[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

dzisiaj w detektywach byÂł oskarÂżony z poniedziaÂłku :lol: To doprawdy nudne! :/
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

WidaĂŚ te osoby zasmakowaÂły sobie w aktorstwie i teraz chcÂą wystÂąpiĂŚ wiĂŞcej niÂż jednym serialu. 8) (Najprawdopodbniej robiÂą to przez swojÂą sytuacje finansowÂą)
TVN-programowo najlepszy:D
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Tak to jest, jak jedna agencja obsadza trzy seriale :lol:
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Wczoraj w Detektywach byÂła tez ofiara z odcinka o piguÂłce gwaÂłtu :lol:
Michal Fan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 11 sie 2006, 13:26

Post autor: Michal Fan »

Oto garœÌ œwie¿ych newsów s planu.
W tym tygodniu zakoĂączyÂła siĂŞ realizacja I edycji serialu. Od poÂłowy listopada nagrywane bĂŞdÂą odcinki w nowej - II edycji. Wszystko na to wskazuje, Âże nie zmieni siĂŞ nasz Âżelazny skÂład tj. Pani SĂŞdzia, Magda i Artur.
WracajÂąc do odcinkĂłw z tego tygodnia, to podobaÂły mi siĂŞ bardzo, ale moim zdaniem superowy byÂł ten z piÂątku. Od poczÂątku przecieÂż wiadomo byÂło, Âże fcet jest winny, a mimo to, czekaÂłem do koĂąca na mowy.
A teraz absolutny hit - zaznaczam, ze informacja jest prawdziwa, ale nie wiem kiedy bĂŞdzie wyemitowany ten odcinek. Ale do rzeczy - w jednej mowie (chyba sprawa o gwaÂłt) ÂŁata tak pojechaÂł, Âże aÂż .... on sam siĂŞ wzruszyÂł ! Ci zo wĂłwczas byli na widowni, to przeÂżyli szkok. Tylko kiedy to bĂŞdzie?
Michal - fan
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

Michal Fan pisze:Ale do rzeczy - w jednej mowie (chyba sprawa o gwaÂłt) ÂŁata tak pojechaÂł, Âże aÂż .... on sam siĂŞ wzruszyÂł !
Tzn. Âże mu Âłezka poleci?? :shock:
Michal, powiedz coÂś wiĂŞcej! :roll:
Magda_Wrocław
Początkujący
Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Magda_Wrocław »

Skoro nawet niewzruszony Arturek siĂŞ wzrusza, to odcinek naprawdĂŞ wart obejrzenia
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ. :D
TVN-programowo najlepszy:D
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Slyszalem o tym. To bedzie odcinek z Mekalem.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Jak bêdziecie wiedzieli kiedy dok³adnie,to koniecznie tu napiszcie!z reszt¹ po co ja to piszê,napewno bêdzie w tym w¹tku o tym mowa :D z¿era mnie ciekawoœÌ,bo chcia³bym zobaczyÌ jak program SAMW dotyka ca³kiem innej p³aszczyzny ni¿ schemat rozprawy s¹dowej,mixtury skrajnych emocji i Jarka,proszê wstaÌ Anqa idzie'.wychodzi na to,¿e teraz profanum stanie siê sacrum,¿e...nie tylko twardzi prawnicy obna¿aj¹ swoje uczucia wy³¹cznie w 'Ally McBeal'...ah,nie wa¿ne.nie mogê siê doczekaÌ i tyle :szalony:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

No prosze jak siĂŞ wszystko szybko rozchodzi... Ciekawe jak to bĂŞdzie wyglÂądaĂŚ :roll:
annak
Początkujący
Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: środa 21 cze 2006, 19:53
Lokalizacja: Kołobrzeg
Kontakt:

Post autor: annak »

www.tvnstyle.pl pisze:
Miasto kobiet - Marzena
Odcinek 15
Premiera: 23 paÂździernika 2006

W tym odcinku programu poruszymy nastĂŞpujÂące tematy:

1. Medialna toga. CzÂłowiek w todze budzi respekt i szacunek, bo toga to rodzaj certyfikatu. MoÂże jÂą zaÂłoÂżyĂŚ ten, kto skoĂączyÂł prawnicze studia i zdaÂł odpowiednie egzaminy, ewentualnie aktor grajÂący rolĂŞ prawnika. Co siĂŞ jednak dzieje, gdy aktorem grajÂącym rolĂŞ prawnika, jest prawnik...? Pomieszanie z poplÂątaniem? GoÂście: Anna Maria WesoÂłowska, Teresa Ozga-Michalska i Aleksander Pociej.

2. GoœÌ specjalny – Zyta Gilowska. Marzena postanowiÂła sprawdziĂŚ, czy Pani Premier, znana z ciĂŞtego jĂŞzyka i zdecydowanego charakteru, przyzna siĂŞ do swoich sÂłaboÂści.

3. ZawĂłd na pokuszenie. Aktor, piosenkarz, showman, sportowiec a nawet nauczyciel – taki zawĂłd uprawiany z wdziĂŞkiem i talentem dziaÂła jak afrodyzjak. Nie tylko na ÂżonĂŞ czy narzeczonÂą... Temat rozgryzÂą Krzysztof Skiba, Alicja Borkowska, Adam Grzanka oraz Tomasz Sobierajski.
jutro o 22:30 i powtĂłrki w trakcie tygodnia 8) szkoda, Âże Arturka nie bĂŞdzie :hmm:
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Szkoda, ze nie mam TVN Style. :(
TVN-programowo najlepszy:D
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

ja mam, ale o tej porze wszyscy okupujÂą telewizor :/
kasialubicz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 23 paź 2006, 02:48

Post autor: kasialubicz »

droga marciu tak sie sklada ze akurat tego dnia kiedy krecili ten odcinek bylam w sekocinie i siedzialam na widowni'byc moze tez tam bylas'widze ze jestes malo wyrozumiala a konkretnie chodzi mi o nie jaka andzelike.to fakt ze recytowala,ale nie wiem czy slyszalas pana rezysera ktory wyraznie powiedzial ze ow andzelika dostala scenariusz tego dnia rano kiedy bylo nagranie i ze jest na specjalnych waronkach ze wzgledu na jej stan zdrowia.jak wiesz tam wystepuja aktorzy amatorzy i nie sadze zeby byli w stanie nauczyc sie tekstu w3 godz.mialam podobna historie i wiem jak to jest.pozdrawiam i zycze wiecej wyrozumilosci dla ludzi
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości