Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

Lena pisze:tak czytam i czytam... co to wogĂłle za dyskusja... dziewczyno, po co ty tu te bzdury wypisujesz?? kompletnie nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem takiego zachowania... zalogowalaÂś siĂŞ na tym forum, Âżeby wylaĂŚ swĂłj jad i zrekompensowaĂŚ sobie poraÂżkĂŞ po utacie mĂŞÂżczyzny, przyznam, Âże to bardzo kiepski pomysÂł oczerniajÂąc jego ÂżonĂŞ na forum publicznym... Âśmieszne sÂą te twoje wstawki "GrzeÂś to, a GrzeÂś tamto... a jak byliÂśmy z Grzesiem" ... ciekawe czy on wogĂłle kojarzy kim jesteÂś... i ile ty masz lat Âżeby robiĂŚ takie rzeczy, bo z formy i prezentowanej treÂści dajĂŞ ci 15
có¿ , wspó³czujê ci... pozdrawiam
Jak mi wiadomo, forum jest po to by moc swoje zdania wyrazac... i ja to wlasnie zrobilam. czy piszac swoje opinie (jakie mam takie mam) odrazu mam miec 15 lat? jakbym napisala, ze Ania jest boska czarna lady to bym byla np 30 latka tak jak Ty? O Grzesku wyrazam sie pozytywnie, bo poprostu znam go wystarczajaco dlugo, a o niej pisze jakie wywarla na mnie pierwsze wrazenia. To nie jest mi osoba bliska zebym mogala pisac jej biografie i dluzej sie wypowiadac na jej temat. Zreszta wszystkie wasze posty sa jedynie obrazkiem jaki wam sie odbija z monitorow...Patrzac jedynie w ekran moge tak samo pisac jak i Wy, ze to piekna kobieta bla, bla, bla. Jak byc moze zauwazylas wczesniej w moich wpisach dodawalam, ze bylo to jakis czas temu jak ja poznalam i ze ludzie i ich charaktery sie zmieniaja. Jadem nie zalewam hahaha, (niezle) O czym ty w ogole piszesz....? Grzegorz jest jej mezem od dawna (ok 7 lat) a Ty mi mowisz ze ja sobie rekompensuje porazke. Poza tym skad ta pewnosc ze to G mnie zostawi? I tu sie wlasnie mylisz... Zreszta to forum jest nie o nim, nie o mnie a o niej.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

No to popatrzmy sobie na tê "zarozumia³¹ dziennikarkê o kapryœnym wyrazie twarzy i patetycznym g³osie".... :devil: :devil: :devil:
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Anno , nawet jeÂśli rzeczywiÂście dobijasz do 40tki, dla mnie jesteÂś ÂświeÂża i mÂłodziutka :P :P
Ostatnio zmieniony wtorek 24 lip 2007, 23:15 przez epsztajnek, łącznie zmieniany 1 raz.
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

rex88 pisze:a jak to jest z moda? jak sie lubi ubierac? :) spodnie, spodnice?
W momencie jak ja widzialam, to miala ubrane spodnie (dzinsy) i skorzana kurtke.
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

mo¿e poczytaj jeszcze raz wszystko od pocz¹tku co napisa³aœ, potem to przemyœl, a potem je¿eli uwa¿asz za s³uszne dalej pisaÌ te ¿a³osne wywody przeplatane autopromocj¹ to proszê bardzo pogr¹¿aj siê dalej... :/
cudnego dnia :D
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

Lena pisze:mo¿e poczytaj jeszcze raz wszystko od pocz¹tku co napisa³aœ, potem to przemyœl, a potem je¿eli uwa¿asz za s³uszne dalej pisaÌ te ¿a³osne wywody przeplatane autopromocj¹ to proszê bardzo pogr¹¿aj siê dalej... :/
Autopromocja? a niby po co? Czy do ciebie w ogole dociera co ja pisze? pierwsze wrazenie z przed kilku lat....kobieto! Nie znam jej jaka jest teraz! Poznalam kiedys, wrazenie zostalo. Gdybym miala z nia do czynienia na codzien lub czesciej, to moglabym sie przekonac, ze nie mam racji. A tak pozostaje mi to co zobaczylam 2 lata temu.
Rais
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 26 lip 2007, 12:37

Post autor: Rais »

winnie pisze: Autopromocja? a niby po co? Czy do ciebie w ogole dociera co ja pisze? pierwsze wrazenie z przed kilku lat....kobieto! Nie znam jej jaka jest teraz! Poznalam kiedys, wrazenie zostalo. Gdybym miala z nia do czynienia na codzien lub czesciej, to moglabym sie przekonac, ze nie mam racji. A tak pozostaje mi to co zobaczylam 2 lata temu.
A jednoczeÂśnie piszesz: "Zastanawiam sie tylko - choc to nie moja i pewnie nie wasza sprawa, czemu nie maja jeszcze dzieci? Czyzby kariera byla ponad? A moze maja tylko ja nic o tym nie wiem. Pytam z czystej ciekawosci. Oboje maja po 40 lat - prawie... Prosze nie dopatrywac sie zlosliwosci... tak pytam tylko."

Dla mnie to wyglÂąda na najnormalniejsze w Âświecie wtykanie szpilek

Przy okazji (choĂŚ nieco kiepska wyszÂła ta okazja) pozdrawiam wszystkich bo to mĂłj pierwszy post. Przypadkiem tu trafiÂłem szukajÂąc zdjĂŞĂŚ wiadomo kogo.
:D
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

POTRAFICIE STRASZNIE ATAKOWAC LUDZI, KTORZY MAJA INNE ZDANIE OD WASZEGO. MACIE STRASZNIE DUZO UWAG CO DO MNIE...A NAWET MNIE NIE ZNACIE - "MAM INNE ZDANIE TZN ZE JESTEM ZALOSNA... I LEJE JADEM...JAK TO UJELA JAKAS TAM LENA...CZYTALAM POSTY WPISYWANE NA PIERWSZYCH STRONACH FORUM O ANI I W POROWNANIU DO INNYCH UWAG NP O JEJ ZEBACH - MOJE NA PRAWDE SA NIEWINNE. A PROPOS ZEBYSCIE NIE MYSLELI, ZE CHCE ROWNIEZ KRYTYKOWAC JEJ ZGRYZ - BO NIE CHCE. "FURTKI" MIEDZY JEDYNKAMI ZAWSZE MI SIE PODOBALY. :aniol:
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

nie ma to jak sobie solidnie pokrzyczeĂŚ jakaÂś tam winnie :) mam nadziejĂŞ Âże ci ulÂżyÂło, a dla ciebie to jestem Pani Lena... nie przypominam sobie ÂżebyÂśmy byÂły na ty...
cudnego dnia :D
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

[quote="Lena" mam nadziejĂŞ Âże ci ulÂżyÂło, a dla ciebie to jestem Pani Lena... nie przypominam sobie ÂżebyÂśmy byÂły na ty...[/quote]

Nie zauwazylam, zebys do mnie czy o mnie pisala per Pani.... wiec vice versa, ale skoro zycysz sobie per Pani to prosze Pania bardzo.... Pani Leno
Pani winnie :)

Moz zalozysz odrebny temat na korespondencje ze mna, bo ten o Jedrzejowskiej jakos nie podchodzi Pani uwagom....
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Prosi siĂŞ moderatora o interwencjĂŞ w tym wÂątku poniewaÂż dyskusja tu zeszÂła zdecydowanie z wÂłaÂściwych torĂłw. I ten jakÂże sympatyczny wÂątek zostaÂł przez niektĂłe wypowiedzi rozmyty niepotrzebnie.
ZIMA
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

powracajac do meritum :)


Obrazek Obrazek Obrazek
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

Macie racje! Juz obiecuje, ze nie bed wam tu paskudzila klimatu. Napisalam co chcialam i juz mnie tu nie ma. A Pani Lena jak ma jakies problemy jeszcze to niech pisze na pp! Obiecuje ze nie bede sie juz tu wypowiadac. Pozdrawiam
Pani winnie
Piotrek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 27 lip 2007, 00:42

Post autor: Piotrek »

Witam wszystkich. Wpisuje sie po raz pierwszy.... wiadomo dlaczego tu jestem. Z tego powodu co wiekszosc na tym forum - oh Anna.
Czytalem wczorajsze wpisy i NIKT nie zlozyl Ani zyczen! Wczoraj bylo Anny i moze wlasnie "nasza" prezenterka obchodzila swoje imieniny!
Wszystkiego najlepszego Aniu! Spoznione ale prosto z serca - jestes wspaniala jako kobieta i jako dziennikarka!


[ Dodano: PiÂą Lip 27, 2007 3:33 am ]
winnie pisze:Macie racje! Juz obiecuje, ze nie bed wam tu paskudzila klimatu. Napisalam co chcialam i juz mnie tu nie ma. A Pani Lena jak ma jakies problemy jeszcze to niech pisze na pp! Obiecuje ze nie bede sie juz tu wypowiadac. Pozdrawiam
Pani winnie
I CALE SZCZESCIE
Sympatyk
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

No to Aniu spĂłznione -ale rĂłwnieÂż ÂżyczĂŞ wszystkiego najlepszego :brawa: :brawa: :brawa:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

To wczoraj by³ 26 ? Matko, jak ten czas leci ;( Nie nad¹¿am ;(
Ale coÂś mnie natchnĂŞÂło , aby przed snem posÂłuchaĂŚ sobie "Anna, go with him" Jasia Lennona i chÂłopcĂłw z Liverpoolu :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: rex88, Wojciech 35 xxx i 23 gości