[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

Ptr15 pisze:
A ostatnio "DzieĂą Dobry TVN" zmienia siĂŞ w "Co za tydzieĂą" - jest wiele wiadomoÂści na temat programĂłw TVN, trochĂŞ za wiele. OczywiÂście moÂżna od czasu do czasu, ale wczoraj byli "Kryminalni" i "OdwrĂłceni", dziÂś "OdwrĂłceni" tydzieĂą temu "Taniec z gwiazdami" i "Szymon Majewski Show". Nie ma innych tematĂłw?
A 3 tygodnie temu Kuba WojewĂłdzki :D
i jeszcze Magda M byÂła ;D
Bouncer
Początkujący
Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: poniedziałek 12 lut 2007, 18:01
Kontakt:

Post autor: Bouncer »

Moim zdaniem mogÂą promowaĂŚ tvnowskie programy i seriale, ale reklamowanie Odwroconych juz jest troche nudne, wiem, Âże trzeba go promowac, no ale bez przesady...
http://kinga4fans.prv.pl - nieoficjalna strona dziennikarki
http://stefanoterrazzino.prv.pl - oficjalna strona tancerza
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Poranny aerobik w TVN 8)

W soboty i niedziele o 8.10 widzów stacji TVN budziÌ bêdzie Mariola Bojarska w nowym porannym programie "Dzieù Dobry i zdrowy". W programie znaleŸÌ siê maj¹ praktyczne wskazówki i fachowe porady jak podnieœÌ sprawnoœÌ fizyczn¹.
W kaÂżdy weekend, przed "DzieĂą Dobry TVN" producenci zapraszajÂą widzĂłw na aerobik.

ProwadzÂąca - Mariola Bojarska - to propagatorka zdrowego stylu Âżycia. Razem z niÂą ĂŚwiczyĂŚ bĂŞdÂą znani goÂście.


Program juÂż od jutra :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

ktos pisze:Program [DzieĂą dobry i zdrowy] juÂż od jutra :D
Nie, nie od jutra. Program jest nadawany juÂż od tygodnia. :] ZaÂłoÂżyÂłem o nim temat w dziale Telewizja TVN. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
galantos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: piątek 27 maja 2005, 19:02
Lokalizacja: miasto koło Lublina

Post autor: galantos »

super! wreszcie zmiana Agnieszki Wojtkowiak! tym razem pozal sie Boze prowadzaca cykl 'Dom Otwarty' zamieni Joanna Racewicz :) Jestem bardzo ciekawy debiutu dawnej prezenterki PANORAMY. :tanczy: moze wreszcie skoncza sie dretwe pytania i wcinanie sie prowadzacej, jak to bylo za "kadencji" Wojtkowiak?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Jutro w Programie BĂŞdzie Hanna Smoktunowicz :x :?
co tak naprawdĂŞ wydarzyÂło na spotkaniu u Prezydentowej Marii KaczyĂąskiej?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

piotrek888 pisze:Jutro w Programie BĂŞdzie Hanna Smoktunowicz :x :?
Szkoda, Âże jutro DDTVN nie prowadzi Kinga Rusin. :devil:
piotrek888 pisze:co tak naprawdĂŞ wydarzyÂło na spotkaniu u Prezydentowej Marii KaczyĂąskiej?
Nie na spotkaniu, tylko po spotkaniu. :] Chodzi oczywiÂście o sÂłowa Rydzyka.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

POpieram pisze:Nie na spotkaniu, tylko po spotkaniu. :] Chodzi oczywiÂście o sÂłowa Rydzyka.
Ale ona bĂŞdzie chyba opowiadaĂŚ co tak byÂło takie kulisy :lol:
Jak by ktoÂś jÂą sÂłuchaĂŚ chciaÂł

[ Dodano: Sob Mar 17, 2007 11:29 am ]
Jak powstaje dzieĂą dobry tvn opowiadajÂą Magda i Jola

Pracuj¹ w weekend. Wstaj¹, gdy jest ciemno i zaczynaj¹ pracê, gdy jeszcze wiêkszoœÌ Polaków s³odko œpi. I nie mog¹ pozwoliÌ sobie na wpadki - bo program "Dzieù dobry TVN" prowadzony jest na ¿ywo.

"DzieĂą dobry TVN" rusza w kaÂżdÂą sobotĂŞ i niedzielĂŞ o 8.30. Ale Âżeby wszystko siĂŞ udaÂło, poza prowadzÂącymi - JolantÂą PieĂąkowskÂą i MagdÂą MoÂłek oraz KingÂą Rusin i Marcinem Mellerem - caÂły sztab ludzi musi pojawiĂŚ siĂŞ w studiu prawie dwie godziny wczeÂśniej.

W ka¿dy weekend przedostatnie piêtro biurowca w centrum Warszawy na pó³ dnia zamienia siê w têtni¹ce szalonym ¿yciem studio, garderoby, charakteryzatorniê i kuchniê jednoczeœnie.

O tym, jak wyglÂąda praca nad programem, specjalnie dla dziennika.pl opowiadajÂą jego gospodynie: Jolanta PieĂąkowska i Magda MoÂłek.


http://www.dziennik.pl/Default.aspx?Tab ... leId=29544

Co do linku to na dole jest kamerka i pisze
Zobacz, jak powstaje "Dzieù dobry TVN" wystarczy klikn¹Ì
Arctica
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 22 paź 2006, 23:29
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Arctica »

Nie wiem, ale mi jakoÂś obraz z kamerki siĂŞ nie oddtwarza, ale trudno.

Co do sztabu ludzi pracuj¹cych przy DD TVN to z pewnoœci¹ jak przy ka¿dym medialnym przedsiêwziêciu jest ich sporo i to tak naprawdê ich praca sk³ada siê na koùcowy efekt, który widz ma przyjemnoœÌ (b¹dŸ te¿ nie) ogl¹daÌ na ekranie telewizora. Szczególnie programy na ¿ywo wymagaj¹ sprawnego i skoordynowanego zespo³u profesjonalistów. Naprawdê wszystkim ludziom pracuj¹cym przy produkcji wielkie dziêki, bo robicie fajny naprawdê program.

Ale, to nie znaczy oczywiÂście, Âże nie mĂłgÂł by byĂŚ lepszy. Ostatnio mam nawet wraÂżenie, Âże parĂŞ rzeczy naleÂżaÂłoby w nim dopracowaĂŚ m.in. pracĂŞ operatorĂłw, ubiĂłr prowadzÂących, studio a przede wszystkim tematy poruszane w programie i prezentowane materiaÂły. Np. WiÂśnie za wielkÂą wodÂą - poraÂżka totalna. OsobiÂście nie mam nic do pana WiÂśniewskiego i innych z rodu czerwonowÂłosych, ale zupeÂłnie nie wiem, czemu miaÂł sÂłuÂżyĂŚ ten cykl. Po prostu fatalny. Sam pomysÂł na materiaÂł moÂże i dobry ale wykonanie strasznie kiepskie. To nie byÂły wisienki na torcie a raczej kompot z wiÂśni i to na dodatek sfermentowany.
"Natura kobieca jest jak morze: z jednej strony poddaje się najsłabszemu, najcichszemu naciskowi, z drugiej - dźwiga najcięższe ciężary".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wow :o DziÂś "Serwisy Informacyjne TVN24" dla "DzieĂą Dobry TVN" prowadzi Agnieszka ChyliĂąska. :o NieÂźle jej idzie. :D

[ Dodano: Nie Kwi 01, 2007 9:06 am ]
ObrazekObrazek
:D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Powiedzia³bym, ¿e nawet bardzo dobrze jej idzie i nawet nie ma s³ów na "K' :P Mnie rozwalj¹ tylko jej trempki :P Brodzik tez sobie po¿artowa³a troszke z Magd¹ M. :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Bardzo dobrze jej wychodzi i ma mocny gÂłos a to zaleta :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja bym nie wytrzymaÂł jak by caÂły czas prowadziÂła serwisy informacyjne

Jak dzisiaj w³¹czy³em DDTVN i w³aœnie lecia³ serwis, pomyœla³em ¿e zatrudnili now¹ prowadz¹c¹, sk¹œ j¹ z³a³em ale nie mog³em sobie przypomnieÌ dopuki nie powiedzieli
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Ciekawym pomysÂłem byÂłoby wprowadzenie serwisĂłw informacyjnych, ktĂłre prowadziÂłyby gwiazdy.
elfika
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 14:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: elfika »

DzieĂą Dobry TVN najlepiej prowadzi para: KINGA RUSIN I MARCIN MELLER , gdyÂż do tego podchodzÂą na luzie, a nie tak na powaÂżnie. SÂą SUPER!!!!
Szkoda, Âże musimy na tĂŞ parĂŞ prowadzÂących tak dÂługo czekaĂŚ. :tanczy: :brawa: :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości