Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Jak jutro bĂŞdzie w faktach o 16.45 to napewno nie bĂŞdzie w weekend bo musiaÂłaby pracowaĂŚ 6 razy w tygodniu a przy tym natÂłoku ludzi w grafikach jest to niemoÂżliwe. W ostatnim tygodniu pracowaÂła 4 razy w tygodniu co rzdko jej siĂŞ zdarza czyli wogĂłle moÂże jej skrĂłcili czas pracy. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
To jest okrutne i nieludzkie i ÂżyczĂŞ faktom aby upadÂły i nigdy nie powstaÂły. :twisted: :twisted: :twisted:

ZauwaÂżyliÂście, Âże w niedzielĂŞ jak i dzisiaj na zakoĂączenie faktĂłw kiedy mĂłwiÂła do zobaczenia gÂłos jej siĂŞ ÂłamaÂł co nigdy nie ma miejsca. Wiem napewno bo mam to nagrane i dokÂładnie przeanalizowaÂłem to co ona mĂłwiÂła. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no tak i nawet brwi jej sie uniosÂły mocniej niÂż zwykle co pewnie oznacza ze juÂż do faktĂłw nie wrĂłci, spiskowa teoria forumowiczĂłw :shock: :arrow:
Kubuś Puchatek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: piątek 06 sie 2004, 16:35
Lokalizacja: Lasek

Post autor: Kubuś Puchatek »

Nie ... nie ... nie ... to siĂŞ staÂło - odsunĂŞli AnitkĂŞ od g³ównych faktĂłw, widziaÂłem dziÂś reklamĂŞ ,,nowych faktĂłw’’ sÂą wszyscy : pochanke, rymanowski, kajdan, pawÂłowski - a nie ma Anitki!

Michos myÂślaÂłem, Âże przesadzasz, ale widzĂŞ, Âże siĂŞ nie myliÂłeÂś!

Dlaczego?????????!!!!!!!! Pytam dlaczego?!!!!!!!!!!

Tak siĂŞ nie postĂŞpuje z czÂłowiekiem, najpierw wrĂŞczajÂą Wiktora, a póŸniej – WON z FAKTÓW! Przykro mi, ale ja tego nie rozumiem! UwaÂżam to za chory wystĂŞpek!

Anitko – naprawdĂŞ ci wspó³czujĂŞ pracy w takim bagnie!
Pozdrowionka – Kubulek

Kiedy niesiesz przyjacielowi baryłkę miodu w prezencie urodzinowym, nie wyjedz po drodze jej zawartości.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

O boÂże kiedy ta reklamĂłwka byÂła i kiedy jeszcze bĂŞdzie.
BoÂże Anitko odejdÂź z tego tvn-u bo oni ciĂŞ zniszczÂą.

Ludzie zróbmy jak¹œ petycje i wyœlijmy do tvn. NIech siê podpisz¹ tam wszyscy którzy chc¹ Anitki w faktach. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Anitko w tvn nie ma dla ciebie miejsca i to jest juÂż twĂłj koniec.
Ostatnio zmieniony czwartek 09 wrz 2004, 20:07 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

michos pisze:O boÂże kiedy ta reklamĂłwka byÂła i kiedy jeszcze bĂŞdzie.
BoÂże Anitko odejdÂź z tego tvn-u bo oni ciĂŞ zniszczÂą.
ByÂła po Faktach, ale nie od razu. Promowane byÂły wizerunki wÂłaÂśnie tych czterech ww. osĂłb.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Maniak za kilkanaÂście minut napisze, Âże AnitĂŞ wyrzucili z faktĂłw i juÂż jej nigdy nie zobaczymy o 19.00
BoÂże zrĂłbmy coÂś.
£ukasz napisz jak¹œ petycje. B³agam ciê.
Anitko to juÂż jest twĂłj koniec.

BoÂże nienawidzĂŞ tych h.... z tvn-u
BoÂże co oni z niÂą zrobili.
TraktujÂą jÂą jak szmate ktĂłrÂą moÂżna w kaÂżdej chwili wyrzuciĂŚ.

BoÂże czy musiaÂłem byĂŚ tu prorokiem
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Pogrzeba³eœ j¹ ¿ywcem, przeciez bêdzie prowadzi³a "Fakty 16:45" no i bêdzie w TVN24. A nie pomyœla³eœ, ¿e mo¿e chce trochê odpocz¹Ì i sama o to prosi³a?!
:)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Przesadzasz. Anita znalazÂła siĂŞ w Faktach przez przypadek i teraz ustĂŞpuje miejsca :P. BĂŞdzie prowadziÂła popoÂłudniowe na zmianĂŞ z PatrycjÂą tak jak rok temu. BĂŞdzie nadal zarabiaĂŚ, nie wyrzuca jÂą z pracy, a Ty jÂą bĂŞdziesz oglÂądaÂł w TVN dwie godziny wczeÂśniej i w TVN24.

Jednak trochĂŞ niesprawiedliwe, Âże jest tam Kajdanowicz. Powinna zostaĂŚ Anita, bo ma doÂświadczenie, jest lepsza i byÂłoby pod wzglĂŞdem pÂłci 2 na 2.

DziÂś w popoÂłudniowych Anita nie wyglÂądaÂła za dobrze. MyliÂła siĂŞ i to duÂżo, jakaÂś taka rozproszona. Poza tym Patrycja prowadziÂła za telebimem, a Anita przy dwĂłch monitorkach z lewej strony. MoÂże bĂŞdzie tak, Âże kaÂżdy prezenter bĂŞdzie miaÂł swĂłj kÂąt tego okragÂłego stoÂłu, ktĂłry bĂŞdzie identyfikacjÂą dla widza.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Patrycja teÂż raz prowadziÂła z tymi monitorkami z tyÂłu ;)
:)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Aha, to pewnie wczoraj, bo akurat nie widziaÂłem.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Tak! WÂłaÂśnie wczoraj :)
:)
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie piszcie mi takich gÂłupot. Anitka istniaÂła dopĂłki byÂła w faktach o 19.00 teraz dla ludzi przestaje istnieĂŚ. MyÂślaÂłem, Âże teÂż bĂŞdziecie tym oburzeni ale myliÂłem sie. Szkoda, Âże nie rozumiecie tego.
Anita istniaÂła w faktach o 19.00 a teraz moÂże przestaĂŚ marzyĂŚ o karierze dzennkarskiej i byĂŚ uwaÂżanÂą za najlepszÂą dziennkarkĂŞ. Tym posuniĂŞciem tvn strzeliÂł sobie samobĂłja.
Oni pokazali, Âże Anita dla nich nie jest istotna i jest tam nie liczÂącÂą siĂŞ osobÂą. Anitko odejdÂź z tamtÂąd.
Po prostu pieczyĂąski musiaÂł gdzieÂś posadziĂŚ pochanke a Âże Anita jej zagraÂżaÂła to po prostu jÂą wywaliÂł z faktĂłw.
Zobaczycie ona juÂż nic nie osiÂągnie w tvn. Jest tam dla nich zbĂŞdna.
Ona istniaÂła dopĂłki byÂła w faktach o 19.00
I powiedÂźcie mi dlaczego najlepsi sÂą wyrzucani a taki ryman czy kajdan zostajÂą i ma siĂŞ mocno.
Ludzie czy wy naprawdĂŞ nic nie rozumiecie.
MogĂŞ siĂŞ zaÂłoÂżyĂŚ, Âże sama Anita w tej chwili jest w kryzysie i napewno jest zaÂłamana. Oni pokazali, Âże dla niej tam nie ma miejsca a miejsce jest tylko dla pochanke z ktĂłrej chcÂą zrobiĂŚ 2 lisa.

TVN to najwiĂŞkszy syf i bagno i pracujÂą tam najgorsi ludzie na tym Âśwoiecie.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Nie jestem w stanie nic wiĂŞcej napisaĂŚ:


Anita – jestem myÂślami z TobÂą ...


ÂŻal mi teÂż siebie...
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Black Jack '62 pisze:Nie jestem w stanie nic wiĂŞcej napisaĂŚ:


Anita – jestem myÂślami z TobÂą ...


ÂŻal mi teÂż siebie...
Nie za³amuj siê! Na pewno z niej nie zrezygnuj¹ na czeœÌ Pochankowej! Chyba, ¿e w TVN rz¹dz¹ tylko uk³ady... :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

RzÂądzÂą wÂłaÂśnie w tvn tylko ukÂłady a Anitka zagraÂżaÂła pochanke wiĂŞc jÂą wywalili.
Poczytaj sobie strnĂŞ maniaka. Tam jest wyraÂźnie napisane. Oni dali jej czerwonÂą kartkĂŞ i praktycznie juÂż dla nich nie istnieje Anita Werner.

Niech fakty upadnÂą, niech juÂż nikt ich nie oglÂąda.
Ja caÂłego tvn-u nie cierpoie i ubolewam nad tym, Âże Anitka pracuje w takim bagnie. Ale sÂądze, Âże jak dalej bĂŞdzie poddawana takim represjom to juÂż nic tam nie osiÂągnie i bĂŞdzie nikim. ZresztÂą wÂłaÂśnie przez odsuniĂŞcie jej z faktĂłw wÂłaÂśnie staÂła siĂŞ dla tej stacji nikim.

Zobaczycie, Âże ona juÂż w tej stacji nic nie osiÂągnie. Jest po prostu dla nich Âśmieciem ktĂłry moÂżna w kaÂżdej chwili wyrzuciĂŚ.
Anitko odejdÂź z tej stacji bo tvn to nie jest telewizja dla ciebie.

Ludzie zobaczcie, Âże nastĂŞpuje powolna agonia Anitki jako dziennikarki i to jest pewne.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 29 gości