[TVN] Sopot Festival 2007

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Najlepszy wykonawca finału to:

Feel - "A gdy jest już ciemno"
11
30%
Emmanuel Moire - "Ca me fait du bien"
5
14%
Monrose - "Shame"
3
8%
September - "Cry for you"
6
16%
Thierry Amiel - "Coeur Sacré"
1
3%
Sophie Ellis Bextor - "Me and my imagination"
9
24%
The cloud room - "Hey Now Now"
2
5%
 
Liczba głosów: 37

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

podmark masz racje TVN pojechal niesprawiedliwie ale jak to mi dzis koleÂżanka powiedziala taka to juz nasza rzeczpospolita cala niesprawiedliwa :P
TVN innowacja i nowoczesność...
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

Kork pisze:Facet z tego co mi wiadomo gÂłosowanie koĂączy siĂŞ 23 czerwca
GÂłosowanie trwa do 21-go, a nie do 23-go czerwca :)

[ Dodano: Sro Cze 20, 2007 6:37 pm ]
ArO pisze:Mimo tych gwiazd ogl¹dalnoœc bêdzie niska. Kiedyœ czyta³em taki artyku³ w którym pisa³o, ze festiwale opolskie i sopockie maj¹ szansê tylko w TVP na du¿¹ ogl¹dalnoœc bo m³odzych te festiwale w ogole nie ciekawi¹. Tez mi siê tak wydaje. Bedzie jak z Fryderykami. Raz zorganizowali, a potem im sie odechcia³o. Tak wiem, ze TVN ma umowe na 5 lat, ale kazdy kolejny festiwal bedzie skromniejszy. Kogo interesuja jakies konkursy o bursztynowego s³owika :?: :D

P.S. Jesli dobrze pamietam to Polsat chcial kiedy organiozowac Opole, ale stwierdzili, ze nikt nie bedzie tego u nich oglÂądaÂł i zrezygnowali.
Przytoczy³em post z tego tematu, napisany 3 lata temu, przed Sopot Festival 2005... WidaÌ, ¿e jak TVN wzi¹³ siê za organizacjê SF, ten festival zacz¹³ przyci¹gaÌ wielu ludzi :)

A ciekawe co teraz Polsat na Opole... ;D
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Znamy pó³finalistów Sopot Festival 2007:

Feel - "A gdy jest juÂż ciemno"
MaÂłgorzata Ostrowska - "SÂłowa (jak wĂŞzĂŞ do ucha)"
Sumptuastic - "Opuszczony"
Szymon Wydra i Capre Diem - "Gdzie jesteÂś dziÂś"
ÂŁukasz Zagrobelny - "Nieprawda"
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

Jakt tak patrzĂŞ na tĂŞ listĂŞ, to wydaje mi siĂŞ ze to powinna byĂŚ lista PRZEGRANCYH. Gdzie Kasia C? Gdzie Blue Cafe?? Dno, Âżenada i masakra :evil:
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

jednym slowem MASAKRA gdzie kasia i gdzie blue cafe? nie wierze ze tak duzo ludzi glosowalo na ostrowska to jakas pomyÂłka :| yy poprosze drugi sopot mialem jechac ale teraz to chyba wole oglÂądnÂąc w tv Âżenada
TVN innowacja i nowoczesność...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

SÂłyszeliÂście w Lipcu przez 4 dni na Molo bedzie rozgrzewka muzyczna jednÂą z gwiazd bedzie Enrique Iglesias teraz o tym mĂłwiÂą w "DzieĂą Dobry TVN" 8)

W "DzieĂą Dobry TVN" Metz powiedziaÂł Âże koncert Nory Jones jest w piÂątek to tylko ona bedzie wystĂŞpowaÂł w piÂątek czy ktoÂś jeszcze ???

Konkurs o sÂłowika jest w Sobote a w Niedziele disco :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Mnie werdykt sÂłuchaczy radia zet, teÂż trochĂŞ zdziwiÂł. Ale nie jestm caÂłkiem przeciw.

No i gratulacje dla tvn za Enrique Iglesias'a - jego nowy utwĂłr krĂłluje na listach przebojĂłw.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Enrique Iglesias wystÂąpi 24 Lipca 8)

Enrique wystÂąpi w ramach serii koncertĂłw najwiĂŞkszych gwiazd na scenie sopockiego molo, ktĂłre zapowiadaĂŚ bĂŞdÂą finaÂłowe atrakcje w Operze LeÂśnej w Sopocie. W tym roku 44. Sopot Festival odbĂŞdzie siĂŞ w dniach 31 sierpnia – 2 wrzeÂśnia.

Koncert zostanie takÂże wyemitowany na antenie TVN 19 sierpnia o godzinie 22.05.

[ Dodano: PiÂą Cze 29, 2007 9:51 am ]
'Koncerty na Molo' zagrajÂą Enrique Iglesias, Doda, Lady Pank, Stachursky, September, Thierry Amiel, Monrose, The Cloud Room i Kombi.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kayah prowadzÂącÂą Sopot Festival 2007?

Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Je¿eli to powy¿ej to prawda, to innowacyjnoœÌ TVN znowu zosta³a zachwiana... Polsat wpad³ na to ju¿ 3 lata wczeœniej :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

No wreÂście TVN zadbaÂł o prowdzÂących. Jak rok temu usÂłyszaÂłem, Âże koncert ma prowadziĂŚ tylko MoÂłek to mnie zatkaÂło. Mam nadzieje, Âże to nie koniec i jeszcze inna gwiazda poprowadzi SF. Nawet jesli nie kayah bedzie prowadziĂŚ SF to po sÂłowach "nie potwierdzam - nie zaprzeczam" - wynika, Âże skoro trwajÂą rozmowy to festival bĂŞdzie napewno nie bĂŞdzie prowadzony tylko przez tvn'owskÂą gwiazdĂŞ :)
Awatar użytkownika
skwarek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: piątek 01 lip 2005, 13:54

Re: Sopot Festival 2007

Post autor: skwarek »

Bartek pisze:DziÂś tvn24 transmitowal konferencje prasowa tvn w sprawie festiwalu w Sopocie. Chyba chca zrobic niezle show i sie popisac :lol: ReÂżyserem festiwalu zostaÂła Julia Knowles- rezyser m.in. BBC (Top of The Pops) oraz 5 ceremonii MTV Music Awards ( to chyba bedzie niezle, co? ).
Ta sama Julka - z tÂą samÂą swojÂą ekipÂą(ktĂłra realizuje Sopot) w Londynie realizowaÂła koncert LIVE EARTH - perfekcja miksowania (dynamika, rytm) i genialny sceniczy operator - facet robi cuda z kamerÂą.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

moze to i dobrze ze koncert poprowadzi kayah zobaczymy fakt lubi sobie zrobic wyimaginowany materaÂł prasowy :P
TVN innowacja i nowoczesność...
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Sopot Festival 2007

Post autor: qmate »

skwarek pisze:
Bartek pisze:DziÂś tvn24 transmitowal konferencje prasowa tvn w sprawie festiwalu w Sopocie. Chyba chca zrobic niezle show i sie popisac :lol: ReÂżyserem festiwalu zostaÂła Julia Knowles- rezyser m.in. BBC (Top of The Pops) oraz 5 ceremonii MTV Music Awards ( to chyba bedzie niezle, co? ).
Ta sama Julka - z tÂą samÂą swojÂą ekipÂą(ktĂłra realizuje Sopot) w Londynie realizowaÂła koncert LIVE EARTH - perfekcja miksowania (dynamika, rytm) i genialny sceniczy operator - facet robi cuda z kamerÂą.
Ona byÂła reÂżyserkÂą w 2005 roku a czy teraz teÂż bĂŞdzie skoro to piszesz??
//////////
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Julia Knowles nie byÂła tylko reÂżyserkÂą Sopot Festival 2005, ale takÂże i SF 2006. :] WiĂŞc raczej tegorocznej edycji teÂż bĂŞdzie... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości