Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..redix nawet nie wiesz jak mi przykro z tego powodu Âże nie znasz jeszcze Agaty :(

:arrow: materiaÂł Agaty :D :tanczy:
..w ostatniej chwili, dosÂłownie w ostatniej chwili dowiedziaÂłem siĂŞ o tym materiale i miaÂłem nadziejĂŞ Âże w raporcie uda mi siĂŞ zobaczyĂŚ.. :rydzyk: iiii udaÂło siĂŞ :jupi:
dziĂŞki za nagÂłoÂśnienie caÂłej sprawy na forum :lol2: cudowne mijesce :jupi:

WidziaÂłem oba materiaÂły Agaty i Leszka i chyba nie muszĂŞ pisaĂŚ ktĂłry wywarÂł na mnie wiĂŞksze wraÂżenie .. pod kaÂżdym wzglĂŞdem :P

.. jeszcze tylko tego nam do szczĂŞÂścia brakowaÂło Âżeby okazaÂło siĂŞ Âże Agata to bogini w boskim ciele stÂąpajÂąca po ziemi!!! ..ja mimo wszystko nie byÂłem przygotowany na takie zjawisko!!!! :P
Krzysiu a ty to sk¹d znasz tyle hiszpaùskich (?) przys³ów?
Funcky ja tak od podstawĂłwki sypiĂŞ przysÂłowiami hiszpaĂąskim jak z rĂŞkawa :lol2:

..zbyt wiele wraÂżeĂą jak na jeden dzieĂą :neutral: wywiad, materiaÂł .. :tanczy:

..ja mam nadziejĂŞ Âże jutro bĂŞdzie powtĂłrka z rozrywki Âże dzis to byÂł tylko przedsmak jutrzej i pojutrzejszej uczty .. :rydzyk:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

okazaÂło siĂŞ Âże Agata to bogini w boskim ciele stÂąpajÂąca po ziemi!!!
:> naleÂżaÂło dodaĂŚ ... stÂąpajÂąca po poznaĂąskim bruku :P
PrzecieÂż o tym fakcie boskoÂści pisaliÂśmy od poczÂątku :lol: Teraz mamy tylko to ''udokumentowane'' :lol2:
[...] ja tak od podstawĂłwki sypiĂŞ przysÂłowiami hiszpaĂąskim jak z rĂŞkawa
Tak? :D No to jak bêdzie po hiszpaùsku ''na dwoje babka wró¿y³a''? :lol:
..ja mam nadziejĂŞ Âże jutro bĂŞdzie powtĂłrka z rozrywki Âże dzis to byÂł tylko przedsmak jutrzej i pojutrzejszej uczty .. :rydzyk:
Wytrzymasz tyle wraÂżeĂą :> O piĂŞknÂą ÂśmierĂŚ dla siebie siĂŞ modlisz :lol2:
DziÂś przedsmak :spiewa: To jutro bĂŞdzie w takim razie feta :tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

:/ jakieÂś kiepskie perspektywy tej fety siĂŞ malujÂą :/
Black Jack '62 pisze: :szalony: A tak zupeÂłnie przy okakzji wydaÂło siĂŞ jakÂą postawnÂą, zgrabnÂą i opalonÂą dziewczynkÂą jest Agatka i jak fajnie ubiera siĂŞ na co dzieĂą, kiedy teoretycznie nie jest na wizji :P :P :szalony: :szalony:
:> Taka wywaÂżona opinia? :lol: Blacky nie kryj siĂŞ :lol: :lol:

:o To siê Agata zaprezentowa³a wczoraj :spiewa: Chyba dla co niektórych, znaj¹c ich ,,niepohamowan¹ wyobraŸniê'', ostatnie godziny by³y godzinami przez mêkê :lol: Mnie siê wydaje, ¿e jedyn¹ osob¹, któr¹ o mobbing powinniœcie pos¹dzaÌ jest sama Agata :devil: Nikt tak jak ona aktualnie nie ,,znêca siê'' nad wami :lol: :devil: Okazujê wam jednak moje szczere wyrazy wspó³czucia :lol:
:neutral: I ona niby kocha siĂŞ we wÂłoskim jedzeniu i nie ogranicza siĂŞ do jednego dania? :o Nie wierzĂŞ :evil: Ona w ogĂłle cokolwiek je? :roll: To niesprawiedliwe :( :( - ;) :D

Chcieliœcie, marzy³y siê upa³y i relacje Agaty w tym gor¹cym czasie...... :> Marzy³y, oj marzy³y :lol: I w pewnym sensie wymarzy³y :D I proszê jak ³adnie dziennikarka mo¿e siê zaprezentowaÌ :P WiêkszoœÌ paù pracuj¹cych w tym zawodzie narzeka na obowi¹zuj¹ce sztywne ramy ubioru zwi¹zane z wykonywaniem tego zawodu, a nie zdaj¹ sobie sprawy z tego, ¿e same w te ramy siê zapakowa³y :devil: Brawa dla Agaty, ¿e chocia¿ na chwilê wyskoczy³a z tych ram :brawa: :lol2:

A materia³ ..... Na pewno Agaty by³ lepszy :D Ju¿ od samego pocz¹tku zapowiada³ siê œwietnie, póŸniej ju¿ tylko mog³o byÌ lepiej :D Ale zjawisko podbierania sobie ,,materia³owych zdobyczy'' jest nagminne :neutral: Agata te¿ zapo¿yczy³a od wroc³awskiej redakcji Ale ani mnie ani nikomu innemu chyba to nie przeszkadza? :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

Post autor: HERMEN »

Dzisiaj akcja mojego serca na przemian zatrzymuje siĂŞ i przyspiesza :neutral:

Najpierw zatrzymaÂła siĂŞ, kiedy okazaÂło siĂŞ, Âże Giertych jest w Zielonej GĂłrze - myÂślaÂłem, Âże bedÂą relacje Agaty ): Ale nie ma, jest jej koleÂżanka z redakcji ): A temat taki wdziĂŞczny: ''zmiany w oÂświacie''... ): ):

A informacja o wczorajszym materiale Agaty to juÂż sam zresztÂą nie wiem jakÂą akcjĂŞ serca u mnie wywoÂłaÂła, poniewaÂż materiaÂłu nie widziaÂłem ): ):
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

:> Taka wywaÂżona opinia? :lol:
TĂŞ mniej wywaÂżonÂą, czy caÂłkowicie wywaÂżenia pozbawionÂą wolĂŞ jednak zachowaĂŚ dla siebie :lol2:
I ona niby kocha siĂŞ we wÂłoskim jedzeniu i nie ogranicza siĂŞ do jednego dania? Nie wierzĂŞ Ona w ogĂłle cokolwiek je? To niesprawiedliwe
ZazdroÂśnica :tanczy: :devil:
Mnie siĂŞ wydaje, Âże jedynÂą osobÂą, ktĂłrÂą o mobbing powinniÂście posÂądzaĂŚ jest sama Agata
NaprawdĂŞ, bradzo zabawne :twisted:
HERMEN pisze: Najpierw zatrzymaÂła siĂŞ, kiedy okazaÂło siĂŞ, Âże Giertych jest w Zielonej GĂłrze - myÂślaÂłem, Âże bedÂą relacje Agaty ): Ale nie ma, jest jej koleÂżanka z redakcji ): A temat taki wdziĂŞczny: ''zmiany w oÂświacie''... ): ):
Fatalne wieÂści :/ Nie tak miaÂło byĂŚ :(

[ Dodano: Sob Lip 15, 2006 11:24 am ]
HERMEN PW czeka :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
HERMEN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: środa 14 cze 2006, 12:01

... poniewaÂż byÂło gorÂąco... ((((:

Post autor: HERMEN »

HERMEN PW czeka
Black Jack... Mam teraz niez³¹... ''fazê'' :lol:
ChoÌ Agaty - dziennikarki g³ówn¹ zalet¹ jest.. cech¹ charakterystyczn¹ jest ''informacyjnoœÌ'', to nie mo¿na, nie mo¿na nie zatrzymaÌ siê obok... jej... ''wizualnoœci''...
Mnie siĂŞ wydaje, Âże jedynÂą osobÂą, ktĂłrÂą o mobbing powinniÂście posÂądzaĂŚ jest sama Agata :devil:
To ja juÂż wiem, o czym Funcky pisaÂłaÂś!!! Sam juÂż zresztÂą nie wiem... Ja bym to raczej troskÂą nazwaÂł :P
Skoro materiaÂłu nie widziaÂłemmm, to z czystymi intencjami i sumieniem mogĂŞ poÂświĂŞciĂŚ chwileczkĂŞ temu co widziaÂłemmm (:
Co siĂŞ okazuje... Agata umiejĂŞtnie podkreÂśla walory swojej zgrabnej sylwetki... :red: ukazujÂąc wdziĂŞk, powab i elegancjĂŞ...
Na bosych stopach flip-flopsy, shorty ... ich kolor podkreÂśla cudnÂą karnacjĂŞ... nĂłg, ich krĂłj podkreÂśla kuszÂące... ehm, ehm (; ...t-shirt takÂże idealnie dopasowany do sylwetki, odsÂłaniajÂący nagie ramiona... WÂłosy podpiĂŞte, szyja przystrojona gadÂżetem, na jedym ramieniu plecaczek... ta poza :red:
To ja juÂż chyba jednak wolĂŞ, kiedy Agata ma te zwykÂłe relacje i wpasowuje siĂŞ w te ''sztywne ramy damskiej mody dziennikarskiej'' :lol: ... zdanie ''ruchome''... zmieniĂŞ je w sytuacji, w ktĂłrej mĂłgÂłbym w jej towarzystiwe 24 h na dobĂŞ albo i dÂłuÂżej przebywaĂŚ (;
Jak dla mnie zbyt silny akcent ''erotyczno-informacyjny'', czujĂŞ siĂŞ spokojniejszy, kiedy Agata jest bardziej teatralna...
Niech zatem strój s³ów podkreœla urodê myœli ... AMEN :lol: CzeœÌ i czo³em :lol:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

,,Zatraceni'' cz. II ....... :lol2: :devil:
HERMEN pisze:
HERMEN PW czeka
Black Jack... Mam teraz niez³¹... ''fazê'' :lol:
KtoÂś gotĂłw pomyÂśleĂŚ, Âże Blacky wywoÂłuje u ciebie takie emocje :lol2: :devil:

To ja juÂż wiem, o czym Funcky pisaÂłaÂś!!! Sam juÂż zresztÂą nie wiem... Ja bym to raczej troskÂą nazwaÂł :P
ÂŁadnie siĂŞ o was Agata ,,troszczy'' :spiewa:
shorty ... ich kolor podkreÂśla cudnÂą karnacjĂŞ... nĂłg, ich krĂłj podkreÂśla kuszÂące... ehm, ehm (;
Co? :jupi: Co? :lol2: Powiedz, bo niekumata jestem :devil:
Jak dla mnie zbyt silny akcent ''erotyczno-informacyjny'', czujĂŞ siĂŞ spokojniejszy, kiedy Agata jest bardziej teatralna...

