POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

pawell pisze:ChoĂŚ wczoraj na koĂącu programu zapraszali na kolejny odcinek to w programie na stronie polszmatu w niedzielĂŞ ani Âśladu po "Let's Dance".
Jaka strata - normalnie sie rozplacze... :D :lol: :lol: :D Ja osobiœcie oglada³em tylko koùcówke odcinak i widzia³em "taùcz¹c¹" Beger......Otó¿ ona przecierz wcalen nie taùczy³a - chodzi³a tylko w kó³ko a wokó³ niej taùczyli zawodowcy... jak taki jest ogólny poziom programu to ja dziekuje...

A co do tytuÂłu to powinni zmieniĂŚ na dÂłuÂższy.... Let's dance czyli za pieniadze zrobie dla was wszytko.....
kubasz pisze:Niech Polsat da temu programowi szansĂŞ.
A ja sie nie pogniewam jak mu nie da sznas :) ale to moje zdanie :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Poznajemy nowe szczegó³y na temat nowej "Interwencji":
Media Link pisze: Najprawdopodobniej od drugiej poÂłowy wrzeÂśnia widzowie Polsatu bĂŞdÂą mogli oglÂądaĂŚ InterwencjĂŞ z nowymi prowadzÂącymi, a takÂże w nowej oprawie graficznej. Autorzy magazynu zapowiadajÂą rĂłwnieÂż poszerzenie formuÂły Interwencji m.in. o sprawy zwiÂązane z gwiazdami show biznesu.

Anna Brzozowska, producentka Interwencji, tÂłumaczy nam, Âże dziennikarze programu nadal zajmowaĂŚ siĂŞ bĂŞdÂą sprawami ludzi, ktĂłrzy potrzebujÂą pomocy.

– BĂŞdziemy w miarĂŞ moÂżliwoÂści starali siĂŞ rozszerzyĂŚ naszÂą formu³ê o sprawy zwiÂązane z tzw ‘gwiazdami’ polskich mediĂłw, estrady i kina – mĂłwi nam Brzozowska. – Chcemy rĂłwnieÂż w programie zaj¹Ì siĂŞ w wiĂŞkszym stopniu niÂż dotychczas prowokacjami dziennikarskimi, a takÂże dwa razy w miesiÂącu pokazywaĂŚ na antenie efekty naszych Âśledztw dziennikarskich – zapowiada producentka magazynu.

Interwencja zyska nowÂą czo³ówkĂŞ, ty³ówkĂŞ oraz nowÂą kolorystykĂŞ studia. – Chcemy takÂże zmieniĂŚ sposĂłb filmowani i montaÂżu opierajÂąc siĂŞ na programie o podobnej tematyce, ktĂłry emitowany jest w BBC – tÂłumaczy nam Anna Brzozowska.

Autorzy programu zapowiadajÂą rĂłwnieÂż, Âże bĂŞdÂą przynajmniej raz w tygodniu pokazywaĂŚ w skrĂłcie, jakie sprawy udaÂło siĂŞ dziennikarzom rozwiÂązaĂŚ, a do jakich na pewno wrĂłcÂą.

Do grona dotychczasowych prowadz¹cych, czyli Adama Kuklewicza i Miros³awa Rogalskiego, do³¹cz¹ dwie osoby. Na razie Anna Brzozowska ujawnia nazwisko jednej z nich. Ma to byÌ Katarzyna Olubiùska. Interwencja bêdzie prowadzona w duetach.
Fajne rozwi¹zanie - prowadzenie w duetach. :P Interesuje mnie te¿ czo³ówka nowe studio i ty³ka - pierwszy raz widzê takie okreœlenie. :P I myœle³em, ¿e to bêdzie wczeœniej czyli od wrzeœnia. :roll: Ale ju¿ mi siê tak nie podobaj¹ elementy zwi¹zane z tzw 'gwiazdami' polskich mediów, estrady i kina. Tu nie mam w¹tpliwoœci, ¿e bêdzie to podobne do cyklu "Uwagi!" - "Kulisy s³awy" - tam te¿ sa sprawy zwiazane z "gwiazdami". :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Media Link pisze:Do grona dotychczasowych prowadz¹cych, czyli Adama Kuklewicza i Miros³awa Rogalskiego, do³¹cz¹ dwie osoby. Na razie Anna Brzozowska ujawnia nazwisko jednej z nich. Ma to byÌ Katarzyna Olubiùska. Interwencja bêdzie prowadzona w duetach.
SÂłyszaÂłem Âże drugÂą osobÂą ma byĂŚ Justyna Burdon. Nie mam pewnoÂści co do imienia. Nie mogĂŞ teÂż zagwarantowaĂŚ w 100% prawdziwoÂści tej informacji.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Wszyscy tak siĂŞ zachwycali czwartkowym, nowym pasmem Polsatu, jeszcze niedawno informowano, Âże oprĂłcz "Grasz czy nie grasz" oglÂądaĂŚ bĂŞdzie w nim moÂżna "Dom nie do poznania", jednak nic bardziej mylnego, od 21 wrzeÂśnia, w kaÂżdy czwartek o 21:15 pokazywana bĂŞdzie 4 seria "Fali zbrodni". Nie wiem czy to dobra decyzja, choĂŚ moim zdaniem serial moÂże mieĂŚ lepsze wyniki niÂż jakie osiÂągaÂłby "Extreme Makeover: Home Edition" :o

Wakacje siĂŞ koĂączÂą, ich minione dwa tygodnie zwyciĂŞskie byÂły dla TVN - pytanie co bĂŞdzie jesieniÂą, skoro juÂż latem "na Ostrobramskiej" przegrywajÂą.. "TaĂąca.." jeszcze nie ma sympatycy Polsatu! - co do TVNu teraz tak widzĂłw przyciÂąga? (przypomnĂŞ, niektĂłrzy twierdzili, Âże to dziĂŞki tanecznemu show stacja z Wiertniczej w rankingach byÂła/bĂŞdzie wyÂżej niÂż telewizja Solorza) :devil:

Polsat niby w poniedziaÂłek wystartowaÂł juÂż z nowÂą ramĂłwkÂą, ale i tak nowoÂści pojawiÂą siĂŞ w tygodniu nastĂŞpnym. "Super Express live" mieli nadawaĂŚ od wtorku, oglÂądaĂŚ moÂżna byÂło powtĂłrkĂŞ "Jasia Fasoli". W tym tygodniu Polsat bĂŞdzie nad TVNem zapewne - filmy nadajÂą codziennie <czyli pozycje dla mas>, "Sopot.." moÂże jednak udziaÂły Walterom zaniÂżyĂŚ (choĂŚ wierzĂŞ w sukces) 8)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

To nie Super Express Live mia³ byc w ten wtorek tylko "Prowokacja". Czeka³em na ten program, w³¹czam Tv a tu powtórka Jasia Fasoli. S¹dzê, ¿e zdecydowali nie wprowadzaÌ ramówki jeszcze w sierpniu tylko poczekaÌ to pocz¹tku wrzeœnia.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kajetan ma racjĂŞ. Zamiast "Super Express Live" w programie na stronie polszmatu jest "JaÂś Fasola". Dobrze, bo teraz nie muszĂŞ na to czekaĂŚ. :D Fajnie teÂż, ze nie byÂło tej "Prowokacji", bo bym przegapiÂł. :>

TakÂże "Grasz czy nie grasz" jest przesuniĂŞte o tydzieĂą. MiaÂło byĂŚ dziÂś bĂŞdzie 7 wrzeÂśnia.

A juÂż w sobotĂŞ "Straszny film 3" - jestem wdziĂŞdzny tej stacji, Âże daje filmy z tej serii. :P :tanczy:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

RĂłwnieÂż jestem zadowolony, Âże Polsat jako jadyna stacja telewizyjna puszcza amerykaĂąskie filmy mÂłodzieÂżowe typu "Straszny Film" lub "American Pie".
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

bo inne stacje dobrze wiedz¹,¿e to s¹ p³ytkie amerykaùskie produkcje...Polsat poszukuje czegoœ 'œwie¿ego','innego' ni¿ w tych innych stacjach i zwabia tym samym publikê.zaj¹³by siê bardziej ambitnym kinem.np wyemitowa³by coœ z produkcji niezale¿nych z Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych,niekoniecznie zesz³ego roku!Obejrza³bym nawet gdyby to by³o hooo-hooo w nocy.
Nie chciaÂłbym,ÂżebyÂście zrozumieli,Âże pÂłytcy ludzie oglÂądajÂą pÂłytkie filmy,bo to nieprawda! :>
Czasem dobrze jest odpocz¹Ì przy 'Krzyku' :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
magda992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 15:19

o co wam chodzi ?

Post autor: magda992 »

Co Wy siĂŞ wszyscy tak czepiacie Polsatu ? :/ Fakt faktem pare produkcji tej stacji byÂły pomyÂłkÂą, ale niektĂłre byÂły bardzo dobre.
"ÂŻyciowa szansa", "Bar", "Co z tÂą PolskÂą ?", "Szpital na peryferiach", "ÂŚwiat wedÂług Kiepskich", "Grasz czy nie grasz" i wiele wiele innych programĂłw, ktĂłre emitowaÂł Polsat byÂły hitami. No przyznam niektĂłre byÂły kitami, np. "Show!Time".
Nie zapominajmy teÂż, Âże Polsat emituje takie seriale jak "Czarodziejki", "Gotowe na wszystko", "ÂŚwiat wedÂług Bundych" i Âświetne filmy dla mlodzieÂży np. "Straszny film 3"(dzisiaj) czy "American Pie"

MĂłwie to jako obiektywna osoba, ktĂłra lubi i szanuje TVN i POLSAT :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

"American Pie" to juz ma 4 sequela ;-) Obawiam sie ze to nowy Kevin dla Polsatu. Swiat wg Bundych to tez ktoras powtĂłrka. Bar byÂł krytykowany z kaÂżdej perspektywy (I wcale nie miaÂł extra oglÂądalnoÂści) . "Co z tÂą PolskÂą?"=2mln. ÂŻyciowa szansa to zdaje siĂŞ podrĂłba. Z resztÂą siĂŞ zgadzam po czĂŞsci.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Taa "ÂŻyciowa szansa" to podrĂłbka zdaje siĂŞ, Âże pojwiÂł siĂŞ ten teleturniej na antenie polszmatu po "Milionerach" na TVN. :roll: "Bar" tak hit, ale chyba tylko 3 pierwsze serie. Dalej same nudy i mniejsze wyniki. :) "Co z tÂą PolskÂą?" - Bartek napisaÂł 2 mln wiĂŞc hit? WÂątpiĂŞ. :> "ÂŚwiat wedÂług Kiepskich" byÂł popularnum serialem, ale czy teraz bĂŞdzie? Poza tym ten serial zostaÂł usuniety, bo chcieli poprawiĂŚ wizerunek widocznie teraz im na tym nie zaleÂży. :] I "Grasz czy nie grasz" teraz jest na TOP-ie w polszmacie. I byÂłbym wdzieczny gdybyÂś jeszcze wynieniÂła trochĂŞ programĂłw HIT-owych, a nie wracaĂŚ do historii... :spiewa:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Polsat nie ma narazie HIT-u kiedys miaÂł np. bar ktĂłry miaÂł nawet 7 milionowa publike...gdy mowimy o hicie TVP2 odrazu myslimy o M jak miÂłoÂśc gdy mowimy o tvn mamy na mysli Taniec z Gwiazdami a co jest niby obecnym hitem polsatu..??
Co gorsza ( a moÂże i nie gorsza) nie widze na horyzoncie aby mĂłgÂł sie pojawic jakiÂś hit w tym roku w polsacie...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Super nowe studio "Grasz czy nie grasz" siĂŞ prezentuje w promosach nowej edycji. :P Jest o wiele Âładniejsze niÂż poprzednie. :D I teÂż juÂż wiadomo, ze "Grasz czy nie grasz" bĂŞdzie nadawane dwa razy w tygodniu na polszmacie - w czwartki i soboty o 20:15. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Greg Haus pisze:Co gorsza ( a moÂże i nie gorsza) nie widze na horyzoncie aby mĂłgÂł sie pojawic jakiÂś hit w tym roku w polsacie...
Hitem sÂą "Gotowe na wszystko".Gdyby Polsat nie przerwaÂł emisji "Ostrego dyÂżuru" to cienko by byÂło z "NianiÂą"jeÂżeli lecieliby o tej samej porze.To byÂł hicior...
pawell pisze:Super nowe studio "Grasz czy nie grasz" siĂŞ prezentuje w promosach nowej edycji.
I tylko studio,bo idea programu choĂŚ ma na celu bawiĂŚ,to nudzi. :/ Ok,wygraÂłem kasĂŞ i do domu,a nie zastanawiaĂŚ siĂŞ co by byÂło gdyby...Hamlet juÂż powiedziaÂł swoje. ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

widzieliÂście nowe elementy oprawy graficznej polsatu?
sÂą nowe scenki - bardzo mi siĂŞ podobajÂą, bo tamte mi siĂŞ trochĂŞ juÂż przejadÂły
jest scenka na polu i przed sklepem
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości