POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Gawryluk powrĂłci do polszmatu?
Onet pisze:Ryszard Czarnecki (Samoobrona) napisa³, ¿e dziennikarka TVP Dorota Gawryluk otrzyma³a propozycjê od Zygmunta Solorza, by przejœÌ do Polsatu. Mia³aby wejœÌ do zarz¹du stacji i zast¹piÌ w nim Tomasza Lisa - informuje dzisiejszy "Presserwis".
Lis jest uwaÂżany za osobĂŞ skrajnie nieprzychylnÂą wobec Prawa i SprawiedliwoÂści. Zdaniem Czarneckiego, wÂłaÂściciel Polsatu Zygmunt Solorz "jest zainteresowany przychylnoÂściÂą rzÂądu (tĂŞ miaÂłoby gwarantowaĂŚ pozbycie siĂŞ Lisa z Polsatu), bo jest graczem nie tylko na rynku mediĂłw, ale takÂże w zaleÂżnym od rzÂądu sektorze energetycznym".

"Gawryluk miaÂłaby staĂŚ siĂŞ g³ównÂą gwiazdÂą »WydarzeĂą«, ale teÂż ponoĂŚ miaÂłaby wejœÌ do zarzÂądu Polsatu" - informuje "Presserwis", cytujÂąc bloga eurodeputowanego Czarneckiego. Gawryluk nie potwierdza tych informacji, ale teÂż ich nie dementuje. Lis nie chciaÂł komentowaĂŚ informacji Czarneckiego. Mecenas JĂłzef Birka z rady nadzorczej stacji zapewniÂł, Âże o planach zmian w zarzÂądzie nie sÂłyszaÂł - informuje "Presserwis".
Hmm... :mhm: To po co w ogĂłle odchodziÂła do TVP? :roll: Solorz chyba zauwaÂżyÂł, Âże Gawryluk rozkwitÂła w telewizji publicznej i chce jÂą odzyskaĂŚ. :> TrafiÂłaby do "WydarzeĂą" - przydaÂłaby siĂŞ, bo tam sÂą raczej kiepscy pezenterzy (prĂłcz Smoktunowicz - ona siĂŞ trochĂŞ z tego zespoÂłu wybija). :) I wyglÂąda na to, Âże HankĂŞ przyĂŚmi Dorota. :twisted: A co z tym Lisem? :> Koniec jego kariery w polszmcie? Wyglada na to, Âże tak jeÂśli Solorz chce mieĂŚ przychylnosĂŚ rzÂądu zrobi pewnie wszystko. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A gdyby Lis wylecia³ z Polsatu- to kto by go przyj¹³? TVP na pewno nie :lol: :lol:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Za karĂŞ zostanie redaktorem naczelnym jakiegoÂś pisma. Jak juÂż kiedyÂś pisaÂłem to normalna praktyka w Polsce.

[ Dodano: Sro Sie 02, 2006 1:54 pm ]
ChciaÂłem napisaĂŚ "za karĂŞ".
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Albo przerzucÂą go do TV4, do Murdocha....
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

nika pisze:Albo przerzucÂą go do TV4, do Murdocha....
Lis w TV4- jakoÂś tego sobie nie wyobraÂżam :?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I co niby on miaÂł tam robiĂŚ? :devil: "WydarzeĂą" TV4 juÂż dawno nie ma, na program publicystyczny nie ma raczej szans. :roll: Poza tym TV 4 moÂże straciĂŚ czĂŞstotliwoÂści. :devil: :twisted: Wydaje mi siĂŞ, Âże to juz koniec kariery Lisa w telewizji. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A na telewizjĂŞ Trwam nie ma szans? :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:A na telewizjĂŞ Trwam nie ma szans? :devil:
Chyba oszalaÂłeÂś! :devil: PrzecieÂż Lis jest uwaÂżany za osobĂŞ skrajnie nieprzychylnÂą wobec Prawa i SprawiedliwoÂści, a w Telewizji TRWAM wszyscy sÂą za PiS'em! :devil: :twisted: :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

To ustalmy, Âże od jesieni razem z OlÂą KwaÂśniewskÂą poprowadzi nowy program w TVN Style :lol:
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Ja mam nadzieje Âże Lis wrĂłci do TVN-u !!!

Choc wiem ze nie wszyscy na tym forum (szczegĂłlnie modreatorzy )sa temu przychylni.

Ale widzÂąc jak w Faktach jest sladowy serwis zagraniczny byÂłoby to dobre rozwiÂązanie!!
NOWA ERA W TVN
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Faktomaniak pisze:Ja mam nadzieje Âże Lis wrĂłci do TVN-u !!!
CzÂłowieku oni by siĂŞ tam razem z Durczokiem i Pochanke wszyscy razem pozabijali :devil:
o palmĂŞ pierwszeĂąstwa oczywiÂście
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Polszmata zupeÂłnie padnie bez Lisa,a TVP jaka gwiazda zostanie,gdy Gawryluk odejdzie...Ziemiec?on gwiazdÂą moÂże byĂŚ NAZYWANY tylko dlatego,Âże pracowaÂł w tvn!a nieee,zapomniaÂłem o Krecie...jako prezenter byÂłby w sumie w porzÂądku,gdyby prowadziÂł WiadomoÂści tak jak pogodĂŞ :lol: Skoro Smoktunowicz wziĂŞli z Teleexpressu,to czemu nie Gawryluk,ona jest Âświetna.WidziaÂłbym jÂą chĂŞtnie jako prezenterkĂŞ FaktĂłw 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Tiaa , zaprosmy Gawryluk i Lisa i bĂŞdzie, jak juÂż ktoÂś napisaÂł Real Madryt w TVNie. :P
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

Tiaa , zaprosmy Gawryluk i Lisa i bĂŞdzie, jak juÂż ktoÂś napisaÂł Real Madryt w TVNie.
jak Âżycie pokazaÂło Real ma same gwiazdy, ale gwiazdorsko napewnio nie gra
po prostu same gwiazdy w jednym zespole naprawdĂŞ nie sÂłuÂży

a Tomasz Lis zapewne zostanie w Polsacie, bo niby skÂąd eurodeputowany Somoobrony wiedziaÂłby o wĂŞwnĂŞtrznych decyzjach w Polsacie
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

tomu19 pisze:
Tiaa , zaprosmy Gawryluk i Lisa i bĂŞdzie, jak juÂż ktoÂś napisaÂł Real Madryt w TVNie.
jak Âżycie pokazaÂło Real ma same gwiazdy
ee samych gwiazd to juz Real nie ma, wÂłaÂśnie jedna z najjaÂśniejszych przeszÂła na "emeryturĂŞ" :<
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości