[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ja teÂż doÂłanczam siĂŞ do braw
Krzysztofowi siĂŞ to naleÂżaÂło w 100%
Kamila super
co prawda myÂślaÂłam ,Âże Obuchowicz bedzie w finale ale i tak siĂŞ ciesze!

i Âświetny pomysÂł z tymi taĂącami ale dobre jak bedÂą taĂączyĂŚ jurorzy i oceniaĂŚ Kazia,Kuba i Szymon :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Memory pisze:i Âświetny pomysÂł z tymi taĂącami ale dobre jak bedÂą taĂączyĂŚ jurorzy i oceniaĂŚ Kazia,Kuba i Szymon :D
Bardzo dobry pomysÂł. :D Ale najlepsze jest to, Âże zataĂączÂą jurorzy, a oceniÂą ich Kazia, Kuba i Szymon. :D MyÂślaÂłem, Âże Kuba ÂżartowaÂł dziÂś w swoim programie, Âże bĂŞdzie oceniaĂŚ w "TaĂącu z gwiazdami" (bo coÂś tam wspomniaÂł), a to jednak prawda. Fajnie, jestem ciekawy jego ocen no i - chyba najbardziej - Kazi. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

Memory pisze:ja teÂż doÂłanczam siĂŞ do braw
Krzysztofowi siĂŞ to naleÂżaÂło w 100%
Kamila super
co prawda myÂślaÂłam ,Âże Obuchowicz bedzie w finale ale i tak siĂŞ ciesze!

i Âświetny pomysÂł z tymi taĂącami ale dobre jak bedÂą taĂączyĂŚ jurorzy i oceniaĂŚ Kazia,Kuba i Szymon
:D
a kiedy to bedzie?
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

za tydzieĂą w "najpiekniejsze taĂące"
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Akcja Kingi wczoraj by³a bezb³êdna i by³o to jeszcze moceniejsze paso ni¿ w 4 odcinku i finale
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

FinaÂł bardzo mi siĂŞ podobaÂł :) no i zwyciĂŞstwo Pana Krzysztofa. Nie oglÂądaÂłam wszystkich odcinkĂłw ale Jemu nawet "pozaekranowo" kibicowaÂłam. GRATULACJE! :lol: :lol: :lol:
A program za tydzieĂą moÂże byĂŚ ciekawy. Jury na pewno sobie pofolguje:) Szczuka WojewĂłdzki i Majewski moÂże byĂŚ gorÂąco :lol:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To by³ najpiêkniejszy fina³ spoœród wszystkich edycji! By³o przepiêknie. Nic dodaÌ, nic uj¹Ì. Oby tak dalej. Czekam z niecierpliwoœci¹ na 6 edycjê.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

TeÂż uwaÂżam, Âże finaÂł byÂł Âświetny. Pierwszy raz pokazywali procent sms'Ăłw co mnie bardzo zdziwiÂło. Tyniec wygraÂł zasÂłuÂżenie. No i strasznie cieszĂŞ siĂŞ z odcinka za tydzieĂą z wspanialym jury :P

Mam nadziejê, ¿e tvn'owi uda sie dobraÌ gwiazdy wiekszego formatu na przysz³¹ edycje - byle nie sami filmowi statyœci :lol:
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Post autor: }{ypnosea »

Greg Haus pisze:TeÂż uwaÂżam, Âże finaÂł byÂł Âświetny. Pierwszy raz pokazywali procent sms'Ăłw co mnie bardzo zdziwiÂło. Tyniec wygraÂł zasÂłuÂżenie.
Zgadzam siĂŞ :) I pomyÂśleĂŚ, Âże u mnie nie miaÂł Âżadnych szans na poczÂątku :shock:
Walther
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 17:24
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: Walther »

A czy nie uwaÂżacie, Âże TVN oszukiwaÂł podczas podawania wynikĂłw procentowych SMS? Najpierw pokazano, Âże ogromnÂą przewagĂŞ ma Tyniec, potem juz miaÂł przewagĂŞ kilku %, a za chwilĂŞ prowadziÂł Iwan. MyÂślĂŞ, Âże pokazanie, Âże Iwan wychodzi na prowadzenie miaÂło na celu zmotywowaĂŚ ludzi do wysyÂłania SMS-Ăłw. Potem juÂż wszystko byÂło w normie :twisted:

A tak swojÂą drogÂą, cieszĂŞ siĂŞ, Âże wygraÂł Krzysztof, byÂł najlepszy od wielu odcinkĂłw :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bo to by³ wynik d³ugo po taùcu Tyùca, a króciutko po taùcu Ivana, wiêc nie zd¹¿yli jeszcze widzowie wys³aÌ SMSów, dlatego by³o 70-30. Ale nie powinni odwalaÌ takich akcji.
Annie
Początkujący
Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: sobota 05 maja 2007, 19:17

Post autor: Annie »

Ja osobiÂście bardzo ostroÂżnie podchodzĂŞ do tych notowaĂą % a pokazanie najpierw przewagi jednych potem drugich to zdaje siĂŞ trik na zachĂŞtĂŞ dla tych ktĂłrzy jeszcze mogÂą chcieĂŚ zagÂłosowaĂŚ :?
Walther
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czwartek 09 lis 2006, 17:24
Lokalizacja: z Łodzi

Post autor: Walther »

Mam nadziejĂŞ, Âże w VI edycji nie wprowadzÂą tego pokazywania wynikĂłw widzĂłw w trakcie programu, choĂŚ jak bĂŞdzie poczÂątkowo wiele par, to i tak ciĂŞÂżko byÂłoby to pokazaĂŚ :devil:

A co do zmian, mogÂłoby byĂŚ takie jury: Piotr GaliĂąski, Iwona PavloviĂŚ, Marek Egurrola, Hanna ÂŚleszyĂąska :P ChoĂŚ ewentualnie Wodziu mĂłgÂłby zostaĂŚ, bo pani Tyszkiewicz staje siĂŞ nudna :roll:
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

NO rzeczywiÂście finaÂł im sie udal... juz dawno nie bylo tak fajnego odcinka... po tym jak kamila sie poryczala wiedzialem ze wygraja.. nie mogli nie wygrac... troche szkoda ivana ale tamci wygrali bardzo zasluzenie.. po raz pierwszy same 40... no i teraz tylko czekac na ten odcinek z odjazdowym jury!!! mam nadzieje ze dadza czadu:D:D:D (tylko ostatnio gdy kazia widziala sie z wojewodzkim to polsat musial placic kare:D a teraz to bedzie jeszcze program na zywo:D:D:) licze na duza ogladalnosc:D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Co do oglÂądalnoÂści - finaÂł "TaĂąca z gwiazdami" oglÂądaÂło 5,6 mln widzĂłw - najwiĂŞcej ze wszystkich 10 odcinkĂłw V edycji. :)
Walther pisze:bo pani Tyszkiewicz staje siĂŞ nudna :roll:
Nie, nie staje siê - ju¿ jest. :] Jak zaczyna gadaÌ to tylko prze³¹czyÌ na inny kana³. Ja nie mogê s³uchaÌ tych jej pochwa³, dra¿ni mnie to. Rozumiem, ze ona w³aœnie od tego tam jest, ale bez przesady... ¯eby by³o trochê ciekawiej w nastêpnej edycji powinno byÌ w pe³ni profesjonalne jury. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości