[TVN] Kuba Wojewódzki

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Memory pisze:a Lepper bĂŞdzie sam czy z innym goÂściem? :neutral:
Sam i dobrze, bo wiĂŞcej pytaĂą Panu premierowi zostanie zadanych. :devil: :P
Memory pisze:a i wiadomo jaka jest teraz ogladalnoœÌ Kuby po TzG?
Wczoraj KubĂŞ oglÂądaÂło dokÂładnie 2 467 594 widzĂłw. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Wczoraj miaÂł zaledwie 2,4 mln. Jednak dobĂłr goÂści ma wielkie znaczenie, bo odcinek sprzed tygodnia gdzie byÂł znany i lubiany GawliĂąski i Ewa Drzyzga miaÂł o prawie milion wiĂŞcej osĂłb.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Bosak przegi¹³ jak zarzuci³ Kubie, ¿e przez miêdzy innymi przez jego program dziewczynki pope³niaj¹ samobójstwo, bo ch³opcy je traktuj¹ przedmiotowo.
Najlepsza byÂła moja mama jak przyszÂła do mnie do pokoju z niewyraÂżnÂą minÂą i siĂŞ spytaÂła : "SÂłuchaj co to jest za kretyn co jest dziÂś u Kuby?" :shock:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Od chyba dwóch dni puszczaj¹ now¹ reklamê Kuby zachêcaj¹c¹ do ogl¹dania programu w najbli¿sz¹ niedzielê gdzie goœciem bêdzie Andrzej Lepper. Chc¹ przyci¹gn¹Ì ludzi przed telewizory, bo zazwychaj reklamowali program ju¿ po nagraniu. Mam nadziejê, ¿e siê im to uda i widownia bêdzie rzêdu 4 milionów ludzi :D :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

WidzĂŞ, Âże wszyscy sÂą tak zaaferowani zmianami w TVN24, Âże wyczekiwany odcinek Kuby z Andrzejem Lepperem przeszedÂł bez echa. CieszĂŞ siĂŞ, Âże Kuba nie byÂł zbyt chamski dla Leppera, dziĂŞki czemu JĂŞdrek :devil: pokazaÂł siĂŞ z innej strony niÂż na co dzieĂą. Nawet trochĂŞ go polubiÂłem :D. WojewĂłdzki miaÂł okazjĂŞ ponabijaĂŚ siĂŞ z Leppera, ale chyba trochĂŞ siĂŞ ograniczaÂł.
Lepper za Chiny nie chciaÂł powiedzieĂŚ, Âże NIE zdradziÂł... InteresujÂące :D. WojewĂłdzki tak go rozluÂźniÂł i zakrĂŞciÂł, Âże Lepper pokazaÂł trochĂŞ... rozwiÂązÂły (?) stosunek do seksu... Ale moÂże to tylko takie moje wraÂżenie.
Czekam na Wasze opinie
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Z Lepperem wyszedÂł super program :D ZresztÂą ÂświadczÂą o tym 4 miliony oglÂądalnoÂści. Wiadomo byÂło, Âże Andrzej ma poczucie humoru, ale nie sÂądziÂłem, Âże aÂż tak rozluÂźni siĂŞ u Kuby. Zdecydowanie jeden z najlepszych odcinkĂłw jakie WojewĂłdzki nam zaprezentowaÂł w TVN :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak, mogliœmy zobaczyÌ Leppera z innej - lepszej strony. :D Codziennie taki powa¿ny, atakuje itp. a u Kuby w ogóle nie by³o tego widaÌ. :D By³o ciekawie, Kuba nawi¹zywa³ interesuj¹ce rozmowy co sprawiwo, ¿e w zesz³¹ niedzielê wieczorem nie by³o nudno. Nic tylko ¿yczyÌ temu programowi wiêcej takich odcinków i wiêcej takich fajnych goœci. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Oto co nas czeka w przysz³¹ niedzielê:
A ju¿ w najbli¿szym odcinku programu "Kuba Wojewódzki" goœÌmi prowadz¹cego bêd¹ dwie wybitne postacie - znany kabareciarz Marcin Daniec oraz niemniej znany muzyk, kompozytor i multinstrumentalista Andrzej Smolik.

OprĂłcz tego w programie bÂłyskotliwy prowadzÂący, powalajÂący przeglÂąd prasy, niepowtarzalny terakoter oraz muzyka w wykonaniu zespoÂłu Scooter
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

uwielbiam DaĂąca! Ostatnio byÂłam na jego wystĂŞpie :tanczy:
JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ... :lol:
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Z DaĂącem wyszÂło super, ale ten Smolik hmm... mogÂło by go wogle nie byĂŚ. MateriaÂł MiÂśka Koterskiego maÂło Âśmieszny i nieciekawy. Gdyby nie Marcin Daniec odcinek byÂłby do bani.

[ Dodano: Sro Mar 28, 2007 9:46 am ]
A to czeka nas za tydzieĂą:
W najbli¿sz¹ niedzielê zobaczymy - oprócz Kuby Wojewódzkiego - obdarzon¹ nieziemskim g³osem Tatianê Okupnik, by³¹ wokalistkê zespo³u Blue Cafe, oraz Marcina Mellera - dziennikarza i redaktora naczelnego polskiej edycji "Playboya" jednego z najs³ynniejszych magazynów œwiata.

Ponadto w programie: rzut oka na 15 fanek Kuby, czyli rozwiÂązanie konkursu Kuby i Playboya, reportaÂż terenowego reportera z terenu (w tej roli MichaÂł Koterski), autorski przeglÂąd prasy oraz dobra muzyka w wykonaniu zespoÂłu Lipali. Oraz oczywiÂście niebanalne pytania, bÂłyskotliwe odpowiedzi i jedyny w swoim rodzaju prowadzÂący
maciek b.
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: wtorek 09 sty 2007, 06:48

Post autor: maciek b. »

:shock: :shock: :shock: Dzisiejszy odcinek to mistrzostwo Âświata. :brawa: :brawa: :brawa:
NaprawdĂŞ, dawno siĂŞ tak nie uÂśmiaÂłem :devil: :devil: :devil:
A Meller chytry goœÌ, na³o¿y³ strój ty³em na przód, unikaj¹c tym samym pe³nego negli¿u :lol:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

bo meller jest mÂądry a kuba to kuba zrobiÂł show...swietny program caÂły czas sie ÂśmiaÂłam :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

WidziaÂłem samÂą koĂącĂłwkĂŞ jak Kuba wyskoczyÂł w tym czymÂś zielonym, bleeee nie byÂło to smaczne. :P Po Kubie moÂżna byÂło siĂŞ tego spodziewaĂŚ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Oj tak, odcinek bardzo fajny. :D A na koùcu Kuba przeszed³ sam siebie. :szalony: No i okrzyk jakiegoœ faceta z widowni: "ma ma³ego". :szalony: I jeszcze wczeœniej kultowa ju¿ piosenka "Dwa go³êbie". :spiewa: :D A na koniec dam artyku³ z "Super Expressu" i fote Kuby:
A jednak pokazaÂł...
W pi±tkowym "Super Expressie" Kuba Wojewódzki (44 l.) zapewnia³, ¿e nie zamierza wystêpowaæ w negli¿u. Ale rozmowa z nami chyba zainspirowa³a dziennikarza, bo zmieni³ zdanieÉ niestety!
W takim stroju odwa¿y³ siê wyst¹piÌ dot¹d tylko jeden facet na œwiecie: brytyjski komik Sacha Baron Cohen, czyli Borat. Wczoraj wieczorem mogliœmy zobaczyÌ drugiego: w swoim programie Kuba Wojewódzki zaprezentowa³ siê w jednoczêœciowym kostiumie k¹pielowym w kolorze "majtkowym". - Nie mam zapieraj¹cych dech w piersiach kszta³tów. Móg³bym co najwy¿ej reklamowaÌ g³ód w Etiopii czy Abisynii. Bez ubrania wygl¹da³bym jak zdjêcie rentgenowskie - ocenia naczelny cynik IV RP. I nie da siê ukryÌ, ¿e ma racjê.
Obrazek :hahaha:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ogl¹da³em tylko fragment, wiêc byÌ mo¿e znajdzie siê ktoœ, komu uda siê nagraÌ póŸnonocn¹ powtórkê? Dla mnie :evil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości