Kinga Rusin

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

super MoÂłek i PieĂąkowska powiedziaÂły, Âże za tydzieĂą teÂż jest ddtvn tylko szkoda , Âże nie dodaÂły w czyim imieniu...ale raczej powinno byĂŚ tek, ze Kinga i Marcin . Mam nadzieje , ze Kinga za tydzieĂą , bo szkoda, ze jest ta przerwa, a na ÂświĂŞta napewno bĂŞdzie....
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

Ostatnio zrobilo sie tu troche smetnie po interwencji admina i moderatora, ale mam pomysl na to, aby przywrocic dawna atmosfere. otoz mozemy wymyslac krotkie rymowanki badz tez wierszyki na temat Kinga oczywiscie i oceniac je nawzajem. Co wy na to?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

super MoÂłek i PieĂąkowska powiedziaÂły, Âże za tydzieĂą teÂż jest ddtvn tylko szkoda , Âże nie dodaÂły w czyim imieniu...ale raczej powinno byĂŚ tek, ze Kinga i Marcin . Mam nadzieje , ze Kinga za tydzieĂą , bo szkoda, ze jest ta przerwa, a na ÂświĂŞta napewno bĂŞdzie....
Za tydzieĂą MoÂłek i PieĂąkowska, a Kinga dopiero w 2007 roku powie: "DzieĂą Dobry TVN".
Ostatnio zrobilo sie tu troche smetnie po interwencji admina i moderatora,
O kurczĂŞ, to ci Âłobuzy. :uhh:
ale mam pomysl na to, aby przywrocic dawna atmosfere. otoz mozemy wymyslac krotkie rymowanki badz tez wierszyki na temat Kinga
Krótkie wierszyki na temat Kinga? Okej. Ale do³¹czmy te¿ wierszyki na temat dwa córki Kinga. :devil:
oczywiscie i oceniac je nawzajem
JuÂż to przerabialiÂśmy z tapetami. :hmm: ÂŚliczne, Âładne, cudowne, genialne. :] Koniec kropka, a prawdziwa Kinga gdzieÂś umyka. Ludzie, litoÂści. :neutral:
Marcinn_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 08 gru 2006, 22:11

Post autor: Marcinn_Bochnia »

dobry pomysl z tymi wierszykami o Kindze i jej corkach :D a co do oceny nawzajem to moderator marcin masz racje :D
Krusin

Post autor: Krusin »

no to zaczynamy:

Kinga Rusin super gwiazda,
z niÂą w Tvn jest zawsze jazda.
Zawsze ma pogodnÂą buziĂŞ,
non stop miÂła i na luzie.
ÂŚwietnie Âśmiga po parkiecie,
ze Stefanem wszyscy wiecie.
KoĂącze juz te rymy moje
i swoj pulpit kinga stroje

hehe, taki wymyslony na biegu :)
Marcinn_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 08 gru 2006, 22:11

Post autor: Marcinn_Bochnia »

Kinga Rusin: "Nikt mnie nie utrzymuje"

Kinga Rusin udzieli³a kolejnego wywiadu, w którym opowiada, jaka jest dzielna i zajêta. Nikt mnie nie utrzymuje. Muszê pracowaÌ, a ¿e w chwili obecnej jest bardzo gor¹cy sezon dla wszystkich firm, które tak jak moja firma zajmuj¹ siê promocj¹, mam roboty po pachy. I mimo, ¿e jestem ju¿ bardzo zmêczona i chcia³abym odpocz¹Ì, to nie mogê tego zostawiÌ - mówi Rusin w wywiadzie dla Faktu. Poza obowi¹zkami zawodowymi, Kinga ma te¿ dwoje dzieci. Codziennie zawodzi je i odbiera ze szko³y. Potem odrabia z nimi lekcje i rozwozi na zajêcia dodatkowe. Zabiegana dziennikarka marzy o urlopie, najlepiej w górach: Chcia³abym wyjechaÌ, albo w Warszawie nie umiem siê ju¿ zrelaksowaÌ. Marzy mi siê wyjazd gdzieœ na narty. Najchêtniej na lodowiec.
bujkot
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 27 sie 2006, 11:27

Post autor: bujkot »

WiêkszoœÌ z Was robi jakieœ tapety z Kinga to i ja postanowi³em:) oto one na razie tylko dwie. http://uploads.pl/uploads/46861d524d.jpg http://uploads.pl/uploads/d6f29709a7.jpg
raskolnikow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 38
Rejestracja: środa 15 lis 2006, 12:28

Post autor: raskolnikow »

Memory pisze:super MoÂłek i PieĂąkowska powiedziaÂły, Âże za tydzieĂą teÂż jest ddtvn
tak, powiedziaÂły "a my siĂŞ spotykamy za tydzieĂą" my czyli one.. ale powiedziaÂły jeszcze Âże ma byĂŚ jakaÂś niespodzianka! :D ciekawe jaka :mhm: ale jak niespodzianka to musi byĂŚ przecieÂż fajna! :D

a tak w ogĂłle to Kinga jest w najnowszym Twoim Stylu, widziaÂłam reklamĂŞ...

a i co do wypowiedzi Kingi na temat nart... to ja teÂż bym siĂŞ bardzo chĂŞtnie wybraÂła! ...tylko gdzie! skoro nie ma Âśniegu!!! :evil:
bo lodowiec to rzecz jasna przyjemnoœÌ nie dla wszystkich osi¹galna.... :(
"Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro"
Krusin

Post autor: Krusin »

Heyah! Dzis nie ma tapet, ale szykuje dla Was cos super, bedzie neispodzianka! Oczywiscie z Kinga :) Jak skoncze prace nad tym projekcikiem dam linka na forum. PZDR ;)
Marcinn_Bochnia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: piątek 08 gru 2006, 22:11

Post autor: Marcinn_Bochnia »

Niespodzianki z King¹ to czysta przyjemnoœÌ :) :D :) :D

[ Dodano: Pon Gru 11, 2006 11:27 pm ]
pare zdjĂŞĂŚ Kingi...http://vipnews.pl/article.php?category=4&article=2324

[ Dodano: Sro Gru 13, 2006 8:36 am ]
http://vipnews.pl/article.php?category=4&article=2324
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Kinga w "Twoim Stylu" :D
Obrazek
Jaaaak slodko :)
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

sÂłodko i piĂŞknie wogle superr swietna sesja taka w stylu Kingi, Âświetne zdiĂŞcia! :D
szkoda , Âże zobaczymy siĂŞ z niÂą dopiero w 2007 ;( ale moze bedÂą skÂładaĂŚ jak rok temu zyczenia ÂświÂąteczne w reklamach to fajne byÂło. WidziaÂłam zdiĂŞcia ze swiatecznego odcinka ,,pascal" byÂła pieĂąkowska , mÂłotek i Meller a Kingi nie byÂło :( przecierz to skÂład ddtvn to czemu jej tam nie byÂło, ale moze w odcinku bĂŞdzie choĂŚ wÂątpie...
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

nie wiem czemu, zle jak zobaczylam ta fotke(uwazam z reszta ze jest super) przypomniala mi sie ta fotka britney z sesji bazaar
Obrazek

podobne, prawda?
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

tak, tak masz racje teraz jak tak patrze to rzeczywiÂście uwaÂżam , Âże britney jest Âładna ale Kinga Âładniejsza :P ale ÂżaczywiÂście bardzo podobne te zdiĂŞcia i wogle teÂż

hehe! tylko Âże Kinga ma lat 36 a Britney 24 hehehehe to jest sztuka wygladaĂŚ jak dwudziestoparolatka gdy jest sie o 12 lat starszym :)
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Krusin

Post autor: Krusin »

nom, ale nie dziwmy sie, Kinga w jakimstam wywiadzie w magazynie Samo Zdrowie czy cos w tym stylu mowila o tym ze jakichs kremow uzywa naturalnych czy cos, a taka britney biega po fryzjerach i makijazystach, pali fajki itp itd. A Kinga wyglada bardzo mlodo o czym mowila 9oczywiscie niedoslownie) u Kuby Wojewodzkiego
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: beznicku, Google [Bot] i 18 gości