[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Kasia T. wczoraj wreÂście pokazaÂł na co ja staĂŚ :P Moje sÂłowa staÂły sie prorocze
[color=red]Auto[/color]Greg[color=red]cytat[/color]Haus pisze:CiÂągle mam nedziejĂŞ Âże w koĂącu , tak jak kiedyÂś Kinga Rusin, przeÂłamie siĂŞ i zacznie porzÂądnie taĂączyĂŚ. Przesada bedzie jesli po tej fali krytki niec nie zrobi by poprawiĂŚ siĂŞ.

No i zrobiÂła "coÂś"... :D
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

Kasia ma w sobie coÂś takiego, Âże ja jÂą sssssstrasznie lubiĂŞ! :lol:
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Jest po prostu skroma, cicha ... jest sobÂą.
WidaĂŚ od razu, Âże nie w jej naturze rozbieranie siĂŞ i taĂączenie namiĂŞtnej rumby.
MoÂże to wÂłaÂśnie dlatego jÂą lubiĂŞ ? Ale ona ma przecieÂż dopiero 19 lat i tak naprawdĂŞ jest zagubiona w tym Âświecie showbiznesu.

Jak dla mnie ostatni taniec byÂł rewelacyjny. Do tego jeszcze doszÂła kontuzja Stefano, a na przygotowania taĂąca miaÂła tylko 2 godziny z nowym partnerem. To nie jest tak Âłatwo w tak krĂłtkim czasie siĂŞ zgraĂŚ :brawa: :brawa:
Rafał
Początkujący
Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: sobota 12 lis 2005, 19:46
Lokalizacja: Góra Śląska

Post autor: Rafał »

Ja te¿ bardzo lubie Kasie Tusk . Jest poprostu sob¹ . Lubie ludzi skromnych. Zapewne zrobi tak¹ karierê jak Ola Kwaœniewska . One sa bardzo naturalne . Maria W. Wa³êsa ci¹gle gra³a i co ludzie wyrzucili ja z programu po paru odcinkach . Kasiu ¿ycze powodzenia i wygranej !! ( Mo¿e ten ¿art , ze Kasia bêdzie pogodynk¹ w TVN Meteo nied³ugo bêdzie prawd¹ ?? :tanczy: )
Super czwartki w TVN :
WIELKIE UCIECZKI - godz. 21.30
DETEKTYW - godz. 22.25
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

KwaÂśniewska siĂŞ jakaÂś dumna moim zdaniem zrobiÂła :twisted: ja zdecydowanie bez porĂłwnania wolĂŞ KasiĂŞ Tusk :lol:
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

wg mnie lepsza byÂła kwasniewska Âśmieszna ale mÂądra a ta Tusk to gada jakby wszyscy mieli siĂŞ nad niÂą zlitowaĂŚ nie lubie jej Âźle taĂączy
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

10pkt dla Iwony PavloviĂŚ za opinie nt. prawie jak taĂąca Katarzyny Tusk :brawa:

P.S. Czemu nie powiedzÂą cĂłrka polityka tylko ''studentka psychologii'', jakoÂś zwykÂłych studentĂłw do TzG nie biorÂą :twisted:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Jak sobie Kasia Tusk poradzi w finale jak ona taĂączyĂŚ nie umie. Mam nadziejĂŞ, Âże widzowie wybiorÂą Krzysztofa TyĂąca bo jest poprostu mistrzem :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

abc pisze:P.S. Czemu nie powiedzÂą cĂłrka polityka tylko ''studentka psychologii'', jakoÂś zwykÂłych studentĂłw do TzG nie biorÂą :twisted:
Podobnie by³o w przypadku Kwaœniewskiej te¿ mówiono o niej jako o studentce psychologi. Natomiast o Wa³êsównie jako o rzeczniczce biura prasowego :P Uwa¿am to za lepszy pomys³ ni¿ mówienie córka przewodnicz¹cego PO czy by³ego prezydent. Wkoùcu, mimo i¿ one dosta³y sie dziêki swym ojca, to i tak to one tam wystepuj¹. :D
Ptr15 pisze: Jak sobie Kasia Tusk poradzi w finale jak ona taĂączyĂŚ nie umie.
TaĂączyĂŚ umie - gorzej z technikÂą. MyÂślĂŞ, Âże w nastĂŞpnym odcinku odpadnie Komorenko a potem finaÂł Tusk - Tyniec.

Strasznie denerwuje mnie PavloviÌ i nie chodzi tu o te b³edy ktore wytyka Tuskowej i innym ale o te jej komentarze, ktore s¹ wredne a nie s³u¿a niczemu innemu. Mówienie np. do Weso³woskiego, ¿e jest w tym programie tylko dla ze wzgladu na urodê, albo do Tusk, ¿e na ni¹ sms'y wysy³aja tylko dzieci jest wredne... No ale có¿, wkoùcu nie na darmo to czarna mamba :P
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale to prawda. Mamba jest w ca³ym Taùcu najlepsza. :devil: Taka trochê Kazia. :lol: To fakt, ¿e Tusk powinna odpaœÌ na samym pocz¹tku. Jest najgorsza zdecydowanie.
Walther
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 17:24
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: Walther »

Ale wszyscy jadÂą na Polsat w TVNie :devil: Najpierw Hubert w TzG "Zobaczcie, jak oni ÂśpiewajÂą" :twisted: A potem Janda u Kuby W. ten tekst "BoÂże... Jak oni ÂśpiewajÂą" - to musiaÂło byĂŚ wyreÂżyserowane :devil:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Walther pisze:Ale wszyscy jadÂą na Polsat w TVNie :devil: Najpierw Hubert w TzG "Zobaczcie, jak oni ÂśpiewajÂą" :twisted: A potem Janda u Kuby W. ten tekst "BoÂże... Jak oni ÂśpiewajÂą" - to musiaÂło byĂŚ wyreÂżyserowane :devil:
Ale w Kubie WojewĂłdzkim to Kuba powiedziaÂł to: "BoÂże...Jak oni spiewajÂą", a powiedziaÂł to tylko dlatego, Âże Janda pomyliÂła taniec z gwiazdami z tym programem - mĂłwiÂąc, Âże widziaÂła jeden odcinek z Siudymem :devil:

Co do jeÂźdÂźenia na JOÂŚ to dobry byÂł UrbaĂąski - jego aluzja do wesela :P
Walther
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 17:24
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: Walther »

Greg Haus pisze:Ale w Kubie WojewĂłdzkim to Kuba powiedziaÂł to: "BoÂże...Jak oni spiewajÂą", a powiedziaÂł to tylko dlatego, Âże Janda pomyliÂła taniec z gwiazdami z tym programem - mĂłwiÂąc, Âże widziaÂła jeden odcinek z Siudymem :devil:
Hihi, no to wszystko mi siĂŞ pomerdaÂło :twisted: Ale i tak byÂło niezÂłe :devil:

Mo¿na móiÌ ró¿ne rzeczy o TzG, ale "Jak oni fa³szuj¹" to do piêt taùcowi nie dorasta :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Walther pisze:"Jak oni faÂłszujÂą" to do piĂŞt taĂącowi nie dorasta :D
Fa³szuj¹ ?? Obejrzyj chocia¿ jeden odcinek i pos³uchaj, jak œpiewa np. Natasza Urbaùska, czy Agnieszka W³odarczyk i zobaczysz, czy fa³szuj¹. Zreszt¹, jak siê czegoœ nie ogl¹da, to nie rozumiem, na ile zdaje siê obiektywnoœÌ Twojej oceny.

A zwyciêzcê "Taùca z Gwiazdami" ju¿ znamy - Katarzyna Tusk :). Bardzo siê cieszê, taùczy s³abo, ale jej naturalnoœÌ jest œwietna. Miliony j¹ kochaj¹...
Walther
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 17:24
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: Walther »

MoÂże Âźle siĂŞ wyraziÂłem tym okreÂśleniem "Jak oni faÂłszujÂą"...
Chodzi³o mi raczej o to, ¿e ca³y ten dziwny program (który, jak tylko mogê, ogl¹dam i podkrêcam ogl¹dalnoœÌ Polsatowi :devil: ) jest z lekka sztuczny i Taniec z Gwiazdami to dla mnie lepszy show (ale ¿eby tylko nie wysz³o na to, ¿e to jest program z najwy¿szej pó³ki :roll: ). A to, ¿e nie wszyscy w "JOŒ" fa³szuj¹, to wiem doskonale. Pamiêtam jeszcze udany wystêp Nataszy w preselekcjach do Eurowizji - w Polsacie jej wystêpy sta³y równie¿ na tak dobrym poziomie.

A nawet jak ktoÂś tam faÂłszuje, to teÂż z lekka takie byÂło zaÂłoÂżenie tego programu. Nie mniej jednak, jak dla mnie nie jest to show najwyÂższych lotĂłw. Dobrze przynajmniej, Âże jest Ela Zapendowska :devil:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości