Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Oj, nawet nie wiem co napisaĂŚ. Po prostu jestem w szoku. :shock: :shock:
Kiedy to ona ostatni raz byÂła w Magazynie, ja pamiĂŞtam ten przedpoÂłudniowy w ktĂłreÂś wakacje podczas DnÂŻ. :mhm:
Jak przypominam sobie Magazyny jeszcze te sprzed kilku lat to zdaje mi siê, ¿e przez te lata Anita 'nabai³a siê' pewnego pazura. Potrafi przerwaÌ goœciom, jeœli ci mówi¹ nie na temat. dzisiaj, kiedy mia³a byÌ reklama bez ¿adnych skrupu³ów stanowczo przerwa³a k³ótnie pos³om. :brawa:
OgĂłlnie wszystko na plus. :D
JuÂż kiedyÂś postulowaÂłem, Âżeby AnitĂŞ ponownie wsadziĂŚ do M24h i mam nadziejĂŞ, Âże nie jest to jednorazowa wizyta za stoÂłem prezenterskim. :) :rydzyk:

[ Dodano: Czw Kwi 26, 2007 5:12 pm ]
PS. Black, jaki piĂŞkny podpis. DziĂŞkujĂŞ. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

CzuÂłem Âże to dla co poniektĂłrych wielkie wydazrenie wiĂŞc uwieczniÂłem :lol:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marcin pisze:Takiego obrotu sprawy nie spodziewaÂł siĂŞ chyba nikt.
RzeczywiÂście :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
CzekaÂłem na ten moment tyle lat, ale nie sÂądziÂłem tak naprawdĂŞ, Âże siĂŞ kiedykolwiek siĂŞ doczekam :shock: :D :lol:

Moje modlitwy zostaÂły wysÂłuchane :rydzyk:
Wiedzia³em - ja, kto wie, czy nie najlepiej (bêdê nieskromny :lol2: ) o tym, ¿e Anita ma ogromny talent publicystyczny, ¿e tak to ujmê :D Wiedzia³em, ¿e tylko w magazynie 24h mo¿e udowodniÌ wszelkim malkontentom w¹tpi¹cym w jej talent, ¿e jest œwietn¹ dziennikark¹, ¿e potrafi rozmawiaÌ, ¿e potrafi byÌ w rozmowie obiektywna, ¿e potrafi przycisn¹Ì rozmówcê do œciany, wypiÌ krew i nie zostawiÌ œladu, wyci¹gn¹Ì rzeczowe informacje od rozmówcy metodami wrêcz dydaktycznymi, ujarzmiÌ rozmówcê, który wierzga s³owami, czyni¹c wypowiedŸ wypowiedzi¹ nie na temat, potrafi w mig sypn¹Ì ca³ym plikiem kontrargumentów, popisaÌ siê posiadan¹ wiedz¹ :lol2: Wiedzia³em, to wiedzia³em :jupi: Opiera³em swoj¹ opiniê o te czêsto przypadkowe jednostkowe wywiady z wieczorów wyborczych, z serwisów w Dniu na ¿ywo, w koùcu Poranków, czy ju¿ na samym koùcu z Damy Pik. W tych programach jednak, to by³ tylko wstêp do prawdziwej publicystyki :D Teraz widzê, ¿e jej miejsce jest w powa¿nych programach :o A w tvn24 tym powa¿nym programem na co dzieù mo¿e byÌ tylko magazyn 24h 8)
To, co pokazaÂła Anita dziÂś w magazynie, przerosÂło wszelkie me oczekiwania :o ZresztÂą jak zwykle :szalony:
ByÂła po prostu rewelacyjna :szalony: :brawa:
Masz racjê Lois, to jest najw³aœciwsze miejsce dla Anitowego talentu :D Mam tylko nadziejê, tym razem jak michaek, ¿e to nie by³ jednorazowy wystêp, ¿e to nie by³o zastêpstwo za ... :rydzyk: Logiczny mój niepokój :] Wprawdzie Anita sprawdzi³a siê w roli prowadz¹cej magazyn bardziej ni¿ mocniej, ale przecie¿ nie od dziœ wiemy, ¿e w takich np. Faktach te¿ by³a nie do pokonania, a jednak bardzo nie³adnie ''podziêkowano'' jej za wspó³pracê :evil: :twisted:
A teraz w magazynie, Bo¿e! có¿ to by³ za popis umiejêtnoœci rozmawiania na temat tak skomplikowany, na temat tak delikatny, na temat tak niejasny. Nikt tak jak Anita nie potrafi z klas¹, delikatnie i precyzyjnie podejœÌ do omawianego wróÌ do dyskutowanego tematu. Ona jest po prostu najlepsza!!!!!!!!

Z wra¿enia zapomnia³em nazwisk jej pierwszych trzech goœci :szalony: Ale Gromos³awa Czempiùskiego, z drugiej czêœci, kiedy rozmowa by³a ju¿ spokojniejsz¹, ale nie mniej ni¿ pierwsza wspania³¹, pamiêtam bardzo dobrze :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Anita wypadÂła Âświetnie! :D Magazyn z AnitÂą jest fenomenalny! :tanczy:
Tylko nie wiedzia³em, ¿e ona jest taka nerwowa... Wystarczy, ¿e goœÌ na - dos³ownie - sekundê zmieni temat, a Anita od razu siê oburza. Ale poza tym nie by³o Ÿle.
SwojÂą drogÂą ciekawe czy Anita prowadziÂła dziÂś magazyn, bo Marciniak nie mĂłgÂł, czy to juÂż na staÂłe... :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No tak..jak zwykle przegapi³em coœ wa¿nego.. :? Anitka i M24-dla mnie zawsze wydawa³a siê to byÌ nieroz³¹czna para :P Równie¿ mam nadziejê,¿e to nie jednorazowy wybryk :spiewa: Nie powiem nic wiêcej bo nie widzia³em-ale s¹dz¹c po Waszych wra¿eniach by³o bardzo dobrze :aniol:
A zreszta jak by mogÂło byĂŚ inaczej-wkoĂącu to Anita!! 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..o kurde :o
..Anita w magazynie :o
..ale jazda :tanczy:

Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek 27 kwie 2007, 18:10 przez obieżyświat, łącznie zmieniany 1 raz.
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

A jednak nie byÂł to jednorazowy wybryk :lol2: Anitka znĂłw w M24h :jupi: :jupi: :jupi:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek Obrazek
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

adviser pisze:A jednak nie byÂł to jednorazowy wybryk :lol2: Anitka znĂłw w M24h :jupi: :jupi: :jupi:
''Czas pokaÂże'' - tak napisaÂła mi Anita w odpowiedzi na moje pytanie, czy przycumowaÂła do magazynu na staÂłe ;)

Ale po tym, co pokaza³a wczoraj i dzisiaj, tylko g³upiec pozwoli³by jej z tego magazynu odp³yn¹Ì ;)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Lois Lane pisze:''Czas pokaÂże'' - tak napisaÂła mi Anita w odpowiedzi na moje pytanie, czy przycumowaÂła do magazynu na staÂłe ;)
LubiÂą CiĂŞ Lois te moje ulubienice :lol:
Ale nam wywêszy³aœ newsa :tanczy: Dziêki :* Przynajmniej teraz wiem, ¿e w tvn-ie wszystko po staremu i nie zamierzaj¹ jak widaÌ wyp³yn¹Ì na mój spokojny sen :evil:

Ale po tym, co pokaza³a wczoraj i dzisiaj, tylko g³upiec pozwoli³by jej z tego magazynu odp³yn¹Ì ;)
Brawo :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: PodpisujĂŞ siĂŞ po tymi sÂłowami ... krwiÂą nawet :lol2: PozwoliÂłem sobie jeszcze bardziej wyszczegĂłlniĂŚ te sÂłowa - mam nadziejĂŞ, Âże nie masz mi tego za zÂłe? :*

JuÂż wiemy, Âże jednorazowy epizod na pewno to nie byÂł :jupi: Teraz juÂż wiemy, Âże przynajmniej dwurazowy :lol2:

Jeszcze ¿y³em ba ¿yjê nadal wczorajszym wspomnieniem o magazynie :lol2: a tu kolejny wspania³y magazyn, choÌ uwa¿am, ¿e za d³ugo Anita pozwala³a gadaÌ Iwiùskiemu z SLD ;) A tu wczoraj wieczorkiem kolejny smaczek w postaci programu ''Telewizja od kuchni'' :o Na ten program wy³¹cznie w kontekœcie Anity tak naprawdê wczoraj siê nastawia³em, a tu po drodze wyskoczy³o coœ jeszcze bardziej genialnego, czyli magazyn 24h :lol2:
Teraz dopiero mi siê przypomnia³o, jakiego szoku dozna³em, kiedy Patrycja koùcz¹c Prosto z Polski, zaprosi³a na magazyn w imieniu Anity :o Pomyli³a siê - pomyœla³em :lol: Ale nie, za chwilê ju¿ sam widzia³em Anitê siedz¹c¹ razem z trzema goœÌmi przy tym wielkim stole prezenterskim :tanczy: Myœla³em zatem, ¿e obok Tvn Stylowego programiku przejdê obojêtnie, ale nie - nic bardziej mylnego :lol2: Ten program by³ równie¿ na swój sposób genialny, oczywiœcie za spraw¹ Anity, ale w innym sposób genialny. Ods³ania³ Anity prywatne oblicze. A oba, zarówno prywatne i to zawodowe s¹ imponuj¹ce. Do prywatnego wracaj¹c, program ''Telewizja od kuchni'' pokaza³ nam jak wygl¹da praca Anity na co dzieù, jaki to ¿ywio³, jakim trzeba byÌ zorganizowanym i uporz¹dkowanym cz³owiekiem, ¿eby osi¹gaÌ takie jak Anita rezultaty :tanczy: Anita opowiada³a nam rzeczywiœcie o tym jak wygl¹da jej praca :lol2: no có¿, pozazdroœciÌ tylko mo¿liwoœci rozwijania siê w takim wspania³ym miejscu :lol2:

Najwiêksze wra¿enie wywar³o na mnie to, z jak¹ prêdkoœci¹ Anita wyjmowa³a marynarê i coœ tam jeszcze z szafy :devil: Czasami niestety widaÌ, ¿e prêdko dokonuje wyboru, ale trzeba przyznaÌ, ¿e nawet niez³¹ marynarê wybra³a :lol: Pewnie na potrzebê programu ;) O Anicie, oczywiœcie w samych superlatywach wypowiedzieli siê szefostwo w postaci Pieczyùskiego i koledzy w postaci Agnieszki Wasiak - chyba charakteryzatorki, chyba Agnieszki, a na pewno Mojkowskiej - bodaj producentki Damy Pik :D Poza tym Jakub Porada z okreœlaniem Anity zawodowo, jako Nina Andrycz polskiego dziennikarstwa :devil: i prywatnie jako Jima Carreya :devil:
Program przesÂłodki byÂł: bawiÂłem siĂŞ nieÂźle, ÂśmiaÂłem, przecieraÂłem momentami oczy ze zdumienia - wraÂżenia po niesamowicie pozytywne :lol2:

Co do dzisiejszego magazynu jeszcze, to znów jak najwy¿sze noty ode mnie :lol2: Anita w najwy¿szej formie :tanczy: Dziœ rozmawia³a o bie¿¹cych, bardzo mocno aktualnych sprawach politycznych :D Rozmawia³a, jak widaÌ z przedstawicielami najwa¿niejszych ugrupowaù znajduj¹cych siê sejmie. A jak z nimi rozmawia³a :spiewa: Po pierwsze przygotowana by³a perfekcyjnie, pytania bardzo trafne, czas rozdziela³a sprawiedliwie, oprócz pocz¹tku, kiedy to nie przerywa³a d³u¿szy czas monologu Iwiùskiego, ale to by³o tylko tytu³em wstêpu, poniewa¿ póŸniej wymaga³a od goœci konkretów, osi¹ga³a to ró¿nymi metodami: spojrzeniem spode ³ba, wtr¹ceniem siê w s³owo, a kiedy panowie zaczynali spieraÌ siê miêdzy sob¹ w niezwykle profesjonalny i z klas¹ sposób ujarzmia³a ich w ten sposób, i¿ grzeczni byli jak baranki :lol2: Œwietnie te¿ i z tak¹ lekkoœci¹ przeskakiwa³a do sejmu na rozmowy z politykami 8) PóŸniej znowu¿ wraca³a do studia ... cudoooo!!!

A Âżeby nie byÂło tak piĂŞknie to na koniec napiszĂŞ, Âże chyba jutro Dama Pik z KwaÂśnioweckÂą - nie polecam :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Black Jack '62 pisze:LubiÂą CiĂŞ Lois te moje ulubienice :lol:
MoÂże dlatego, Âże ja je darzĂŞ sympatiÂą? :)
Tylko nie pisz, Âże mi zazdroÂścisz? :lol:

Black Jack '62 pisze:Ale po tym, co pokaza³a wczoraj i dzisiaj, tylko g³upiec pozwoli³by jej z tego magazynu odp³yn¹Ì ;)
Brawo :brawa: :brawa: :brawa: :brawa: PodpisujĂŞ siĂŞ po tymi sÂłowami ... krwiÂą nawet :lol2: PozwoliÂłem sobie jeszcze bardziej wyszczegĂłlniĂŚ te sÂłowa - mam nadziejĂŞ, Âże nie masz mi tego za zÂłe? :*
Nie, nie ma :D Teraz to ja muszĂŞ przyznaĂŚ nieskromnie, Âże jeszcze bardziej podoba mi siĂŞ to zdanie :lol: Oby nigdy siĂŞ nie wcieliÂło :rozglada:
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: A Âżeby nie byÂło tak piĂŞknie to na koniec napiszĂŞ, Âże chyba jutro Dama Pik z KwaÂśnioweckÂą - nie polecam :devil:
:> Panie Blackczyùski, ty nam tu Pan sielanki nie zak³ócaj takimi informacjami :roll: Ale spokojnie, choÌ ciê¿ko bêdzie, prze¿yjemy i Damê Jolantê :uhh:
No, no, no to nam siê Anita rozmagazynowa³a :tanczy: No, no, no to mam siê Anita rozmailowa³a :tanczy: Nie mog³oby tak byÌ zawsze :roll: Pozwolê siê przy³¹czyÌ do wszystkich Waszych pochwa³ :brawa: :brawa: :brawa:
Black Jack '62 pisze:kolejny wspaniaÂły magazyn, choĂŚ uwaÂżam, Âże za dÂługo Anita pozwalaÂła gadaĂŚ IwiĂąskiemu z SLD ;)
Ty byÂś nie dopuÂściÂł go w ogĂłle do gÂłosu? :devil: Pewnie wcale byÂś go do swojego programu nie zaprosiÂł? :devil:
Black Jack '62 pisze:O Anicie, oczywiÂście w samych superlatywach wypowiedzieli siĂŞ szefostwo w postaci PieczyĂąskiego
Jest bardzo bystra i szybko reaguje - powiedziaÂł :> My to wiemy panie Adasiu i dlatego chcielibyÂśmy mĂłc czĂŞÂściej AnitkĂŞ w magazynach podziwiaĂŚ :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Nie pamiĂŞtam kiedy mi siĂŞ zdarzyÂło, by oglÂądaĂŚ 2 dni pod rzÂąd popoÂłudniowe magazyny od deski do deski! Anita jest R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-A !!! :D W czwartek o godz 17.30 najpierw przecieraÂłam oczy ze zdumienia, Âże o to nasza ukochana luksusowa lodĂłwka prowadzi M24 (i to w jaki sposĂłb! nie bĂŞdĂŞ siĂŞ rozwijaĂŚ, bo Black i caÂła reszta piĂŞknie to ujĂŞliÂście w swoich powyÂższych wypowiedziach :D ), na drugi dzieĂą byÂło to uczucie ulgi, Âże ponownie widzĂŞ jÂą o tej magicznej porze w tym programie. Brawa dla Anity :brawa: nie mogĂŞ siĂŞ doczekac kolejnego popoÂłudnia w Jej magazynowym towarzystwie!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Anita znĂłw w TVN Style. :devil: W najnowszej "Lekcji stylu" byÂł materiaÂł o dodatkach do ubraĂą, o tym co jest modne w tym sezonie. :devil: Pokazywali m.in. kilka sesji zdjĂŞciowych, a wÂśrĂłd nich jakaÂś sesja Anity.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Marcin pisze:Anita znĂłw w TVN Style. :devil: W najnowszej "Lekcji stylu" byÂł materiaÂł o dodatkach do ubraĂą, o tym co jest modne w tym sezonie. :devil: Pokazywali m.in. kilka sesji zdjĂŞciowych, a wÂśrĂłd nich jakaÂś sesja Anity.
O :D A bĂŞdzie to jeszcze kiedy :> Pewnie tak :D ZnajÂąc Tvn Style 8)
Obym siĂŞ nie przeliczyÂł :lol:

A dzisiaj by³a ju¿ tradycyjnie we Flashu :/ Szybko, zwiêŸle, bez wiêkszych emocji ;) Jedynie na koniec zebra³o jej siê na ¿arty, kiedy to w myœl zasady: ''wszêdzie dobrze, gdzie nas nie ma'' :lol: zaprasza³a do ró¿nych miejsc w Polsce z okazji majowego weekendu. Ale to w jednym miejscu wia³o, w innym pada³o, w jeszcze innym istnia³o zagro¿enie lawinowe, wiêc Anita poleci³a nam zostaÌ z nimi, z telewizj¹ :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
adviser
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: piątek 02 lut 2007, 19:45

Post autor: adviser »

O matko :shock: :shock: Anitka w dniu na Âżywo :D
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
To teraz czekamy na ³¹czenie z Poznaniem :D :D :D

[ Dodano: Wto Maj 01, 2007 9:16 am ]
I doczekaliÂśmy siĂŞ :jupi: :jupi: :jupi:

Obrazek

I jeszcze kilka capsikĂłw :D
ObrazekObrazek

AleÂż dziÂś Anitka Âślicznie wyglÂąda :D :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Eric, marcin3usb i 37 gości