Anna Jędrzejowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

To i ja siĂŞ dorzucam do ÂżyczeĂą.
Aniu, wszystkiego najlepszego :tanczy: :tanczy:

PS. Ania miaÂła wczoraj bardzo fajnÂą fryzurĂŞ. Takiego kuca wysoko umiejscowionego :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Do³¹czam siê do wszystkich ¿yczeù. Wszystkiego najlepszego :jupi:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Noi i proszĂŞ jak posypaÂły siĂŞ zyczenia.WrĂŞcz niczym z rogu obfitoÂści :P
Wszystkiego najlepszego Anno :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

PS. Ania miaÂła wczoraj bardzo fajnÂą fryzurĂŞ. Takiego kuca wysoko umiejscowionego :devil:
Fryzurka byÂła fajnie upiĂŞta :tanczy: Ale miaÂłem nieodparte wraÂżenie, Âże charakteryzatorzy chcieli z Anny zrobiĂŚ wczoraj tak wyjÂątkowe dzieÂło sztuki :lol2: , Âże coÂś spiepszyli, tylko nie potrafiĂŞ powiedzieĂŚ co.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ale miaÂłem nieodparte wraÂżenie, Âże charakteryzatorzy chcieli z Anny zrobiĂŚ wczoraj tak wyjÂątkowe dzieÂło sztuki , Âże coÂś spiepszyli, tylko nie potrafiĂŞ powiedzieĂŚ co.
:shock: :shock: :shock: Dla mnie wszystko wydawaÂło siĂŞ byĂŚ w porzÂądku.
Ania wyglÂądaÂła uroczo. Co mogli spieprzyĂŚ :?:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Ania wyglÂądaÂła uroczo. Co mogli spieprzyĂŚ
WÂłaÂśnie nie potrafiĂŞ dokÂładnie okreÂśliĂŚ :hmm: Powiem tak, w porĂłwnaniu z poprzednimi dniami, Anna wczoraj wyglÂądaÂła za bardzo sztucznie , jakby miaÂła maskĂŞ :(
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ania dziê w bojowym nastroju. Nie da³a siê wywodom Maksymiuka i bezwzglêdnie dr¹¿y³a temat komisji :P
Piotrek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: piątek 27 lip 2007, 00:42

CO WY NA TO?

Post autor: Piotrek »

Tak sobie mysle, ze byloby calkiem sympatycznie gdybysmy mogli zobaczyc Anne w jakiejs innej roli jak tylko prowadzaca serwisy... Anna moglaby pojsc w slady kolezanki i wziac udzial w programie Majewskiego - Pochanke zaliczyla takowy wystep! Przeciez to kolega ze stacji. Moze napiszemy jakas sugestie do Szymona aby zaprosil Anie. Wojewodzki jest za ostry...choc to tez mogloby byc ciekawe! Ania moglaby sie nie zgodzic, ale do Szymusia.... Co wy na to? Zobaczylibysmy jak Ania sie zachowuje w sytuacjach nie zwiazanych ze studiem 24, ciekawe czy jest tak nie sympatyczna jak uwazaja niektorzy?
Sympatyk
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

jestem w totalnym szoku co tu siê dzia³o jak mnie nie by³o!!gdybym mia³ codziennie dostêp do neta to bym siê w³¹czy³ wczeœniej a tak mogê skomentowaÌ niestety po fakcie to,co tu zasz³o.to mi³o z winnie strony,¿e chcia³a coœ dodaÌ od siebie dla wielbicieli Ani,abyœmy coœ o Niej wiedzieli wiêcej.szczerze napisa³a jaka jej siê wyda³a na pierwszy rzut oka,napisa³a tak jak siê Ania zachowywa³a.nie wierzê winnie na 100% bo wiadomo-czego to ludzie na necie nie wymyœl¹-ale jakie mia³aby powody ¿eby logowaÌ siê specjalnie na forum by pisaÌ opowiadania.jak ju¿ siê zalogowa³a to myœlê,¿e chcia³a siê podzieliÌ swoimi wra¿eniami,tym co wie.no i okej.dziêki pytaniom do winnie wiele siê dowiedzieliœmy,zamiast z tego korzytaÌ,korzystaÌ z jej wiedzy,od razu ktoœ na ni¹ naje¿d¿a bo to co pisze winnie tej osobie siê nie podoba.nie têdy droga.byÌ mo¿e przez to winnie tu ju¿ wiêcej nie wejdzie a i ja mam kilka pytaù do niej.ka¿dy ma swoje zdanie,nale¿y to uszanowaÌ,z reszt¹ z tego co tu przeczyta³em to wcale nie wynika,¿e winnie kogoœ atakuje-ona wyra¿a swoje zdanie.a to ¿e Ania mo¿e byÌ zupe³nie inna jak na ekranie lub w naszym wyobra¿eniu to jest ca³kiem mo¿liwe,bo przecie¿ my Jej nie znamy osobiœcie,ale prawie osobiœcie ;) i póki co to z tego 'prawie osobiœcie' wyci¹gn¹³em pozytywne wnioski o Ani :) nikt nie próbowa³ zmieniÌ tych wniosków ale dodaÌ coœ co wie... :> takie jest moje zdanie w tej sprawie.uwa¿am te¿,¿e bez sensu ¿eby dzia³anie moderatora by³o tu potrzebne,bo wymiana zdaù jest ciekawa ale do momentu zanim nie bêdzie siê rzucaÌ miêsem.a tak w ogóle to witam nowych w naszym w¹tku!!! 8) ja ju¿ ponad rok tu jestem i te¿ trafi³em na to forum szukaj¹c zdjêÌ :D niemi³o siê czyta³o pierwsze strony,ale póŸniej wszystko siê wyprostowa³o ;) pozdro :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

aveo, 100% racji :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Zgadzam siĂŞ z Piotrkiem :cicho:
DawaĂŚ AniĂŞ do Majewskiego niech jej nadokucza -zobaczymy jak zareaguje :devil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Majewski by podokuczaÂł do granic,bo on wie kiedy przesadza i zmienia temat,ale WojewĂłdzki od razu by najechaÂł na NiÂą,Âże jest ÂżonÂą wydawcy FaktĂłw i oczywiÂście tylko dziĂŞki temu robi karierĂŞ...nie chciaÂłbym aby Ania wystÂąpiÂła w shoÂł WojewĂłdzkiego,ten facet nie jest na poziomie Ani 8) Ani nie chciaÂłbym Jej w masĂłwkach typu Âśpiewamy razem albo taĂączymy hop-sa-sa,drzyzgowanie teÂż odpada :stop: ale jestem kapryÂśny :D sami zaÂłoÂżymy program dla naszych ulubionych dziennikarzy :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Obrazek Obrazek
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Post autor: rex88 »

Obrazek
winnie
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sobota 21 lip 2007, 06:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: winnie »

Tak mnie cos dzis podkusilo by sie tu znowu zalogowac.... Dziekuje za slowa wsparcia. I dokladnie nie po to tu sie dopisalam, by kogos obrazac, lecz by dodac swoje zdanie. Zostalam potraktowana przez "Pania lene" ponizej krytyki.... Zdarzaja sie i taborety! W kazdym razie dzieki za dobre slowa! Pozdrawiam wszystkich, no prawie wszystkich ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 33 gości