Jesień 2006 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Faktycznie, super siĂŞ zapowiada ta jesienna ramĂłwka. Nie bĂŞdzie ani Monka, ani Bez skazy, ani Bez Âśladu, ani DowodĂłw zbrodni, ani Smallville, ani ÂŻycia na fali. Ja nie mĂłwiĂŞ, Âże chcĂŞ to wszystko na raz, nie miaÂłbym czasu, no ale... chociaÂż dwa.

Owszem fajnie jest sobie obejrzeĂŚ w sobotĂŞ Krymninalnych, a w poniedziaÂłek Majewskiego, ale no ta jesieĂą zdecydowanie nie obfituje w seriale amerykaĂąskie.

W poniedzia³ek mogliby spokojnie jeden z nich puœciÌ, ale - ! - bêdzie powtórka tej ca³ej Heli (moim zdaniem to taki "Anio³ stró¿ II", sukcesu ¿yczê) i Taniec z gwiazdami - za kulisami (ile mo¿na?!); we wtorek "Katastrofy w przestworzach"; w œrodê "Agenci NCIS" (nooo...), w czwartki powtórka Kryminalnych... cyk... i ca³y tydzieù zlecia³.

Ostatni odcinek Monka 10 wrzeœnia, póŸniej detekywa wykosi Kuba W. To tyle.

Jak dla mnie to lepsz¹ ramówkê przygotowa³a TVN Siedem, no ale mówiê - dla mnie. Niestety wiêkszoœÌ ludu woli patrzeÌ jak drugi Mroczek wygrywa super-szo³ i jak dzielni policjanci "szczelaj¹" do przestêpców w W11.
:)
Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

A widzieliÂście jak podczas konferencji pod szklany namiot wchodziÂły gwiazdy "DzieĂą Dobry TVN". WÂśrĂłd nich Marcin Meller i Kinga Rusin, ktĂłrzy w sposĂłb wskazujÂący trzymali siĂŞ za rĂŞce. Wszystko wskazuje na to, Âże sÂą juÂż parÂą i siĂŞ z tym wcale nie kryjÂą publicznie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Na konferencji ktĂłraÂś z gwiazd wczodziÂła o kulach. MoÂżecie mi przypomnieĂŚ kto to byÂł bo nie mogĂŞ sobie skojarzyĂŚ
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Kasia Skrzynecka - prowadzÂąca Taniec z Gwiazdami. Ciekawe czy wykuruje siĂŞ do 10 wrzeÂśnia i zataĂączy na poczÂątku programu z UrbaĂąskim ??
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

A tak jak mogÂłem o niej zapomnieĂŚ. WyglÂądaÂło mi to na zÂłamanie wiĂŞc chyba nie zataĂączy na poczÂątek programu.
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomas40 »

aveo pisze:Mi siê podoba ta ramówka.Przede wszystkim propozycje s¹ ró¿norodne i ciekawe.Chcia³bym,¿eby wyemitowali seriê Star Treków:Voyager ze szczególnoœci¹ i ER,ale to mo¿e zim¹ :lol2: Z reszt¹ je¿eli coœ nie odpowiada,to mo¿na zawsze prze³¹czyÌ na TVN24 ;)




....albo na POLSAT
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Co z programem "Teraz My" ?? BĂŞdzie on jesieniÂą czy go nie bĂŞdzie? CoÂś cicho na ten temat chyba, Âże ja coÂś przegapiÂłem :? :arrow:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

arrow pisze:BĂŞdzie on jesieniÂą czy go nie bĂŞdzie?
BĂŞdzie bo Morozowski byÂł na konferencji.
Vipnews.pl pisze:Bez swojej drugiej poÂłowy przybyÂł natomiast Andrzej Morozowski, wspó³prowadzÂący Talk Show „Teraz MY!” Tomasz Sekielski nie pojawiÂł siĂŞ na niebieskim dywanie. – Z jego partnerem wszystko w porzÂądku. Ta nieobecnoœÌ jest usprawiedliwiona – Âżartem tÂłumaczyÂł SoÂłtysik.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

JesieniÂą w TVNie zdecydowanie (za) duÂżo audycji typu talk show, nie kaÂżda bĂŞdzie miaÂła dobrÂą widowniĂŞ, naleÂży siĂŞ zatem spodziewaĂŚ zakoĂączenia emisji jednej z nich juÂż na przykÂład wiosnÂą. Dobrze, Âże reklamujÂą "Rozmowy w toku", program Drzyzgi ma szansĂŞ na swoich wiernych widzĂłw (ale i tak uwaÂżam, Âże wiosenny sezon powinien byĂŚ ostatnim, ileÂż moÂżna?!), "Teraz My!" wypracowaÂło sobie silnÂą pozycje (kilka odcinkĂłw miaÂło lepszÂą widowniĂŞ niÂż "Co z tÂą PolskÂą?"), narazie w najgorszej sytuacji jest "Kawa na ÂławĂŞ". MoÂżna podejrzewaĂŚ, Âże jeÂśli jesieniÂą bĂŞdzie tak "sÂłabo" jak wiosnÂą program zniknie z anteny TVN tak szybko jak siĂŞ pojawiÂł (Rymanowski odszedÂł z "FaktĂłw", swojÂą audycjĂŞ dostaĂŚ na duÂżej antenie wiĂŞc musiaÂł). "Dwururka" ma maÂło atrakcyjny czas antenowy..

Ogólnie rzecz bior¹c bardzo dobrze, ¿a zainwestowali w pasmo przed "Faktami" w weekendy, powtórki by³y nie do zniesienia (przynajmniej dla mnie), a "Pascal" i "Maraton Uœmiechu" by³y bardzo s³abymi pozycji lead in "Faktów". "Superniania" mimo nienajlepszej pory o 17:30 mo¿e staÌ siê przebojem, wystarczy du¿a kampania reklamowa, TVN mia³aby popo³udniowy, niedzielny hit. W podobnej sytuacji jest "Hela w opa³ach". Zreszt¹ nie ma co siê dziwiÌ porom emisji nowoœci, Miszczak t³umaczy³, ¿e nie ma w miejsca ramówce, a ofert i pomys³ów maj¹ du¿o :lol:
Niew¹tpliwie hitami wci¹¿ bêd¹ "Taniec z gwiazdami", "W11" i "Detektywi", "Szymon Majewski Show", "Niania" i "Kryminalni". "Kuba Wojewódzki" mo¿e osi¹gaÌ lepsze wyniki ni¿ w Polsacie (zw³aszcza jeœli goœÌmi czêœciej bêda politycy jak zapowiada³ Miszczak). No i "Fakty", widownia jesieni¹ wzroœnie <skoro latem w najlepszych wynikach maj¹ nawet 3,6 mln widzów>, sam liczê na dwu lub trzykrotne pokonanie "Wiadomoœci" (co bêdzie nie lada trudne) :D

Zupe³nie zrezygnowali z seriali amerykaùskich , a szkoda, liczy³em na chocia¿by emisjê "Anio³ów w Ameryce" czy "The Unit".. Czwartkowe pasmo œmia³o mo¿na by³o wype³niÌ serialowymi tytu³ami <chocia¿by powy¿szymi>. A tak bêdziemy ogl¹daÌ "Prawdziwe historie". Có¿ :o
Sam jesieni¹ zamierzam ograniczyÌ ogl¹danie telewizji do minimum, moje sta³e pozycje to "Fakty", "Szymon Majewski Show", "Magda M.", "Dwururka" i "Superniania". Zerknê te¿ na Wojewódzkiego i pierwszy odcinek "Taùca.." (tego stanê siê wiernym widzem jeœli Mroczek odpadnie pierwszy) :devil: . Polacy TVN mog¹ wybieraÌ czêœciej, wy¿szoœÌ w rankingach ogl¹dalnoœci stacji Waltera nad Polsatem jest pewna 8)
mis111
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 03 lip 2006, 19:29

BB wiosnÂą

Post autor: mis111 »

Jak myœlicie czy jest szansa na to aby powsta³ Big Brother 4 wiosn¹ 2007? Program wci¹¿ jest bardzo popularny na ca³ym œwiecie.
leviathan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: środa 07 cze 2006, 15:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: leviathan »

Racja! Troche pojechali z tym brakiem seriali zagranicznych ( oprĂłcz NCIS). LiczyÂłem na emisjĂŞ Supernatural bo wiem, Âże zakupili i nowego sezonu Rodziny Soprano, ale pewnie seriale zagraniczne planujÂą na sezon zimowo-wiosenny ( mam takÂą nadziejĂŞ ). W sumie oprĂłcz tego i tak jest nieÂźle. Bardzo mnie ciekawi program Dwururka bo uwielbiam KaziĂŞ Szczuke i Jagielskiego. TaĂąca z Gwiazdami na pewno nie bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł bo go nie znosze, a Mroczka to juÂż wogĂłle mam nadziejĂŞ, Âże zÂłamie nogĂŞ :devil: . No i oczywiÂście Kuba WojewĂłdzki i Teraz My to obowiÂązkowe pozycje dla mnie
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ja najbardziej siĂŞ ciesze na nowe odcinki Szymonka :lol: :D Z wielkÂą ciekawoÂściÂą obejrze tez KubĂŞ Wojewodzkiego... Ciekawe kogo zaprosi do swojego programu - sÂłyszlame ze do pierwszego ( 10 wrzeÂśnia) chce zaprosiĂŚ Marcinkiewicza z synem...

No i oczywiÂście dwururka - szkoda tylko ze dopiero pod koniec wrzeÂśnia wchodzi....

Po ty porcjach powtórek ka¿da nowoœÌ i ka¿dy program bedzie balsamem :lol: :lol:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Greg Haus pisze:sÂłyszlame ze do pierwszego ( 10 wrzeÂśnia)
Media2.pl pisze:OpóŸniony debiut Wojewódzkiego

Pierwsze wydanie talk-show Kuby WojewĂłdzkiego pojawi siĂŞ na antenie TVN prawdopodobnie dopiero 17 wrzeÂśnia. Nadawca zdecydowaÂł o przeÂłoÂżeniu daty premiery audycji i wydÂłuÂżeniu czasu jej trwania.

Program bĂŞdzie siĂŞ rozpoczynaÂł tuÂż po zakoĂączeniu "TaĂąca z gwiazdami" i potrwa wraz z blokami reklamowymi godzinĂŞ. Zmianie ulegnie wiĂŞc pora emisji "Superwizjera". Z informacji zamieszczonych w serwisie prasowym TVN wynika, iÂż z anteny zniknie prowadzone przez Macieja Trojanowskiego "Nie do wiary". WrzeÂśniowa ramĂłwka stacji nie zawiera wymienionej audycji.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Od samego poczÂątku premiera WojewĂłdzkiego wyznaczona byÂła na 17 wrzeÂśnia.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Jesieù w TVN jest naprawdê bardzo dobra. Programy maj¹ charakter, a nie tak jak polsatowskie powtórki z rozrywki. Cieszê siê, ¿e TVN ogranicza powtórki i daje mo¿liwoœci nowym programom. Wszystkie jesienne nowoœci bêd¹ myœlê udane, lecz niektóre stare pozycje chyba bêd¹ musia³y ust¹piÌ miejsca. Wiosn¹ liczê na zakoùczenie RwT, Detektywów oraz 'Kawa na ³awê' . Mam nadziejê, zê DD TVN bêdzie pi¹³ siê w górê i jeszcze wy¿ej. TVN pokazuje, ¿e ma potencja³ i mnóstwo pomys³ów. Gratulacje!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości