[TVN] Dwururka

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

aveo pisze:Urszula Dudziak i Maleùczuk s¹ super,naprawdê fajnie,¿e zostali zaproszeni do programu.niesamowite postaci 8) byli najbardziej szczerzy i podnosili poziom programu.Ten dyrektor po³kn¹³ kij od szczotki,nie wiem co on tam w³aœciwie robi³ :hmm: Szczuka ³adnie rozbroi³a Bosaka,jego hipokryzjê na temat ¿ycia na koci¹ ³apê.
niestety oglÂądaÂłem ok 15 min.DwururkĂŞ,wiĂŞc moÂże odniosÂłem mylne wraÂżenie..,ale zaobserwowaÂłem,Âże wieje chÂłodem od Szczuki,a Jagiel jakby robiÂł dobra minĂŞ do zÂłej gry.chwilami robiÂł wraÂżenie pajaca w porĂłwnaniu do zachowania powaÂżnej Szczuki.w jej sÂłowach,nie pamiĂŞtam dokÂładnie,kontekst byÂł taki,Âże zapraszaÂła na kolejny program:ha ha ha - to siĂŞ poÂśmiejemy...Sam nie wiem jak to odebraĂŚ :shock: Nie wiem co jest miĂŞdzy Jagielem a SzczukÂą,ale po tych 15 min.zauwaÂżyÂłem,Âże siĂŞ nie lubiÂą... :mhm:
Dziœ powtórka programu, ogl¹daj ca³oœÌ, a zmienisz zdanie o Kazi i Wojtku :devil: Bo tych dwoje zaczyna w³aœnie siê lubiÌ :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

CoÂś Ty, jakim tam chÂłodem! Tak, oglÂądnij program w caÂłoÂści, zmienisz zdanie i o osobie Kazi - Âżywego przecieÂż Sreberka!:), i o tym kontekÂście, o ktĂłrym mĂłwisz. No i oczywiÂście o relacji miĂŞdzy niÂą a Jagielskim :P
Wbrew pozorom od Kazi nigdy nie wieje i nie wiaÂło chÂłodem, nawet w NajsÂłabszym Ogniwie :lol: i w sumie nawet wtedy, gdy naprawdĂŞ kogoÂś nie lubi. :)
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anty-moher
Początkujący
Początkujący
Posty: 125
Rejestracja: poniedziałek 11 wrz 2006, 10:40

Post autor: anty-moher »

No i co? okazuje siĂŞ Âże wcale Dwururka nie jest taka beznadziejna!
Kazia i Wojtek wypadajÂą naprawdĂŞ dobrze, ten program jest jakby dla nich tworzony, a wyjÂątkowa byÂła ta scena jak udawali parĂŞ :D :D :D .

GoÂście takÂże w porzÂądku i ogĂłlnie po programie nie byÂłam wbita w fotel z nudĂłw jak w przypadku pierwszego odcinka i tych bekowych goÂści

[ Dodano: Pon Lis 06, 2006 10:56 am ]
aveo jesli o ciebie chodzi to koniecznie powinienieÂś szerzej zainteresowaĂŚ sie KaziÂą i wtedy przekonasz siĂŞ Âże nie jest "zimna".
I love Asia Seba
Ania Kuba Ania Rafał
I love Maciek Marzena
Ala Karola Wiktor Jasiek
Krzysiek
I love Anna Maria Madzia Arturek,
Żyć bez tego nie moge!!!!
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

dwururka

Post autor: zadra »

Chyba jednak "Dwururka" kiepsko przĂŞdzie, bo dzisiaj nie bylo powtorki o 13.00, wiec chyba jednak wyniki ogladajace nie sa zadowalajace ;(
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

WÂłaÂśnie.
TeÂż siĂŞ zbulwersowaÂłam, Âże nie ma powtĂłrki o 13 ;/
Tylko Superniania.

Kurrrde.

WiĂŞc jak ktoÂś nie widziaÂł to zostaje mu siedzieĂŚ do 0:45 w niedzielĂŞ (w sumie poniedziaÂłek) i nic nie skumaĂŚ, bo pewnie zaÂśnie siĂŞ w poÂłowie - w koĂącu takie sÂą prawa natury - w nocy siĂŞ Âśpi!!!

ZezÂłoÂścili mnie ;/

Trza jakiÂś protest do TVNu skierowaĂŚ ;P
"Nolite te bastardes carborundorum."
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Nareszcie wczoraj po pó³nocy mia³am okazje pierwszy raz ogl¹daÌ Dwururkê :D I z radoœci¹ stwierdzam, ¿e to ca³kiem fajny program i warto by³o poœwiêciÌ te parê godzin snu, by go obejrzeÌ! Prowadz¹cy wbrew czyjejœ opinii powy¿ej w w¹tku sprawiaj¹ wra¿enie, ¿e w³aœnie bardzo sie lubi¹ i dobrze wzajemnie sie uzupe³niaj¹. Ciekawi goœcie, rózne punkty widzenia, i co wa¿niejsze- ten program nie ma wg mnie w sobie nic z Szymon Show jak to niektórzy twierdz¹. Te materia³y puszczane w Dwururce sa tu pokazywane w zupe³nie innym kontekœcie ni¿eli u Szymona, nie po to, by oœmieszyÌ lub zadrwiÌ czy te¿ spariodiowaÌ, ale po to by sk³oniÌ zaproszonych goœci do wspólnej dyskusji nad ukazanym problemem w materiale. Zreszt¹ na tym z tego co widzê polega koncepcja Dwururki, i ja to kupujê :D
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Nie wiem, bo powtĂłrkami siĂŞ na razie nie interesujĂŞ :P , ale skoro nie byÂło, to znaczy Âże coÂś jest nie tak - moÂże Zadra ma racjĂŞ. No ale wydaje mi siĂŞ, Âże Âźle ustalili godziny, o ktĂłrych te powtĂłrki sÂą nadawane - wÂłaÂśnie, komu siĂŞ chce siedzieĂŚ do 00.45 w niedzielĂŞ, a o 13 w pon i tak maÂło kto by to oglÂądaÂł. Teraz pewnie prĂłbujÂą siĂŞ z tego jakoÂś wymiksowaĂŚ.
W sumie Nika ma racjĂŞ. Ja to teÂż kupujĂŞ, od samego poczÂątku zresztÂą kupowaÂłam, bo miaÂłam nadziejĂŞ, Âże to jednak bĂŞdzie hit :devil:
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

wierna fanka... pisze:Wbrew pozorom od Kazi nigdy nie wieje i nie wiaÂło chÂłodem, nawet w NajsÂłabszym Ogniwie :lol: i w sumie nawet wtedy, gdy naprawdĂŞ kogoÂś nie lubi. :)
W NajsÂłabszym ogniwie,to wiaÂło chÂłodem od niekĂłrych graczy,ktĂłrzy nie Âłykali klimatu programu,Kazia byÂła i jest Âświetna w swoim ostrym poczuciu humoru :devil:

powtórki nie obejrza³em,có¿.ale nic straconego,bo w sobotê kolejny program ;)

Zastanawiam siĂŞ nad tym
wierna fanka... pisze:i w sumie nawet wtedy, gdy naprawdĂŞ kogoÂś nie lubi. :)
byÂło coÂś takiego,Âże chyba pod koniec programu,nie pamiĂŞtam juÂż czy woj.czy Szymona,jakiÂś typ zadaÂł jej pytanie a propos W.II poprawionego i dostaÂł od niej czymÂś.przytaczam to z powodu wolnego skojarzenia,a nie,Âżeby obaliĂŚ twojÂą tezĂŞ wierna fanko :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

aveo pisze:byÂło coÂś takiego,Âże chyba pod koniec programu,nie pamiĂŞtam juÂż czy woj.czy Szymona,jakiÂś typ zadaÂł jej pytanie a propos W.II poprawionego i dostaÂł od niej czymÂś.
zapewne masz na myœli film wci¹¿ dostêpny na YouTube pt. Kazimiera S.
ale dajcie spokĂłj, to byÂła reklama Dwururki :lol:
...and a Happy New Year!
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

WeeBastard pisze:ale dajcie spokĂłj, to byÂła reklama Dwururki :lol:

tak sÂądzisz?
"Nolite te bastardes carborundorum."
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

tak sÂądzĂŞ. to wszystko byÂło zbyt dziwne, by mogÂło byĂŚ prawdziwe. w tym momencie cofam to, co kiedyÂś pisaÂłam na ten temat. to byÂła jakaÂś wielka Âściema, ktĂłra 'niestety' nie chwyciÂła. chyba miaÂł byĂŚ skandalik, a wyszÂło kichniĂŞcie.
:roll:
...and a Happy New Year!
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

Ja jeszcze nie mogÂłem obejrzeĂŚ Dwururki bo miaÂłem szkoÂłe :? , ale teraz w sobotĂŞ mam wolne, ale jest 11 Lisopada i nie wiem czy bĂŞdzie odcinek...A moÂżna gdzieÂś w necie obejrzeĂŚ chociaÂż fragmenty?
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

na YouTube.
...and a Happy New Year!
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

O, to dobrze, a ja bezskutecznie szukaÂłam jakiegokolwiek nagrania... ;( zajrzĂŞ sobie. I tak oglÂądaÂłam program, ale chciaÂłabym mieĂŚ jakieÂś kawaÂłki :D

E tam, jeÂśli nawet to nie byÂła celowa reklama Dwururki, to kaÂżdy czÂłowiek, nawet o najdelikatniejszym usposobieniu wkurzyÂłby siĂŞ przy takim ataku.

Tak, niektĂłrzy uczestnicy NO naprawdĂŞ nie czuli klimatu. Nie wiem po co oni siĂŞ tam zgÂłaszali. Albo wrĂŞcz przeciwnie, szli do programu z pobudek masochistycznych :D :D i byli niezadowoleni, gdy zobaczyli prawdziwe oblicze ÂŻywego Sreberka. :D

MyÂślĂŞ, Âże TVN nie zdecyduje siĂŞ na niewyemitowanie Dwururki, tylko dlatego, Âże jaest 11 listopada...
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

E tam, jeÂśli nawet to nie byÂła celowa reklama Dwururki, to kaÂżdy czÂłowiek, nawet o najdelikatniejszym usposobieniu wkurzyÂłby siĂŞ przy takim ataku.
zrobiÂłabyÂś tak?
osobiÂście teÂż bywam bardzo agresywna, ALE w Âżyciu nie zrobiÂłabym czegoÂś podobnego w takich okolicznoÂściach.
MyÂślĂŞ, Âże TVN nie zdecyduje siĂŞ na niewyemitowanie Dwururki, tylko dlatego, Âże jaest 11 listopada...
wystarczy lookn¹Ì w program TV.
...and a Happy New Year!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość