Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Szkoda, szkoda... i TO BARDZO :((

ÂŚwietna jest dziÂś… wyzdrowiaÂła, jest w Âświetnej formie, jednak raz mnie coÂś zaniepokoiÂło – zakaszlaÂła. Ale co tam, ja mam katar od tygodnia i nikt siĂŞ nie przejmuje ;)

Taka trochĂŞ nie odkryta, ale gdyby byÂła odkryta przez szerszÂą publicznoœÌ, to ja bym jej nie zauwaÂżyÂła… ;)

Ania KalczyĂąska z ÂŁukaszem Grassem – para idealnie dobrana. Ania chyba lepiej czuje siĂŞ w mĂŞskim towarzystwie.

NiÂą nie moÂżna siĂŞ znudziĂŚ - z ÂświeÂżoÂściÂą, lekko, a zarazem powaÂżnie i spokojnie. Jak kiedyÂś Black napisaÂł – komfort w dostarczaniu informacji – a tĂŞ zaletĂŞ – choĂŚ waÂżnÂą - nie wszyscy prezenterzy informacyjni posiadajÂą.

Z pewnoÂściÂą juÂż kiedyÂś to mĂłwiÂłam – ma ÂświetnÂą dykcjĂŞ – ciekawe, czy jest samoukiem (chyba jednak raczej nie) czy moÂże braÂła lekcje u np. prof. MÂłynarczyka, wiem, Âże np. Marta Kuligowska ĂŚwiczyÂła dykcjĂŞ wÂłaÂśnie u niego.


Ale, tak sÂłodko byĂŚ nie moÂże, kilka s³ów krytyki, jak najbardziej konstruktywnej i pisanej tu, tylko dlatego, Âżeby pomĂłc Ani siĂŞ doskonaliĂŚ – w rozmowach ma dobry styl – ciekawy, spokojny, dobrze siĂŞ ich sÂłucha. Ale za duÂżo w nich pytaĂą typu „czy osoba za to odpowiedzialna, jest wystarczajÂąco wyksztaÂłcona, czy w szkole nie powinno byĂŚ wiĂŞkszych kontroli… Hm… coÂś tu jest nie tak. I powtarzajÂące siĂŞ pytanie „jak zapobiec tego typu tragediom” – zwÂłaszcza to pytanie zbyt czĂŞsto zadaje. Niestety los daje jej powody, by je zadawaĂŚ – myÂślĂŞ, Âże powinna je jednak inaczej formuÂłowaĂŚ to pytanie. OczywiÂście wiĂŞkszoœÌ z zadawanych przez AnnĂŞ pytaĂą jest oryginalna, no ale jeszcze mogÂłoby byĂŚ lepiej – przecieÂż AniĂŞ na to staĂŚ. I ma przed telewizorami swoich kibicĂłw… ktĂł®zy czasem majÂą powody, by pÂłakaĂŚ ze szczĂŞÂścia – to tak nawiÂązujÂąc do sportowej, koĂączÂącej raport czĂŞÂści :)

P.S. PoprosiÂłam AniĂŞ o zdjĂŞcia z dzieciĂąstwa… moÂże coÂś dostaniemy, ale ja tez juÂż mam kilka fotek :) Ale z prasy tylko… Na razie mam nadziejĂŞ. Pozdrawiam :)
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

WidzieĂŚ jÂą z samego ranka to moje marzenie - mam nadziejĂŞ, Âże wrĂłciÂła na staÂłe do porannego pasma :D Z takim ognistym (nie chiaÂłem uÂżywaĂŚ tego sÂłowa, ale muszĂŞ, bo inne nie odda wÂłaÂściwego sensu ;) ) przedstawia newsy, Âże z werwÂą opuszcza siĂŞ legowisko :P
Tylko pĂłxniej trudno Âślepia od telewizora oderwaĂŚ ;)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ja bym dla Kalczy wstaÂł,gdyby rano miaÂła dyÂżur z AniÂą Jot. :lol2:
Fajnie,gdyby Ania K. udostĂŞpniÂła swoje zdjĂŞcia z dzieciĂąstwa. :) MaÂła Ania latajÂąca z ÂłyÂżkÂą,ktĂłra miaÂła zastĂŞpowaĂŚ mikrofon ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

BojĂŞ siĂŞ pani Anny KalczyĂąskiej ostatnio.... wylaÂła mi kubeÂł zimnej wody na gÂłowĂŞ.... i w dodatku nazwaÂła mnie "KochanÂą" :twisted: i stwierdziÂła, ze sie sprzedaje mowiac do mnie "droga"...


To oczywiscie moj prywatny odbiĂłr jej wypowiedzi skierowanej do mnie....
Moze byc pewna, nic do niej wiĂŞcej nie napisze.... ale nie ze jestem zÂła na niÂą czy coÂś, tylko siĂŞ jej bojĂŞ....

P.S. ZdjĂŞĂŚ nie bĂŞdzie.... I to teÂż przeze mnie coÂś mi siĂŞ wydaje...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A.I.W.L.I.S,myÂślĂŞ,Âże to nie jest 'nie napiszĂŞ' definitywne.trochĂŞ czasu minie i znĂłw poÂślesz jej swoje szczere i natchnione sÂłowa. :)
W jakim sensie jej siê boisz? :mhm: czy to strach przed autorytetem,który byÌ mo¿e nie docenia swojego 'ucznia'?Kube³ zimnej wody otwiera oczy,przywraca œwiadomoœÌ stanu rzeczy,ale bardziej daje siê go odczuÌ ni¿ zimny prysznic.Je¿eli mia³ spaœÌ prêdzej czy póŸniej na g³owê,to chyba lepiej,¿e spad³ w³aœnie teraz... :mhm: Ja nie zastanawiam siê jak¹ osob¹ jest Ania K.Napewno kryje wiele tajemnic,a przed kamer¹ odkrywa tylko czêœÌ swojej bogatej osobowoœci z tymi plusami i z tymi minusami równie¿.............
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

ALe nie, nie o to chodzi, naprawdĂŞ tak sie jej bac to w Âżyciu nie baÂłam, po dzisiejszym SMSie od Niej.... No i wÂłasnie juz chyba na takÂą odwagĂŞ w najbliÂższym czasie to siĂŞ chyba nie zbiorĂŞ... Urodziny w kwietniu... moze do tego czasu to siĂŞ pozbieram...

ale pozwĂłlcie, ze go nie zacytujĂŞ, bo siĂŞ wstydzĂŞ...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A mo¿e by³aœ zbyt nachalna? :> Myœlê, ¿e dziennikarze TVN24 maj¹ doœÌ ma³o wolnego czasu i mog³aœ zmêczyÌ ju¿ Aniê. :lol2:
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

nie, dobram, juz wiĂŞcej mĂłwiĂŚ nie bĂŞdĂŞ, bo to trzeba przeczytac, zeby zrozumeic czego ja siĂŞ bojĂŞ.... :P
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

To chyba w moim przypadku móg³bym znaj¹c i maj¹c maila mojej Ani j¹ zamêczyÌ,bo sms to by jej m¹¿ odbiera³,ale raczej nie w przypadku A.I.W.L.I.S,która wie co pisze.
Okey,nie musisz napisaĂŚ A.I.W.L.I.S,ale z tym kwietniem...ja bym napisaÂł chociaÂż na ÂświĂŞta B.N. jakieÂś dziennikarskie Âżyczenia :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Aveo, a Ty nie znasz do Niej maila?? No dobra, rozdawaĂŚ tych maili nie wypada.. ale ja pamiĂŞtam, ze tu kiedys bylo o tym info, za strych, dobrych czasĂłw by na oficjalnej stronie tvn...

A na ÂświĂŞta, jak mnie ÂświÂąteczny nastrĂłj dopadnie, to napiszĂŞ do wszystkich, ktĂłrych lepiej poznalam, ale w pierwszej kolejnosci do Brygidy Grysiak... za szacunek do ludzi :)

EDIT# ***Lepiej*** - znaczy pozaekranowo, no i ktĂłrzy zrobli na mnie poztywne wrazenie, wiĂŞc chyba do wszsytkich
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Chyba jestem w trakcie poznawania Jej adresu lub wkrĂłtce go chyba poznam :shock: :shock: :shock:

W 1 kolejnoÂści napiszesz do Brydzi,w 2 do Kalczy,w 3 do Ani Jot. :lol2: hehe,ÂżartujĂŞ.Pewne jest jedno,Âże napewno wszystkie siĂŞ ucieszÂą widzÂąc Âżyczenia od ciebie.A ja muszĂŞ chyba siĂŞ melisy napiĂŚ.........
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Aveo, dlaczego melisy? co CiĂŞ tak zdenerwowaÂło? ;>
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Nie nieee,nie zdenerwowaÂło...ale prawie Âśmiertelnie zaskoczyÂło.nigdy przedtem nie dopuszczaÂłem myÂśli,Âże AniĂŞ mogĂŞ chociaÂż pozdrowiĂŚ.A teraz to jest bardzo realne....
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Sylwio,

Przy okazji sledzenie roznych dziennikarskich forow (zawodowe zboczenie)natrafilem na Twoja strone o Annie K.
Bylem pod wrazeniem Twojego entuzjazmu, Twojego uznania dla niej, zaangazowania w zbieraniu informacji i regularnosci w ich przekazywaniu - chyle czola.

Nie wiem, co Ci p. Anna odpisala i jak Cie potraktowala, moge sie tylko domyslac. Nie raz mialem okazje slyszec, jak wypowiada sie o takich osobach, jak Ty...

Anna jest powierzchownie bardzo mila i ciepla osoba, ale pod ta maske kryje sie pozerstwo i brak szacunku dla ludzi.... Przykro mi to pisac, ale jestes dla niej nikim, jak wiekszosc "zwyklych" ludzi. Jesli w dodatku nie grzeszysz uroda, nie masz kasy albo specjalnych zyciowych sukcesow, nie istniejesz dla niej, sorry.

Dlaczego odpisywala na Twoje maile? Nie robial tego dla Ciebie, ani dlatego,ze jest mila. Robila to dla siebie. Ma takie parcie na ekran, ze nie moze sobie pozwolic na niepochlebne opinie o sobie. Z konsekwencja maniaka sprawdza wszystkie fora, gdzie pojawia sie cos na jej temat i wiem, ze strasznie sie przejmuje zdaniem innych na swoj temat.

Ty jestes dziecino tylko narzedziem. A jesli potraktowala Cie paskudnie, to wlasnie dlatego, ze pokazala w chwili slabosci i gniewu swoja prawdziwa twarz.


A ta twarz nie jest wcale taka slodka, jak Ci sie wydaje.

Jesli moge Ci cos poradzic, daj sobie spokoj z platoniczna miloscia do tej Pani. Nie jest tego warta.


Zastanawialas sie kiedys, dlaczego jest sama? Bo jest pozerka, egositka i nie szanuje ludzi.


Pozdrawiam cieplo,
Zyczliwy
Zostawiam Wam to do Waszej osobistej refleksji... jak w sumie dobrze sie zastanowic, to ona rzczywiscie taka jest.... i dlatego to publikujê... niech ona to zobaczy.... róŸne s³owa mi siê cisn¹ do ust, ale juz nawet jej nie bêdê obra¿aÌ....

A co tam, macie tego SMSa od niej:
Sylwio Droga, nie mam nic przeciwko telefonom, ale zrozum mnie Kochana. Nie moge upubliczniac mojej przeszlosci w tak oczywisty sposob. To lansowanie siebie."
zwrĂłcice na niÂą uwagĂŞ... to nie ta sÂłodka twarz... to przykre, ale to prawda...
Ostatnio zmieniony czwartek 07 wrz 2006, 21:36 przez A.I.W.L.I.S., łącznie zmieniany 1 raz.
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Co Ty od niej chcesz, bo ja nie bardzo rozumiem :roll: :roll:
Odmówi³a pokazania prywatnych zdjêÌ, które by od razu pojawi³y siê w sieci (tak jak treœÌ PRYWATNEJ korespondencji pokazanej wszystkim forumowiczom) i nazywasz j¹ suk¹ ?!?!?!

Anno Kalczyùsko - wspó³czujê fan(atyk)ów
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości