JESIEN 2007 W TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Enceladus
Początkujący
Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: sobota 17 wrz 2005, 23:03

Post autor: Enceladus »

Okazuje siĂŞ, Âże jesieniÂą nie zabraknie teÂż Dody ze swoim autorskim programem w TVN: http://www.wirtualnemedia.pl/article/18 ... gramem.htm
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

Nic jeszcze nie jest przesÂądzone, ale jeÂśli Doda wybierze TVN to bĂŞdzie duÂży policzek dla TVP. Czy tylko ja odnoszĂŞ wraÂżenie Âże ten program Dody bĂŞdzie podobny do projektu UrbaĂąskiej? :mhm:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

czerk pisze:jeÂśli Doda wybierze TVN to bĂŞdzie duÂży policzek dla TVP
Du¿y policzek ? Przecie¿ Doda bêdzie w TVP 2. Nikt nie mo¿e za¿¹daÌ od niej wy³¹cznoœci, bo to logiczne, ¿e by siê nie zgodzi³a.
Czy tylko ja odnoszĂŞ wraÂżenie Âże ten program Dody bĂŞdzie podobny do projektu UrbaĂąskiej?
Chyba tylko Ty. Ja bynajmniej nie. Co w tym wspólnego ? Doda mia³aby dostaÌ prowadzenie "du¿ego programu poœwiêconego muzyce oraz show-biznesowi", a Natasza ma wielkie show (pierwsza ró¿nica) z taùcem (druga), wielkimi gwiazdami muzyki (trzecia). Niektórzy na si³ê próbuj¹ doszukaÌ siê podobieùstw w dwóch zupe³nie ró¿nych projektach. Ja takich ludzi nazywam "pokolenia pudelka"...
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

Du¿y policzek ? Przecie¿ Doda bêdzie w TVP 2. Nikt nie mo¿e za¿¹daÌ od niej wy³¹cznoœci, bo to logiczne, ¿e by siê nie zgodzi³a.
Czy ja wiem? JeÂśli by zgodziÂła siĂŞ na show w TVN to moim zdaniem automatycznie rezygnuje z "GNL"- TVN stawa na to aby ich twarze byÂły tylko w TVN- HerbusiĂłwne od razy wylali z Na WspĂłlnej po "JoÂŚ"
Doda mia³aby dostaÌ prowadzenie "du¿ego programu poœwiêconego muzyce oraz show-biznesowi", a Natasza ma wielkie show (pierwsza ró¿nica)
"duÂży program" + Doda=Show
z taĂącem (druga),
Taniec jest obecnie jednym z motorĂłw napĂŞdowych show-biznesu
wielkimi gwiazdami muzyki (trzecia).
"poÂświĂŞconego muzyce"- jeÂśli Show to i wielkie gwiazdy muzyki.
Ja takich ludzi nazywam "pokolenia pudelka"...
PozostawiĂŞ bez komentarza.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ciekawe :mhm: "Komercyjna stacja w kolejnym podejœciu zaproponowa³a Dodzie prowadzenie du¿ego programu poœwiêconego muzyce oraz show-biznesowi" tego teraz brakuje w TVN. :roll: Ale trochê martwi mnie to :arrow: "Jego formu³a w sporej czêœci mia³aby zostaÌ opracowana przez sam¹ wokalistkê" - znaj¹c Dodê... :uhh: No có¿ czekam na szczegó³y i informacje czy Doda siê zgodzi³a. :roll:
czerk pisze:Czy ja wiem? JeÂśli by zgodziÂła siĂŞ na show w TVN to moim zdaniem automatycznie rezygnuje z "GNL"
Doda raczej nie zrezygnuje z "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie". Dla niej to nawet lepiej. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

czerk pisze:JeÂśli by zgodziÂła siĂŞ na show w TVN to moim zdaniem automatycznie rezygnuje z "GNL"
JuÂż nie zrezygnuje z "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie" - za zerwanie kontraktu musiaÂłaby zapÂłaciĂŚ ogromnÂą karĂŞ.

Poza tym, kto Ci powiedzia³, ¿e to bêdzie show ? To bêdzie du¿y program, co nie od razu oznacza czegoœ w stylu "Taùca z gwiazdami", czy "Szymon Majewski Show". Program "Viva Polska" te¿ by³ poœwiêcony muzyce i wielkim show nie by³... Po prostu interpretujesz s³owa, jak chcesz, by tak by³o. Jednak tak nie bêdzie. A porównanie do programu Nataszy to niedorzecznoœÌ ! Nie znasz szczegó³ów ani jednego z tych programów, a ju¿ je porównujesz...
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

CoÂś wiĂŞcej o programie Dody (wp.pl) :
To ma byĂŚ program muzyczny, ale nie zabraknie w nim sensacji i plotek.
To bĂŞdzie „program o wydÂźwiĂŞku towarzysko-kontrowersyjno-branÂżowym. Wiesz, jakieÂś skandale, trochĂŞ o wszystkim. I moje komentarze.”
http://muzyka.wp.pl/id,42187,size,2,galeria.html
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

JesieĂą w TVN

Post autor: lukasz000 »

Nowy program taneczny stacji TVN "SprawdÂź czy umiesz taĂączyĂŚ" byĂŚ moÂże bĂŞdzie emitowany w Âśrody ok 21.30,Natomiast jestem ciekawy czy moze TVN planuje
jakiÂś nowy teleturniej interaktywny z zawodnikami w studio,zamiast tego WykrĂŞĂŚ numer
ktĂłry jest rzenujÂący i nie pasuje do TVN, tym bardziej na 10-lecie stacji.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

dobrze, Âże w srody bo w Âśrody niczego ciekawego nie byÂło tzn filmy ale nic nadzwyczajnego a teleturniej by sie przydaÂł wg "NajsÂłabsze..." mogÂło by wrĂłciĂŚ , tĂŞsknie za KaziÂą :devil: mam nadziejĂŞ , ze bedzie mieĂŚ swĂłj program
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
monetowy_chlopak

Re: JesieĂą w TVN

Post autor: monetowy_chlopak »

lukasz000 pisze:Natomiast jestem ciekawy czy moze TVN planuje
jakiÂś nowy teleturniej interaktywny z zawodnikami w studio,zamiast tego WykrĂŞĂŚ numer
ktĂłry jest rzenujÂący i nie pasuje do TVN, tym bardziej na 10-lecie stacji.

Nowy program interatywny z graczami w studio narazie niemoÂżliwy i napewno nie w miejsce "WykrĂŞĂŚ numer" jak coÂś to w miejsce "Fabryki gry".
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Najprawdopodobniej we wtorek czeka nas prezentacja jesiennej ramĂłwki TVN. Szybko, nie?
elcumbre
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 18:32

Post autor: elcumbre »

Super, juz sie nie moge doczekaĂŚ. :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ojoj czekam jak na szpilkach :P:P
TVN innowacja i nowoczesność...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

KtoÂś wie czy i o ktĂłrej bĂŞdzie jÂą transmitowaĂŚ tvn24?
elcumbre
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 18:32

Post autor: elcumbre »

Jezeli faktycznie jutro ramowka bedzie przedstawiana-powiedza o tym w poranku. ;)
Dzisiaj zadnej wzmianki nie bylo jeszcze.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości