ich bo chcia³bym ¿eby im to wszystko ³adnie wysz³o bo kilka wpadek i utrwala sie przekonanie oo serwisie mam nadziejê ¿e ju¿ sie poprawi¹
no more wpadek :)
TVN innowacja i nowoczesność...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Durczok dzisiaj przegi¹³ :evil: Ca³y dzieù ogl¹da³em ró¿ne stacje informacyjne (i TELE, CNN, BBC WORLD, EURONEWS). We wszystkich kana³ach, podkreœlam we wszystkich tematem nr 1 by³ konflikt Izraelsko-Libaùski. Tymczasem we Faktach ten temat pojawi³ siê nie jako pierwszy, drugi czy trzeci ale jako ... czwarty :!: Rozumiem ¿e Durczok nie uwa¿a by ten temat by³ wa¿ny. Co tam ¿e wszyscy o tym tr¹bi¹, co tam ¿e byÌ mo¿e wkrótce (niestety) wybuchnie miêdzy tymi krajami wojna. Przerzucam siê na WYDARZENIA.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Durzok po prostu myli telewizjê publiczn¹ z komercyjn¹. Tak nie mo¿e byÌ. :evil: Mam ju¿ go doœÌ w roli prowadz¹cego. ùiech wraca tam sk¹d przyszed³ a najlepiej niech Kamila zatrudni Panorama. :twisted:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

ZapomniaÂłem jeszcze dodaĂŚ Âże relacja z tego waÂżnego dla wszystkich (oprĂłcz Durczoka) wydarzenia trwaÂła niecaÂłe trzy minuty.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

salladyn pisze:Durczok dzisiaj przegi¹³ :evil: (...) Przerzucam siê na WYDARZENIA.
Tak, tylko, ¿e "Wydarzenia" na które chcesz siê przerzuciÌ ten temat (z)realizowa³y jako jeden z ostatnich (materia³ Piotra Maœlaka pojawi³ siê dopiero po Ziêtkiewicz, która mówi³a coœ o cenach wy¿szych z powodu suszy) :lol: Za nim znalaz³a siê tylko wypowiedŸ Zidane'a i materia³ o ch³opaku który ma graÌ w szkó³ce angielskiej - Manchester City (Michalaka).
Poza tym czy temat ten byÂł rzeczywiÂście dopiero na czwartym miejscu? W sumie materiaÂł jako trzeci (po PÂłusce i Kolendzie), ale wczeÂśniej Durczok rzeczywiÂście odczytaÂł informacjĂŞ o zatrzymaniu SÂłomki.
WÂątpiĂŞ, by "WiadomoÂści" dzisiaj miaÂły owÂą WojnĂŞ jako pierwszÂą.

MaÂło Kamila w tym tygodniu, tylko 2 dni prezentowaÂł "Fakty", myÂślaÂłem, Âże bĂŞdzie do niedzieli i zapowie powracajÂącÂą z urlopu StyÂśkĂŞ (ta teÂż daÂłaby ten temat dalej, podobnie jak Durczok) 8) Marciniaka maÂło, widac urlopuje, jutro znowu Kajdanowicz.
A dziÂś liczyÂłem na bloczek jakiÂś o 19., w ktĂłrym moÂżna byÂło wspomnieĂŚ chociaÂżby o kontrewolucji na Ukrainie ;-)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

FAKTY siĂŞ staczajÂą :!: SÂą coraz nudniejsze, polskie do bĂłlu i prowadzone przez osobĂŞ ktĂłra dyszy, sapie, stĂŞka i poziom samozadowolenia ma chyba wyÂższy od Macieja MaleĂączuka. JeÂśli Justyna nie wrĂłci to chyba oszalejĂŞ. Albo przerzucĂŞ siĂŞ na ... no wÂłaÂśnie nie wiem na co.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Fakty bardzo zmieniÂły swojÂą twarz od 1 maja. Durczok na pierwszym miejscu stawia polskie tematy bez wzglĂŞdu na to czy sÂą one waÂżne czy nie. Zdarza mu siĂŞ nawet, Âże np. o aferze billboardowej byÂło kilka sekund,a za to byÂł materiaÂł o syropkach. Wielu cieszyÂło siĂŞ z jego przejÂścia do "FaktĂłw" ale teraz wg mnie pod wzglĂŞdem merytorycznym sÂą gorsze.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Brawo panie Durczok! :brawa: :twisted: DzĂŞki panu Fakty sÂą na 3 miejscu wÂśrĂłd najchĂŞtniej oglÂądanych programĂłw informacyjnych, za WiadomoÂściami i Teleexpresem. To rzeczywiÂście szczyt szczytĂłw.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

NaprawdĂŞ? OdkryÂłaÂś AmerykĂŞ... :/ Tak jest juÂż od paru miesiĂŞcy jak nie dÂłuÂżej i to nie dziĂŞki Durczokowi. :> :?

WidaĂŚ jesteÂś kolejnÂą takÂą osobÂą, ktĂłra myÂśli, Âże w parĂŞ miesiĂŞcy z 3 miejsca "Fakty" uplasujÂą siĂŞ na 1. :? ÂŻeby tak siĂŞ staÂło to trzeba czasu (Durczok dostaÂł na to 3 lata) i zmian, dobrych zmian na razie jest tak sobie. :roll: SzczegĂłlnie dobieranie tematĂłw moim zdaniem czasem jest kiepskie - raz dadzÂą coÂś niewaÂżnego, zbĂŞdnego pomijajÂąc jakiÂś waÂżny news. :> To mi siĂŞ stanowczo nie podoba. :nie:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie moÂżna mĂłwiĂŚ, Âże Durczok na poprawĂŞ wynikĂłw oglÂądalnoÂści dostaÂł 3 lata. On sobie sam taki termin wybraÂł.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości