Wybory Miss World 2006 w Polsce!

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jasn¹ Górê? To mo¿e jeszcze i Toruù? A potem Licheù i £agiewniki. Moim zdaniem to one siê powinny trzymaÌ w prominiu kilometra od wszelkich koœcio³ów... :lol: Sam tak zreszt¹ robiê. :D

KrakĂłw - na pewno. A moÂże teÂż WrocÂław albo nasz najwiĂŞkszy i najfajniejszy letni kurort - KoÂłobrzeg? :D Bo jeziora sÂą nuuudne. :D

A tak na powa¿nie to nie czytam artyku³ów pod którymi widnieje podpis red. Przygody. :lol: Ale Twój optymizm jest spowodowany tym, ¿e ju¿ maj¹ wystarczaj¹ce Ÿród³a finansowania, ¿eby nie by³o wiochy? :brawa:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

- Wielkie jeziora Mazurskie
A po co, co one tam bĂŞdÂą robiĂŚ? :neutral: ÂŁukasz ma racjĂŞ, lepiej KoÂłobrzeg. A jak nie KoÂłobrzeg, to chociaÂż moÂże Sopot albo ÂŚwinoujÂście. :D
- JasnÂą GĂłrĂŞ
:lol: :lol: BĂŞdÂą siĂŞ modliĂŚ, jak rozumiem o zwyciĂŞstwo? :D :D :D :D Tu ÂŁukasz teÂż ma racjĂŞ, lepiej wobec tego od razu do Torunia. :D
one siê powinny trzymaÌ w prominiu kilometra od wszelkich koœcio³ów... :lol: Sam tak zreszt¹ robiê :D
Czy sugerujesz, Âże moherowy kapelusz nie jest Twoim ulubionym nakryciem gÂłowy? :devil: Szatan. :devil:
nie czytam artyku³ów pod którymi widnieje podpis red. Przygody.
A ja czytam, zamiast dowcipĂłw. :lol: Tak dla rozluÂźnienia. :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To byÂło pewne Âże finaÂł bĂŞdzie w Warszawie. :roll: No ale gdzie?
Gazeta pisze:FinaÂł tegorocznego konkursu Miss World zostanie zorganizowany w Warszawie - poinformowaÂła w poniedziaÂłek PAP ElÂżbieta Wierzbicka z Biura Miss Polonia. Gala prawdopodobnie odbĂŞdzie siĂŞ w Teatrze Wielkim.
:? Teatr Wielki tak naprawdĂŞ jest maÂły w przeciwieĂąstwie do tego miejsca gdzie byÂł organizowany finaÂł w poprzednich konkursach. JuÂż bym wolaÂł aby wybudowali gdzieÂś sporÂą scenĂŞ z wieloma miejscami itp. :roll: Eh... taki wielki kraj i nie ma odpowiedniego miejsca - jakiejÂś wielkiej sali, aby takÂą imprezĂŞ zrobiĂŚ. :?

[ Dodano: Nie Lip 02, 2006 6:25 pm ]
Na stronach Miss World pojawiÂła sie informacja o Warszawie: http://www.missworld.com/destination/de ... geid=10555 TakÂże na TVP-owskich telegazetach jest informacja o MW w Polsce...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Fina³ bêdzie w Sali Kongresowej. Czyta³em ostatnio du¿y artyku³ na ten temat w Du¿ym Formacie i wcale to nie wygl¹da tak ró¿owo. Mam nadziejê, ¿e w telewizji bêdzie wygl¹daÌ przynajmniej na poziomie. Aha - i ju¿ wspó³czujê tym dziewczynom - wybory Miss World 2006 Beach Beauty w takim mrozie :P. Albo odwiedzanie najbardziej nudnych miejsc w Polsce i udawanie zainteresowana... Jeœli ktoœ nie czyta³, mogê wrzuciÌ skany tekstu.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

corner pisze:JeÂśli ktoÂś nie czytaÂł, mogĂŞ wrzuciĂŚ skany tekstu.
Ja nie czytaÂłem ale chĂŞtnie przeczytam :) A co do Sali Kongresowej to wydaje mi siĂŞ Âże jest za maÂła na takÂą imprezĂŞ - poprzednie finaÂły odbywaÂły siĂŞ w znacznie przestronniejszych pomieszczeniach.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Jej. Skanowanie DuÂżego Formatu to skomplikowana sprawa. A domyÂślam siĂŞ, Âże czytanie tego bĂŞdzie jeszcze trudniejsze. Ale art ciekawy: (niektĂłre czĂŞÂści trzeba czytaĂŚ rĂłwnolegle - np. 2 i 3, bo skanowaÂłem pasami poziomymi)
1
2
3
4
5
6
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

http://serwisy.gazeta.pl/df/1,34467,3578664.html
Czy to przypadkiem nie to samo? :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:A co do Sali Kongresowej to wydaje mi siĂŞ Âże jest za maÂła na takÂą imprezĂŞ - poprzednie finaÂły odbywaÂły siĂŞ w znacznie przestronniejszych pomieszczeniach.
No ma³a, ale chyba nic wiêkszego w Polsce nie ma. :lol: Sala Kongresowa jest ogólnie OK - ³adnie wygl¹da tylko trzeba by³oby wymieniÌ siedzenia i przebudowaÌ ca³¹ scenê, bo na niej ledwie mieœci³o siê 20 kandydatek na Miss Polonia, a co dopiero 120 na Miss World! Ju¿ dok³adnie za miesi¹c te wybory wiêc zaczynam siê baÌ o to jak to bêdzie wygladaÌ. :? Liczê te¿, ¿e TVP stanie na wysokoœci zadania i zrobi wszystko dobrze...

P.S. fajnie, ze ktoÂś wkoĂącu coÂś napisaÂł w tym temacie... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

kubasz pisze:Czy to przypadkiem nie to samo?
Ach, przynajmniej starÂłem kurz ze skanera :P
pawell pisze:P.S. fajnie, ze ktoÂś wkoĂącu coÂś napisaÂł w tym temacie...
Po kolejnej wpadce z zakÂładaniem tematu, poczuÂłem siĂŞ w obowiÂązku :P

A ciekawe jakby to wyglÂądaÂło w katowickim Spodku... Ale "Katowice" nie brzmi tak samo jak "Warsaw"...
BojĂŞ siĂŞ, Âże TVP potraktuje to po macoszemu (jak czasem ma w zwyczaju robiĂŚ) i w Âświat pĂłjdzie kiepska transmisja... A nas (jako kraj) powinien wÂłaÂśnie ten przekaz najbardziej interesowaĂŚ.
magda992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 15:19

--

Post autor: magda992 »

BĂŞdzie dobrze :) TVP2 dobrze umie wypromowaĂŚ danÂą gale ;) ZrobiÂą show. PrzebudujÂą sale i looz ;) Nie bĂŞdzie chyba siary... xD
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

A tak wogĂłle to kiedy te wybory Miss World 2006 :mhm:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Thomas pisze:A tak wogĂłle to kiedy te wybory Miss World 2006 :mhm:
30 wrzeÂśnia.
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Dzieki za odpwiedz :neutral:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

W swoim indywidualnym wyborze Miss'06 raczej patriotyzmem kierowaĂŚ siĂŞ nie bĂŞdĂŞ.Ciekawe jednak czy nasza Polka ma jakieÂś szanse :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

jutro rano wszystkie kandydatki Miss bedÂą jechaÂły pociÂągiem przez moje miasteczko
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości