Brygida Grysiak

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Co do niezidentyfikowanych gÂłosĂłw:ostatnio wyszÂło nam w wÂątku o Agacie Tomaszewskiej,Âże byÂła w sejmie na konferencji PO :lol: A Brydzia sobie jeÂździ kolejkÂą ;) Z resztÂą powinni gdzieÂś napisaĂŚ kto 'mĂłwiÂł' w tych filmikach.
S³ysza³aœ mo¿e w Kraku gdzieœ Aniê Jot.? :lol2: Mo¿e Smok Wawelski przemówi³ jej g³osem :hahaha: Kiedy ja tam by³em,a by³em doœÌ niedawno,to umia³ tylko ziaÌ ogniem na sms-a :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

http://www.dziennikarze.info, zapraszam serdecznie do przeczytania mojego wywiadu z BrygidÂą - "I dopĂłki tutaj mogĂŞ lataĂŚ, nigdzie nie odlecĂŞ.". Powiem, ze caÂłkiem fajna z niej osoba :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

:jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: Wywiad WyÂśmienity! :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: A.I.W.L.I.S Respect :!: Tym razem nie trzeba mnie bĂŞdzie reanimowaĂŚ,ale rĂłwnieÂż piĂŞknie dziĂŞkujĂŞ : * :)

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: Podziwiam takich ludzi,ktĂłrzy oddajÂą siĂŞ swojej pasji caÂłkowicie,drogÂą wyrzeczeĂą,maksymalnego poÂświĂŞcenia i choĂŚ czujÂą napewno zmĂŞczenie,Âładuje ich to co robiÂą - to w co wierzÂą.OkazaÂło siĂŞ,Âże Brygida jest wÂłaÂśnie takim czÂłowiekiem,dziennikarkÂą z powoÂłania,z krwi i koÂści.... 8)
27 lat,nie daÂłbym jej tyle,daÂłbym jak zwykle wiĂŞcej :rozglada: ,ale to nie najwaÂżniejsze.
Podoba mi siĂŞ jej pojmowanie dziennikarskiej pracy - przede wszystkim:patrzeĂŚ na czÂłowieka.Jako jednÂą z osĂłb,ktĂłre ceni,wymieniÂła Pochanke.Jako czÂłowiek,ktĂłry patrzy na Pochanke,mogĂŞ siĂŞ z tym nie zgodziĂŚ,ale Brydzia napewno wie lepiej jak sprawy siĂŞ stawiajÂą.

Wander i Loska,ah te czasy..Suzina nawet pamiêtam,myli³em go z Jaruzelskim :lol2: A tu siê dowiadujê,¿e Brydzia od dziecka naœladowa³a te prezenterki,aby co póŸniej siê okazuje? - byÌ jedn¹ z NICH! :brawa:
Jednak jej autorytetem jest KapuÂściĂąski.......

PozwolĂŞ sobie zacytowaĂŚ wypowiedÂź Brygidy,w ktĂłrej zostaÂło troszkĂŞ obnaÂżone jej bogate wnĂŞtrze :)

Brygida Grysiak w wywiadzie A.I.W.L.I.S pisze: Z moich nieoficjalnych informacji wynika, ¿e przejmuje siê Pani krytyk¹ z for dyskusyjnych...Dlaczego? Przecie¿ od tego mo¿na zwariowaÌ - jedna osoba napisze, ¿e mia³a Pani z³¹ fryzurê, druga, ¿e wygl¹da³a Pani
Âświetnie... i jak tu to pogodziĂŚ?


Na fora juÂż nie zaglÂądam. Szef mi zabroniÂł :) Wie Pani, ja ceniĂŞ krytykĂŞ.
Tak¹, która czemuœ s³u¿y, która jest konstruktywna. Przejmujê siê i boli mnie krytyka, której jedynym celem jest upokorzenie drugiego cz³owieka. Zwykle dotyczy kwestii pozamerytorycznych. Mnie po prostu trudno zrozumieÌ, ¿e ludzie znajduj¹ przyjemnoœÌ w obra¿aniu innych. Ale nie mogê i nie chcê byÌ niesprawiedliwa. Wiem, ¿e tych dobrych
sygna³ów i dobrych komentarzy pod moim adresem jest w sieci znacznie wiêcej.
Jest wra¿liw¹ osóbk¹,dobrze w takim razie,¿e nie zagl¹da i dobrze,¿e ma œwiadomoœÌ,¿e pozytywy s¹ najwa¿niejsze! :) :)
Brygida Grysiak w wywiadzie A.I.W.L.I.S pisze: - Jaka jest Pani ulubiona ksiÂązka?

"Idiota" Fiodora Dostojewskiego - mroczna, ale przejmuj¹ca przypowieœÌ o dobrym cz³owieku, który wierzy, ¿e piêkno zbawia œwiat. ChoÌ œwiat nie daje mu ku temu ¿adnych podstaw.
.......uwielbiam rosyjsk¹ literaturê,niesamowite,¿e lubi 'Idiotê'.Dostojewski jest ciê¿ki do rozgryzienia,a mi ciê¿ko rozgryŸÌ dlaczego wybra³a akurat jego..Dlatego myœlê,¿e Brygida jest skomplikowan¹ charakterologicznie zagadk¹,ma siln¹ osobowoœÌ,piêkn¹ duszê i iœcie dziennikarskie serce :)

piĂŞkny wywiad :roll:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

aveo pisze::jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: Wywiad WyÂśmienity! :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: A.I.W.L.I.S Respect :!: Tym razem nie trzeba mnie bĂŞdzie reanimowaĂŚ,ale rĂłwnieÂż piĂŞknie dziĂŞkujĂŞ : * :)
Aveo, jak Ty mi samoocene podnosisz :D DziĂŞkujĂŞ piĂŞknie. To czy wywiad sie uda, czy nie zajeÂży od tego jaki jest rozmĂłwca i od jego relacji z pytajÂącym... My siĂŞ poznaÂłyÂśmy troche przed wywiadem, po kilku rozmowach tel. moÂżna byÂło wiedziec, czego siĂŞ moÂżna po mnie spodziewaĂŚ ;)
Roxo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 19 sie 2006, 19:21

Post autor: Roxo »

Mogê sie tylko do³¹czyÌ do gratulacji: wywiad bardzo,bardzo dobry :D :brawa:
KapuÂściĂąski, Dostojewski... Brygida Grysiak wie co dobre :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

A.I.W.L.I.S bardzo mi miÂło,ale to TY wykonaÂłaÂś kawaÂł dobrej dziennikarskiej 'roboty'. :)

WydobyÂłaÂś profesjonalnie z Brygidy to,o czym wczeÂśniej nie mieliÂśmy pojĂŞcia.A to trzeba potrafiĂŚ.MyÂślĂŞ,Âże najwiĂŞksze powodzenie wywiadĂłw zaleÂży wÂłaÂśnie od dziennikarzy.
wywiad z SakowskÂą teÂż masz Âświetny 8) ani trochĂŞ podobny,bo Magda jest zupeÂłnie innÂą osobÂą od Brydzi.A ja myÂślaÂłem,Âże jej tatuaÂż to byÂł taki specjalnie na potrzeby tej sesji :lol:
Roxo pisze:KapuÂściĂąski, Dostojewski... Brygida Grysiak wie co dobre :D
Wie,bo ma klasĂŞ!a moÂże to ona stanie siĂŞ autorytetem przyszÂłych pokoleĂą prezenterĂłw... ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

ale siĂŞ Brygida opalila - ho ho :) - taki lekki kakaÂł :)
ciekawe gdzie byla na wakacjach
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Grand pisze:ale siĂŞ Brygida opalila - ho ho :) - taki lekki kakaÂł :)
co to jest kakaÂł?? :shock:

rzeczywiÂście,ale myÂślĂŞ,Âże byÂła na solarce a nie na wakacjach ;)

przed..

Obrazek

... i po.

Obrazek

widaĂŚ zmiany goÂłym okiem - wÂłosy jasniejsze niÂż cera :P
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Grand
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek 29 sie 2005, 13:06

Post autor: Grand »

kakaÂł - alternatywna nazwa kakao ;)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Dzisiaj Brygida pope³ni³a b³¹d. Pewnie nie do koùca zdawa³a sobie z tego sprawê, ale na szczêœcie opanowa³a siê w porê. Chodzi mi o wywiad z pos³em PiS Markiem Suskim w sprawie jego rozmowy z pos³ank¹ Samoobrony. Otó¿ w pewnym momencie Brygida chcia³a zadaÌ pytanie nt rzekomego korumpowania wspomnianej pani i zadala pytanie w taki sposób jakby sugerowa³a, ¿e to prawda. Potem zmodyfikowa³a je, ale niesmak pozosta³ co by³o widaÌ po minie pos³a. Brygida zapomnia³a siê w tym ferworze roszad koalicyjnych. Swoje osobiste pogl¹dy i przekonania powinna "odstawiÌ" w momenci gdy wchodzi na wizjê. Nie tylko ona powinna tak postêpowaÌ. Innych dziennikarzy te¿ s¹ do tego zobowi¹zani. Takie w³asne os¹dy bardzo czêsto utrudniaja pracê reportera czy prezentera i wp³ywaj¹ na materia³. Przez to dziennikarska relacja sprawia wra¿enie manipulacji. :mhm:
xeL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 21:35

Post autor: xeL »

aveo pisze:rzeczywiÂście,ale myÂślĂŞ,Âże byÂła na solarce a nie na wakacjach ;)
To chyba ona?
Obrazek

[ Dodano: Sob Wrz 30, 2006 10:05 pm ]
ZÂłapaÂłem jÂą przed kamerÂą, w czwartek w sejmie jak byÂłem na wycieczce:D
pozdrawiam [;


p.s zajebistych majÂą w tym tvn'ie makijaÂżystĂłw:D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

xeL pisze:p.s zajebistych majÂą w tym tvn'ie makijaÂżystĂłw:D
nooooo :shock:

jaka Âświetna fota :o :shock: :shock: ÂłaÂł 8) xeL,super Âże zrobiÂłeÂś takie pamiÂątkowe zdjĂŞcia,napewno nie zapomnisz dÂługo tej wycieczki ;) Âświetnie,Âże je zamieÂściÂłeÂś,zdj.niesamowite! :shock:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
xeL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 21:35

Post autor: xeL »

Do najlepszych nie nalezy ; D
Jakbym mial jeszcze chwile to bym jej powiedzial ze jestem z CKM'u i zrobiÂł sesje:D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

xeL pisze:Jakbym mial jeszcze chwile to bym jej powiedzial ze jestem z CKM'u i zrobiÂł sesje:D
myÂślisz,Âże by siĂŞ zgodziÂła :devil: :devil: szkoda,Âże tej minimalnej chwili czasu zabrakÂło :D
zdjĂŞcie jest niezÂłe z tego wzglĂŞdu,Âże nigdy jeszcze nie widziaÂłem Brydzi tak kontemplujÂącej :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

ÂŚwietne oczy wyszÂły na tym zdjĂŞciu ...
Nie podkrĂŞcane ?
;)

pozazdroÂściĂŚ takiego ujĂŞcia, aparatu teÂż ...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości