POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

arczi pisze:Polsat chyba zamierza mocno promowaĂŚ swoje jesienne nowoÂści.
DziÂś widziaÂłem w mieÂście kilka plakatĂłw promujÂących 'Ekipe'.
Nie wiem, czy byÂło juÂż gdzieÂś o terminie emisji- bĂŞdzie nadawany w czwartki o 21:00, poczÂąwszy od 13 wrzeÂśnia.
ja dziÂś widziaÂłm reklamĂŞ tego serialu na Polsacie... pierwsze dwa odcinki bĂŞdÂą z "gazetÂą wybiĂłrczÂą"... jakieÂś dziwne podejÂście skoro premiera bĂŞdzie na pÂłycie z gazetÂą a nie w tv... kto potem bĂŞdzie chciaÂł to oglÂądaĂŚ... :mhm:
cudnego dnia :D
Karolina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 26 mar 2006, 10:51
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Karolina »

A ja widzia³am banner reklamowy serialu "Tylko Mi³oœÌ". By³a na nim m.in. Ko¿uchowska, Œwiderski itd.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

polsat poprostu nieÂźle sie reklamuje
TVN innowacja i nowoczesność...
Underek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 10 lis 2006, 17:31

Post autor: Underek »

kamiiloo ale reklamujÂą nudne programy ktĂłre nie przyciÂągajÂą ludzi do ekranĂłw
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

mam tv "n" w ofercie ktĂłrej nie ma Polsatu i jakoÂś mi go wcale nie brakuje... jedyne co oglÂądam to czasem wydarzenia na Polscie 2... i powtĂłrkĂŞ "co z ta polskÂą"... to chyba jedyne co jeszcze nadaje siĂŞ do pooglÂądania na tej stacji...
cudnego dnia :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Pytanie do ciebie jest bardzo proste.. skoro nie masz Polsatu to skÂąd moÂżesz wiedzieĂŚ co nadaje siĂŞ do oglÂądania a co nie? Niby proste.. a jednak chyba nie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Lena pisze:mam tv "n" w ofercie ktĂłrej nie ma Polsatu i jakoÂś mi go wcale nie brakuje...
I to jest najwiĂŞksza zaleta n-ki. Od reklam jest przecieÂż Mango24.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

reklamy zajmujÂą 22,7% czasu antenowego TVN.. Polsatu zaledwie 14,4.. nie oglÂądasz podobno Polsatu to skÂąd mozesz wiedzieĂŚ ile nadajÂą reklam.. niestety jeÂżeli jesteÂś taki obiektywny musisz uczciwie stwierdziĂŚ, wiĂŞcej reklam jest na TVN.
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

mks pisze:Pytanie do ciebie jest bardzo proste.. skoro nie masz Polsatu to skÂąd moÂżesz wiedzieĂŚ co nadaje siĂŞ do oglÂądania a co nie? Niby proste.. a jednak chyba nie.
wbrew pozorom drogi mks odpowiedÂź jest prosta, bo jak nie miaÂłam "n" to miaÂłam Polsat i tez rzadko na niego spoglÂądaÂłam ze wzglĂŞdu na brak ciekawych propozycji..., wiĂŞc jak zamontowaÂłam "n" to mi Polsatu zupeÂłnie nie brakuje :) myÂślĂŞ, Âże jasno to wyÂłoÂżyÂłam...
cudnego dnia :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

No nie do koĂąca.. Przez ostatni rok Polsat zmieniÂł siĂŞ strasznie.. i pod wzgleem merytorycznym i praktycznym.. Âświadczy o tym druga pozycja w rynku.. tak wiĂŞc nie moÂżesz oceniaĂŚ stacji jaka jest teraz skoro nie masz jej od jakiegoÂś zcasu.. zwyczajna hipokryzja.
Lena
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: niedziela 22 lip 2007, 09:20
Lokalizacja: Piaseczno

Post autor: Lena »

mks pisze:No nie do koĂąca.. Przez ostatni rok Polsat zmieniÂł siĂŞ strasznie.. i pod wzgleem merytorycznym i praktycznym.. Âświadczy o tym druga pozycja w rynku.. tak wiĂŞc nie moÂżesz oceniaĂŚ stacji jaka jest teraz skoro nie masz jej od jakiegoÂś zcasu.. zwyczajna hipokryzja.
hipokryzja??? widzĂŞ, Âże dalsza dyskusja z TobÂą nie ma wiĂŞkszego sensu... jedyne co uznaÂłam za godne pooglÂądania w ostatnim czasie w Polsacie to byÂła siatkĂłwka... to, Âże nie mam Polsatu nie znaczy, Âże w gazecie z programem teÂż nie ma tej stacji...
pozwolisz, Âże mimo wszystko bĂŞdĂŞ miaÂła swoje zdanie na temat ofery programowej tv Polsat, dziĂŞkujĂŞ :)
cudnego dnia :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »


RamĂłwka Polsatu:
"DzieĂą Kangura" - sobota 17:45
"MamuÂśki" - sobota 19:30
"Tylko mi³oœÌ" - œroda 20:00
"Ekipa" - czwartek 21:00
I jak?
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Lena pisze:to, Âże nie mam Polsatu nie znaczy, Âże w gazecie z programem teÂż nie ma tej stacji... pozwolisz, Âże mimo wszystko bĂŞdĂŞ miaÂła swoje zdanie na temat ofery programowej tv Polsat, dziĂŞkujĂŞ :)
Wydaje mi siĂŞ jednak, Âże nie powinnaÂś oceniaĂŚ stacji tylko na podstawie nazw programĂłw w gazecie. Bo przez TwojÂą wypowiedÂź rozumiem, Âże lookniesz na program stacji, zobaczysz jakiÂś serial czy program rozrywkowy i stwierdzasz: o, to na pewno jest bez sensu. Wybacz, ale ja w taki sposĂłb to odbieram.
//////////
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Kuba pisze:
RamĂłwka Polsatu:
"DzieĂą Kangura" - sobota 17:45
"MamuÂśki" - sobota 19:30
"Tylko mi³oœÌ" - œroda 20:00
"Ekipa" - czwartek 21:00
I jak?
A TAK, ¿e po tym jak "Dwójka" zdecydowa³a siê na emisjê "M jak mi³oœÌ" 3 razy w tygodniu po godz. 20. - do czasu pojawienia siê w œrodê, 24 paŸdziernika "Barw szczêœcia" - Polsat zmieni³ plany i porê nadawania nowego serialu - cytujê - "szykowanego na hit" - prze³o¿y³ na czwartki, godz. 20:00 (debiut 13.09).
I co z tego?! Najnowszy ukÂład programu TVP2 nie pozostawia WSZAK zÂłudzeĂą - przed czwartkiem, 27 wrzeÂśnia kiedy nowy produkt ÂŁepkowskiej bĂŞdzie miaÂł premierĂŞ - w czwartki, 13 i 20 wrzeÂśnia prezentowane bĂŞdÂą CZWARTE w tygodniu epizody sztandarowego serialowego tytuÂłu drugiego kanaÂłu publicznego nadawcy :!:

Có¿, posuniêcie mistrzowskie, od dzisiaj Polsat przekleja bilboardy promuj¹ce "Tylko mi³oœÌ" (pierwotnie pierwsza ods³ona w œrodê, 5.09), a tu takie zagranie ze strony.. :devil:
Pewnie szykuje siĂŞ kolejna modyfikacja ramĂłwki sÂłonecznej telewizji... :roll:

W ogóle w zwi¹zku z tymi serialowymi roszadami "I kto tu rz¹dzi" spada - póki co - z ramówki, nowe odcinki sitcomu podobno dopiero pod koniec paŸdziernika. Nowa czêœÌ "Œwiata wed³ug Kiepskich" w œrody, nie liczê na emisjê dwóch czêœci, poniewa¿ zbli¿aj¹cy siê sezon liczy ich 17.

Krótko, bo pora póŸna: a¿ chce siê napisaÌ: gdzie dwóch siê bije, tam TVN (jako ten trzeci) korzysta :lol: Efektem zaciêtej rywalizacji "Dwójki" i nadawcy z Ostrobramskiej w prime-time mo¿e byÌ wy³¹cznie os³abienie pozycji "W11" - mocnej wiosn¹ bie¿¹cego czy jesieni¹ ubieg³ego roku.
Osobiœcie "W³¹czê emocje" w czwartki o godz. 21:00 ("Ekipa", wró¿ê spory sukces) i niedziele po 22. (wtedy pokazywana bêdzie trzecia transza "Gotowych na wszystko") :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Te modyfikacje troche pomiesza³y szyki Polsatowi.. teraz Kiepscy bêd¹ walczyÌ z M jak mi³oœc.. wygra oczywiœcie tasiemiec, ale sitcom tak¿e nie polegnie wró¿e ogl¹dalnoœÌ Kiepskich na dobrym 3mln poziomie.. co do "I kto tu rzadzi" chyba dopiero w listopadzie bêd¹ nowe odcinki choÌ mo¿liwe, ¿e wsadz¹ ten serial w pi¹tek o 20.. a o 20.30 dopiero kino familijne..

"Tylko mi³oœÌ" ma byÌ wielkim przebojem, Nina zapewne chce z tego serialu zrobiÌ drugie "M jak miloœc" i mo¿e jej sie uda.. chyba, ze tak jak mówisz TVP2 wstawi czwarte "M jak mi³oœc" jej udzialy wtedy wzrosn¹ kosmicznie.. straci TVN bardzo.. bo najwy¿sz¹ ogl¹dalnoœc W11 generuje w³aœnie w srody i czwartki
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości