[TVN] Dzień Dobry TVN / Dzień Dobry Wakacje

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Sorry, ale M³ynarska na rano toby tam wszystkich pomordowa³a. J¹ powinni pokazywaÌ tylko po 23 :wink: Przecie¿ jej pytania s¹ tak bardzo ¿¹dl¹ce, ¿e ludzie o poranku uciekaliby sprzed telewizorów :wink:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Marcin pisze:(...) do prowadzenia "DzieĂą Dobry TVN" na razie zaangaÂżowane sÂą gwiazdy i myÂślĂŞ, Âże do ekipy zostanÂą ÂściÂągniĂŞte kolejne gwiazdy - choĂŚby z konkurencji.
Dobrze, Âże poruszyÂłeÂś ten wÂątek, bo od dawna mĂłwi siĂŞ o tym, Âże w TVN ma siĂŞ pojawiĂŚ Anna Popek. JuÂż rok temu spekulowano na temat jej udziaÂłu w "TaĂącu z gwiazdami", a jakiÂś czas temu mĂłwiono/pisano o jej przejÂściu do TVN. Nie wiem czy Anna Popek nadal pojawia siĂŞ w TVP2, czy moÂże juÂż odeszÂła, ale w roli prowadzÂącej DDTVN na pewno by siĂŞ dobrze sprawdziÂła.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
JK_fan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 27 cze 2007, 11:01

Post autor: JK_fan »

Kuba pisze:Sorry, ale M³ynarska na rano toby tam wszystkich pomordowa³a. J¹ powinni pokazywaÌ tylko po 23 :wink: Przecie¿ jej pytania s¹ tak bardzo ¿¹dl¹ce, ¿e ludzie o poranku uciekaliby sprzed telewizorów :wink:
dziĂŞki niej program staÂłby siĂŞ bardziej interesujÂący... i prasa codzienna miaÂłaby o czym pisaĂŚ w poniedziaÂłek :spiewa: :lol:
Joanna Kryńska - cudo świata :!:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

A co myÂślicie o Marcie Kuligowskiej ?> Bardzo miÂła, lubiĂŞ serwisy w jej wykonaniu ale ona zapewne zostanie w Poranku TVN24

Tylko Âżeby nie wziĂŞli tej Kingi BurzyĂąskiej :shock:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

piotrek888 pisze: Tylko Âżeby nie wziĂŞli tej Kingi BurzyĂąskiej :shock:
Kasi :> Do kompletu z MÂłynarskÂą by siĂŞ nadaÂła :devil:
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Kuba pisze:
piotrek888 pisze: Tylko Âżeby nie wziĂŞli tej Kingi BurzyĂąskiej :shock:
Kasi :> Do kompletu z MÂłynarskÂą by siĂŞ nadaÂła :devil:
strzeÂż BoÂże przed nimi.. ->Kinga ;)

a Marta K raczej nich zostanie w seriwisach informacyjnuch bo w tym jest naprawde dobra :)
a Popek teÂż raczej by sie zbytnio nie nadawaÂła
Ostatnio zmieniony środa 27 cze 2007, 14:42 przez Memory, łącznie zmieniany 2 razy.
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Mam jeszcze jednÂą propozycjĂŞ: kobieta, ktĂłra "Fakty" prowadziÂła o wiele lepiej niÂż Pochanke - Iwona Radziszewska. Do DDTVN nadawaÂłaby siĂŞ rĂłwnie Âświetnie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

hah jeszcze chyba wszyscy pamietajÂą Sandre Walter... :mhm:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

MÂłynarska poza seksem nie ma innego tematu :P

Marta jest Âświetna w serwisach ale w DDTVN teÂż sobie by Âświetnie poradziÂła tak jak w "MÂłodsza......." NaprawdĂŞ jest Âświetna

Popek no moÂże ale nie wiem czy przejdzie do TVN-u

MoÂże Kasia Tusk << tragedia by byÂła :x

MoÂże Korwin-Piotrowska z Kinem jazda by byÂła Âżadna gwiazda by nie przyszÂła :shock:

i jeszcze nie chciaÂłbym Âżeby byÂła Dowborowa :hmm:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

MoÂże Wojtek Jagielski. ChociaÂż on siĂŞ chyba jeszcze ludziom kojarzy z wieczornego talk-show. ChociaÂż uwaÂżam, Âże do morning show teÂż by siĂŞ nadawaÂł. Z paĂą to mogliby daĂŚ Anne Maruszeczko i Klaudie Carlos.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

Albo ten co teraz pogode prowadzi w ddtvn nowy RafaÂł chyba nie pamietam imienia (a moÂże Bartek :roll: ) i nazwiska teÂż. Jest fajny. Do ddtvn bardziej Âświerze osoby..
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Tak, Sandra Walter to najlepszy pomysÂł. KaÂżdy pamiĂŞta, jak dobrze prowadziÂła "Mini playback show", "Ananasy z mojej klasy", czy nawet "Fenomen". :D To Âświetna pora, by wrĂłciÂła na antenĂŞ.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

M³odoœÌ! Nie Popek, nie! Poczekajmy do og³aszania ramówki, poŸniej wszystkiego siê dowiemy. Chcia³bym tylko, ¿eby by³y to osoby dynamiczne i "m³ode duchem", bo przepraszam, ale Popek to pora¿ka

A tak w ogole, to myslalem o innej BurzyĂąskiej :wink: Tej od niecenzuralnych wywiadĂłw
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

gadamy jakby wszystkie gwiazdy teraz sie pchaÂły nagle do wrze niowego ddtvn tvn pewnie wykorzysta tych dziennikarzy ktorych juÂż ma i pewnie tch ktĂłrzy sÂą juÂż zwiÂązani z ddtvn tzn cegielska, racewicz albo i kwaÂśniewska no i soÂłtysik ale to juz raczej prawie pewne

..a sandra walter to znakomita propozycja ...z soÂłtysikiem.. 'moja ulubiona para' xD
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Moim zdaniem jest to z³y pomys³ ;/. TVN przed podjêciem tej decyzji bra³ wyniki ogl¹dalnoœci z weekendu gdzie ogl¹dalnoœÌ siêga ok.1 mln lub wiêcej. W tygodniu spadnie to na pewno o po³owê. WiêkszoœÌ ogl¹daj¹cych DDTVN to ludzie wykszta³ceni lub ucz¹cy siê. Na pewno nie ogl¹da DDTVN przys³owiowa kuchta domowa pani X w tygodniu a co mówi¹c o weekendzie. Nastêpnym argumentem przeciw jest to ¿e tvn ma jeszcze poranek w TVN24 którego ogl¹dalnoœÌ diametralnie spada w weekend po 8:30 a teraz spadnie jeszcze bardziej jeœli bêdzie to codzienne ddtvn. Kolejny argument to to ¿e sam program straci jest to ¿e bêd¹ "nowe" wmieszane osoby jako prowadz¹ce, przyznajmy sobie sami ¿e DDTVN dla Kingi Rusin a nie dla tematów(dla co niektórych tak). Jesteœmy ju¿ przyzwyczajeni do Kingi, Marcina,Joli i Magdy i do ich wybryków i do stylu Magdy który siê powoli poprawia. Zawsze mówiliœmy program Magdy Joli Kingi i Marcia a teraz dojd¹ jeszcze zapewne nowe 2 pary jak nie wiêcej i wszystko od nowa. Moim zdaniem z³y pomys³.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości