[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Ja staram siĂŞ p. Tyszkiewicz zrozumieĂŚ bo siĂŞ nie zna na taĂącu i musi chwaliĂŚ, ale czasami gada takie gÂłupoty, Âże nie wiadomo co to ma wspĂłlnego z czyimÂś wystĂŞpem. Wynik finaÂły bardzo dobry i to jest dowĂłd na to, Âże VI edycja po wakacjach to nie przesada :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Walther dobry pomysÂł gdyby egurolla byÂł w jury ...no i wymiana p.Tyszkiewicz tylko nie wiem czy by siĂŞ opÂłacaÂło na jednÂą edycje bo VI jest chyba ostatnia ..chociarz kto ich tam wie :roll:

finaÂł najlepszy ze wszystkich edycji, Âświetny Tyniec(podobno odda krysztaÂłowÂą kule na Orkiestre czy jakieÂś cele charytatywne<wied. Pudelek :roll: 8) , wielki mistrz godzien naÂśladowania!)
prawdziwe amocje a za tydzieĂą super odc(mam takie wrazenie)

zauwaÂżyliÂście ,Âże Ci co wygrywajÂą zawsze stojÂą po prawej stronie.... :roll:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Memory pisze:podobno odda krysztaÂłowÂą kule na Orkiestre czy jakieÂś cele charytatywne
Tak, na WielkÂą OrkiestĂŞ ÂŚwiÂątecznej Pomocy. :)

A poza tym jeszcze inne wyniki programu:

- Âśrednia oglÂądalnoœÌ caÂłej, piÂątej edycji „TaĂąca z gwiazdami” wyniosÂła natomiast 4,95 mln osĂłb (czyli nieÂźle - na V edycjĂŞ 5 milionĂłw :D )

- na reklamach nadawanych wokó³ tej serii "Taùca z gwiazdami" TVN zarobi³ w sumie 22,451 mln z³. (chyba najwiêcej ze wszystkich edycji).
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Œrednio prawie 5 milionów :D. I to jest w³aœnie wynik który mówi nam ¿e VI edycja to nie bêdzie przegiêcie. Tylko sk¹d tych gwiazd tyle wzi¹Ì. Ale na bank bêdzie ciekawie jak we wszystkich seriach :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Chcia³em wyraziÌ swoj¹ opiniê na temat 6. edycji "Taùca z gwiazdami". Otó¿ na wszystkich forach o tematyce medialnej czytam wypowiedzi osób, które krytykuj¹ TVN za robienie kolejnej edycji tego show. Ale przypomnê co by³o po 3. edycji "Big Brothera" - wszyscy pisali (nie mówiê konkretnie o tym forum), ¿e nie ma sensu robienia kolejnej edycji. I nie by³o. Jednak po kilku latach zaczêto mówiÌ o tym, ¿eby TVN zdecydowa³ siê na kolejn¹ edycjê "Wielkiego Brata". I tak samo bêdzie z "Taùcem z gwiazdami"; jeœli ju¿ zejdzie z anteny, to po kilku latach znowu bêd¹ proœby, b³agania o wznowienie tego programu.

Ja kolejnÂą edycjĂŞ "TaĂąca..." obejrzĂŞ z wielkÂą przyjemnoÂściÂą. UwaÂżam, Âże formuÂła programu jest Âświetna i szybko siĂŞ nie wyczerpie. Mam takÂże nadziejĂŞ, Âże 6. edycja nie bĂŞdzie edycjÂą ostatniÂą. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Przed chwilÂą byÂła reklama w TV i mĂłwili kto najlepiej zataĂączy wymienili takie gwiazdy:
- Rusin
- Tyniec
- Sadowski
- JabÂłczyĂąska
- Liszowska
- 6 nazwiska nie pamiĂŞtam :P

Pokazali takÂże urywek z prĂłby jurorĂłw 8)
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

kwaÂśniewska

powinien byĂŚ jeszcze roczek... 8)

ale i tak odc zapowiada sie genialnie i jeszcze to jury ^^
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Taniec z gwiazdami, gwiazdki niech zostana w domu

Post autor: zadra »

formula Tanca z gwiazdami powoli sie wyczerpuje i to jest chyba widoczne dla kazdego. Jesli pojawi sie 6 seria i nie zostana przeprowadzone jakies zmiany to bedzie to dalsza degradacja programu. Zmiany oczywiscie musza nastapic nie w scenografii czy czolowce, najwazniejsi sa uczestnicy.
Zeby 6 seria naprawde wypalila dwa dwa wyjscia: albo uczestnicy beda dobierani wg jednego klucza, np. tylko politycy, tylko sportowcy itp, albo np. tylko osoby powyzej 40-tki czy 50-tki. takie old taniec z gwiazdami :D wedlug mnie krysztalowa kula dla tynca swiadczy, ze to mogloby byc cos bardzo fajnego i ze w progrmaie powinni wreszcie przestac sie bac ludzi dojrzalych, z dorobkiem.

Drugi pomysl - Âłatwiejszy w realizacji - jest taki, zeby w kolejnej serii wziely udzial rzeczywiste gwiazdy. 8) tak naprawde najwieksze gwiazdy jeszcze nie tanczyly! Gorniak, Kayah, Kora, Kozuchowska, Pazura, Zakoscielny, Stenka, Brodzik, Poniedzialek, MaÂłaszyĂąski, Szyc, ÂŻmiejewski - jest z czego wybierac, tylko trzeba wyjsc poza schemat, ze do programu najlepiej pasuja 20-letnie gwiazdki, ktorych najwiekszym osiagnieciem bylo pojawienie sie w jakims badziewnym serialu.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Te¿ z chêci¹ bym obejrza³ gwiazdy z wy¿szej pó³ki, ale np. znani aktorzy s¹ zbyt zajêci ¿eby po kilka godzin dziennie chodziÌ na treningi i próby.
Podobno w VI edycji Miszczak chciaÂłby widzieĂŚ na parkiecie AgnieszkĂŞ Dygant :D
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Marcin pisze:Bo to by³ wynik d³ugo po taùcu Tyùca, a króciutko po taùcu Ivana, wiêc nie zd¹¿yli jeszcze widzowie wys³aÌ SMSów, dlatego by³o 70-30. Ale nie powinni odwalaÌ takich akcji.
A niby dlaczego nie? Czy to nie normalne, Âże stacja komercyjna - jakÂą niewÂątpliwie jest TVN - stara siĂŞ swoje zyski jakoÂś 'podrasowaĂŚ'? SÂądzĂŞ, Âże wielu, na ich miejscu, postÂąpiÂłoby identycznie - zresztÂą co w tym zÂłego, skoro wyniki sÂą autentyczne?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Bo mog¹ wp³yn¹Ì na ostateczny kszta³t wyniku. Czyli, ¿e fani Ivana widz¹ ¿e ma ma³o SMSów i wysy³aj¹ kolejne, a fani Tyùca nie wysy³aj¹, bo widz¹ ¿e ma doœÌ.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no tak ale oni chcieli chyba pokazaĂŚ , Âże nie faÂłszujÂą tych wynikĂłw sms-owych po tym jak byÂła ta ofera z Rusin tylko co to daje bo to co pokazuja i tak moÂżna sfaÂłszowaĂŚ :devil:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To mogli pokazaÌ po zamkniêciu linii. Ewentualnie pokazywaÌ same procenty bez mówienia do kogo nale¿¹.
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

WedÂług mnie V edycja byÂła najlepsza ze wszystkich a Krzysztof Tyniec taĂączyÂł naprawdĂŞ znakomicie. ÂŻaÂłujĂŞ, Âże juÂż siĂŞ skoĂączyÂła.
Glebacz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 13 maja 2007, 13:47

Post autor: Glebacz »

W 6 edycji ma byĂŚ Dygant czyli bĂŞdĂŞ oglÂądaÂł :D WogĂłle w 6 majÂą byĂŚ tylko wielkie gwiazdy, wiĂŞc zapowiada siĂŞ ciekawie. MoÂże zobaczymy Guzik, bo juÂż gra tlyko w Heli. Z Na WspĂłlnej narazie odeszÂła.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości