Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

PomyÂśl michos zamim napiszesz...
Konrad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2004, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Konrad »

hmm.. w ogole niektorych na tym forum nie rozumiem i chyba nigdy nie zrozumiem... czemu sie na ta Pochanke tak uwzieliscie ??? Co ona wam zrobila ??? Moze obwinacie ja za odejscie Anity Werner z Faktow ??? Jak juz pisalem moze to rzeczywiscie troche niezrecznie wyglada, ale na Anitke jescze czas przyjdzie ... Pokazala sie ze wspanialej strony i jeszcez o niej wiele uslyszymy ... Nie mzoemy zapomniec, ze ona nie znika z ekranu... Bedzie nadal w faktach co prawda popoludniowych... :D :) :D
I'm found of TVN 24 and of course I loathe Polsat !!!
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

No wÂłasnie. Anita oczywiÂście jest bardzo dobra, ale krytyka Pochanke w wykonaniu wielbicieli pani Wernerowej spowodowana zÂłoÂściÂą jest ÂżaÂłosna, nudna i przede wszystkim nieuzasadniona.
A co do pani Pochanke w Faktach to zdecydowanie udany debiut :)
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

To nie ulega wÂątpliwoÂści. 8)
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Bravo pani Pochanke wedÂług mnie swojÂą wypowiedziÂą o Tomku przeszÂła pani wszelkie moÂżliwe granice zÂłoÂśliwoÂści mogÂła byÂś zastÂąpiĂŚ KaziĂŞ w NajsÂłabszym ogniwie.

By³aœ dobra muszê to przyznaÌ obiektywnie ale do profesjonalizmu i klasy Anity masz jak W³odywostoku do Roswell na piechotê.Swoim ostatnim stwierdzeniem potwierdzi³aœ Justyno tylko swój brak klasy i obiektywizmu.Przypominam i¿ z w³asnego wyboru prowadzisz g³ówne wydanie faktów a nie autorski program propagandowy. W serwisie informacyjnym nie za³atwia siê swoich prywatnych porachunków.

ByÂłaÂś dobra ale czy konieczne byÂło pozbycie siĂŞ Anity ? na pewno daÂłybyÂście razem stworzyĂŚ rewelacyjny program informacyjny ale ty baÂłaÂś siĂŞ Âże Anitka przcmi ciĂŞ swoim profesjonalizmem .WypowiadajÂąc to ostatnie zdanie w serwisie pokazaÂłaÂś dlaczego…
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Udany debiut. :?: :?: :?: Nie zgadzam siĂŞ z tym casÂłkowicie.
Nawet jak jeszcze nie byÂłem wielbicielem Anitki to jej nie znosiÂłem i nigdy jej nie po lubiĂŞ i ona nigdy nie zastÂąpi Lisa a mĂłwienie takich bzdur jest gÂłupotÂą. :twisted: :twisted: :twisted:
Konrad
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 05 wrz 2004, 23:22
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Konrad »

O my God czlowieku pomysl zanim cos napiszesz....
michos pisze: Beznzdziejna.
Jak jÂą obejrzaÂłem to od razu odechciewa mi siĂŞ oglÂądaĂŚ fakty i liczĂŞ na to, Âże fakty zanotujÂą kolejny spadek oglÂądalnoÂści. ÂŻyczĂŞ im tego z caÂłego serca.
Jak mozna chciec by faktom ogladalnosc spadala tylko dlatego, ze Anita nie prowadzi glownego wydania tego programu :shock: :?: :?: :?:
Nie wiem ile masz lat,ale te zachowanie przypomina mi male dziecko, ktore jak mu sie nie da lizaka, to marudzi i sie obraza!!!!Daj juz spokoj i cierpliwie czekaj az twoja ukochana Anita ( tez ja bardzo lubie) spelni twoje marzenia i znow poprowadzi glowne wydanie Faktow!!!! :!: :!: :D
I'm found of TVN 24 and of course I loathe Polsat !!!
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Mochos czÂłowieku uspokĂłj sie :!:

Dlaczego administratorzy nic z tym osobnikiem nie robia :?: Przeciez nie jestem jedynÂą osobÂą ktĂłra zwraca mu uwage. On nie podaje Âżadnych argumentĂłw, a tylko KRYTYKUJE, KRYTYKUJE, KRYTYKUJE.


Nie mam zamiaru tutaj pisac co mysle o Justynie w FAKTACH bo nie mam ochoty potem czytaĂŚ beznadziejnego komentarza Michosa w ktĂłrym i tak napisze Âźle o Justynie, a wychwali Werner dla samej tylko zasady.


Michos doroÂśnij :!:.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Moje w¹tpliwoœci co do J. Pochanke w g³ównych Faktach zosta³y rozwianie. Ona jest naprawdê œwietna. Prowadzi program dynamicznie i z pomys³em. Myœlê, ¿e ona nie musi zastêpowaÌ Lisa, poniewa¿ prowadzi program po swojemu. Aha, i ¿adnych podtekstów co do Lisa nie by³o.
PS. Nie zgadzam siê te¿ ze stwierdzeniem, ¿e Pochanke pracê w Faktach za³atwi³ m¹¿, ona jest po prostu dobra i to widaÌ, ¿adne koneksje nie s¹ jej potrzebne.
PS2. PrzestaĂącie juÂż pisaĂŚ spiskowÂą teoriĂŞ dziejĂłw!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Debiut udany. Lis byÂł chyba lepszy. Anitka ciut gorsza od Justyny. Zaraz michos mnie opieprzy, wiĂŞc od razu mĂłwiĂŞ, Âże to moje zdanie i go nie zmienisz :D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

arti pisze:No wÂłasnie. Anita oczywiÂście jest bardzo dobra, ale krytyka Pochanke w wykonaniu wielbicieli pani Wernerowej spowodowana zÂłoÂściÂą jest ÂżaÂłosna, nudna i przede wszystkim nieuzasadniona.
A co do pani Pochanke w Faktach to zdecydowanie udany debiut :)
Eeeeee, a ja w to wÂątpiĂŞ :wink:

Z logicznych wzglĂŞdĂłw mojej wypowiedzi-opinii nie sklasyfikujecie do tych najbardziej obiektywnych!
Ale!!! Grupa ,,niezrzeszonych’’ zainteresowaniem osĂłb, z ktĂłrymi przed chwilÂą rozmawiaÂłem na korytarzu uniwersyteckim (kandydatĂłw do tytuÂłu doktora) przywtĂłrowaÂła mi w paru kwestiach!

Niczego nie da siê zrobiÌ na si³ê! Nie chcê, ¿eby to zabrzmia³o jak has³a uwielbienia dla Lisa, ale ten cz³owiek po porostu ma swój oryginalny styl, wizjê prowadzenia programu i ¿adna nadêta, zadufana w swojej (w¹tpiwej) m¹droœci, dobrze ustawiona baba nie pobije, ani nie przyÌmi jego legendy!!!
TVN (a raczej koteryjne decyzje jego zarzÂądu) byÂł i bĂŞdzie kojarzony z kaÂźniÂą talentĂłw!

Chocia¿, z drugiej strony, czemu ogl¹dalnoœÌ ma nie wzrosn¹Ì? Przecie¿ Pochanke jest swoistym ewenementem w telewizji, na który du¿a grupa ludzi bêdzie chcia³a popatrzeÌ, i którego bêdzie chcia³a pos³uchaÌ!
OczywiÂście jej komentarze byÂły, sÂą i bĂŞdÂą wyroczniÂą! Wystarczy, Âże p. Justyna powie: ,,...ale jeÂśli dodam, Âże ...’’ Wszyscy chĂłrem krzykniecie: Taaaaaaaaakkk Justynko, oczywiÂście masz racjĂŞĂŞĂŞĂŞĂŞ!!!!!!

Moim zdaniem Fakty dla p. Justyny sÂą zbyt niskim progiem, kobieta siĂŞ tutaj zmarnuje! PrzecieÂż to widaĂŚ, Âże te 25 minut to dla niej rodzaj klaustrofobicznej klatki!
Rzuca siĂŞ na tym biednym krzeÂśle, jakby w przeszÂłoÂści doÂświadczyÂła ,,ciĂŞÂżkiej rĂŞki jakiegoÂś faceta’’ – chodzi mi o te nerwowe odskoki i uniki jak na ringu! To rozprasza! No i to zjadanie koĂącĂłwek – to teÂż do korekty!
I ten zajebisty uÂśmiech (czy jak to tam nazwaĂŚ) muszĂŞ sobie nagraĂŚ (mam ca³¹ kolekcjĂŞ filmĂłw z serii ,,Gremliny’’, i ten uÂśmiech bĂŞdzie jej dopeÂłnieniem! ).

A i tupetem kobitka moÂże siĂŞ pochwaliĂŚ, mĂłwi o uczciwoÂści politykĂłw, kiedy sama ma tyle za uszami i na koniec Âśmie jeszcze wyraziĂŚ nieobiektywny sÂąd o oczekiwaniach na ,,prezydenta nie-polityka’’!
(trudno jednoznacznie stwierdziÌ, czy chodzi³o jej o Lisa czy Kwaœniewsk¹?) Przecie¿ tym stwierdzeniem podwa¿y³a pani, pani Justyno, uczciwoœÌ naszego mêdrca narodowego Aleksandra K., i w ogóle tej niewielkiej czêœci porz¹dnych polityków!

KOMENTARZE – proponujĂŞ zmianĂŞ nazwy tego jakÂże teraz szczerego i obiektywnego programu, bo FAKTY, to mi juÂż jakoÂś ni w zÂąb nie pasuje! No i cholera, nazwĂŞ ,,fakty,, przecieÂż Lis wymyÂśliÂł i doÂżywotnio bĂŞdÂą kojarzone z Lisem! Zmienili studio, pozbyli siĂŞ Anity, ktĂłra nigdy nie prezentowaÂła swojego zdania, a zapomnieli o najistotniejszym – o zmianie nazwy programu!

Owszem, przyznajĂŞ, Âże juÂż czekam na przepÂłacone przez PieczyĂąskiego artykuÂły, sesje zdjĂŞciowe peÂłne pochwaÂł i uznania dla oryginalnej formy prowadzenia FaktĂłw przez jego ÂżonĂŞ!
Czekam rĂłwnieÂż na przepÂłacone wyniki OÂśrodkĂłw BadaĂą Opinii Publicznej o niewyobraÂżalnym wzroÂście oglÂądalnoÂści w.w. programu informacyjnego!


Aha, jeszcze jedno!
Nie prĂłbujcie z nas – ludzi rozgoryczonych odsuniĂŞciem Anity od FaktĂłw – zrobiĂŚ bandy rozhisteryzowanych szczeniakĂłw-gĂłwniarzy! Bo naprawdĂŞ nimi nie jesteÂśmy! PĂłjdĂŞ dalej w moich spostrzeÂżeniach, jesteÂśmy grupÂą osĂłb, ktĂłre nie godzÂą siĂŞ na budowanie programu informacyjnego, ktĂłry ma rzetelnie i obiektywnie przedstawiaĂŚ rzeczywistoœÌ, na fundamentach nepotyzmu i koterii!!!

Z wyrazami pogardy dla decyzji tvn-u,

Dr Jacek K.


PS Przepraszam za drobny chaos w przelewaniu myÂśli na komp, ale wÂłaÂśnie wyszedÂłem z sali egzaminacyjnej!
Ale cieszĂŞ siĂŞ, Âże teraz bĂŞdĂŞ mĂłgÂł siĂŞ zaj¹Ì ma³¹ indoktrynacjÂą i nauczaniem studentĂłw – zwÂłaszcza
w kwestiach koterii i nepotyzmu!
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Jesli moÂżna zapytac, z czego sie doktoryzowaÂłeÂś?
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

prosze cie michos uspokoj sie blagam juz mi sie nie dobrze robi jak czytam twoje wypowiedzi.
kazdy mzoe mowic co chcce,ale ty piszesz to samo w kazdym poscie...!
juz 1000 razy podzieliles swoja opinie,znamy ja!!!!!!!!
pochanke w faktach byla bardzo dobra
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

ByÂła fantastyczna.
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Eeee, chyba domyÂślasz siĂŞ, ze doktoryzowaÂłem siĂŞ’’ z anitologii :lol: :lol:

A tak na serio, to nic ci do tego :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 15 gości