Kazimiera Szczuka

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

kazia i kasia

Post autor: zadra »

tekst z dzisiejszego "Super Expressu:

"Kazia lubi KasiĂŞ
PrzyjaŸù z sobowtórem


Kazimiera Szczuka (41 l.) ma wiele sympatii do Katarzyny Kwiatkowskiej (32 l.), aktorki, ktĂłra jÂą parodiuje w programie "Szymon Majewski Show".

- Jesteœmy przyjació³kami - mówi "Super Expressowi" Szczuka, która wysoko ocenia aktorstwo Kasi. - U Majewskiego jest genialna, bardzo siê sobie podobam w jej wykonaniu. I nie mam ¿adnych pretensji, ¿e przedstawia mnie w takiej konwencji - deklaruje zachwycona.

Sama Kwiatkowska uwaÂża, Âże ma wiele wspĂłlnych cech ze SzczukÂą. - Podobne poczucie humoru, zainteresowania, a nawet ideaÂły. ZresztÂą KaziĂŞ ceniÂłam zawsze - podkreÂśla.

Panie bliÂżej poznaÂły siĂŞ przy okazji 80. urodzin profesor Marii Janion, wybitnej polskiej humanistki. - Kazia poprosiÂła mnie, abym sparodiowaÂła solenizantkĂŞ. MiaÂłam tremĂŞ, na szczĂŞÂście pani profesor pozytywnie przyjĂŞÂła mĂłj wystĂŞp - wspomina Kwiatkowska.

autor: PL "

[ Dodano: Wto Kwi 17, 2007 9:46 am ]
wczorajsza pozycja "na KwaÂśniewskiego" - super! :D

[ Dodano: Pon Kwi 23, 2007 11:23 am ]
a widzieliscie zdjecia Kazi i Kasi Kwiatkowskiej na pokazie mody?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Re: kazia i kasia

Post autor: anialek »

Dawno nikt nie pisaÂł, wiĂŞc kliknĂŞ coÂś nowego o Kazi :D :D
A 9 maja o 15 w Cafe MÂłynke KrakĂłw spotkanie z KaziÂą , ktĂłre poprowadzi Aleksandra :D :D Ech ta Aleksandra ma dobrze :D :brawa:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Witajcie,
przekazujĂŞ juÂż oficjalne info o spotkaniu :)

Zieloni 2004 zapraszajÂą na pierwsze z cyklu "Feminizacja", kosmiczne spotkanie z KazimierÂą SzczukÂą i SandrÂą Rutkiewicz, czÂłowiekiem "DuÂżego Formatu". Odbedzie siĂŞ ono 9-go maja o godzinie 15 w Cafe MÂłynek (Plac Wolnica 7). Prowadzenie: Aleksandra Sowa i Grzegorz Basiak.

Love,
A.

[ Dodano: Czw Maj 03, 2007 9:37 pm ]
Aha - planujemy jeszcze spotkania z innymi autorkami i pisarkami.. Ja koordynujĂŞ "FeminizacjĂŞ" i myÂślaÂłam np. o Adze Graff i Kindze Dunin..

A poza tym, dÂługo mnie to nie byÂło. Co u Was sÂłychaĂŚ? :)
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Witam po przerwie, dawno CiĂŞ Aleksandro tu nie byÂło. Wreszcie coÂś siĂŞ ruszyÂło w serialu KAZIMIERA SZCZUKA FANCLUB :devil: Co u nas, wypowiem siĂŞ za siebie, bo nas, jak widzisz nie ma, chyba tylko ja zostaÂłam na placu boju :D Co z innymi formuÂłowiczami tu wielki znak zapytania :mhm: U Ciebie, jak widaĂŚ dzieje siĂŞ i to duÂżo, z KaziÂą spotkanko poprowadzisz, a my, a prawda nas nie ma, to ja Ci juÂż zazdroszczĂŞ :D Ludzie to jednak majÂą szczĂŞÂście :D :D Czekam na relacjĂŞ i foty ze spotkania :D :D Wpadaj tu czĂŞÂściej, to moÂże tego wÂątku nie skasujÂą :mhm: :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

No wÂłasnie u mnie czasowo ostatnio tak Âśrednio.. Ale postaram siĂŞ wpadac :) A majÂą w planach kasowanie tego wÂątku...?

Pzdr.
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Mam nadziejê, ¿e dziêki nam w¹tek przetrwa i bêdziemy go snuÌ dalej w nieskoùczonoœÌ :D A ja w pracy siê nudzê i po internecie smigam, a w radiu moja ulubiona kapela The Doors leci :D :D :D A zimno mamy jak cholercia, juz trzecia kawa, ale na zimno jakoœ nie pomaga :devil: Czy to prawda, ¿e Kazia ma coœ ze zdrowiem, bo mi siê gdzieœ o uszy obi³o :mhm:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

To juÂż sÂą Jej prywatne sprawy..
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

No, bo coœ gdzieœ s³ysza³am, ale wiadomo prywatnoœÌ musi byÌ...
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

no, wreszcie cos sie ruszylo, bo juz wydawalo sie, ze watek zniknie.
Kazia brala ostatnio udzial w pokazie mody, razem z Kasia Kwiatkowska i innymi aktorkami i piosenkarkami. bylo o tym w "Co za tydzieĂą".

a jak wam sie podoba "Sztuka kochanie" u majewskiego? niektore sa slabsze, ale czasem po prostu bomba! :D

[ Dodano: PiÂą Maj 04, 2007 7:07 pm ]
no, wreszcie cos sie ruszylo, bo juz wydawalo sie, ze watek zniknie.
Kazia brala ostatnio udzial w pokazie mody, razem z Kasia Kwiatkowska i innymi aktorkami i piosenkarkami. bylo o tym w "Co za tydzieĂą".

a jak wam sie podoba "Szczuka kochanie" u majewskiego? niektore sa slabsze, ale czasem po prostu bomba! :D
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Pozycja na pohĂłd pierwszomajowy :devil: :devil:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
Aleksandra
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 292
Rejestracja: piątek 15 lip 2005, 18:12

Post autor: Aleksandra »

Ja tylko raz widziaÂłam te pozycje seksualne. CaÂłkiem fajne. Kazia mĂłwi tym swoim boginicznym, 'znudzonym' tonem ;) Za to w 'MieÂście Kobiet" trochĂŞ mnie przeraziÂła, bo nie sÂądziÂłam, Âże bĂŞdzie mĂłwiĂŚ o pewnych rzeczach publicznie :P

No i.. Kazia byÂła na Marszu RĂłwnoÂści w Krakowie - zrobiÂła bardzo fajne fotki okupione chodzeniem po stoÂłach :D

Pozdrowienia
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

PochĂłd* miaÂło byĂŚ :x OgĂłlnie fajne sÂą te "Szczuki kochania" i Âśmieszne, pomysÂł przedni :brawa: :brawa:
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
wierna fanka...
Początkujący
Początkujący
Posty: 139
Rejestracja: wtorek 18 kwie 2006, 13:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: wierna fanka... »

DoœÌ d³ugo mnie nie by³o, wy³¹czy³am siê na chwilê - ale ju¿ jestem, czuwam i obserwujê uwa¿nie, co siê dzieje :D I mam nadziejê, ¿e nie przestanê i ¿e inni, których te¿ chwilowo nie ma, dadz¹ znak ¿ycia. Chyba jeszcze za wczeœnie, ¿eby twierdziÌ, ¿e nie ma "nas" :)
WidziaÂłam sporo fotek z pokazu mody, trzeba przyznaĂŚ, Âże to wypadÂło genialnie :)
Wiem, ¿e prywatnoœÌ musi byc i tak dalej, ale muszê przyznaÌ, ¿e siê trochê zmartwi³am tym, co mówisz o Kazi i jej zdrowiu...

Nic nam nie skasujÂą - sÂą na tym forum takie wÂątki, do ktĂłrych nikt od blisko 3 lat nie zaglÂądaÂł.
...::Whatever happens, I should be grateful...always::...
anialek
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2005, 19:00
Lokalizacja: Warmia

Post autor: anialek »

Fajnie, ¿e jesteœ, a ja tego pokazu nie widzia³am, ¿a³ujê :( Moze gdzies ju¿ po necie kr¹¿¹ fotki z pokazu:? Pozdrowionka :D
Oglądaj "Wydanie drugie poprawione" na: http://www.onet.tv/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Aleksandra pisze:Ja tylko raz widziaÂłam te pozycje seksualne. CaÂłkiem fajne. Kazia mĂłwi tym swoim boginicznym, 'znudzonym' tonem ;) Za to w 'MieÂście Kobiet" trochĂŞ mnie przeraziÂła, bo nie sÂądziÂłam, Âże bĂŞdzie mĂłwiĂŚ o pewnych rzeczach publicznie :P

No i.. Kazia byÂła na Marszu RĂłwnoÂści w Krakowie - zrobiÂła bardzo fajne fotki okupione chodzeniem po stoÂłach :D

Pozdrowienia
a o czym bylo w miescie kobiet? bo ja nie mam tvn style ;(
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], beznicku i 14 gości