Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ja bym jednak nieco oddzieliÂł te dwie pÂłaszczyzny (choĂŚ zawsze) radoÂści :lol2:
nika pisze: muszĂŞ sobie cos powtĂłrzyĂŚ na jutrzejszy egzam (uff ostatni w tej sesji-mam nadziejĂŞ)
Trzymamy kciuki :D

No i mamy nowy dzieĂą ... i nowÂą stronĂŞ wÂątku :D
Ciekawe co nam te nowoÂści przyniosÂą i jak bĂŞdÂą siĂŞ prezentowaÂły :>
Co nam przyniesie nowy dzieĂą ... :roll: No i czym, jakimi treÂściami rzecz jasna, w najbliÂższym czasie zapeÂłnimy kolejnÂą stronĂŞ :roll:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

A co przysporzy wiĂŞkszej sÂławy od afery?
..dziadek w Wermachcie :devil: ale to raczej bad fame :/

..no i ja muszê obwieœciÌ z³¹ nowinê :( po wczorajszym raporcie mo¿na stwierdziÌ ¿e œlad po naszej Agacie zagin¹³ :( :(

chociaÂż dzis byÂłoby kilka tematĂłw : 2 z lubuskiego i 1 z Kalisza ale niestety przewijajÂą siĂŞ tylko na pasku :/

A pamiĂŞtacie cudowny piÂątek.. tydzieĂą temu.. ? :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

obieÂżyÂświat pisze:
A co przysporzy wiĂŞkszej sÂławy od afery?
..dziadek w Wermachcie :devil: ale to raczej bad fame :/
Dobre :brawa: :tanczy: :lol: :lol:
chociaÂż dzis byÂłoby kilka tematĂłw : 2 z lubuskiego i 1 z Kalisza ale niestety przewijajÂą siĂŞ tylko na pasku :/
Jeden z nich juÂż poszedÂł siĂŞ pasaĂŚ :?
A pamiĂŞtacie cudowny piÂątek.. tydzieĂą temu.. ? :(
Nie przypominaj .. :( :(

A wystarczy³aby odrobina dobrej woli ze strony wydawcy Dnia na ¿ywo (jeœli takowy istnieje :devil: ), ¿eby choÌ na 2 minutki przenieœÌ siê do Poznania ... :rozglada:

No chyba, Âże te kradzieÂże i porwania, o ktĂłrych wczoraj pisaliÂśmy wchodzÂą w rachubĂŞ :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

wojtek-poznan pisze:o! Nika wrocila:) fajnie...to prawie jak powrot Agaty;)
O jak miÂło mi :red: jestem ale jakby mnie nie byÂło, jutro jade na wesele w niedziele pewnie bĂŞdĂŞ odsypiaĂŚ, a potem we wtorek znowu znikam w gĂłry na jakiÂś czas.
Ja narazie chÂłopaki ja nie wypatrujĂŞ Agatki, coÂś czujĂŞ, Âże ona gdzieÂś siĂŞ wyleguje na plaÂży i jest daleko myslami od zdawania jakichkolwiek relacji a i tematĂłw w P-niu i okolicach brak. Szkoda, Âże Agata nie ma staÂłego programiku codziennie jak Krzysiek GĂłrlicki (ktĂłrego jestem fankÂą :) ) jak nie ma go w porannych serwisach albo wieczorem w raporcie to zawsze mnie ratujÂą te krĂłtkie newsy o internecie podawane przez niego 3 razy dziennie. Hhhihi ja to mam dobrze :P
P.S. Black, nie dziĂŞkujĂŞ 8)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

nika pisze:Ja narazie chÂłopaki ja nie wypatrujĂŞ Agatki, coÂś czujĂŞ, Âże ona gdzieÂś siĂŞ wyleguje na plaÂży i jest daleko myslami od zdawania jakichkolwiek relacji a i tematĂłw w P-niu i okolicach brak.
Och musiaÂłaÂś mi to uÂświadamiaĂŚ i obrazowo przedstawiaĂŚ?!!! PodciĂŞÂłaÂś tym samym lawinĂŞ moich wyobraÂżeĂą :lol2: Agata na plaÂży ... :neutral: toÂż ona moÂże wrĂłciĂŚ opalona jak Omenaa :lol2:
Nie ma Agaty, a ja tak bardzo chciaÂłem jÂą prz tym 40 stopniowym upale zobaczyĂŚ ubranÂą w marynarĂŞ :lol2:
Szkoda, Âże Agata nie ma staÂłego programiku codziennie jak Krzysiek GĂłrlicki (ktĂłrego jestem fankÂą :) ) jak nie ma go w porannych serwisach albo wieczorem w raporcie to zawsze mnie ratujÂą te krĂłtkie newsy o internecie podawane przez niego 3 razy dziennie. Hhhihi ja to mam dobrze :P
W odniesieniu do Agaty i jej pracy koncepcja codziennie 3 razy dziennie mi odpowiada, ale nie koncepcja tego krĂłtkiego programiku ;) :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

znikam na jakis czas.... zasluzony urlop:) moze gdzies tam na plazy albo w kniejach spotkam Agatke:) do zobaczenia, na razie, pa
niech zyja redakcje lokalne:)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No Âświetnie :? Wszyscy wyjeÂżdÂżajÂą na urlopy ... to moÂże ja teÂż siĂŞ wybiorĂŞ :roll:

Nie, jeszcze nie :lol2: Poczekam aÂż pogoda siĂŞ schrzani :lol2:

PĂłki co zostajĂŞ na posterunku i mimo wszystko wypatrujĂŞ pojawienia siĂŞ Agaty :D
ChoĂŚ teraz to pewnie przez tydzieĂą jeÂśli nie dÂłuÂżej bĂŞdÂą Âżyli w tvn24 tÂą burzÂą politycznÂą, ktĂłra siĂŞ rozpĂŞtaÂła :/
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

wojtek-poznan pisze:znikam na jakis czas.... zasluzony urlop:) moze gdzies tam na plazy albo w kniejach spotkam Agatke:) do zobaczenia, na razie, pa
Udanego urlopiku, weekendziku czegokolwiek byleby byÂło udanie! :tanczy:
Aaha przecie¿ ty jesteœ specem od "szczêœcia do Agaty" , wiêc bez aparatu ani rusz! Jak zobaczysz smuk³¹, opalon¹ brunetkê o piwnych sarnich oczach - trzaskaj migawk¹ ile wejdzie to mo¿e byc ONA! 8)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ZdjĂŞcia lepiej robiĂŚ bez flasha, Âżeby nie spÂłoszyĂŚ ... fotografowanego obiektu, zakÂładajÂąc, Âże zdjĂŞcia sÂą robione z ukrycia :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze:ZdjĂŞcia lepiej robiĂŚ bez flasha, Âżeby nie spÂłoszyĂŚ ... fotografowanego obiektu, zakÂładajÂąc, Âże zdjĂŞcia sÂą robione z ukrycia :devil:
Spokojnie Black z tego co kojarzĂŞ to Wojtek powinien miec dÂługi obiektyw , ten co ostatnio robiÂł nim fote na Starym .. :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Przepraszam bardzo, ale mnie pusty œmiech ogarn¹³ :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Dobra, obiecujĂŞ, Âże juÂż nie bĂŞdĂŞ :uhh: :lol: :lol: :lol:

Ten dziki nastrój wzi¹³ siê z têsknoty i braku perspektyw na pojawienie siê Agaty :(
No chyba, Âże Jarek z Kaziem boje do Gorzowa przeniosÂą :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Black Jack '62 pisze::lol: :lol: :lol: :lol:
Przepraszam bardzo, ale mnie pusty œmiech ogarn¹³ :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Dobra, obiecujĂŞ, Âże juÂż nie bĂŞdĂŞ :uhh: :lol: :lol: :lol:
Œmiej siê ile mo¿esz, œmiech to zdrowie ponoÌ, a poza tym co nam pozostaje innego robiÌ, mamy usi¹œÌ i p³akaÌ bo taka polityka, albo, ¿e Agaty nie ma?! Agata siê nied³ugo pojawi, obiecujê!! :tanczy:
dominikkolski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 21:13

Post autor: dominikkolski »

Wszystko wskazuje na to, ze jednak nie tak uwa¿nie œledzicie antenê TVN24. Otó¿ Agata nigdy nie przygotwa³a materia³u do popo³udniowych Faktów. Robi¹ to tylko Artur i Asia. A od kilku miesiêcy równie¿ nowa reporterka w Poznaniu - chyba Marta albo Magda.
PracujĂŞ w konkurencji, ale spotykamy siĂŞ z innymi reporterami. :lol:

JakoÂś trudno nie zauwaÂżyĂŚ, Âże agatka poza urodÂą nic sobÂą nie reprezentuje. Wada wymowy, livey jakby na pamiĂŞĂŚ wyuczone, chociaÂż ostatnio idzie jej coraz lepiej.

SÂą teÂż oÂśrodki, dzie jest wiecej niÂż trzech reporterĂłw.

[ Dodano: PiÂą Lip 07, 2006 10:03 pm ]
Dzisiaj widziaÂłem agate, Âładna jest nie powiem. ByÂła z innÂą reporterkÂą z poznaĂąskiego oÂśrodka. Mulatka, Âśliczna. Kilka razy juÂż jÂą widziaÂłem, mam zdjĂŞcia.
dominik
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

dominikkolski pisze:
PracujĂŞ w konkurencji, ale spotykamy siĂŞ z innymi reporterami. :lol:

JakoÂś trudno nie zauwaÂżyĂŚ, Âże agatka poza urodÂą nic sobÂą nie reprezentuje. Wada wymowy, livey jakby na pamiĂŞĂŚ wyuczone, chociaÂż ostatnio idzie jej coraz lepiej.
JeÂżeli rzeczywiÂście jesteÂś z konkurencji jak mĂłwisz, to wcale mnie Twoja wypowiedÂż nie dziwi na temat Agaty, dziwne by byÂło gdybys jÂą wychwalaÂł
btw witamy na forum :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Hmmm :> wiedzia³em, ¿e prêdzej, czy póŸniej jakiœ sceptyk siê pojawi :lol2:

Witamy, witamy :D DziĂŞkujemy za oÂświecenie :D

No to pokaÂż te fotki, Âże tak prosto z mostu rzucĂŞ :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 25 gości