No wiĂŞc co z tÂą troskÂą? :devil:
Niech zatem strój s³ów podkreœla urodê myœli ...
:) ÂŁadnie :)
Ale o pojawienie siĂŞ Agaty dzisiaj moÂże byĂŚ ciĂŞÂżko :/ WyjÂątkowo wprawdzie spokojne w kraju polityczne dni, ÂświeÂżo upieczony ( :devil: ) premier rzuciÂł siĂŞ w wir pracy zamykajÂąc siĂŞ dla mediĂłw :brawa: , ale w TVN24 od dwĂłch dni waÂłkujÂą non stop te same tematy, z ktĂłrych Âżaden nie ma najmniejszego zwiÂązku z ewentualnÂą obecnoÂściÂą Agaty :?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Black Jack... Mam teraz niez³¹... ''fazê''
Nie martw siĂŞ - nie Ty jeden 8)
Jak dla mnie zbyt silny akcent ''erotyczno-informacyjny'', czujĂŞ siĂŞ spokojniejszy, kiedy Agata jest bardziej teatralna...
Eee :> Ja uwa¿am, ¿e to mo¿e wspó³(i)graÌ :lol2:
ÂŁadnie siĂŞ o was Agata ,,troszczy'' :spiewa:
OpiekuùczoœÌ to piêkna cecha charakteru :lol2:
To ja juÂż chyba jednak wolĂŞ, kiedy Agata ma te zwykÂłe relacje i wpasowuje siĂŞ w te ''sztywne ramy damskiej mody dziennikarskiej''
Ale¿ ró¿norodnoœÌ stylów te¿ jest wa¿na :> Agata nie musi nawet wybieraÌ dla siebie tylko tego, co do niej pasuje, bo do niej chyba wszystko pasuje :szalony: Co widaÌ po wstêpnej obserwacji to to, ¿e cechuje j¹ wyczucie dobrego gustu i elegancji. Poniewa¿ ma doskona³¹ sylwetkê, dobrze wygl¹da w rzeczach dopasowanych. Cieszê siê, ¿e mieliœmy okazjê przekonaÌ siê tak¿e do jej stylu tak niewiele maj¹cego wspólnego z jej dotychczasowymi strojami, czyli stylem dosyÌ oficjalnym, marynarkami najczêœciej w szarym lub br¹zowym kolorze :D
Ale o pojawienie siĂŞ Agaty dzisiaj moÂże byĂŚ ciĂŞÂżko
Ale gdyby byÂła Agata dziÂś w pracy to by oznaczaÂło jej drugi pod rzÂąd w niedzielĂŞ dyÂżur :( Agata nie moÂże co niedzielĂŞ pracowaĂŚ, bo co z najbliÂższymi, ktĂłrym niedziela powinna byĂŚ w szczegĂłlnoÂści poÂświĂŞcona :> Ach pozostajÂą przepiĂŞkne wspomnienia z niedzieli tydzieĂą temu, mimo to nawet, Âże Agata miaÂła zaledwie jednÂą relacjĂŞ ... :P
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Ach pozostajÂą przepiĂŞkne wspomnienia z niedzieli tydzieĂą temu, mimo to nawet, Âże Agata miaÂła zaledwie jednÂą relacjĂŞ ...

To raczej powĂłd do rozpaczy :?

Btw. MoÂże wie kto, kiedy i gdzie odbywa siĂŞ w tym roku tzw. Przystanek Woodstock? Do tej pory odbywaÂł siĂŞ siĂŞ i kolidowaÂł z sezonem pielgrzymkowym :lol: To tak chyba o tym czasie :> No i do tej pory impreza w, kiedyÂś ÂŻarach, a teraz Kostrzynie...... w tym roku teÂż :> MoÂże jakieÂś kontrowersje, spory ideowe, religijne przyciÂągnÂą TVN24? :rozglada:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

Hej,hej buziaczki dla kolezanek z forum i pozdrowienia dla kolegow; po malej przerwie :spiewa:
Hmm... coz mnie tam ominelo? W pensjonacie nad morzem TVN24 nie mialem, wiec i pieknej twarzyczki Agatki przez tydzien nie widzialem... no i ominely mnie tez Jej zgrabniutkie lydki w japoneczkach, hihi... :aniol: Ale jeszcze to nadrobie :P
A dzis znow pozar w Poznaniu, ale dyzur weekendowy ma Joasia (widzialem osobiscie przy firmowym wozie), wiec na Agate nie czekajcie :)

Aha!! Za pozytywne posty, to Agata nie sprezentowala mi krawata ani fryzjera, ale za to dala mi sie przejechac Skoda wokol rynku i postawic antene satelitarna na VW Transporterze :lol: :lol: :lol:
niech zyja redakcje lokalne:)
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

wojtek-poznan pisze:Hej,hej buziaczki dla kolezanek z forum
DziĂŞki :)
Hmm... coz mnie tam ominelo? W pensjonacie nad morzem TVN24 nie mialem, wiec i pieknej twarzyczki Agatki przez tydzien nie widzialem... no i ominely mnie tez Jej zgrabniutkie lydki w japoneczkach, hihi... :aniol:
:lol: ÂŁydek nie byÂło widaĂŚ, bo pasek z crawlem zasÂłaniaÂł :lol:
A dzis znow pozar w Poznaniu, ale dyzur weekendowy ma Joasia (widzialem osobiscie przy firmowym wozie), wiec na Agate nie czekajcie :)
Jaki doinformowany :D
Aha!! Za pozytywne posty, to Agata nie sprezentowala mi krawata ani fryzjera, ale za to dala mi sie przejechac Skoda wokol rynku i postawic antene satelitarna na VW Transporterze :lol: :lol: :lol:
Jesteœ pewien, ¿e tylko wokó³ rynku jeŸdzi³eœ :> Na przedmieœcia siê nie wydosta³eœ, bo zdawa³o mi siê kiedyœ ..... :lol:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

wiec i pieknej twarzyczki Agatki przez tydzien nie widzialem
..my te¿ nie :( Tylko frontow¹ czêœÌ Agaty :lol:
MoÂże jakieÂś kontrowersje, spory ideowe, religijne przyciÂągnÂą TVN24?
..chyba raczej perwersje :>
..jeÂżeli ojciec Tadeusz planuje rozbiĂŚ swoje namioty na polach to kto wie ? :lol2:
Btw. MoÂże wie kto, kiedy i gdzie odbywa siĂŞ w tym roku tzw. Przystanek Woodstock?
..tam do tej dziczy chciaÂłabyÂś posÂłaĂŚ AgatĂŞ? :shock:
..a daty i lokalizacji Âłatwo poszukaĂŚ: 'W dniach 28 - 29 lipca w Kostrzynie n/OdrÂą odbĂŞdzie siĂŞ XII Przystanek Woodstock' :D

..znalazÂłem bardzo interesujÂące miejsce w sam raz na relacje ;)
Obrazek Obrazek
No to jak bêdzie po hiszpaùsku ''na dwoje babka wró¿y³a''?
..nie wiem Blacku :lol: Ale jeÂśli bardzo ci zaleÂży to zapytam koleÂżanki :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie, nie musisz gÂłowy koleÂżankom zawracaĂŚ :lol: Tak tylko pytaÂłem ;)

Przystanek Woodstock :> :> :> :>
..znalazÂłem bardzo interesujÂące miejsce w sam raz na relacje
Funcky :> Mamy jeszcze ten namiot, ktĂłry zabieraliÂśmy na obozy harcerskie :> Jedziemy :jupi:
Nawet jeÂśli nie bĂŞdzie Agaty, to AsiĂŞ albo Artura zaprosimy na nocnÂą libacjĂŞ i kÂąpiel bÂłotnÂą :lol2:
no i ominely mnie tez Jej zgrabniutkie lydki w japoneczkach,
Skoro nie widziaÂłeÂś materiaÂłu Agaty i skoro w materiale teÂż nie byÂło dokÂładnie widaĂŚ, to skÂąd wiesz, jak wyglÂądajÂą Âłydki Agaty? :lol:
Ty coÂś przed nami ukrywasz :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Nareszcie przeczytaÂłam wywiad z AgatÂą. TrochĂŞ krĂłtki... :( Ale za to dali Âładne zdjĂŞcie.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Mandi, wywiad krĂłtki, ale zobacz jaki treÂściwy :D Ilu nowych rzeczy dowiedzieliÂśmy siĂŞ o Agacie :D Nie wiedzieĂŚ nic a wiedzieĂŚ to co jest w wywiadzie .... :> SpĂłjrz na to od tej strony, Âże wczeÂśniej wiedzieliÂśmy tyle, ile byÂło widaĂŚ i sÂłychaĂŚ, a teraz jesteÂśmy bogatsi o wiedzĂŞ, ktĂłrÂą zechciaÂła podzieliĂŚ siĂŞ z nami Agata :lol2:
Poza tym, gdyby nie Black i jego dramatyczna momentami walka o przemycenie kilku dodatkowych pytaĂą do Agaty, wywiad byÂłby jeszcze krĂłtszy :D A autorzy serwisu, z ktĂłrego wywiad pochodzi, mogÂą ci potwierdziĂŚ, Âże Black walczyÂł jak lew do ostatniej chwili :lol2:
Black Jack '62 pisze:Funcky :> Mamy jeszcze ten namiot, ktĂłry zabieraliÂśmy na obozy harcerskie :> Jedziemy :jupi:
Nie mamy :lol2: Ja nigdzie siĂŞ nie wybieram :>
Nawet jeÂśli nie bĂŞdzie Agaty, to AsiĂŞ albo Artura zaprosimy na nocnÂą libacjĂŞ i kÂąpiel bÂłotnÂą :lol2:
:hahaha: :hahaha:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości