Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..kolejna dostawa :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


..mp3 :arrow: http://savefile.com/files/404770

..Black - ÂżywioÂł o ktĂłry musimy siĂŞ martwiĂŚ to wiatr 8)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Spokój, chwila moment!!! Wdech, wydech, wdech ... :stop: Wnioskujê, ¿e to nie by³ po¿ar wzniecony na zamówienie tvn24, wiêc nim Agatka dotar³a do S³ubic po pokonaniu zapewne z 200 kilometrów, po¿ar zd¹¿yli opanowaÌ do czasu jej przybycia :rydzyk: Ano tak... Na capsach widaÌ same zgliszcza :neutral:
W telewizji teÂż za AgatkÂą zgliszcza ...
No a przed momentem Agatka mi wszystko obszernie wyjaÂśniÂła i mnie definitywnie uspokoiÂła :) Tzn. ten wiatr niepokojÂący jeszcze :>
Od kiedy ona tam jest, ¿e ju¿ zd¹¿y³a tylu szczegó³ów siê wywiedzieÌ :mhm:
JuÂż ona ma na pewno swoje sposoby :lol2: Strasznie zawiÂła sprawa tak w ogĂłle :> Jedni obarczajÂą winÂą za poÂżar na drugich - dobrze, Âże Agatka nie musi byĂŚ sĂŞdziÂą :lol2: Ale relacje z uwzglĂŞdnieniem wszystkich faktĂłw zdaje wyborne :brawa:
..jaka zmarÂźniĂŞta :(
..ale jej siĂŞ przytrafiÂło staĂŚ na wietrze :neutral:
:mhm: Macie, znacie jak¹œ dobr¹ metodê na rozgrzanie wych³odzonego organizmu? ¯eby nam siê ino Agatka znowu¿ nie rozchorowa³a po tym wypadzie :>
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Agata ma ciê¿ki orzech do zgry¿nienia -musi znaleœÌ winnych braku wody w hydrantach. :shock:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

adam pisze:Agata ma ciê¿ki orzech do zgry¿nienia -musi znaleœÌ winnych braku wody w hydrantach. :shock:
A jak juÂż ich znajdzie - w co wierzĂŞ, to z nimi na wizji na pewno porozmawia :lol:
No dobra, przyznajĂŞ - nie udaÂł mi siĂŞ dowcip :hmm:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dowcip siĂŞ udaÂł tylko ja jak pisaÂłem swĂłj post to nie widziaÂłem

Wiesz -pytanie do czego Agata jest w stanie siê posun¹Ì aby jej fani mogli j¹ czêœciej widzieÌ na wizji :spiewa: :spiewa:
Niedawno wszyscy siĂŞ skarÂżyli Âże jej nie ma -no to teraz jest :spiewa:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

adam pisze:Dowcip siĂŞ udaÂł tylko ja jak pisaÂłem swĂłj post to nie widziaÂłem
RzeczywiÂście udany, tylko jest raczej trochĂŞ nie na miejscu i w zÂłym momencie opowiedziany :neutral:
adam pisze:Wiesz -pytanie do czego Agata jest w stanie siê posun¹Ì aby jej fani mogli j¹ czêœciej widzieÌ na wizji :spiewa: :spiewa:
Nie pytajmy tylko o to, co ona moÂże zrobiĂŚ dla nas, lecz zastanĂłwmy siĂŞ, co my moglibyÂśmy zrobiĂŚ dla niej :lol2:
adam pisze:Niedawno wszyscy siĂŞ skarÂżyli Âże jej nie ma -no to teraz jest :spiewa:
LubiĂŞ jÂą w takich nagÂłych niezaplanowanych sytuacjach :) Wtedy wychodzi na jaw najdobitniej jej reporterska natura :brawa:
Tzn. ten wiatr niepokojÂący jeszcze :>
NiepokojÂąco dobry fryzjer - tyle mam do zasygnalizowania 8)
:mhm: Macie, znacie jak¹œ dobr¹ metodê na rozgrzanie wych³odzonego organizmu? ¯eby nam siê ino Agatka znowu¿ nie rozchorowa³a po tym wypadzie :>
Mam, znam, ale raczej nie byÂłbyÂś jej... tej metody, wykorzystaĂŚ :lol:

PS Ani s³ówka o stajlusie Black Jack nie napisa³eœ? :spiewa: Wyciszenie na pewne kwestie trwa, obowi¹zuje nadal?
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Nie pytajmy tylko o to, co ona moÂże zrobiĂŚ dla nas, lecz zastanĂłwmy siĂŞ, co my moglibyÂśmy zrobiĂŚ dla niej :lol2:
..ja robiĂŞ wszystko co w mojej mocy :)
..no ale to tak wÂłaÂściwie dla nas niÂżdla Agatki :neutral:
..mimo to :lol:
:arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..i dÂźwiĂŞk :arrow: http://savefile.com/files/404860
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Kto na mi³oœÌ bosk¹ pozwoli³ jej tak blisko tych zgliszczy podejœÌ? :o Przecie¿ one mog¹ siê zawaliÌ :o Có¿ za nieroztropnoœÌ :grozi:
A moÂże po prostu realizacja reporterskiego powoÂłania 8) I co nam tu duÂżo siĂŞ temu przeciwstawiaĂŚ :roll:

No :neutral: , no :neutral: no wiedziaÂłem, Âże do tego dojdzie :( Agatki nosek juÂż lekko zaczerwieniony, a tu Anna JĂŞdrzejowska oznajmiÂła, Âże do SÂłubic jeszcze bĂŞdÂą wracaĂŚ i wrĂłcili w nastĂŞpnym serwisie :neutral:
Alchemik pisze:Mam, znam, ale raczej nie byÂłbyÂś jej... tej metody, wykorzystaĂŚ :lol:
Podaj :lol2: Nie têdy, to owêdy j¹ wdro¿ê :lol:
Alchemik pisze:PS Ani s³ówka o stajlusie Black Jack nie napisa³eœ? :spiewa: Wyciszenie na pewne kwestie trwa, obowi¹zuje nadal?
A có¿ ja mogê? :) Historyk wspó³czesnej sztuki czu³by siê wobec tego obrazu bezradny :lol2:
Nawet, gdybym miaÂł inne ujĂŞcia, to bym siĂŞnimi z nieznajomym nie podzieliÂł :devil:
I te gÂąski, czy pelikany na Tobie teÂż nie robiÂły wraÂżenia? :lol: MusiaÂło ich wĂłwczas nie byĂŚ :lol2: Albo obraz je przesÂłaniajÂący byÂł wiĂŞkszym rarytasem :lol2:
Nie, naprawdĂŞ :lol: Mam przykre doÂświadczenia z dzieciĂąstwa ... z gÂąskami :devil:
Przytoczona postaĂŚ naleÂży do Panny Agaty? :shock: Nigdy nie posÂądzaÂłem jej o takie posiadanie :szalony:
Ale czego Ty tak wÂłaÂściwie siĂŞ domyÂślaÂłeÂś :> :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

PozwolĂŞ sobie domniemaĂŚ, Âże w miejscu tego pustego pola miaÂły byĂŚ zdjĂŞcia z FaktĂłw popoÂłudniowych :>
Relacja niespodziewana, ale jak to bywa w takich sytuacjach, szybko staÂła siĂŞ numerem 1 8)
Black Jack '62 pisze:Kto na mi³oœÌ bosk¹ pozwoli³ jej tak blisko tych zgliszczy podejœÌ? :o Przecie¿ one mog¹ siê zawaliÌ :o Có¿ za nieroztropnoœÌ :grozi:
A moÂże po prostu realizacja reporterskiego powoÂłania 8) I co nam tu duÂżo siĂŞ temu przeciwstawiaĂŚ :roll:
ÂŚmiem twierdziĂŚ, Âże Agatta jest w stanie zachowaĂŚ zdrowy rozsÂądek i pozwala sobie na tyle niebezpieczeĂąstwa, na ile moÂże siĂŞ naraziĂŚ. Poza tym sÂłuÂżby porzÂądkowe, straÂżacy, chyba sprawujÂą pieczĂŞ nad tym terenem :mhm: WiĂŞc nie ma siĂŞ o co martwiĂŚ :) A chwaliĂŚ :)
Agatta stanĂŞÂła na wysokoÂści zadania :brawa:
Black Jack '62 pisze:
Alchemik pisze:Mam, znam, ale raczej nie byÂłbyÂś jej... tej metody, wykorzystaĂŚ :lol:
Podaj :lol2: Nie têdy, to owêdy j¹ wdro¿ê :lol:
:hahaha: teraz to ja siĂŞ wyciszĂŞ :devil:
Alchemik pisze:Nawet, gdybym miaÂł inne ujĂŞcia, to bym siĂŞnimi z nieznajomym nie podzieliÂł :devil:
Ale z nami... tak :>
Ale czego Ty tak wÂłaÂściwie siĂŞ domyÂślaÂłeÂś :> :lol:
To zbyt osobiste :szalony:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

PozwolĂŞ sobie domniemaĂŚ, Âże w miejscu tego pustego pola miaÂły byĂŚ zdjĂŞcia z FaktĂłw popoÂłudniowych :>
..dokÂładnie tak :hmm:

..Agatka w 'F16' :lol2:
:arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..sound bĂŞdzie jak neo udostĂŞpni bo jak wiecie 'F16' zdjĂŞli z tvn24 ;)
..a tylko tÂą drogÂą nagrywam ;)
Ale czego Ty tak wÂłaÂściwie siĂŞ domyÂślaÂłeÂś :> :lol:
..teraz siê œmiejesz z reakcji Alchemika a ju¿ zapomnia³eœ jak tob¹ ten obrazek 'wstrz¹sn¹³' :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Oooo :o JuÂż nie tylko nosek, ale i rÂączki poczerwieniaÂły :( DÂżasta, juÂż rozumiem TwojÂą troskĂŞ o komplet :D RĂŞkawiczki dziÂś by nikomu nie zaszkodziÂły :neutral:
Alchemik pisze:Relacja niespodziewana, ale jak to bywa w takich sytuacjach, szybko staÂła siĂŞ numerem 1 8)
W serwisach, we flashu ... w F16, raporcie. Nie spodziewaÂłem siĂŞ, Âże po powrocie do domu zastanĂŞ AgatkĂŞ zajmujÂącÂą siĂŞ top tematem :o
Nie pytajmy tylko o to, co ona moÂże zrobiĂŚ dla nas, lecz zastanĂłwmy siĂŞ, co my moglibyÂśmy zrobiĂŚ dla niej :lol2:
No to moÂże zrĂłbmy jeszcze coÂś materialnego, szlachetnego dla poszkodowanych w tym poÂżarze :) Niech przynajmniej ofiara Agatki nie pĂłjdzie na marne - w naszych serduchach tym bardziej :)
Alchemik pisze:ÂŚmiem twierdziĂŚ, Âże Agatta jest w stanie zachowaĂŚ zdrowy rozsÂądek i pozwala sobie na tyle niebezpieczeĂąstwa, na ile moÂże siĂŞ naraziĂŚ. Poza tym sÂłuÂżby porzÂądkowe, straÂżacy, chyba sprawujÂą pieczĂŞ nad tym terenem :mhm: WiĂŞc nie ma siĂŞ o co martwiĂŚ :) A chwaliĂŚ :)
Agatta stanĂŞÂła na wysokoÂści zadania :brawa:
To nie pierwszy raz, ale za kaÂżdym razem to bardzo budujÂące uczucie jest - widzieĂŚ jÂą i sÂłyszeĂŚ takÂą profesjonalnÂą 8)
Alchemik pisze: :hahaha: teraz to ja siĂŞ wyciszĂŞ :devil:
No wiecie do jakiego wniosku doszedÂłem, Âże to milczenie jest bez sensu :lol: Ale tak jest przyzwoiciej :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

za kaÂżdym razem to bardzo budujÂące uczucie jest - widzieĂŚ jÂą i sÂłyszeĂŚ takÂą profesjonalnÂą 8)
..z tym widzeniem to coraz gorzej :>
..Agatka prawie zginĂŞÂła w tych ciemnoÂściach :>
:arrow:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

..dÂźwiĂŞk bez zarzutu :arrow: http://savefile.com/files/405021 8)
No to moÂże zrĂłbmy jeszcze coÂś materialnego, szlachetnego dla poszkodowanych w tym poÂżarze :) Niech przynajmniej ofiara Agatki nie pĂłjdzie na marne - w naszych serduchach tym bardziej :)
..spisz ten nr konta :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

SzÂło juÂż tak dobrze, a tu w Prosto z Polski Agatce Artur przyszedÂł z odsieczÂą, trochĂŞ szkoda, ale z drugiej strony, niech lepiej wraca do ciepÂłego domu, swoje juÂż odstaÂła :D
Fakt faktem, coÂś ten programik nie chce nam siĂŞ z AgatkÂą zdubbingowaĂŚ :mhm:
..z tym widzeniem to coraz gorzej :>
..Agatka prawie zginĂŞÂła w tych ciemnoÂściach :>
A moÂże ekipa juÂż w raporcie w poÂłowie drogi do domu, a nie w SÂłubicach i dlatego lamp nie uÂżyli :devil:
ÂŻartujĂŞ :D

No, niech bezpiecznie wracajÂą do Poznania :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Mowa jest srebrem a milczenie zÂłotem :lol:
PrzeglÂądajÂąc forum czĂŞsto napotykam na puste posty - to jakaÂś moda, bunt, czy jeszcze coÂś innego? :D

Bez wzglêdu na to, zajrza³am tu nie po to, by rozgryŸÌ tê (jak dla mnie) zagadkê, tylko ¿eby pochwaliÌ Agatê :) Nie widujê jej w ostatnim czasie zbyt czêsto, ale jak ju¿ j¹ zobaczê to mogê odczuÌ, jak¹ jest œwietn¹ reporterk¹ :) Tak np. dziœ nale¿¹ jej siê s³owa g³êbokiego uznania. Ka¿d¹ relacj¹ potwierdzi³a, ¿e to czym siê zajmuje, wykonuje z pasj¹ i robi to bardzo starannie, kompetentnie i bardzo, ale to bardzo autentycznie :) Moje gratulacje :brawa:

P.S. To chyba nie byÂła pierwsza relacja Agaty w Faktach popoÂłudniowych? Czy dobrze pamiĂŞtam jÂą z przylotu do Polski F16?
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

PamiĂŞĂŚ masz wyÂśmienitÂą Lois :D
Lois Lane pisze:Mowa jest srebrem a milczenie zÂłotem :lol:
PrzeglÂądajÂąc forum czĂŞsto napotykam na puste posty - to jakaÂś moda, bunt, czy jeszcze coÂś innego? :D
:uhh: TeÂż chciaÂłabym to wiedzieĂŚ :uhh: Do wczoraj myÂślaÂłam, Âże ja coÂś nie tak robiĂŞ :uhh: ale dzisiaj KrzyÂśkowi teÂż nie wyszÂło ;)

:o forum w tym w¹tku dziœ huczy :D (jeszcze jeden taki gor¹cy dzionek, a okr¹g³¹ setkê bêdziemy œwiêtowali :D Blacky, chowaj szampana przed Funcky :lol: ) widaÌ, ¿e Agatka temat numer jeden dziœ obs³ugiwa³a :roll: szkoda tylko, ¿e taki smutny :? Ale dzielnie dziewczyna sobie radzi³a :D
Black Jack '62 pisze:No wiecie do jakiego wniosku doszedÂłem, Âże to milczenie jest bez sensu :lol: Ale tak jest przyzwoiciej :lol:
:mhm: To pewna nowoœÌ ;) natkn¹Ì siê w Twoim poœcie na s³owo "przyzwoicie" :lol: Blacky :D zupe³nie Ciê nie poznajê :rozglada: Zaskakujesz mnie ;) bardzo pozytywnie :D
obieÂżyÂświat pisze:
Black Jack'62 pisze:Ale czego Ty tak wÂłaÂściwie siĂŞ domyÂślaÂłeÂś :> :lol:
..teraz siê œmiejesz z reakcji Alchemika a ju¿ zapomnia³eœ jak tob¹ ten obrazek 'wstrz¹sn¹³' :lol2:
Black, a pamiêtasz Ty kto w ogóle nie by³ zaskoczony doskona³¹ ca³oœci¹ Agaty ;)
Black Jack '62 pisze:SzÂło juÂż tak dobrze, a tu w Prosto z Polski Agatce Artur przyszedÂł z odsieczÂą, trochĂŞ szkoda, ale z drugiej strony, niech lepiej wraca do ciepÂłego domu, swoje juÂż odstaÂła :D
Mocno zmarzniĂŞta w raporcie juÂż byÂła :? Ale zobaczyĂŚ jÂą w takiej roli, jaka przypadÂła Arturowi w Prosto z Polski byÂłoby miÂło :rozglada:
Fakt faktem, coÂś ten programik nie chce nam siĂŞ z AgatkÂą zdubbingowaĂŚ :mhm:
:mhm: Ja ju¿ zaczynam snuÌ teorie, ¿e mo¿e nie wszyscy wspó³pracuj¹ z tym programem :roll:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 23 gości