Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Black Jack '62 pisze:A dzisiaj te¿ mylili Aniê z wspó³prowadz¹c¹? Kimkolwiek ona jest ;)
nie mylili :P choÌ dziœ 2 Anie mia³y dy¿ur o 'wpó³do'.a to oznacza,¿e wczoraj te¿ by³o trio,wiêc wiem ju¿ napewno,¿e najwa¿niejsza osoba by³a w Dn¯.Te konferencje czasem tyle zajmuj¹,¿e niektóre prowadz¹ce w ogóle siê nie pokazuje o godzinach,w których powinny byÌ :( ³a³ Black,zauwa¿asz takie rzeczy jak przedzia³ek :shock: nieŸle,nieŸle :mhm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

DziÂś Kuba znĂłw siĂŞ nudziÂł: :lol:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

sugerujĂŞ,abyÂś ponudziÂł siĂŞ nie tylko nad tÂą,ale rĂłwnieÂż nad innÂą AniÂą,nad bohaterkami-Aniami pasma TVN24 - DzieĂą na ÂŻywo :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Œwietne te capsy 8) ¯al, ¿e tak ma³o :( Przynajmneij one daj¹ jak¹œ namiastkê obecnoœci Ani w Dniu na ¿ywo :) Teraz to praktycznie w ogóle jej nie widujê ;( Czasami ''za³apiê'' siê na blue-box'owy serwis, ale tak jak np. wczoraj i dziœ zamiast tego serwisu by³y obradu sejmu :x :x :x :x ;(
Dodatkowo Ania, kiedy juÂż siĂŞ na kilka minut pojawiÂła, musiaÂła ''rywalizowaĂŚ'' z Faktami popoÂłudniowymi ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Ania :arrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
krytyczny
Początkujący
Początkujący
Posty: 115
Rejestracja: poniedziałek 07 lis 2005, 16:46

Post autor: krytyczny »

Ale pukle! :devil:

Jak dla mnie, prawie wszystkie capsy Kalczy nadajÂą siĂŞ do tego nowego wÂątku ze Âśmiesznymi i dziwnymi minami zaÂłogi :devil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Czy to znaczy,Âże w dzisiejszym DnÂŻ byÂła Kalcza i Tadla???bo TadlĂŞ widziaÂłem....

Ten pierwszy caps moÂżna zatytuÂłowaĂŚ tak:Ania K. w zalotach ;)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Ten pierwszy caps moÂżna zatytuÂłowaĂŚ tak:Ania K. w zalotach ;)
:shock: :o WspaniaÂłe ujĂŞcie :) Teraz tym bardziej ÂżaÂłujĂŞ, wiedzÂąc, ile tracĂŞ niemogÂąc oglÂądaĂŚ dyÂżurĂłw Ani wciÂągu dnia ;(
A tak na marginesie :D Czy Kowalski jest kawalerem? Nie pomyÂślcie, Âże jestem nim zainteresowany :devil: :lol: Tylko ... tak .... pytam :> :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

:> Coœ Ci ten Marcin z g³owy wyjœÌ nie mo¿e ;) o ile dobrze kojarzê to w w¹tku Anity te¿ ju¿ o jego stan cywilny siê dopytywa³eœ :lol: Obr¹czki nie nosi, ale wiemy z doœwiadczenia, ¿e s¹ tacy, którzy obr¹czek nie nosz¹, a s¹ w posiadaniu ¿ony i dzieci ;)
A do bohaterki wÂątku nawiÂązujÂąc, zapracowana kobieta, dnia na Âżywo prawie nie opuszcza ;) To dobrze, bo jest Âświetna w tym co robi :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

D¿astina pisze::> Coœ Ci ten Marcin z g³owy wyjœÌ nie mo¿e ;)
DÂżastina :stop: Jeszcze dobrze siĂŞ nie poznaliÂśmy, a juÂż chcesz, Âżebym siĂŞ na Ciebie Âśmiertelnie obraziÂł? :lol:
o ile dobrze kojarzĂŞ to w wÂątku Anity teÂż juÂż o jego stan cywilny siĂŞ dopytywaÂłeÂś :lol:
WyglÂąda na porzÂądnego faceta :lol: A tak siĂŞ zÂłoÂżyÂło, Âże dwie damy ''A'' stanu wolnego ... :spiewa: TroszczĂŞ siĂŞ po prostu o te dwie damy :lol2:
A do bohaterki wÂątku nawiÂązujÂąc, zapracowana kobieta, dnia na Âżywo prawie nie opuszcza ;) To dobrze, bo jest Âświetna w tym co robi :)
DziÂś widziaÂłem Ani rozmowĂŞ z dr Ochem z GdaĂąska :D TraktowaÂła o wyborach samorzÂądowych. Ania byÂła niesamowita. Pytania trafne, rzeczowe - rozmowa bardzo interesujÂąca 8) TowarzyszyÂł jej bardzo sympatyczny klimacik :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze:DÂżastina :stop: Jeszcze dobrze siĂŞ nie poznaliÂśmy, a juÂż chcesz, Âżebym siĂŞ na Ciebie Âśmiertelnie obraziÂł? :lol: ;)
Blacky zapomnia³eœ ju¿ o tym co niedawno publicznie wyzna³eœ? :lol: Ale widzê, ¿e Twoja ³askawoœÌ wzglêdem mojej skromnej osoby powoli siê koùczy ;)
WyglÂąda na porzÂądnego faceta :lol: A tak siĂŞ zÂłoÂżyÂło, Âże dwie damy ''A'' stanu wolnego ... :spiewa: TroszczĂŞ siĂŞ po prostu o te dwie damy :lol2:
A o tĂŞ trzeciÂą damĂŞ na "A" jesteÂś spokojny ;)
DziÂś widziaÂłem Ani rozmowĂŞ z dr Ochem z GdaĂąska :D TraktowaÂła o wyborach samorzÂądowych. Ania byÂła niesamowita. Pytania trafne, rzeczowe - rozmowa bardzo interesujÂąca 8) TowarzyszyÂł jej bardzo sympatyczny klimacik :)
Ja teÂż tĂŞ rozmowĂŞ widziaÂłam :) tĂŞ i kilka innych, rĂłwnie interesujÂących :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A o tĂŞ trzeciÂą damĂŞ na "A" jesteÂś spokojny ;)
No nie wiem, nie chcĂŞ byĂŚ Âźle zrozumiany, ale przeczucie mi podpowiada, Âże nie mam o co siĂŞ martwiĂŚ :D Poza tym, Agata na pewno jest lokalnÂą patriotkÂą i nie musi (za tymi sprawami) zerkaĂŚ w stronĂŞ w Wa-wy :D A co Ty myÂślisz :D , Âże u nas w regionie zalotnikĂłw brak? :P
Ja teÂż tĂŞ rozmowĂŞ widziaÂłam :) tĂŞ i kilka innych, rĂłwnie interesujÂących
A co to dzisiaj? Ania w blueboxie? :D

[ Dodano: Wto Lis 14, 2006 3:30 pm ]
No nie :( Nie ma Ani w blueboxie ;(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: Poza tym, Agata na pewno jest lokalnÂą patriotkÂą i nie musi (za tymi sprawami) zerkaĂŚ w stronĂŞ w Wa-wy :D A co Ty myÂślisz :D , Âże u nas w regionie zalotnikĂłw brak? :P
:> A sk¹d mo¿esz mieÌ pewnoœÌ, ¿e lokalni jej siê nie znudz¹ ;) i ¿e nie ruszy na podbój stolicy ;)
No nie :( Nie ma Ani w blueboxie ;(
Nie ma :( ale odpocz¹Ì te¿ kiedyœ musi, zas³u¿y³a sobie na to ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Tutaj teÂż muszĂŞ coÂś napisaĂŚ. tutaj, czyli w miejscu, w ktĂłrym poÂświĂŞca siĂŞ duÂżo miejsca mojej absolutnie ulubionej prezenterce TVN24 :) A od czasu do czasu takÂże reporterce :)
Jak dla mnie jest uosobieniem profesjonalnej prezenterki :) Jest swobodna, sympatyczna, ma wiedzê, potrafi odnaleŸÌ siê w ka¿dej sytuacji :)
Szkoda, Âże teraz gdzieÂś przepada bez Âśladu :(

ZauwaÂżyÂłam, Âże dwoje user'Ăłw zboczyÂło trochĂŞ z tematu :> ChoĂŚ dyskusja miÂła, to jednak nie powinna tutaj mieĂŚ miejsca :>

A jeœli ju¿ mówiÌ o parach prezenterskich - wy³¹cznie (!!!) to ja najchêtniej w duecie prezenterskim ogl¹da³abym Aniê i Arka Wierzuka :)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Lois Lane pisze: Szkoda, Âże teraz gdzieÂś przepada bez Âśladu :(
Bodaj od poÂłowy tamtego tygodnia jej nie ma :rozglada: ;(
ZauwaÂżyÂłam, Âże dwoje user'Ăłw zboczyÂło trochĂŞ z tematu :> ChoĂŚ dyskusja miÂła, to jednak nie powinna tutaj mieĂŚ miejsca :>
WywoÂłany do odpowiedzi siĂŞ poczuÂłem :lol2:
ObiecujĂŞ, Âże juÂż nie bĂŞdĂŞ :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości