Sylwia Majcher

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

No dobrze, wspaniale :D Ale dlaczego tak krĂłciutka byÂła ta relacja? :( Bo ja wiem, czy trwaÂła chociaÂż minutĂŞ? :uhh: Temat tak waÂżny, nr 1 w koĂącu :hyh:

[ Dodano: Sro Lis 08, 2006 4:22 pm ]
No to ju¿ wiem, dlaczego tak siê sta³o, ¿e Kanik przej¹³ temat :] Sylwia robi³a materia³ do Faktów popo³udniowych :]

obieÂżyÂświat - jeÂśli masz mp3, to proszĂŞ :)

[ Dodano: Czw Lis 09, 2006 11:15 am ]
Nie masz? :(

Wczoraj materiaÂł o Âśmiertelnie groÂźniej pomyÂłce przy produkcji corhydronu, natomiast dziÂś juÂż na miejscu Sylwia zagrzewa siĂŞ do wyjaÂśniania sprawy i zadawania mnĂłstwa pytaĂą 8)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..nie mam coÂś rĂŞki do Sylwii :/

:arrow:

Obrazek

[ Dodano: Czw Lis 09, 2006 1:35 pm ]
..coraz lepiej mi idzie :arrow:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Kiedy tak patrzĂŞ na te zdjĂŞcia, to naprawdĂŞ wzrusza mnie Âżywot reportera poĂŚĂŚiwego ;(
Praca w nieludzkich warunkach, a gdzie tu jeszcze wĂŞszyĂŚ, tropiĂŚ, ganiĂŚ, mĂłwiĂŚ! :o

Liczy siĂŞ w tym zawodzie twardy charakter i silna wola, oj liczy!
Sylwia wczoraj o temacie pomy³ki farmaceutycznej w raporcie nada³a wspania³¹ relacjê, temat prowadzi œwietnie. Nic wiêc dziwnego, ¿e dziœ w siedzibie Jelfy od rana przesiaduje :)
Zanosi siĂŞ wiĂŞc na kolejny pasjonujÂący dzieĂą :)

Ciekawi mnie jedno, czy Sylwia ca³¹ noc i ranek, jak to uj¹³ T. Kanik w Poranku, przys³uchiwa³a siê naradzie w tej siedzibie :mhm:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Sylwia i jej rozmowa z serwisu zasÂługujÂą na najwyÂższe sÂłowa uznania :brawa:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ciekawi mnie jedno, czy Sylwia ca³¹ noc i ranek, jak to uj¹³ T. Kanik w Poranku, przys³uchiwa³a siê naradzie w tej siedzibie :mhm:
..fryzurka taka 'niezrobiona' wiĂŞc moÂże moÂże :> :lol: ;)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

teÂż widziaÂłem dziÂś kilka razy SylĂŞ dziaÂłajÂącÂą w Jelfie.Ale ma gadanego!! :shock: jestem pod wraÂżeniem :brawa: TVN24 ma lepszych reporterĂłw niÂż Fakty.i Sylwia Walendowska jest jednÂą z nich. 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Ale Sylwia zawsze taka jest :) Tylko nie zawsze ma tak waÂżny temat. WaÂżny a co ... najistotniejsze rozlegÂły :] SpamiĂŞtuje bez problemu wszystkie dane: cyfry, nazwiska, funkcje...no po prostu ma kobitka gÂłowĂŞ ;) I do tego potrafi wszystko bardzo ciekawie i profesjonalnie przekazaĂŚ. A jakieÂś drobne przejĂŞzyczenia, ktĂłre siĂŞ wkradaÂły , mĂłgÂł zauwaÂżyĂŚ tylko ktoÂś, kto bardzo, bardzo wnikliwie sie przysÂłuchiwaÂł ;) No przysÂłuchiwaÂł siĂŞ i wcale mu to nie wadziÂło, bo byÂło tego niewiele. Ale myÂślĂŞ, Âże to nie najistotniejsze. Jakby powiedzieli za oceanem :> Sylwia kicks some asses :devil: 8)
Wspomniana przez obieÂżyÂświata rozmowa faktycznie byÂła ostra, Âżywo przeprowadzona 8)
Z tematem od dwĂłch dni rozprawia siĂŞ pierwszorzĂŞdnie 8)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..jak dawno Sylwii nie byÂło :o
..na szczĂŞÂście wrĂłciÂła :D
:arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

:hmm: PrzespaÂłem :hmm:

obieÂżyÂświat a MP3?!!!

To waÂżny temat, czy tylko taki na zapchaj dziurĂŞ? Co mĂłwiÂła?

[ Dodano: Pon Lis 20, 2006 5:19 pm ]
Nie wtedy, to moÂże dziÂś? Tak CiĂŞ wychwalam, Drogi obieÂżyÂświecie, u Agatty, a u Sylwii zero popisowych, opisowych relacji od Ciebie?
PojawiÂła siĂŞ dziÂś do szesnastej minut kilka w serwisie z mocno sfatygowanÂą fryzurÂą :lol: Zaciekle widaĂŚ przygotowywaÂła swĂłj jakÂże krĂłciutki medyczny materiaÂłek dla FaktĂłw popoÂłudniowych, ktĂłry dÂłuÂżej w serwisie omĂłwiÂła :(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..co mam to dajĂŞ ;)
:arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Dzisiaj ta pani odwiedzi³a moj¹ szko³ê je¿eli ma ktoœ mo¿liwoœÌ nagraÌ materia³ o nauczycielce któr¹ zatrzymano za rozprowadzanie narkotyków z Wroc³awia to by³bym wdziêczny.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Adam3k pisze:Dzisiaj ta pani odwiedzi³a moj¹ szko³ê je¿eli ma ktoœ mo¿liwoœÌ nagraÌ materia³ o nauczycielce któr¹ zatrzymano za rozprowadzanie narkotyków z Wroc³awia to by³bym wdziêczny.
Pewien, Âże to byÂło dziÂś :mhm: Jak ona to zrobiÂła, jak zdobyÂła informacje z WrocÂławia, skoro po porannym wystĂŞpie w Poranku TVN24, a byÂło to minut kilkadziesiÂąt przed ĂłsmÂą, pojechaÂła do Jeleniej GĂłry :shock:
obieÂżyÂświat pisze:..co mam to dajĂŞ ;)
Dziœ postanowi³em te kilka relacji, które mog³em zobaczyÌ, w telewizji wy³¹cznie obejrzeÌ, w zwi¹zku z brakiem chêtnych do dyskusji, a ten jak grom z jasnego nieba z capsami przylecia³ :o Dziêkujê panu za pamiêÌ ;)
Jelfa wraca. JakoÂś tak inaczej, bardziej sprawnie dziÂś niÂż wczoraj :) Nic do Tomaszka K. nie mam, fajny rĂłwny chÂłopaczyna, ale Sylwia daje to widzowi-mnie, na co on czeka 8) Full informacji 8)
Relacje wyczerpujÂące - jak dotychczas, rozmowa z paniÂą EwÂą WĂŞglarowicz-MakowskÂą z Prokuratury OkrĂŞgowej w Jeleniej GĂłrze rozjaÂśniÂła, rozplÂątaÂła wszystkie wÂątpliwoÂści... Za sprawÂą dociekliwych pytaĂą wrocÂławskiej reporterki oczywiÂście 8)
Podsumowanie krajowo-regionalnie, wrĂŞcz chĂłralnie z koleÂżkÂą z Wa-wy, panem Knapikiem,przedstawili fenomenalnie 8)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Alchemik pisze:
Adam3k pisze:Dzisiaj ta pani odwiedzi³a moj¹ szko³ê je¿eli ma ktoœ mo¿liwoœÌ nagraÌ materia³ o nauczycielce któr¹ zatrzymano za rozprowadzanie narkotyków z Wroc³awia to by³bym wdziêczny.
Pewien, Âże to byÂło dziÂś :mhm: Jak ona to zrobiÂła, jak zdobyÂła informacje z WrocÂławia, skoro po porannym wystĂŞpie w Poranku TVN24, a byÂło to minut kilkadziesiÂąt przed ĂłsmÂą, pojechaÂła do Jeleniej GĂłry :shock:
Oczywiscie ze jestem pewien. Bylo to po godzinie 15.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

ByĂŚ to musi wielce niemoÂżliwym :> Wczoraj to na pewno nie mogÂła byĂŚ ona :nie:
Jak juÂż pisaÂłem, Sylwia dzieĂą caÂły w siedzibie Jelfy spĂŞdziÂła :)
Wprawdzie po piêtnastej mnie w domu nie by³o, nie wiem, czy by³ live na antenie, ale by³ po wpó³ do drugiej i po wpó³ do pi¹tej (zamieniÌ sobie proszê na ''nastki'' czasowe ;) ).
Bezzasadnym by³oby opuszczanie Jeleniej z takim tematem, ¿eby zaj¹Ì siê na chwile drugim :mhm: Chyba s¹ we Wrocku inny reporterzy :>
MoÂże nawet jakaÂś lady do Sylwii podobna :rozglada:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

W kaÂżdym razie byÂła szczupÂła, mÂłoda, brunetka :)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..to na pewno nie mogÂła byĂŚ Sylwia bo caÂły dzieĂą byÂła w Jelfie :]
..prawie w kaÂżdym serwisie wejÂście ;)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..a Sylwia to chyba w solarium byÂła :mhm:

[ Dodano: Czw Lis 23, 2006 10:49 am ]
..i dzis :arrow:

Obrazek

Obrazek
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości