[TVN] Dwururka

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

RzeczywiÂście wczorajszy program byÂł Âświetny - a szczegĂłlnie bulwers Kazi :P DogadaÂła Jagielskiemu jak prawdziwa feministka 8) Widze wielki postĂŞp od pierwszego odcinka :P
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Greg Haus pisze:DogadaÂła Jagielskiemu jak prawdziwa feministka 8)
Co to za stwierdzenie w ogĂłle? ÂŚmiesz wÂątpiĂŚ w to, Âże Kazia jest feministkÂą? Albo Âże jest nieprawdziwa? :D :twisted: Bo mĂłwisz tak, jakby siĂŞ dopiero przyuczaÂła... :devil:
Od poczÂątku mĂłwiÂłam, Âże nie ma sensu bulwersowaĂŚ siĂŞ pierwszymi odcinkami, bo Dwururka jest nowa i jeszcze siĂŞ nie rozgrzaÂła :lol: :lol: Teraz jest coraz lepiej i nikt juÂż chyba nie powie, Âże program, ktĂłry miaÂł byĂŚ jesiennym hitem, okazaÂł siĂŞ zupeÂłnym niewypaÂłem. WyszÂło na moje :lol:
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

prawdziwa wierna fanka by siĂŞ tak nie bulwersowaÂła.
:P
...and a Happy New Year!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

wierna fanka... pisze:Teraz jest coraz lepiej i nikt juÂż chyba nie powie, Âże program, ktĂłry miaÂł byĂŚ jesiennym hitem, okazaÂł siĂŞ zupeÂłnym niewypaÂłem. WyszÂło na moje :lol:
Rozumiem, ¿e kibicujesz 'Dwururce', która jest coraz bardziej naturalna, ale jeden odcinek hitu nie czyni :> Szczególnie, ¿e ogl¹dalnoœÌ chyba zbyt zadowalaj¹ca nie jest :uhh:
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Kuba pisze:
wierna fanka... pisze:Teraz jest coraz lepiej i nikt juÂż chyba nie powie, Âże program, ktĂłry miaÂł byĂŚ jesiennym hitem, okazaÂł siĂŞ zupeÂłnym niewypaÂłem. WyszÂło na moje :lol:
Rozumiem, ¿e kibicujesz 'Dwururce', która jest coraz bardziej naturalna, ale jeden odcinek hitu nie czyni :> Szczególnie, ¿e ogl¹dalnoœÌ chyba zbyt zadowalaj¹ca nie jest :uhh:

Jestem przekonana, ¿e szybko program z anteny nie zniknie, a ogl¹dalnoœÌ siê bêdzie zwiêkszaÌ z odcinka na odcinek :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
WeeBastard
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 178
Rejestracja: czwartek 31 mar 2005, 16:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WeeBastard »

maÂłe podsumowanie sobotniej Dwururki:
jestem pod wra¿eniem rozwoju formatu. wygl¹da na to, ¿e 'lud' na sali wreszcie mo¿e dojœÌ do g³osu i niewa¿ne czy ma coœ odkrywczego do powiedzenia; wa¿ne ¿e ma COŒ do powiedzenia - przecie¿ to program rozrywkowy, wiele dzieje siê tam dla hecy. coraz mniej Dwururka przypomina SMS i tym lepiej, gdy¿ SMS jest jedno, dobrze sobie radzi i w zupe³noœci wystarczy, dziêkujemy bardzo. fajerwerkami w stylu 'spieprzaj¹cego dziada z materia³em'- mam nadziejê - nie zostaniemy uraczeni ponownie. genialne w swej prostocie wykorzystywanie dwuznacznoœci wyra¿eù jest chyba nieod³¹cznie ju¿ domen¹ Majewskiego, zatem lepiej zostawmy jemu, dajmy na to, przegl¹danie siê w lustrach i og³aszanie autolustracji :P wracaj¹c do tematu, filmik intro by³ przezabawny i zrêcznie zagrany - oby wiêcej takich. drugi raz widzimy Kazie w roli zimnej ryby i Wojtka vel Mr. Lovera, po czym siadaj¹ w studiu obok siebie i z wdziêkiem lub niekoniecznie, spieraj¹ siê na oczach z lekka zdezorientowanych goœci. i tu mamy powiew œwie¿oœci - ile razy widzieliœmy k³óc¹cych siê prowadz¹cych? zasada by³a taka - poza anten¹ mo¿e to byÌ i mój g³ówny rywal ale dla dobra programu jesteœmy w idealnej symbiozie. format Dwururki zrywa z tym i w ten sposób wprowadza now¹ jakoœÌ, oby tylko te mniej lub bardziej prawdziwe k³ótnie nie skoùczy³y siê kiedyœ autentycznie Ÿle :D
temat aborcji jest strasznie absorbuj¹cy, operuj¹cy niemal¿e wy³¹cznie na pod³o¿u ideologicznym i trudno podejrzewaÌ by kiedykolwiek debata owa dosz³a do koùca. chyba tylko kara œmierci mo¿e konkurowaÌ w tej dziedzinie z kwesti¹ aborcji.
goœcie byli przedni, to¿ i dysputy by³y przejmuj¹ce - co rusz na obydwu frontach wytaczano ciê¿kie dzia³a, argumenty by³y bardzo powa¿ne. Kazia szczególnie upodoba³a sobie pojedynki z 'katolick¹ feministk¹'(i znów nie pamiêtam nazwisk :roll: ) jeœli w tak m³odym wieku w taki sposób odpiera siê ataki, wspó³czujê tej dziewczyny rozmówcom, kiedy w przysz³oœci zachce im siê k³óciÌ o coœ z ni¹ - tartak, a w nim wióry lec¹...
Wojtek WC Cejrowski to czÂłek, ktĂłremu od czasĂłw WC kwadransu zazdroszczĂŞ trzech rzeczy: prostolinijnoÂści, swady i odlotowego-ultrawytrzymaÂłego kubka.
Najsztub dzielnie trzymaÂł siĂŞ linii pro-choice, choĂŚ teÂż nie byÂło Âłatwo czymkolwiek zaskoczyĂŚ prolajfersa kato-feministki(dziwnie wyszÂło :P ).
podsumowuj¹c, ogólnie do przodu i to ¿wawym krokiem; niem¹drym by³oby teraz œci¹gaÌ program, gdy na naszych oczach przeistacza siê w dojrza³¹ i przemyœlan¹ formê.
ciekawam czy po zakoĂączeniu krĂŞcenia odcinka, naczelny Przekroju nie pomyÂślaÂł Âże moÂże nieco za wczeÂśnie wystawiono na Âłamach jego pisma cenzurkĂŞ Dwururce
...and a Happy New Year!
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Czy ktoÂś z Was moÂże ma ten artykuÂł z "Przekroju" negujÂący "DwururkĂŞ" :)
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

WeeBastard pisze: Wojtek WC Cejrowski to czÂłek, ktĂłremu od czasĂłw WC kwadransu zazdroszczĂŞ trzech rzeczy: prostolinijnoÂści, swady i odlotowego-ultrawytrzymaÂłego kubka.
A przyszedÂł do Dwururki z tym swoim kubkiem?? :D
Nie wiem czemu, ale mi sie kiedyÂś wydawaÂło, Âże ten kubek to tak naprawde fajka wodna i Cejrowski w wyluzowany sposĂłb przed niczego nieÂświadomymi widzami tv pociaga sobie przez rureczke z niej.
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Kuba pisze:
wierna fanka... pisze:Teraz jest coraz lepiej i nikt juÂż chyba nie powie, Âże program, ktĂłry miaÂł byĂŚ jesiennym hitem, okazaÂł siĂŞ zupeÂłnym niewypaÂłem. WyszÂło na moje :lol:
Rozumiem, ¿e kibicujesz 'Dwururce', która jest coraz bardziej naturalna, ale jeden odcinek hitu nie czyni :> Szczególnie, ¿e ogl¹dalnoœÌ chyba zbyt zadowalaj¹ca nie jest :uhh:
Ale¿ ja siê wcale nie bulwersujê i nie mam nawet takiego zamiaru. Ludzie, nauczcie siê siê rozró¿niaÌ ¿arty! :lol: Wrêcz przeciwnie, jestem wyj¹tkowo pozytywnie i pokojowo nastawiona :P , co wielokrotnie zaznacza³am w porównaniu z wypowiedziami niektorych osób na tym forum :P

A jeÂśli chodzi o mojÂą obronĂŞ Dwururki:
Ka¿dy chyba przyzna, ¿e jest wiele wartoœci poœrednich pomiêdzy niekomentowanym hitem a totalnym niewypa³em. Nie twierdzê i nigdy na razie nie twierdzi³am, ¿e Dwururka jest w³aœnie takim hitem, tote¿ ¿adn¹ fanatyczk¹ na szczêœcie :P nie jestem. Broniê natomiast programu, który ma szansê (powtarzam: ma szansê!) takim hitem staÌ siê w przysz³oœci, jeœli nie po prostu dobrym talk-show. Taka mo¿liwoœÌ jest dla mnie zupe³nie naturalna i dlatego po prostu nie zgadzam siê z wypowiedziami osób, które nowy program zaledwie po dwóch - trzech odcinkach os¹dzaj¹ jako kicz i totalne dno i skazuj¹ na sromotn¹ pora¿kê. Zgadzam siê, oczywiœcie, ¿e jeden odcinek hitu nie czyni, ale te¿ jeden odcinek nie czyni programu œmieciem ramówki.
Ogl¹dalnoœÌ z czasem siê poprawi. Jest jeszcze trochê za wczeœnie. Myœlê, ¿e jakieœ dane statystyczne tak mniej wiêcej w po³owie grudnia bêd¹ mog³y coœ sensownego powiedzieÌ. Jeœli nadal bêdzie Ÿle - nie bêdê oczywiœcie z zacietrzewieniem broni³a Dwururki i stara³a siê nie dostrzegaÌ ¿adnych ewidentnych wad, bo na pewno bêdzie to wszystko sz³o w parze z moim w³asnym rozczarowaniem co do programu :D
Nie zgadzam siê po prostu z klasyfikacj¹ Dwururki jako œmiecia, którego trzeba uprz¹tn¹Ì ju¿ po pierwszym odcinku. To chyba oczywiste i tylko do tego sprowadza siê wszystko, co pisa³am. Mam nadziejê, ¿e chocia¿ teraz wyrazi³am siê dostatecznie jasno :P i mo¿e choÌ raz nikt nie bêdzie mia³ mi nic do zarzucenia, bo a¿ siê przykro robi... ;( ;( ;( Chyba ¿e rzeczywiœcie uwa¿acie, ¿e Dwururka jest tak s³aba, ¿e nic z niej ju¿ nie bêdzie, a to chyba nieprawda, czy¿bym myœla³a Ÿle? :P
anialek pisze:Czy ktoÂś z Was moÂże ma ten artykuÂł z "Przekroju" negujÂący "DwururkĂŞ" ?
Nie mam, niestety, tego artyku³u ;( A nie mo¿na go znaleŸÌ gdzieœ w necie? Nie szuka³am, ale warto bêdzie. :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

anialek pisze:Przegenialna wypowiedÂź ;D
Ta kobieta chyba trzy razy usuwa³a ci¹¿ê w m³odoœÌi, dwa to z pewnoœci¹? Ona jest spoko babka :D Kiedyœ by³ taki program na jakimœ kanale, nie pamiêtam na jakim i w³aœnie ona siê wypowiada³a, Kazia i kobieta, której nie pozwolono dokonaÌ aborcji mimo, ¿e grozi³o to jej utrat¹ wzroku (mia³a zaœwiadczenie od okulisty, ¿e mo¿e oœlepn¹Ì).
to nie byÂła przypadkiem Ewa DÂąbrowska-Szulc?

ja niestety nie ogladam Dwururki, w soboty zawyczaj nie ma mnie w domu, w powtorki w poniedzialek o 13.00 zlikwidowali :( moÂże w najblizsza sobote sie uda
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

wierna fanka... pisze:
Greg Haus pisze:DogadaÂła Jagielskiemu jak prawdziwa feministka 8)
Co to za stwierdzenie w ogĂłle? ÂŚmiesz wÂątpiĂŚ w to, Âże Kazia jest feministkÂą? Albo Âże jest nieprawdziwa? :D :twisted:
WÂłasnie tu mialem na mysli Âże byÂła prawdziwa i Âże jest feministka - nie szukaja zabarwieĂą tam gdzie ich nie ma :P :) Ja bardzo lubie KaziĂŞ :)
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

Greg Haus pisze:
wierna fanka... pisze:
Greg Haus pisze:DogadaÂła Jagielskiemu jak prawdziwa feministka 8)
Co to za stwierdzenie w ogĂłle? ÂŚmiesz wÂątpiĂŚ w to, Âże Kazia jest feministkÂą? Albo Âże jest nieprawdziwa? :D :twisted:
WÂłasnie tu mialem na mysli Âże byÂła prawdziwa i Âże jest feministka - nie szukaja zabarwieĂą tam gdzie ich nie ma :P :) Ja bardzo lubie KaziĂŞ :)
To bardzo dobrze, nie wÂątpiĂŞ i zapewne nie wÂątpiÂłam :lol: To byÂła taka swoista prĂłba dookreÂślenia niepewnego znaczeniowo stwierdzenia (nieÂźle brzmi, swojÂą drogÂą :P ), albo po prostu zwykÂły maÂły Âżarcik z mojej strony, jak wolisz :D :lol:
zadra pisze:ja niestety nie ogladam Dwururki, w soboty zawyczaj nie ma mnie w domu, w powtorki w poniedzialek o 13.00 zlikwidowali moÂże w najblizsza sobote sie uda
Ojej... ;( to przykro mi, Âże do tej pory nie miaÂłaÂś okazji zobaczyĂŚ Dwururki ;( Postaraj siĂŞ jakoÂś tak zmodyfikowaĂŚ (jeÂśli to w ogĂłle moÂżliwe, oczywiÂście) swĂłj plan dnia w sobotĂŞ, Âżeby udaÂło Ci siĂŞ jako tako wygospodarowaĂŚ czas. Trzymam kciuki w najbliÂższÂą sobotĂŞ i mam nadziejĂŞ, Âże jednak wreszcie oglÂądniesz KaziĂŞ w D. :D
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

Ja mam w soboty zajêcia do 18.30... ;( Muszê jednak w jak¹s woln¹ sobotê zasi¹œÌ przed tv i lookn¹Ì program, bo czeka³em za niego odk¹d zaczêli go reklamowaÌ;)
A z tego co piszecie to chyba naprawdĂŞ fajny jest :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

dwururka ciÂągle w gĂłrĂŞ!

Post autor: zadra »

z dzisiejszego Pressu:

ÂŚrednio 1,69 mln widzĂłw gromadzi ”Dwururka” w TVN-ie

ÂŚrednia widownia ”Dwururki” w TVN-ie wyniosÂła po trzech pierwszych odcinkach 1,69 mln osĂłb – niewiele wiĂŞcej niÂż miaÂło to pasmo (w sobotĂŞ w godz. 18.15-19) rok temu (wtedy byÂło to 1,65 mln widzĂłw) – wynika z danych AGB Nielsen Media Research.

”Dwururka” jest nadawana od 28 paÂździernika (nie byÂła emitowana przed wyborami 11 listopada). To talk-show prowadzone przez KazimierĂŞ SzczukĂŞ i Wojciecha Jagielskiego, ktĂłrzy wraz z goœÌmi w studiu komentujÂą wydarzenia mijajÂącego tygodnia. Program daÂł TVN-owi Âśredni udziaÂł w rynku 13,20 proc. (rok temu 13,41 proc.), czyli mniej niÂż miaÂły w tym paÂśmie TVP 1 (32,38 proc. udziaÂłu w rynku i 4,13 mln widzĂłw), TVP 2 (20,84 proc. i 2,66 mln) oraz Polsat (13,80 proc. i 1,76 mln). Widownia ”Dwururki” roÂśnie: pierwszy odcinek zgromadziÂł Âśrednio 1,48 mln widzĂłw, drugi – 1,76 mln, a trzeci – 1,84 mln.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
m_nadzieja89
Początkujący
Początkujący
Posty: 108
Rejestracja: sobota 06 maja 2006, 14:52
Lokalizacja: Puck

Post autor: m_nadzieja89 »

Ale powiedzmy sobie szczerze - kto w sobotĂŞ o 18 ma czas Âżeby przed TV siedzieĂŚ?
Bo ja rezygnujĂŞ z rĂłznych spraw, albo je odkÂładam, by zobaczyĂŚ DwururkĂŞ!
A jeszcze jest TYLKO 1 powtĂłrka.
TrochĂŞ to niefajne.
"Nolite te bastardes carborundorum."
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości