Joanna Kryńska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

maxxx pisze:
OczywiÂście :tanczy: Z caÂłymi konsekwencjami :spiewa:
Ach, wszyscy dla tej panny tyle ryzykujemy :spiewa: :spiewa:
No wÂłasnie tak czytam i nie wiedziaÂłem o co chodzi :hmm: ObawiaÂłem siĂŞ ,Âże to jakiÂś slang mÂłodzieÂżowy :devil: I baÂłem sie jakos ustosunkowaĂŚ konkretniej :aniol:
Ale juz wszystko wyjasniÂło siĂŞ :spiewa:
No to wczeÂśniejsze sÂłowo to troche dwuznaczne :devil: Ale na szczĂŞÂście zwrĂłciÂłeÂś uwagĂŞ i siĂŞ poprawiÂłem. MoÂże Joasia tego nie zauwaÂży :rozglada: :cicho:
Jak by byla zima to miaÂłaby czym w piecu paliĂŚ :devil:
To teraz Joasia pobawi siĂŞ w rzucanie samolotikĂłw z balkonu :devil:
Nikt tego nie skomentowaÂł :/ Pewnie ma ale Ona i tak bardziej kocha politykĂŞ :D
To moÂże u Agatki szanse ma tylko polityk. MuszĂŞ rozwaÂżyĂŚ czy nie zapisaĂŚ siĂŞ do partii :tanczy:
W sumie to prawda :spiewa: Bo odkÂąd zobaczyÂłem pierwszy raz Joasie to jestem na bierzÂąco z NiÂą :shock:
Jeœli chodzi o Jej medialn¹ dzia³alnoœÌ :cicho:
Ja teÂż staram siĂŞ taki byĂŚ :spiewa: :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No coÂś ty my tacy nie jesteÂśmy
Co mam napisaĂŚ,Âże jesteÂście kochani :devil:
Nie wiem jakim trzeba byĂŚ draniem Âżeby JoasiĂŞ samiutkÂą zostawiĂŚ
Gdzie ona tam sama :aniol: Ma meÂża(chyba :shock: ),ortodoksyjnych(Âżartuje :aniol: )fanĂłw.
Nie zginie :spiewa:
Joasia jest tylko i wy³¹cznie moja
Co to za samozwaĂącze hasÂła :devil: :aniol:
a ja nie by³em na urlopie ju¿ szeœÌ lat
To wychodzi,¿e by³eœ w podró¿y poœlubnej ostatni raz :spiewa:
Wiadomo za kawalerki wojaÂżowaÂł 8)
dobrze Ci tak
Tobie teÂż :devil:
czekam na powrĂłt pielĂŞgniarek to znowu bĂŞdzie sie moÂżna zakrĂŞciĂŚ koÂło Joasi bo w tÂłumie Âłatwo sie ukryĂŚ
MajÂą wrĂłcic,oby tylko wÂładza zostaÂła bo przy tej wÂładzy dÂługi protest pewny :jupi:
Nam teÂż wyÂślij
:aniol:

[ Dodano: Czw Sie 02, 2007 11:44 am ]
Ach, wszyscy dla tej panny tyle ryzykujemy
No widzisz tez siĂŞ dziwie :spiewa: :spiewa:
No to wczeÂśniejsze sÂłowo to troche dwuznaczne
DokÂładnie :devil: No bo w taki sposĂłb o Joasi to ja nie chce rozmawiaĂŚ :nie:
To teraz Joasia pobawi siĂŞ w rzucanie samolotikĂłw z balkonu
MogĂŞ Jej odrazu zÂłoÂżyĂŚ w samolocik :devil:
MuszĂŞ rozwaÂżyĂŚ czy nie zapisaĂŚ siĂŞ do partii
ChciaÂłbys wstÂąpic do PISU :shock:
Ja teÂż staram siĂŞ taki byĂŚ
Teraz wystawiam siebie na probe :spiewa:
Ciekawe czy pomysle o Joasi choc raz :spiewa: :P
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Joasia jest tylko i wy³¹cznie moja :ban:
PrzypominajÂą mi siĂŞ czasy przedszkolne, kiedy sprzeczaÂłem siĂŞ z kolegami z podwĂłrka, ktĂłry z nas oÂżeni siĂŞ z jednÂą koleÂżankÂą z podwĂłrka :devil: :devil: :devil:
Ach, wszyscy dla tej panny tyle ryzykujemy
W Âświetle naszych najnowszych podejrzeĂą nie wiadomo, czy do Joanny wypada siĂŞ jeszcze zwracaĂŚ per "panna" :hmm: :cicho:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

PrzypominajÂą mi siĂŞ czasy przedszkolne, kiedy sprzeczaÂłem siĂŞ z kolegami z podwĂłrka, ktĂłry z nas oÂżeni siĂŞ z jednÂą koleÂżankÂą z podwĂłrka
I co oÂżeniÂł sie ktĂłryÂś :aniol:
W Âświetle naszych najnowszych podejrzeĂą nie wiadomo, czy do Joanny wypada siĂŞ jeszcze zwracaĂŚ per "panna"
Teraz to jest pani :shock:
;( ;( ;(

Widze,Âże teraz DnÂż wrĂłciÂło do prowadzenia w parach :shock:
Ja bym zrobiÂł parĂŞ Joasi z KuÂźniarem :cicho:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

I co oÂżeniÂł sie ktĂłryÂś :aniol:
Nie ;)
Tak jak 35 lat temu spiewaÂł Jerzy Grunwald:
"- tu dziewczynie z podwórka darowa³em pó³ nieba
Nie przyjĂŞÂła. No trudno. MoÂże lepiej , Âże nie"
Teraz to jest pani :shock:
Na razie to tylko gdybamy... :< Joasiu zlituj siĂŞ, i potwierdÂź, w tĂŞ albo w tamtĂŞ.... Niech poznamy nawet smutnÂą ( dla nas ) prawdĂŞ, ale niech nie mĂŞczymy siĂŞ w domysÂłach ;(
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nie
Tak jak 35 lat temu spiewaÂł Jerzy Grunwald:
"- tu dziewczynie z podwórka darowa³em pó³ nieba
Nie przyjĂŞÂła. No trudno. MoÂże lepiej , Âże nie"
Ah te dziewczyny z podwĂłrka :aniol:
Przynajmniej jest co wspominaĂŚ :aniol:

Ale dziewczyny z telewizji to sÂą dopiero grube ryby :devil:

Do usÂłyszenia.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ah te dziewczyny z podwĂłrka
Przynajmniej jest co wspominaĂŚ
U mnie na podwĂłrku to same paszkwile mieszkaÂły wiĂŞc nie mam co wspominaĂŚ :spiewa:
Na razie to tylko gdybamy... Joasiu zlituj siĂŞ, i potwierdÂź, w tĂŞ albo w tamtĂŞ.... Niech poznamy nawet smutnÂą ( dla nas ) prawdĂŞ, ale niech nie mĂŞczymy siĂŞ w domysÂłach
Joasia :cicho: musisz uledz presji opinii publicznej -nie ma rady :neutral:
ja oczywiÂście jestem przeciwny :klamca: ale zostaÂłem przegÂłosowany :klamca:
Ja bym zrobiÂł parĂŞ Joasi z KuÂźniarem
JoasiĂŞ posadziÂł byÂś z jej najwiĂŞkszym oprawcÂą :shock:
W Âświetle naszych najnowszych podejrzeĂą nie wiadomo, czy do Joanny wypada siĂŞ jeszcze zwracaĂŚ per "panna"
ja chyba zawsze piszĂŞ "Pani"
Gdzie ona tam sama Ma meÂża(chyba ),ortodoksyjnych(Âżartuje )fanĂłw.
Nie zginie
no nie wiem moze pÂłakaĂŚ ze wszyscy jÂą opuÂścili ;(
Cytat:
czekam na powrĂłt pielĂŞgniarek to znowu bĂŞdzie sie moÂżna zakrĂŞciĂŚ koÂło Joasi bo w tÂłumie Âłatwo sie ukryĂŚ


MajÂą wrĂłcic,oby tylko wÂładza zostaÂła bo przy tej wÂładzy dÂługi protest pewny
Ja to chyba KaczyĂąskim powinienem byĂŚ wdziĂŞczny za to Âże poÂżarli sie z PiguÂłami -mogÂłem sobie JoasiĂŞ zobaczyĂŚ z bliska jak nigdy dotÂąd :rozglada:
KaczyĂąscy nie sÂą tacy zli :shock: nigdy nie myÂślaÂłem Âże kiedykolwiek bĂŞdĂŞ tak o nich myÂślaÂł :shock: ale duÂżo im zawdziĂŞczam :shock: :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

W Âświetle naszych najnowszych podejrzeĂą nie wiadomo, czy do Joanny wypada siĂŞ jeszcze zwracaĂŚ per "panna"
Do czasu wyjaÂśnienie sprawy nie ma potrzeby siĂŞ hamowaĂŚ. Na razie jeszcze moÂżemy do niej po imieniu mĂłwiĂŚ, ale to siĂŞ moÂże zmieniĂŚ :shock:
Na razie to tylko gdybamy... Joasiu zlituj siĂŞ, i potwierdÂź, w tĂŞ albo w tamtĂŞ.... Niech poznamy nawet smutnÂą ( dla nas ) prawdĂŞ, ale niech nie mĂŞczymy siĂŞ w domysÂłach
Joasia musisz uledz presji opinii publicznej -nie ma rady
Joasiu musisz wystosowaĂŚ specjalne oÂświadczenie. Albo lepiej zwoÂłaj konferencje prasowÂą :devil: Odpowiesz nam na wszystkie pytania- zapewne sposobem minister Fotygi :P
U mnie na podwĂłrku to same paszkwile mieszkaÂły wiĂŞc nie mam co wspominaĂŚ
No u mnie teÂż. Pasztety niemiÂłosierne. Nie ma o czym gadaĂŚ :nie:
Ja bym zrobiÂł parĂŞ Joasi z KuÂźniarem
JoasiĂŞ posadziÂł byÂś z jej najwiĂŞkszym oprawcÂą
A o co chodzi z tymi parami :?: :shock:
Ja nie widze Âżadnych par :rozglada: Ale z KuÂźniarem to by siĂŞ dÂługopisami zaczĂŞli nawalaĂŚ w trakcie serwisu i klapa by byÂła :devil:
Ja to chyba KaczyĂąskim powinienem byĂŚ wdziĂŞczny za to Âże poÂżarli sie z PiguÂłami -mogÂłem sobie JoasiĂŞ zobaczyĂŚ z bliska jak nigdy dotÂąd
Ale Ty moÂżesz przecieÂż zawsze podjechaĂŚ Joasie pooglÂądaĂŚ jak ma lajfy gdzieÂś w terenie.
Lubisz jeÂździĂŚ na rowerku, to trzeba byÂło podjechaĂŚ na stadion X lecia zrobiĂŚ Joasi pare fotek :devil: :spiewa: [/quote]
JD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 02 sie 2007, 13:17

Post autor: JD »

Witam. W sumie trafi³am TU przez przypadek czytaj¹c komentarze itp do wczorajszego magazynu :uhh: ''wpadka'' doœÌ mocna, pewnie nie by³aby tak komentowana gdyby nie mina pani Kryùskiej po tym jak poprawi³ j¹ Wierzyùski. Bo faktycznie wygl¹da³a na mocno zdziwion¹ tymi 5-cioma mld zl. Ale có¿ zdarza siê nawet najlepszym ;) prywatnie przyznam, ¿e zaliczy³am w ¿yciu znacznie wiêksze potkniêcia na antenie [bynajmniej nie telewizyjniej;)] i ka¿da najpierw z³oœci³a, potem zmusza³a do wiêkszej koncentracji itp.
Jak dla mnie kobieta jest b.dobra w reporterce i za to chyle czoÂła, natomiast jako prezenterka ma jeszcze troszki pracy ;) jednakÂże szkoda by byÂło gdyby na staÂłe zasiadÂła na prezenterskim fotelu :mhm:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

''wpadka'' doœÌ mocna, pewnie nie by³aby tak komentowana gdyby nie mina pani Kryùskiej po tym jak poprawi³ j¹ Wierzyùski. Bo faktycznie wygl¹da³a na mocno zdziwion¹ tymi 5-cioma mld zl. Ale có¿ zdarza siê nawet najlepszym
Ja bym wogĂłle nie nazwaÂł tego wpadkÂą tylko niedopatrzeniem. A mina byÂła chyba normalna :rozglada: , powiedziaÂła tylko 'ach miliardĂłw, przepraszam' 8)
Jak dla mnie kobieta jest b.dobra w reporterce i za to chyle czoÂła, natomiast jako prezenterka ma jeszcze troszki pracy
WedÂług mnie w reporterce jest bardziej wiarygodna, czuje siĂŞ luÂźniej.
A Joasia jest mÂłoda, co to jest 27 lat. Jeszcze siĂŞ tak wyrobi, Âże wszystkim gĂŞba opadnie :tanczy:
jednakÂże szkoda by byÂło gdyby na staÂłe zasiadÂła na prezenterskim fotelu
Joasi prezenterki jest bardzo maÂło. To kilka razy w tygodniu najczĂŞÂściej (2) wieczorne serwisy. W wakacje to troche inaczej wyglÂąda bo dyÂżur zaczyna juÂż o 18 :spiewa:
JD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 02 sie 2007, 13:17

Post autor: JD »

co do wieku to hmm nie wiek œwiadczy o doœwiadczeniu, co zreszt¹ Joanna sama pokazuje w reporterkach ;) na fotelu nie jest z³a, ale troszki stremowana. jest jedna rzecz której taki marny radiowiec jak ja jej zadroszczê ;) - otó¿ G£OSU. cudny :) i co mnie czasem dra¿ni, w³aœnie w przypadku jak pojawia sie na fotelu, to to ¿e czasem coœ tak dziwnie przeczyta ¿e o bogowie trudno mi j¹ zrozumieÌ, ale to rzadkoœÌ i ¿e siê powtórzê ka¿demu siê zdarza ;)
pozdr i znikam. paps.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

jest jedna rzecz której taki marny radiowiec jak ja jej zadroszczê - otó¿ G£OSU. cudny
A to dziwne, bo wiêkszoœÌ osób czepia siê w³aœnie jej g³osu.
Ja nie jestem specjalistÂą, ale jej gÂłos teÂż bardzo mi siĂŞ podoba ;)
JD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 02 sie 2007, 13:17

Post autor: JD »

no wÂłaÂśnie z ciekawoÂści przejrzaÂłam sobie wszystkie 175 stron waszego postowania :lol: i faktycznie padÂło kilka zdaĂą na temat gÂłosu. nie wiem byĂŚ moÂże to ja sie nie znam, ale uwaÂżam Âże coraz lepiej pracuje nad gÂłosem, ma czasem niewielkie problemy z dykcjÂą, ale do barwy przyczepiĂŚ siĂŞ nie mogĂŞ, bardzo przyjemny ''gardÂłowy'' gÂłosik ;)
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Od jej pierwszych krokĂłw gÂłos siĂŞ bardzo zmieniÂł. Nawet kolega epsztajnek dawaÂł nam linki do ÂściÂągniĂŞcia wideo z jej poczÂątkami i tym co jest obecnie.
I ró¿nica jest wyraŸna. G³os ma troche ³amliwy i chrypkowaty, ale mnie siê podoba, uwa¿am, ¿e jest przyjemny dla ucha :D
PS. A w jakim radio pracujesz :?: 8)
JD
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: czwartek 02 sie 2007, 13:17

Post autor: JD »

wpatruje sie w TVN24 od pocz¹tku istnienia ale przyznam, ¿e jakoœ nie kojarzê pocz¹tków Joanny wiêc takowych nie oceniam. Dopiero od jakiegoœ roku jest mi znan¹ telewizyjn¹ twarz¹ i uwa¿am ¿e czyni postêpy ;) co do "g³os ma troche ³amliwy i chrypkowaty" to jest to dla mnie bardziej wyró¿nienie siê a nie odstraszanie :) zreszt¹ mam podobny problem z ³amliwoœci¹ g³osu i od 5 lat s³yszê podobne "zarzuty" ale w koùcu otoczenie to prze³knê³o ;) a radia wybacz - publicznie ujawniaÌ nie bêdê ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb, pinokio81 i 17 gości