Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Thomas pisze:Witam :)

Ja tam nielubie Lisa za to jak postÂąpiÂł z KingÂą !!!!!
MiaÂł takÂą fajna Âżone.
A skÂąd wiesz kto z kim jak postÂąpiÂł? Sugerujesz siĂŞ brukowcami?
A moÂże nikt z nikim w Âżaden sposĂłb nie postÂąpiÂł, tylko po prostu doszli do pewnych wnioskĂłw, gdzieÂś siĂŞ minĂŞli, i drogi ich sie rozeszÂły hop siu w zupeÂłnie inne strony??
P.S. Witam rĂłwniez! :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

KtoÂś na otwartej czĂŞÂści forum (zaraz jak siĂŞ wchodzi na stronĂŞ tvn.tivi.pl) napisaÂł, Âże Lis wkrĂłtce zostanie tatusiem. Czy to prawda? W Âżadnym szanowanym szmatÂławcu o tym nie piszÂą (pomijam te najbardziej "znane"). :shock: :roll:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Lis ze Smokiem wypoczywajÂą na greckiej wyspie Kos.ZdjĂŞcia sÂą jednoznaczne.
Tomasz Lis i Smoktunowicz majÂą ROMANS!A przecieÂż Smoktunowicz(zapomniaÂłem jej imienia)byÂła Âświadkiem na Âślubie Kini Er. i Lisa. :devil: Wy nie wiecie bo 'ÂŻycia na GorÂąco' nie CZYTACIE :rozglada: :hahaha:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Nika , ja mam swoje zdanie na ten temat i uwazam ze to wina Lisa , ma romans ze Smokim jak Aveo napisaÂł :) , Zdjecie z wakacji na wyspie Kos sa dowodem . Nika , Ty oczywiscie mozesz miec inne zdanie ! A brukowcĂłw nieczytam szkoda czasu :)
Erwin
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: środa 22 cze 2005, 23:15

Post autor: Erwin »

Lis ze Smokiem majÂą romans? :mhm: a od kiedy to ? - pierwsze sÂłysze :uhh:

Obrazek
(zapomniaÂłem jej imienia)
..ten smok ma na imiĂŞ Hanna :)
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Ma romans , chyba odkad przeszed³ do Polsatu , Przeciez Kinga i Smok to by³y najlepsze przyjació³ki a teraz ehh , szkoda gadac :evil:
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

A sÂłyszeliÂście jak sie wypowiadaÂł dla "Dziennika" Walter o moÂżliwym powrocie Lisa I Olejnik do TVN-u.

"ByÂłby on
trudny ale nie niemoÂżliwy "

Chyba ÂżaÂłuje ze ich odstawil
NOWA ERA W TVN
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Thomas pisze:Nika , ja mam swoje zdanie na ten temat i uwazam ze to wina Lisa , ma romans ze Smokim jak Aveo napisaÂł :) , Zdjecie z wakacji na wyspie Kos sa dowodem . Nika , Ty oczywiscie mozesz miec inne zdanie ! A brukowcĂłw nieczytam szkoda czasu :)
Oczywiœcie zgadzam sie z Tob¹ Thomas, oni maj¹ romans , jak widac na za³¹czonych przez "¯ycie na gor¹co"obrazkach. Kwestia jest jedynie tego typu, czy ich ma³¿eùstwo rozpad³o sie rzeczywiœcie przez ten romans, czy z zupe³nie innej przyczyny?! Do tego to juz raczej nigdy siê nie dojdzie, chyba , ¿e kiedyœ Tomek lub Kinga powiedza to wprost w wywiadzie jakimœ.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Ja tylko napiszĂŞ tyle, Âże po tym co zobaczyÂłem na tych zdjĂŞciach w "ÂŻnG" Lis straciÂł wszystko w moich oczach :evil: Jak siĂŞ okazuje to co wczesniej pokazywali jak smoktunowicz o 2 w nocy przyjeÂżdÂżaÂła do jego apartamentu byÂło prawdÂą :evil:
ZIMA
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

nika pisze:Kwestia jest jedynie tego typu, czy ich ma³¿eùstwo rozpad³o sie rzeczywiœcie przez ten romans, czy z zupe³nie innej przyczyny?!
Ja tam zawsze jestem za tym,¿e winê ponosz¹ 2 strony.robienie z Kini ofiary jest wg mnie przesadzone,bo nic nie dzieje siê bez przyczyny,a ¿e panuje pewien stereotyp,¿e winê za rozwód ponosi przewa¿nie facet,wcale nie musi dotyczyÌ i tego ma³¿eùstwa.Smok wygl¹da smutno na tym zdjêciu,bo rozwód jej by³ej zapewne przyjació³ki to smutna sprawa i ta ca³a sytuacja nie jest ³atwa do ogarniêcia,tym bardziej,¿e jest z jej by³ym mê¿em.W ogóle szkoda mi ich wszystkich,bo wszyscy cierpi¹,a najbardziej dzieci Kini i Lisa.No ale co poradziÌ,takie ¿ycie...Pouk³adaj¹ je sobie na nowo i wszyscy bêd¹ szczêœliwi :lol2:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Ktoœ na Wirtualnej Polsce napisa³ odnoœnie g³oœnego romansu: "najlepsza kochanka to ¿ony kole¿anka". Niestety czêsto okazuje siê to prawd¹. Czyta³am sonda¿e, które wskazuj¹, i¿ oko³o 70% Polaków chcia³oby mieÌ romans z druga po³ówk¹ swojego/swojej przyjaciela/przyjació³ki.
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

nika pisze:
Thomas pisze:Nika , ja mam swoje zdanie na ten temat i uwazam ze to wina Lisa , ma romans ze Smokim jak Aveo napisaÂł :) , Zdjecie z wakacji na wyspie Kos sa dowodem . Nika , Ty oczywiscie mozesz miec inne zdanie ! A brukowcĂłw nieczytam szkoda czasu :)
Oczywiœcie zgadzam sie z Tob¹ Thomas, oni maj¹ romans , jak widac na za³¹czonych przez "¯ycie na gor¹co"obrazkach. Kwestia jest jedynie tego typu, czy ich ma³¿eùstwo rozpad³o sie rzeczywiœcie przez ten romans, czy z zupe³nie innej przyczyny?! Do tego to juz raczej nigdy siê nie dojdzie, chyba , ¿e kiedyœ Tomek lub Kinga powiedza to wprost w wywiadzie jakimœ.
Nika , najprawdopodobniej winni s¹ oboje , w koùcu Lis musia³ mieÌ jakis powód ¿eby zdradziÌ Kinge , ale wina jest wiêksza po stronie Lisa . Pewnie juz siê niedowiemy co tak naprawde by³o przyczyn¹ ich rozpadu ma³¿eùstwa .

Mandi to co piszesz tutaj sie potwierdza Kinga i Hanna by³y przyjació³kami !!!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Mandi pisze:Czyta³am sonda¿e, które wskazuj¹, i¿ oko³o 70% Polaków chcia³oby mieÌ romans z druga po³ówk¹ swojego/swojej przyjaciela/przyjació³ki.
ten sondaÂż chyba nie byÂł robiony na posÂłach LPR i MÂłodzieÂży W. :devil:

na serio to niby ten sondaÂż by sie zgadzaÂł,ale nie w przypadku Kini,ktĂłra nie jest z Âżadnym qmplem Lisa.Chyba wiem dlaczego,bo kolegÂą Lisa jest m.in. JĂŞdrzejowski :hahaha:

A wyczytaÂłem tu gdzieÂś na forum,Âże Kinia z Mellerem chodzi za rÂączkĂŞ,ponoĂŚ jak ogÂłaszano ramĂłwkĂŞ TVN to siĂŞ pojawili.. :lol2: A wÂłaÂściwie ich sprawa,a nie np moja,ale trudno nie oprzeĂŚ siĂŞ sile spekulacji :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

aveo pisze:(...)A wyczytaÂłem tu gdzieÂś na forum,Âże Kinia z Mellerem chodzi za rÂączkĂŞ,ponoĂŚ jak ogÂłaszano ramĂłwkĂŞ TVN to siĂŞ pojawili.. :lol2: A wÂłaÂściwie ich sprawa,a nie np moja,ale trudno nie oprzeĂŚ siĂŞ sile spekulacji :P
A niby co Kinga gorsza ?? skoro Lis jej wycinaÂł takie numery to wcale siĂŞ jej nie dziwiĂŞ :P No ale to nie temat o Kindze :D wiĂŞc nie piszĂŞ wiĂŞcej, zeby nie byÂło, ze nie na temat. :P
ZIMA
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

aveo pisze:A wyczytaÂłem tu gdzieÂś na forum,Âże Kinia z Mellerem chodzi za rÂączkĂŞ,ponoĂŚ jak ogÂłaszano ramĂłwkĂŞ TVN to siĂŞ pojawili.. :lol2: A wÂłaÂściwie ich sprawa,a nie np moja,ale trudno nie oprzeĂŚ siĂŞ sile spekulacji :P
To tylko pewnie medialny cyrk, ¿eby podgraÌ atmosferê i przyciagn¹Ì wiêcej widzów przed telewizor aby ogl¹dali Dzieù Dobry TVN. Tak samo jest z TzG IV. :roll:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości