Anna Kalczyńska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Niby ju¿ kolega siê postara³ ale mam dwa capsy wiêc je wkleje,Ania ma czêsto kolorowe marynarki,niedawno mia³a zielon¹ i ró¿ow¹ o ile siê nie myle:

Obrazek
Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁodziak pisze:Zanosi sie na to, Âże dzisiaj Raporty popoÂłudniowy i wieczorny, bĂŞdÂą prowadzone przez AniĂŞ.
No tak, to ja lubiĂŞ :D WrĂłciĂŚ sobie z pracy po ogĂłlnie rzecz ujmujÂąc - cholernie nudnym dniu, odpaliĂŚ telewizor i raz za razem piĂŞkne i inteligentne damy mĂłc oglÂądaĂŚ 8)
To spojrzenie, ten kosmyk wÂłosĂłw - szaleĂąstwo :lol2:
Co do stroju, gdyby Ania zdawaÂła sobie sprawĂŞ z tego, jak wyzywajÂąco wyglÂąda w tej czerwieni ... :aniol: PiĂŞknie oczywiÂście, ale gdzieÂś mi myÂśli uciekajÂą, kiedy jÂą z tÂą czerwieniÂą scalam :lol2:

CieszĂŞ siĂŞ oczywiÂście jeszcze na w ... wie ... wieczorny raport 8)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Dzisiaj niestety z Ani¹ spotka³em siê dopiero na zakoùczenie wieczornego raportu i nie wiele z niego wynios³em. Uda³o mi siê zauwa¿yÌ, i¿ dzisiaj Lady in Red zamieni³a siê w Lady in White&Violet&Navy-blue (capsów niestety nie posiadam) :) Có¿, w koùcu mróz trzyma za oknem.
Ania ma to szczĂŞÂście, Âże nie musi siĂŞ zastanawiaĂŚ co na siebie wÂłoÂżyĂŚ, Âżeby dobrze wygladaĂŚ- efekt bĂŞdzie zawsze tak samo czarujÂący.
Nie jestem zwolennikiem zmian przeprowadzonych w ramówce TVN24. Kiedy patrzê czasami na panów Kajdanowicza, Miecugowa, pani¹ Kolende-Zalesk¹, którzy prowadz¹ Goœcia Porannego to, chocia¿ ich bardzo ceniê i szanujê jako dziennikarzy, brakuje mi tych porankowych rozmów Ani. Szkoda równie¿, ¿e wrocili do zwyk³ej "pojedynczej" formu³y raportów. Trochê brakuje mi tych interakcji miêdzy prowadz¹Ìymi. zawsze to jednak by³a odskocznia od zwyk³ego czytania informacji podczas Dn¯.
Có¿, mo¿e to siê jednak zmieni w przysz³oœci?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

£odziak pisze:Dzisiaj niestety z Ani¹ spotka³em siê dopiero na zakoùczenie wieczornego raportu i nie wiele z niego wynios³em. Uda³o mi siê zauwa¿yÌ, i¿ dzisiaj Lady in Red zamieni³a siê w Lady in White&Violet&Navy-blue (capsów niestety nie posiadam) :) Có¿, w koùcu mróz trzyma za oknem.
Ania ma to szczĂŞÂście, Âże nie musi siĂŞ zastanawiaĂŚ co na siebie wÂłoÂżyĂŚ, Âżeby dobrze wygladaĂŚ- efekt bĂŞdzie zawsze tak samo czarujÂący.
Nie jestem zwolennikiem zmian przeprowadzonych w ramówce TVN24. Kiedy patrzê czasami na panów Kajdanowicza, Miecugowa, pani¹ Kolende-Zalesk¹, którzy prowadz¹ Goœcia Porannego to, chocia¿ ich bardzo ceniê i szanujê jako dziennikarzy, brakuje mi tych porankowych rozmów Ani. Szkoda równie¿, ¿e wrocili do zwyk³ej "pojedynczej" formu³y raportów. Trochê brakuje mi tych interakcji miêdzy prowadz¹Ìymi. zawsze to jednak by³a odskocznia od zwyk³ego czytania informacji podczas Dn¯.
Có¿, mo¿e to siê jednak zmieni w przysz³oœci?
ZacytujĂŞ tu moje ulubione: "Kto wie, kto wie :)". Tak na marginesie jak rozmawiaÂłam z PawÂłem ÂŁukasikiem to powiedziaÂł mi, Âże najmilej prowadziÂło siĂŞ "Z AniÂą KalczyĂąskÂą i z BeatÂą TadlÂą".. poza tym chciaÂłam tu Jej nazwisko usÂłyszeĂŚ ;d SiĂŞ nie przeliczyÂłam ;d
Ja "pojedynki" Anuli to ju¿ dawno nie widzia³am... Dziœ zapomnia³am... Wczoraj nie zd¹¿y³am.. w sumie nawet nie wiedzia³am, ze Ania prowadzi, bo po znajomoœci w³¹czy³abym TiVi :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

A o to i caps z wczorajszego dnia:
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A nie byÂło lepszych capsĂłw :> WaÂżne jednak, Âże ten zniewalajÂący kosmyk uchwyciÂłeÂś :) A ten adama, to skÂąd?
A.I.W.L.I.S. pisze:Tak na marginesie jak rozmawiaÂłam z PawÂłem ÂŁukasikiem to powiedziaÂł mi, Âże najmilej prowadziÂło siĂŞ "Z AniÂą KalczyĂąskÂą i z BeatÂą TadlÂą".. poza tym chciaÂłam tu Jej nazwisko usÂłyszeĂŚ ;d SiĂŞ nie przeliczyÂłam ;d
Bo tak na dobrÂą sprawĂŞ to tylko z nimi dwiema prowadziÂł raport we dwĂłjkĂŞ :lol: A nie .. jeszcze z DankÂą ... :xx:
£odziak pisze: Szkoda równie¿, ¿e wrocili do zwyk³ej "pojedynczej" formu³y raportów. Trochê brakuje mi tych interakcji miêdzy prowadz¹Ìymi.
Ania we wchodzeniu w interakcjĂŞ, faktycznie byÂła najlepsza :D Tylko z AnitÂą nigdy jej nie wychodziÂło :/ Ale to z winy Anity :lol: Ania robiÂła co w jej mocy, Âżeby pokazaĂŚ, Âże lubiÂą siĂŞ z AnitÂą ;)

A dziÂś nie ma Ani? :(
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

Jak Jej nie ma w tv, to prawdopodobnie ma wolne ;d WiĂŞc ma dobrze ;d
Ja na wolne jeszcze sobie trochĂŞ poczekam ;d ChoĂŚ urlop mĂłj mam juÂż dokÂładnie zaplanowany :D
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Witam,

To co na capsie adama, moÂżna zobaczyĂŚ zawsze przed startem DnÂŻ, przed godz.10:00.
Poranek teÂż ma taki swĂłj materiaÂł promujÂący.
Ania wystĂŞpuje w nim razem z BeatÂą TadlÂą i AnnÂą JĂŞdrzejowskÂą - przeglÂąda gazety podpierajÂąc podbrĂłdek rĂŞkÂą, w swĂłj charakterystyczny sposĂłb.
Co do mojego capsu to rzeczywiÂście nie najlepszy, ale lepsze to niÂż nic. Wczoraj, wedle moich spostrzeÂżeĂą Ania rzeczywiÂście miaÂła wolne (chyba, Âże byÂła o 23:30, ale raczej stawiaÂłbym na JoannĂŞ KryĂąskÂą). Wczoraj Beata Tadla prowadziÂła raporty, a dzisiaj pojawiÂła siĂŞ w DnÂŻ, wiĂŞc moÂże jest szansa zobaczyĂŚ dzisiaj AniĂŞ.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁodziak pisze:Witam,
Witaj :lol2:
To co na capsie adama, moÂżna zobaczyĂŚ zawsze przed startem DnÂŻ, przed godz.10:00.
Poranek teÂż ma taki swĂłj materiaÂł promujÂący.
Ania wystĂŞpuje w nim razem z BeatÂą TadlÂą i AnnÂą JĂŞdrzejowskÂą - przeglÂąda gazety podpierajÂąc podbrĂłdek rĂŞkÂą, w swĂłj charakterystyczny sposĂłb.
Acha :D Musi byĂŚ bardzo Âładna ta reklama :) MoÂże jeszcze kiedyÂś jÂą uda mi siĂŞ zobaczyĂŚ :mhm:
Wczoraj, wedle moich spostrzeÂżeĂą Ania rzeczywiÂście miaÂła wolne
A dziÂś jest w DnÂż, czy moÂże bĂŞdzie w raportach :rydzyk: Na razie konferencja Dorna, wiĂŞc nie wiem, na czym stojĂŞ :mhm:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OT: Black, zajrzyj do shoutboxa, tam redix daÂł linki do obydwu reklam. :D

Bez odbioru.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A jednak odbieram :D

DziĂŞki za info 8)

No i nie ma tej Ani, na ktĂłrÂą czekaÂłem ;(

[ Dodano: PiÂą Lut 02, 2007 5:57 pm ]
Co za ironia :D DziÂś, kiedy Ania, na ktĂłrÂą czekaÂłem siĂŞ pojawiÂła, nikt mnie nie zrepostowaÂł :/
Widocznie maÂło zaczepnie potrafiĂŞ dyskutowaĂŚ :?

Nie za³amuj¹c siê tym faktem muszê wyraziÌ moj¹ radoœÌ, spowodowan¹ wy¿ej wymienionym faktem, pojawienia siê dziœ Ani i to w raporcie - jak na razie popo³udniowym, ale radoœÌ moja siê zwiêksza, kiedy pomyœlê jeszcze o czekaj¹cym mnie wieczornym :lol2: Gdzie na pewno bêd¹ rozmowy, a nie tylko profesjonale przedstawianie newsów - choÌ i to w wykonaniu Ani jest dla widza ogromnym powodem do radoœci :)

WpadÂłem tak miĂŞdzy jednym a drugim wejÂściem Ani, nie tracÂąc przy tym ani jednego :)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Łodziak
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: wtorek 02 sty 2007, 11:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Łodziak »

Rzeczywiœcie Ania siê wczoraj pojawi³a w raportach. Z popo³udniowego wynios³em jedynie s³owa o zaproszeniu na program Prosto z Polski ( niestety trzeba by³o trochê pozmywaÌ w przerwie od uczenia siê do egzaminu). Za to na wieczorny ju¿ sie nie spóŸni³em. Ogólnie przebieg³ w spokojnej atmosferze.....hmm...no w³aœciwie, mo¿na by³oby tak powiedzieÌ gdyby nie pierwsza rozmowa o sytuacji (swoj¹ drog¹ bardzo nieciekawej) w polskiej s³u¿bie zdrowia. O ile rozmowa z by³ym ministrem zdrowia, panem Balickim przebiega³a spokojnie, to ju¿ ³¹czenie z panem Krzysztofem Bukalskim (jeœli przekrêci³em nazwisko to wybaczcie) by³o, rzek³bym "emocjonuj¹ce". W pewnym momencie Ania zada³a pytanie, które "zawis³o w powietrzu" bez odpowiedzi, a¿ pan Krzysztof odezwa³ siê pytaj¹c czy to on ma odpowiedzieÌ (nie siedzia³ w studiu, wiêc polega³ jedynie na swoim s³uchu). Wtedy Ania siê odezwa³a przerywaj¹c niezrêczn¹ ciszê "Do pana by³o to pytanie panie Krzysztofie, do pana" :) Nie wiem czy Wy, którzy te¿ ogl¹dali ten raport, odnieœliœcie wra¿enie, ¿e po pierwszych minutach rozmowy, Ania marzy³a tylko o jednym - szybkim jej zakoùczeniu.
Jednym sÂłowem emocjonujÂący poczÂątek mile spĂŞdzonej godziny przed telewizorem.

[ Dodano: Nie Lut 04, 2007 11:54 pm ]
ZnalazÂłem wypowiedÂź Ani na temat pomysÂłu koncesjonowania dostĂŞpu do zawodu dziennikarza, z ktĂłrÂą w peÂłni siĂŞ zgadzam. Zajrzyjcie na http://dziennikarze.info/

[ Dodano: Pon Lut 05, 2007 5:57 pm ]
Dwa dni wolnego i
Obrazek
Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

ÂŁodziak pisze:W pewnym momencie Ania zadaÂła pytanie, ktĂłre "zawisÂło w powietrzu" bez odpowiedzi, aÂż pan Krzysztof odezwaÂł siĂŞ pytajÂąc czy to on ma odpowiedzieĂŚ (nie siedziaÂł w studiu, wiĂŞc polegaÂł jedynie na swoim sÂłuchu). Wtedy Ania siĂŞ odezwaÂła przerywajÂąc niezrĂŞcznÂą ciszĂŞ "Do pana byÂło to pytanie panie Krzysztofie, do pana" :) Nie wiem czy Wy, ktĂłrzy teÂż oglÂądali ten raport, odnieÂśliÂście wraÂżenie, Âże po pierwszych minutach rozmowy, Ania marzyÂła tylko o jednym - szybkim jej zakoĂączeniu.

Nie, ja nie odniosÂłem takiego wraÂżenia :D WrĂŞcz zupeÂłnie odwrotne :D Taka podbramkowa sytuacja ratowana jest przez AniĂŞ niemal zawsze po mistrzowsku i z takim przejmujÂącym urokiem :lol2:
PóŸniej by³a jeszcze druga rozmowa, tym razem o pi³ce rêcznej, a w³aœciwie to o czekaj¹cym Polaków meczu i nadziejach na z³oto. Zadziwiaj¹ce jak dziewczêta z tvn24 emocjonowa³y siê tym meczem :lol2: To wynika³o z mody, czy mo¿e szczerej fascynacji t¹ dyscyplin¹? :lol2:
ZnalazÂłem wypowiedÂź Ani na temat pomysÂłu koncesjonowania dostĂŞpu do zawodu dziennikarza, z ktĂłrÂą w peÂłni siĂŞ zgadzam. Zajrzyjcie na http://dziennikarze.info/
Sylwia piĂŞknie siĂŞ postaraÂła :buzi: A rady rzeczywiÂście mogÂą okazaĂŚ siĂŞ pomocnymi 8)

Dzisiaj ju¿ tak piêknie zacz¹³ siê raport - na pocz¹tek uœmiechniêta Ania, mi³e powitanie MaÌka Knapika i ... konferencja Sikorskiego :hmm: Szybko siê jednak skoùczy³a i Ania przeprowadzi³a dwie rozmowy z komentatorami, m.in. z Nowakowskim z Wprost :D
A teraz znĂłw konferencja Donalda :evil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

PóŸniej by³a jeszcze druga rozmowa, tym razem o pi³ce rêcznej
NaprawdĂŞ? :shock: OglÂądaÂłem piÂątkowe raporty, ale zupeÂłnie takiej rozmowy nie pamiĂŞtam, za to przypominam sobie, Âże opĂłrcz rozmowy dot. sÂłuÂżby zdrowia, byÂła takÂże w wieczornym raporcie rozmowa na temat efektu cieplarnianego.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości