Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

My nie moÂżemy na ten temat siĂŞ wypowiadaĂŚ gdyÂż tak na prawdĂŞ nie wiemy jaka jest Joasia-ani ona sama o sobie nie opowiada ,ani nikt z jej znajomych tego nie robi
No jasne :P Nic nam nie wolno ;( JesteÂśmy wrĂŞcz jak bajkopisarze :spiewa:
Czas mija a my Joasi nie znamy dalej tak naprawdĂŞ ;( Our Kid teÂż gdzies przepadÂł :spiewa:
Doskonale wie i nic sobie z tego nie robi-nie docenia nas
;( ;( ;(
MogÂła by od czasu do czasu nie zakÂładaĂŚ marynarki-ale to by chyba nie przeszÂło,
No chyba nie przejdzie-Joasia musi zachowac konwenanse :stop:
Ale jak wyjdzie na powietrze :devil: -to moÂże pozbĂŞdzie siĂŞ marynarkowego balastu :spiewa:
Sam bym siĂŞ do niej tak zwracaÂł-choĂŚ dla mnie Joasia to maÂłolata
No ja te¿ tak bym sie zwraca³ :P :P :spiewa: Tylko chodzi³o mi o to ,¿e ten goœÌ takim fajnym g³osem to mowi³-jak by mówi³ do pani w szkole podstawowej :D
Joasia ,sorry pani Joasia wzbudziÂła w nim respekt 8) I tak ma byĂŚ! :aniol:
ps.ZnĂłw jakies komisje-oszaleĂŚ moÂżna :evil: :x
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No jasne :P Nic nam nie wolno ;( JesteÂśmy wrĂŞcz jak bajkopisarze :spiewa:
MoÂże wÂśrĂłd nas wyroÂśnie nowy Jan Brzechwa :devil: :devil:
Our Kid teÂż gdzies przepadÂł :spiewa:
Mam nadziejĂŞ ze nie spadÂł z jakieÂś skaÂły -ten czÂłowiek ma zadanie do wykonania :cicho:
No ja te¿ tak bym sie zwraca³ :P :P :spiewa: Tylko chodzi³o mi o to ,¿e ten goœÌ takim fajnym g³osem to mowi³-jak by mówi³ do pani w szkole podstawowej :D
Joasi z tego powodu musiaÂło siĂŞ bardzo przyjemnie zrobiĂŚ :uhh:
Joasia ,sorry pani Joasia wzbudziÂła w nim respekt 8) I tak ma byĂŚ! :aniol:
To czyli od teraz mamy pisaĂŚ Pani Joasia zamiast -Joanna ,KryĂąska ,KryĂąkowska, Kryniula, Kryniuleczka ,Asia, KryĂąka :rozglada: :rozglada: :rozglada: O.K.MoÂżemy i tak :xx: :xx:
ps.ZnĂłw jakies komisje-oszaleĂŚ moÂżna :evil: :x
Joasia :stop: :stop: Pani Joasia chyba ju¿ chyba przywyk³a do pomys³ów polityków i nie robi na niej takiego wra¿enia
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

MoÂże wÂśrĂłd nas wyroÂśnie nowy Jan Brzechwa
Wszystko jest moÂżliwe :D Pytanie czy ktoÂś to bedzie chcial czytaĂŚ :D
Mam nadziejĂŞ ze nie spadÂł z jakieÂś skaÂły -ten czÂłowiek ma zadanie do wykonania
Mam nadzieje ,Âże nie :spiewa: SwojÂą nadzieje opieram na tym ,Âże mĂłwil ,Âże wybiera siĂŞ w weekend majowy :spiewa:
Joasi z tego powodu musiaÂło siĂŞ bardzo przyjemnie zrobiĂŚ
MyÂśle,Âże napewno pani Joasi byÂło miÂło :aniol:
To czyli od teraz mamy pisaĂŚ Pani Joasia zamiast -Joanna ,KryĂąska ,KryĂąkowska, Kryniula, Kryniuleczka ,Asia, KryĂąka O.K.MoÂżemy i tak
Kurcze sam juz nie wiem :spiewa: Asiunia-tak jeszcze nie byÂło :brawa: :aniol:
Joasia Pani Joasia chyba ju¿ chyba przywyk³a do pomys³ów polityków i nie robi na niej takiego wra¿enia
Pewno jest juz zaprawiona w boju 8) Ale komisje sÂą zÂłe :? Im wiĂŞcej ich tym mniej pani Joasi ;(
Wszystko wskazuje,Âże znĂłw podsumuje dla nas dzieĂą :aniol: :aniol: :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Oj albo wczoraj nie by³o Joasi albo znów niemo¿na by³o wejœÌ na forum :mhm:
Ja zasn¹³em wiêc nic mi na ten temat nie jest wiadomo :mhm:
Cytat:
To czyli od teraz mamy pisaĂŚ Pani Joasia zamiast -Joanna ,KryĂąska ,KryĂąkowska, Kryniula, Kryniuleczka ,Asia, KryĂąka O.K.MoÂżemy i tak

Kurcze sam juz nie wiem :spiewa: Asiunia-tak jeszcze nie byÂło :brawa: :aniol:
No to mamy powaÂżny temat do rozmĂłw jak kulturalnie nazywaĂŚ JoasiĂŞ aby ta siĂŞ na nas nie obraziÂła
:mhm: Asiunia -to troszeczkĂŞ pieszczotliwie brzmi oby tylko jej naÂżeczony nam z tego powodu nie porachowaÂł koÂści :devil: :devil:
Pewno jest juz zaprawiona w boju 8) Ale komisje sÂą zÂłe :? Im wiĂŞcej ich tym mniej pani Joasi ;(
Wszystko wskazuje,Âże znĂłw podsumuje dla nas dzieĂą :aniol: :aniol: :aniol:
Z tym podsumowaniem to ja nic nie wiem . :mhm:
Nie chcĂŞ aby powstaÂła komisja kosztem obecnoÂści Joasi na antenie :cicho:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Oj albo wczoraj nie by³o Joasi albo znów niemo¿na by³o wejœÌ na forum
Ja zasn¹³em wiêc nic mi na ten temat nie jest wiadomo
Na forum nie da³o sie wejœÌ ;( Joasia by³a :aniol: :aniol: :aniol:
Nie chcĂŞ aby powstaÂła komisja kosztem obecnoÂści Joasi na antenie
Absolutnie tego nie chcemy!! :nie: :nie:
3 capsy tylko,znow problemy byÂły techniczne ale mi siĂŞ bardzo podobajÂą te :aniol: :arrow:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Kolczyki zÂłote :spiewa:
Asiunia -to troszeczkĂŞ pieszczotliwie brzmi oby tylko jej naÂżeczony nam z tego powodu nie porachowaÂł koÂści
MoÂżemy zaryzykowaĂŚ :xx: :spiewa: Mi siĂŞ podoba :aniol: :aniol: :aniol:
DziÂś jeÂśli znĂłw bedzie - bedzie radosna z powodu organizacji EURO2012 :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

ÂŚlicznie byÂła umalowana ,trochĂŞ szkoda Âże jej nie oglÂądaÂłem ;( ;(
Kolczyki zÂłote :spiewa:
Maxxx pamiêtasz ¿e na walentynki by³o coœ o bi¿uterii za pó³ miliona dolarów :mhm: -czy¿by jakiœ bogacz zakupi³ dla Joasi takie cacko :aniol:
DziÂś jeÂśli znĂłw bedzie - bedzie radosna z powodu organizacji EURO2012 :aniol:
Joasia nie lubi sportu -gdyby ktoÂś zorganizowaÂł mistrzostwa europy politykĂłw w wygadywaniu gÂłupot to Joasia zdecydowanie byÂła by szczĂŞÂśliwsza :devil:
MoÂże i dziÂś wieczorem bĂŞdzie :mhm:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

ÂŚlicznie byÂła umalowana ,trochĂŞ szkoda Âże jej nie oglÂądaÂłem
Joasia jest Âśliczna,do tego jak napisaÂłeÂś Âślicznie umalowana :aniol: -nie za duÂżo tej ÂślicznoÂści :devil: Nieeeeee!! :P No szkoda ,Âże nie oglÂądaÂłeÂś ale jeszcze bĂŞdzie miejmy nadzieje wiele okazji :aniol: NajbliÂższa chyba dziÂś-bo w ciÂągu dnia(nie widziaÂłem caÂłosci)byÂło chyba cicho ze strony Joasi.Ostatnio constans-czyli 23:00 :spiewa:
Maxxx pamiêtasz ¿e na walentynki by³o coœ o bi¿uterii za pó³ miliona dolarów -czy¿by jakiœ bogacz zakupi³ dla Joasi takie cacko
PamiĂŞtam doskonale :P Pewie chciaÂła nam pokazaĂŚ,Âże juz nie mamy siĂŞ co staraĂŚ :stop: :devil: Mam nadziejĂŞ,Âże Jej nie oszukaÂł i to zÂłoto najprawdziwsze :spiewa:
Ciekawe czy ma w drugim uchu-bo tego nie byÂło widaĂŚ :spiewa:
Joasia chyba lubi bÂłyskotki :aniol:

[ Dodano: Sro Kwi 18, 2007 6:53 pm ]
SkÂąd wiesz ,Âże nie lubi sportu :aniol: MoÂże tylko nie za bardzo siĂŞ orientuje..no ale ostatnio ma szczĂŞÂście komentowaĂŚ sukcesy :siatkarzy,MaÂłysza itd :P
MoÂże skoĂącze bo zaraz wysnuje wniosek ,Âże to dziĂŞki Niej mamy EURO2012 :devil:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

nie za duÂżo tej ÂślicznoÂści :devil:
Co tam bĂŞdziemy sobie ÂżaÂłowaĂŚ :devil:
Joasia chyba lubi bÂłyskotki :aniol:
Jak kaÂżda kobieta :roll:
Mam nadziejĂŞ,Âże Jej nie oszukaÂł i to zÂłoto najprawdziwsze :spiewa:
Mam nadziejĂŞ Âże jednak oszukaÂł :spiewa: Joasia w nas bĂŞdzie miaÂła nadzieje Âże jej coÂś kupimy :devil:
PamiĂŞtam doskonale :P Pewie chciaÂła nam pokazaĂŚ,Âże juz nie mamy siĂŞ co staraĂŚ :stop: :devil:
Ale jak dÂługo czekaÂła :mhm: Pewnie liczyÂła ze od nas teÂż dostanie :devil: No i dziewczyna po raz kolejny siĂŞ na nas biedakach zawiodÂła :aniol: Ale jak sie nie ma pieniĂŞdzy to Joasi musi wystarczyĂŚ nasze uwielbienie :rydzyk: -to jest znacznie droÂższe od zÂłota-mam nadziejĂŞ Âże Joasia teÂż tak uwaÂża :rydzyk: :rydzyk:
SkÂąd wiesz ,Âże nie lubi sportu :aniol:
Joasia woli politykĂłw :rozglada:
Jakby lubiÂła sport to ukoĂączyÂłaby AWF a nie politologiĂŞ :spiewa:
MoÂże skoĂącze bo zaraz wysnuje wniosek ,Âże to dziĂŞki Niej mamy EURO2012 :devil:
A to nie dziĂŞki Joasi?? :uhh:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Co tam bĂŞdziemy sobie ÂżaÂłowaĂŚ
A pewnie,ÂślicznoÂści nigdy za wiele! :D
Mam nadziejĂŞ Âże jednak oszukaÂł Joasia w nas bĂŞdzie miaÂła nadzieje Âże jej coÂś kupimy
Postaramy siĂŞ,niby nie mamy szans ale Polska teÂż podobno nie miaÂła na euro :aniol:
Ot takie pocieszenie dla Joasi :spiewa:
Ale jak dÂługo czekaÂła Pewnie liczyÂła ze od nas teÂż dostanie No i dziewczyna po raz kolejny siĂŞ na nas biedakach zawiodÂła Ale jak sie nie ma pieniĂŞdzy to Joasi musi wystarczyĂŚ nasze uwielbienie -to jest znacznie droÂższe od zÂłota-mam nadziejĂŞ Âże Joasia teÂż tak uwaÂża
TeÂż mam taka nadzieje.Joasiu chcieliÂśmy bardzo speÂłnic Twoje Âżyczenia :rozglada: -ale na dziÂś jedyne co moÂżemy daĂŚ to uwielbienie :aniol: -a to jest droÂższe od zÂłota jak wspomniaÂłes :spiewa:
Joasia woli politykĂłw
Jakby lubiÂła sport to ukoĂączyÂłaby AWF a nie politologiĂŞ
Skoro tak uwaÂżasz :aniol: KaÂżdy co innego lubi,no czasami to samo czyli Joasie-jak my :aniol:
A to nie dziĂŞki Joasi??
Co za pytanie :uhh: ?Jasne ,Âże dziĂŞki Niej :aniol: :aniol:

W Magazynie 24 byÂł materiaÂł Joasi odnoÂśnie euro2012 :spiewa: I rozmawiaÂła tam na korytarzu z Koseckim :spiewa: Joasia byÂła w brÂązowej bluzeczce z krotkim rĂŞkawie :roll:
To wrêcz zbrodnia,¿e by³a na wizji tak krótko ;( -cz³owiek nawet nie zd¹¿y³ trzasn¹Ì capsa ;(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ale teraz to capsy moÂżna robiĂŚ do woli :devil:
No i szybko zmieniÂła temat :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i poÂżegnalny uÂśmiech :tanczy:
Obrazek

[ Dodano: Sro Kwi 18, 2007 10:53 pm ]
A tu drugi uÂśmiechObrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ale¿ my mamy z t¹ Joasi¹-codziennie wrêcz dy¿ury do pó³nocy :aniol:
No ale dla Joasi wszystko :P
Komputer mi zajĂŞli-wiĂŞc skupiÂłem siĂŞ tylko na oglÂądaniu i mam 2 capsy w tym jeden z poÂżegnalnym uÂśmiechem ,ktĂłry juÂż jest :spiewa: A moÂże dam go jeszcze raz :spiewa: Obrazek Obrazek
noi znikÂła Joasia.. ;(
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Our Kid
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: czwartek 29 mar 2007, 23:59
Lokalizacja: Olesno/Wrocław

Post autor: Our Kid »

jestem, zyje! ;)
nie bylo mnie tak dlugo bo to przez te pozegnalne usmiechy pani joanny, ktore sprawiaja ze ledwo zyje! ;)
jak juz doszedlem do siebie to widze kolejny najnowszy jeszcze piekniejszy, jeszcze cudowniejszy wiec nie wiem ile teraz mnie nie bedzie i ile bede do siebie dochodzil znow! ;)
takze nie spadlem z zadnej skaly! :lol:
a moze i gorzej? ;)
ten material z koseckim no cudownie wygladala w tych bialych spodniach szczegolnie! :)
anyway
wy tu gadu gadu o jakis marynarkach mikolajowych itp a ja wam powiem ze najpiekniej to wyglada w rozowym sweterku jaki ma na zdjeciu z brzydalem Our Kidem ;)
co tam jakies marynarki! ;)
budzic sie codziennie rano i widziec takie zdjecie no po prostu bezcenne! :)
anyway
pamietam o waszym zadaniu choc pewnie w momencie ewentualnego jego wykonania zapomne o nim przez stres albo przez to ze juz dawno bede nie zywy!
po niedzieli dzialamy jak dobrze pojdzie i na uczelni nie bede mial zadnych cisnien!
elo!
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Joanna KryĂąska

Post autor: adam »

No to dorzucĂŞ trochĂŞ capsĂłw


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Our Kid -nie profanuj œwiêtoœci jaka jest miko³ajowa marynarka i nie zastêpuj jej ró¿owym sweterkiem :cicho: :spiewa: :spiewa: :spiewa:
My nawet nie widzieliÂśmy tego sweterka to jak mamy go czciĂŚ :devil: :devil: :devil:
-Our kid wygÂłupiam sie oczywiscie
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

My nawet nie widzieliÂśmy tego sweterka to jak mamy go czciĂŚ
BÂłogosÂławieni ci ktorzy nie widzieli :spiewa:
WogĂłle Joasia chyba nie lubi sweterkĂłw-bardziej golfy :aniol:

Wczoraj skoĂączyl sie wieczorny serial z JoasiÂą-czyli teraz co..na reporterce Jej nie widzĂŞ dziÂś..moÂże ma wolne :uhh: a moÂże bedzie w weekendowych porankach :aniol:

Our Kid trochĂŞ odpocznie od uÂśmiechĂłw Joasi :aniol: Byle nie za dÂługo.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

BÂłogosÂławieni ci ktorzy nie widzieli :spiewa:
Albowiem jak nie zobaczÂą to nie uwierzÂą :devil:
WogĂłle Joasia chyba nie lubi sweterkĂłw-bardziej golfy :aniol:
Z reszt¹ ma ca³y komplet golfików o ró¿nych kolorach :hyh:
Wczoraj skoĂączyl sie wieczorny serial z JoasiÂą-czyli teraz co..na reporterce Jej nie widzĂŞ dziÂś..moÂże ma wolne :uhh: a moÂże bedzie w weekendowych porankach :aniol:
Kolega £ukasik jej chleb odebra³ a nam radoœÌ ;( ;(
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości