Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

Grzes woli - a przynajmniej wolal brunetki.... jak ja poznalam to miala ciemne wlosy, ale ta czern to mysle ze za sprawa fryzjera a nie natury. I Jedrzejowski lubi zaczesane wlosy na gladko stad pewnie u Ani czesto ten styl!
Pytajcie smialo - choc pewnie na spor pytan ani nie znam odp, na pyt dotyczace Grzeska moze uda mi sie odp - jak bede pamietac...hahah
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Kobiet nie wypada pytaĂŚ o wiek, ale to u Ani bardzo mnie nurtuje. GdzieÂś znalaÂłem info, Âże ma 40. To moÂżliwe :?: :shock:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Przyznajesz szczerze, Âże
Tak na marginesie to bylam z Grzeskiem Jedrzejowskim swego czasu para przez spory kawal czasu.
MoÂże , po prostu,to na TwĂłj widok Anna robi kapryÂśnÂą minĂŞ i zaczyna mĂłwiĂŚ patetycznym gÂłosem ? :lol2:
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

arczi pisze:Kobiet nie wypada pytaĂŚ o wiek, ale to u Ani bardzo mnie nurtuje. GdzieÂś znalaÂłem info, Âże ma 40. To moÂżliwe :?: :shock:
Grzes urodzil sie w kwietniu chyba 1968 - juz nie pamietam. Ania urodzila sie w 1968

[ Dodano: Wto Lip 24, 2007 7:01 pm ]
epsztajnek pisze:Przyznajesz szczerze, Âże
Tak na marginesie to bylam z Grzeskiem Jedrzejowskim swego czasu para przez spory kawal czasu.
MoÂże , po prostu,to na TwĂłj widok Anna robi kapryÂśnÂą minĂŞ i zaczyna mĂłwiĂŚ patetycznym gÂłosem ? :lol2:
Nie sadze, gdyz nie wiedziala ze ja to ja :aniol: i to nie jest tylko moja opinia, ale ludzi, ktorych wowczas poznala...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

winnie pisze:a ja zazdroszcze ale jej! hahaha - nie, zartuje oczywiscie
Tak mi siĂŞ wydaje, Âże nie Âżartujesz. :uhh: Jak czytam Twoje posty to mam takie wraÂżenie, Âże jej bardzo zazdroÂścisz. Nic miÂłego o niej nie powiedziaÂłaÂś, krytykujesz, mĂłwisz, Âże jest niska, zarozumiaÂła itd. itp. :roll: To sÂą typowe teksty takich kobiet. Ale patrzÂąc na AnnĂŞ nie bardzo w to wierzĂŞ. :)
arczi pisze:Kobiet nie wypada pytaĂŚ o wiek, ale to u Ani bardzo mnie nurtuje. GdzieÂś znalaÂłem info, Âże ma 40. To moÂżliwe :?: :shock:
winnie pisze:Ania urodzila sie w 1968
I tak samo podaje Wikipedia.
epsztajnek pisze:MoÂże , po prostu,to na TwĂłj widok Anna robi kapryÂśnÂą minĂŞ i zaczyna mĂłwiĂŚ patetycznym gÂłosem ? :lol2:
I mnie takie coÂś nie dziwi. TeÂż tak bym robiÂł na jej miejscu. :devil:
winnie pisze:Nie sadze, gdyz nie wiedziala ze ja to ja :aniol:
Ale to by³o tylko jednorazowe spotkanie? Bo jak tak to po prostu mog³a mieÌ gorszy dzieù. :] A jak nie to mo¿e m¹¿ ja poinformowa³ kim jesteœ... :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

Wisz dobrze, ze ludzie sie zmieniaja. Ja pisze jakie mialam wrazenie jak ja poznalam. Nie mam powodow byc zazdrosna. Myslalam, ze jestescie ciekawi jak Anna wyglada na zywo to poprostu napisalam. Moze miala i zly dzien, bo Grzes czest dawal powody by takie miec. Nie jestem zlosliwa bo mnie niczego nie brakuje. A ze Grzes ja poinformowal kim jestem to bynajmniej smieszne. Jak sobie to wyobrazasz....Aniu to moja byla dziewczyna hahaha. Znam go i wiem ze zostalam anonimowa. Zreszta to nie o to w tym chodzi. Wlasciciele ulubionego naszego baru i zarowno dobrzy przyjaciele zakopianscy Grzeska, tez jej nie polubili po tym spotkaniu - moze teraz sie wszystko zmienilo - pisze jak bylo wtedy, kiedy ja poznalam. Tyle.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Jeszcze na poczÂątku pracy Ani w tvn24 byÂłem do niej tak nieciekawie nastawiony.
WydawaÂła mi siĂŞ zbyt pewna siebie i zarozumiaÂła. Ale z czasem jakoÂś sie do niej przekonaÂłem i teraz bardzo jÂą lubiĂŞ. Wiadomo, Âże nie wie siĂŞ, jak Ania zachowuje siĂŞ poza antenÂą. Ale teraz przynajmniej na wizji sprawia wraÂżenie bardzo ciepÂłej i miÂłej osoby. DuÂżo siĂŞ uÂśmiecha, jak pokazujÂą ostatnie wydarzenia teÂż wraÂżliwa.
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

Tak mi siĂŞ wydaje, Âże nie Âżartujesz. :uhh: Jak czytam Twoje posty to mam takie wraÂżenie, Âże jej bardzo zazdroÂścisz. Nic miÂłego o niej nie powiedziaÂłaÂś, krytykujesz, mĂłwisz, Âże jest niska, zarozumiaÂła itd. itp. :roll: To sÂą typowe teksty takich kobiet. Ale patrzÂąc na AnnĂŞ nie bardzo w to wierzĂŞ. :)

Nie wierzysz, ze jest zarozumiala, czy niska? Nie wiem jak teraz.... niska byla i pewnie jest a zarozumiala moze juz nie :D
A to nie prawda, z ja tylko krytykuje .... napisalam cos w stylu ze jest zazarta dziennikarka i robi to dobrze. a ze sporo osob sie zastanawia jak ich idole wygladaja na zywo, wiec pisze ze np jest niska - nic zlosliwego.

[ Dodano: Wto Lip 24, 2007 7:35 pm ]
Zastanawiam sie tylko - choc to nie moja i pewnie nie wasza sprawa, czemu nie maja jeszcze dzieci? Czyzby kariera byla ponad? A moze maja tylko ja nic o tym nie wiem. Pytam z czystej ciekawosci. Oboje maja po 40 lat - prawie... Prosze nie dopatrywac sie zlosliwosci... tak pytam tylko. :mhm:
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

Nie zaglÂądaÂłem tu na forum i proszĂŞ, czytam i jestem w szoku....

Faktycznie - AnnĂŞ znamy tylko z TV, niektĂłrzy nawet mailowi sobie.....

A ja jestem ciekawy jak Anna Âżyje z koleÂżankami w pracy - TadlÂą, KryĂąskÂą, KalczyĂąskÂą

Te¿ j¹ tak naprawdê uwa¿aj¹ za zarozumia³¹ ?


To w koĂącu jaka jest prywatnie tak naprawdĂŞ ?
Tylko Grzegorz, przeÂłoÂżeni w pracy a reszta to niech siĂŞ ..... ?

????
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

winnie pisze:Wisz dobrze, ze ludzie sie zmieniaja.
Oj i to jak. :spiewa:
winnie pisze:Ja pisze jakie mialam wrazenie jak ja poznalam.
No wÂłaÂśnie i szkoda, Âże nie dodaÂłaÂś tego do swoich poprzednich postĂłw...
winnie pisze:A ze Grzes ja poinformowal kim jestem to bynajmniej smieszne. Jak sobie to wyobrazasz....Aniu to moja byla dziewczyna hahaha.
Myœlê, ¿e gdyby by³ wobec niej fer to by jej powiedzia³ kim jesteœ. No w³aœnie przecie¿ jesteœ jego by³¹. Tak wiêc w czym problem? :rozglada:
winnie pisze: moze teraz sie wszystko zmienilo - pisze jak bylo wtedy, kiedy ja poznalam. Tyle.
Wtedy, czyli kiedy? JeÂśli moÂżna wiedzieĂŚ. :rozglada: I ponawiam moje pytanie czy to byÂło jednorazowe spotkanie? Bo jeÂśli tak to wiesz, moÂże byĂŚ zupeÂłnie inaczej z jej charakterem.
winnie pisze:Nie wierzysz, ze jest zarozumiala, czy niska? Nie wiem jak teraz.... niska byla i pewnie jest a zarozumiala moze juz nie :D
Ekhm, trochĂŞ Âźle wyszÂło. ChodziÂło o 'zarozumiaÂła', choĂŚ teÂż nie wiem czy jest niska. :rozglada:
winnie pisze:A to nie prawda, z ja tylko krytykuje ....
A tak, przepraszam, umkneÂło mi to jedno pozytywne zdanie. :roll: Ania jest potwornie zarozumiala osoba, mowi patetycznym glosem, ma kaprysny wyraz twarzy, jest niska i na zywo juz nie taka ladna jak przed kamera, gdzie ja stylizuja, maluja i czesza profesjonalisci - Twoje sÂłowa. I tak jak mĂłwiĂŞ - dla mnie ona siĂŞ wydajÂą zÂłoÂśliwe, krytyczne. A jakie Ty masz intencje to nie mam pojĂŞcia... :rozglada:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

nostromo pisze:Nie zaglÂądaÂłem tu na forum i proszĂŞ, czytam i jestem w szoku....

Faktycznie - AnnĂŞ znamy tylko z TV, niektĂłrzy nawet mailowi sobie.....

A ja jestem ciekawy jak Anna Âżyje z koleÂżankami w pracy - TadlÂą, KryĂąskÂą, KalczyĂąskÂą

Te¿ j¹ tak naprawdê uwa¿aj¹ za zarozumia³¹ ?


To w koĂącu jaka jest prywatnie tak naprawdĂŞ ?
Tylko Grzegorz, przeÂłoÂżeni w pracy a reszta to niech siĂŞ ..... ?

????
Jak sie powtorze, to znowu mnie ktos opierniczy. Z opinii ktore do mnie dotarly i z wlasnego doswiadczenia powiem ze w momencie jak ja pznalam to byla zimna, pewna siebie i dumna. Ale moze sie zmienila - prywatnie.... watpie. ale to moja opinia i nikt nie musi sie ze mna zgadzac, prawda? Grzes natomiast to strasznie rozrywkowa osoba (byl jak bylismy razem), zawsze byl w centrum zainteresowania, jest niezwykle inteligentny czlowiek. Ma poczucie humoru - choc najpiekniejszy nie jest, to ma cos w sobie - i wlasnie to cos wystarcza, by rozkochac w sobie kobiete... nawet wasza Anie.

[ Dodano: Wto Lip 24, 2007 7:51 pm ]
Nie mam zadnych intencji a juz na pewno zlych - pisalam prawde - tak jak ja to widze. Pierwszy raz poznalam ja pare lat temu, pozniej juz luzno moglam obserwowac, bo zakopane jest male i spotkac sie wieczoem w knajpie nie problem, biorac pod uwage, ze mamy wspolne ulubione bary z Jedrzejowskim. Takze, jako ciekawa ex... moglam sobie poobserwowac. Ania malo mowila, juz na pewno sie nie smiala i zawsze wczesniej przed Grzesiem wychodzila z baru do domu, a Grzes komentowal, ze to "dobra kobieta"
Jeszcze raz Ci Pawell mowie, ze nie mam zlych intencji i rozumiem, ze tak jej bronisz, w koncu to Twoj idol. Pewnie tak samo bym robila :)
Nic osobiscie do Anny nie mam i nie mam podstaw by miec. A dziennikarka jest DOBRA!!!
nostromo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 183
Rejestracja: poniedziałek 02 paź 2006, 16:37

Post autor: nostromo »

"Ania malo mowila, juz na pewno sie nie smiala i zawsze wczesniej przed Grzesiem wychodzila z baru do domu, a Grzes komentowal, ze to "dobra kobieta"

To w sumie dziwne trochê - tak jakby coœ tam w by³o na si³ê.....
Może to szaleństwo, ale jest w tym metoda.
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

nostromo pisze:"Ania malo mowila, juz na pewno sie nie smiala i zawsze wczesniej przed Grzesiem wychodzila z baru do domu, a Grzes komentowal, ze to "dobra kobieta"

To w sumie dziwne trochê - tak jakby coœ tam w by³o na si³ê.....
Moze mieli ciche dni. On jest troche konfliktowy i uparty, a Ania nie wydaje sie byc osoba, ktora mozna dyrygowac....
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

tak czytam i czytam... co to wogĂłle za dyskusja... dziewczyno, po co ty tu te bzdury wypisujesz?? kompletnie nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem takiego zachowania... zalogowalaÂś siĂŞ na tym forum, Âżeby wylaĂŚ swĂłj jad i zrekompensowaĂŚ sobie poraÂżkĂŞ po utacie mĂŞÂżczyzny, przyznam, Âże to bardzo kiepski pomysÂł oczerniajÂąc jego ÂżonĂŞ na forum publicznym... Âśmieszne sÂą te twoje wstawki "GrzeÂś to, a GrzeÂś tamto... a jak byliÂśmy z Grzesiem" ... ciekawe czy on wogĂłle kojarzy kim jesteÂś... i ile ty masz lat Âżeby robiĂŚ takie rzeczy, bo z formy i prezentowanej treÂści dajĂŞ ci 15
có¿ , wspó³czujê ci... pozdrawiam
cudnego dnia :D
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

a jak to jest z moda? jak sie lubi ubierac? :) spodnie, spodnice?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Efcia i 32 gości