POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

Pytanie do ciebie jest bardzo proste.. skoro nie masz Polsatu to skÂąd moÂżesz wiedzieĂŚ co nadaje siĂŞ do oglÂądania a co nie?
to, Âże nie mam Polsatu nie znaczy, Âże w gazecie z programem teÂż nie ma tej stacji...
masz racjĂŞ mks!!!!! :brawa: Lena to jakaÂś maniakalna hipokrytka!!! :klamca:

Jak moÂżna oceniaĂŚ ofertĂŞ programowÂą stacji na podstawie nazw w telegazecie?! :mhm:

A co do oferty programowej Polsatu, to zmieniÂła siĂŞ ona przez ten rok BARDZO! (na lepsze oczywiÂście) Najlepiej ÂświadczÂą o tym wyniki oglÂądalnoÂści :tanczy:

Co do reklam: to na TVN jest ich znacznie wiĂŞcej (wiem, bo oglÂądam obie stacje i w przeciwieĂąstwie do Lenki, mam porĂłwnanie :devil:)
reklamy zajmujÂą 22,7% czasu antenowego TVN.. Polsatu zaledwie 14,4..
.........no ale do maniakĂłw i hipokrytĂłw nawet suche fakty nie przemawiajÂą :lol:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

To ja tylko doniose o korektach w ramówce zwi¹zanych z rywalizacj¹ M jak Mi³oœc Dwójki i Tylko Mi³oœÌ Polsatu.
(wirtualnemedia.pl)
Polsat w potrzasku DwĂłjki
2007-08-30

Telewizja Polsat zmieni³a dzieù emisji swojego nowego serialu 'Tylko mi³oœÌ'. Bêdzie on emitowany w czwartki o 20.00, a nie jak wczeœniej planowano o tej samej porze w œrody. Stacja prawdopodobnie chcia³a unikn¹Ì w ten sposób rywalizacji z dodatkowym odcinkiem obyczajowego hitu Dwójki. Plany kana³u zosta³y jednak niespodziewanie pokrzy¿owane.

Polsat poza zmian¹ dnia emisji, postanowi³ równie¿ o tydzieù przesun¹Ì premierê "Tylko mi³oœÌ". Pierwszy odcinek nowego serialu pojawi siê na antenie s³onecznej stacji dopiero 13 wrzeœnia, mimo ¿e w mediach trwa kampania informuj¹ca o debiucie obyczajowej opowieœci w pierwszym tygodniu powakacyjnego miesi¹ca.

Stacja nie poinformowa³a oficjalnie o powodach zmian w ramówce. Faktem jest jednak, ¿e TVP2 od wrzeœnia zdecydowa³a siê emitowaÌ w œrody o 20.00 dodatkowe odcinki "M jak mi³oœÌ" i krok s³onecznego kana³u móg³ zosta³ podyktowany obawami o wynik rywalizacji szykowanej na hit produkcji Polsatu z sag¹ rodziny Mostowiaków.

Na tym sprawa siê jednak nie koùczy. Telewizja Polsat we wtorek rozpoczê³a dzia³ania informuj¹ce o zmianie dnia emisji "Tylko mi³oœÌ", tymczasem wczoraj publiczny nadawca wprowadzi³ do ramówki nastêpn¹ korektê. W przeznaczonym dla prasy programie Dwójki, pojawi³ kolejny odcinek "M jak mi³oœÌ" w tygodniu, który bêdzie emitowany... w czwartki o 20.00. Po raz pierwszy nadany zostanie 13 wrzeœnia, czyli w dniu premiery serialu Polsatu.

Rzeczniczka TVP Aneta Wrona zaprzecza, ¿e dodatkowa emisja "M jak mi³oœÌ" ma jakikolwiek zwi¹zek z planami nadawania "Tylko mi³oœÌ" w Polsacie. - Chodzi o zbudowanie sta³ego, jednolitego pasma serialowego od poniedzia³ku do czwartku - t³umaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Wrona.

Dodatkowe odcinki "M jak mi³oœÌ" bêd¹ pokazywane w czwartki do 27 wrzeœnia, a w œrody prawdopodobnie a¿ do 24 paŸdziernika. Wtedy zostan¹ one zast¹pione na antenie Dwójki przez nowy serial obyczajowy "Barwy szczêœcia". Wczeœniej planowano, ¿e do czasu wejœcia tej produkcji, w œrody o 20.00 TVP2 emitowaÌ bêdzie m.in. koncert jubileuszowy z okazji 500. odcinka "M jak mi³oœÌ" oraz koncert "Na dobre i na z³e", a w czwartki - filmy fabularne.

Serial "Tylko mi³oœÌ" to wspó³czesna opowieœÌ o losach 30-latków, mieszkaj¹cych i pracuj¹cych w Warszawie. Konsekwentnie realizuj¹ oni swoje zawodowe ambicje, ale do pe³ni szczêœcia brakuje im stabilizacji w ¿yciu rodzinnym, bliskoœci i ciep³a ukochanej osoby.

Jedn¹ z g³ównych ról w produkcji gra Ma³gorzata Ko¿uchowska, równie¿ gwiazda serialu "M jak mi³oœÌ". Poza ni¹ w "Tylko mi³oœÌ" zobaczymy m.in. Urszulê Grabowskê, Bart³omieja Œwiderskiego, Edytê Herbuœ, Ma³gorzatê Sochê i Roberta Moskwê. Serial produkuje firma Aktiv Media. Polsat zaplanowa³ na razie emisjê 32 odcinków.
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

mks pisze:Te modyfikacje troche pomiesza³y szyki Polsatowi.. teraz Kiepscy bêd¹ walczyÌ z M jak mi³oœc.. wygra oczywiœcie tasiemiec, ale sitcom tak¿e nie polegnie wró¿e ogl¹dalnoœÌ Kiepskich na dobrym 3mln poziomie.. co do "I kto tu rzadzi" chyba dopiero w listopadzie bêd¹ nowe odcinki choÌ mo¿liwe, ¿e wsadz¹ ten serial w pi¹tek o 20.. a o 20.30 dopiero kino familijne..

"Tylko mi³oœÌ" ma byÌ wielkim przebojem, Nina zapewne chce z tego serialu zrobiÌ drugie "M jak miloœc" i mo¿e jej sie uda.. chyba, ze tak jak mówisz TVP2 wstawi czwarte "M jak mi³oœc" jej udzialy wtedy wzrosn¹ kosmicznie.. straci TVN bardzo.. bo najwy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ W11 generuje w³aœnie w srody i czwartki
Jakoœ mnie (znowu) bawi¹ te twoje przewidywania, wró¿by i tak w ogóle :lol:

Ogl¹dalnoœÌ "Kiepskich" na poziomie 3 milionów w czasie "M jak mi³oœÌ" to jakiœ (totalny) absurd - zwykle widowniê wynosz¹c¹ w porywach 4 mln osób osi¹gali w œrody, gdy w³aœnie g³ównych ich konkurentem by³o W11 (a i tak docu-crime TVNu nie zawsze notowa³ wy¿szych wyników ni¿ sitcom Polsatu). Zreszt¹ ten drugi tytu³ w starciu z MJM mia³ stale conajmniej 6 puntków ratingowych, serial "Dwójki" w poniedzia³ki i wtorki z udzia³ami na poziomie ponad 50 proc. deklasowa³ i TVN (15 proc. udzia³ów - ponad 2 miliony "ogl¹daj¹cych") i stacjê Solorza (wyniki s³absze ni¿ komercyjny konkurent).
ZakÂładajÂąc, Âże MJM w Âśrody i czwartki bĂŞdzie cieszyÂło siĂŞ podobnym zainteresowaniem co w poniedziaÂłki i wtorki .. no, no :o
"W11" z pocz¹tku sporo straci, zyska raczej "Na Wspólnej" - dotychczas w poniedzia³ki i wtorki potrafi³a przyciagn¹Ì wiêcej ludzi, a ci w sporej czêœci zwyczajnie z "Dwójki" prze³¹czali siê na TVN.

Drugie "M jak mi³oœÌ" z "Tylko mi³oœÌ"? Dobry ¿art! Zapowiada siê druga ju¿ zmiana pory emisji serialu (zapewne godz. 21:00 w œrody), bo skoro uciekli ze œrody na czwartek przed MJM to nowym ruchem (jako, ¿e MJM przygotuje znakomicie pasmo pod Barwy szczêœcia) musi byÌ krok kolejny :arrow:

W ogóle jesienna ramówka Polsatu rozczarowuje. Mia³o byÌ mnóstwo nowoœci, a naprawdê produkcji NOWYCH w³asnych s¹ ("jedynie") cztery: "Ekipa", "Tylko mi³oœÌ", "Wojna i pokój" oraz "Dzieù Kangura" (wobec czterech TVNowych, nie piszê, ¿e LEPSZYCH).
"Ekipa" mo¿e rzeczywiœcie rz¹dziÌ t¹ jesieni¹, ale reszta? Na dzieù dzisiejszy niewiadomo co z "Tylko mi³oœÌ", miliony nie w³¹cz¹ "przeboju" M³ynarskiej.
W TVNie wiĂŞkszy spokĂłj i moim zdaniem szansa na spore zwyciĂŞstwo: szĂłsty "Taniec z gwiazdami" ma szansĂŞ na rekordowe rezultaty (w przeciwieĂąstwie do JOÂŚ, Kuszewski w show nie wystÂąpi), na conajmniej dobre - mogÂą liczyĂŚ "TwarzÂą w twarz" i "YOU CAN DANCE"! TakÂże nowe odcinki "Szymona" nie przejdÂą bez echa. Codzienne "DzieĂą Dobry TVN" z ex-gwiazdami TVP2 poprawi wyniki TVNu znaczÂąco (zwÂłaszcza od godz. 9., dotÂąd 3 proc. "WykrĂŞĂŚ numer").
Na razie tyle :)
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

DokÂładnie o tym samym pomyÂślaÂłem! Polsat zapowiadaÂł tyle nowoÂści, a jest ich na razie... trzy? cztery? TeÂż jakoÂś nijak wyglÂąda ta ramĂłwka Polsatu. Chyba DwĂłjka siĂŞ najbardziej postaraÂła, jeÂśli chodzi o nowoÂści. Tylko czy osiÂągnÂą one sukces?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Zgadzam siĂŞ z KubÂą, Âże DwĂłjka tym razem siĂŞ bardzo postaraÂła - na pewno duÂżo lepiej niÂż Polsat.
mks, na ka¿dym kroku krytykowa³ TVN za ma³¹ iloœÌ jesiennych nowoœci, ale teraz widzê, ¿e TVN przygotowa³ wiêcej nowych programów i seriali ni¿ mierny Polsat.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram - Ty narzekasz na mks, a Ty jesteœ takim samym fanatykiem, jak on. Ró¿nica polega na tym, ¿e on na ka¿dym kroku wychwala Polsat, a Ty TVN. Jesteœcie tacy sami. Ty widzisz tylko z³e strony Polsatu, on TVN-u. Ale có¿ - ciekawie siê czyta tak za¿art¹ dyskusjê :).
mierny Polsat
To chyba zweryfikuje wolny rynek, czy ta stacja jest mierna. Jak na razie to radzi sobie nieÂźle - pierwsze miejsce w grupie 16-49, drugie w 4+.

No i nie s¹dzê, by Dwójka przygotowa³a siê lepiej, ni¿ Polsat (czy te¿ TVN) - w³aœciwie to maj¹ tylko dwie du¿e nowoœci: "Barwy szczêœcia" (ale czy serial przedzielony reklamami zdobêdzie uznanie ? - moim zdaniem pani £epkowska mo¿e siê nieŸle przejechaÌ, bo nie wszystko musi okazaÌ siê hitem...) i "Gwiazdy taùcz¹ na lodzie" (tutaj z wynikami mo¿e byÌ ró¿nie. Wiele zale¿y od jakoœci wykonania i przede wszystkim zaanga¿owania uczestników, ale z tego, co s³ychaÌ, to wiêkszoœÌ siê boi wykonywaÌ widowiskowych figur).
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

gwiazy na lodzie chyba nie beda wymiataczem takie mam przeczucie jakieÂś hehe maÂło gwiazd etc
TVN innowacja i nowoczesność...
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

POpieram- ty jesteÂś takim samym fanatykiem
:brawa:
:brawa: :brawa: podmark, po prostu trafiÂłeÂś tym stwierdzeniem w sedno!!!!

Moim zdaniem to jesienna ramĂłwka Polsatu zapowiada siĂŞ nie gorzej niÂż ramĂłwka wiosenna: Âświetny serial political-fiction wyÂśmienitej Âświatowej sÂławy reÂżyserki, wysoko-budÂżetowa produkcja ,,Wojna i pokĂłj", ,,Jak Oni ÂŚpiewajÂą 2", kontynuacje dobrych seriali komediowych i nie tylko, no i nie zapominajmy o zagranicznych serialowych hitach (ktĂłrych np. brak w ramĂłwce TVN-u od zawsze!) jak ,,Skazany na ÂśmierĂŚ", ,,CSI....", ,,Gotowe na wszystko 3". I oczywiÂście Tomek Lis ze swoim programem :D . Jednym sÂłowem emocji nie zabraknie!!! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

podmark, dobrze wiemy, ¿e ty równie¿ wdajesz siê w tego typu przepychanki - nie chodzi mi wy³¹cznie o forum tvnfakty, ale w g³ównej mierze robisz na media2.
object pisze:ktĂłrych np. brak w ramĂłwce TVN-u od zawsze!
Ju¿ to gdzieœ pisa³em, ¿e TVN stawia g³ównie na w³asne, polskie produkcje. Tak by³o od pocz¹tku istnienia stacji - w pierwszej ramówce TVN w '97 roku ponad 60% programów to by³y w³aœnie produkcje polskie. Dla porównania w pierwszej ramówce Polsatu znalaz³o siê zaledwie nieco ponad 10% w³asnych produkcji.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:w pierwszej ramĂłwce TVN w '97 roku ponad 60% programĂłw to byÂły wÂłaÂśnie produkcje polskie.
A to ciekawe, gdzie oni te produkcje polskie poupychali ? Bo o ile dobrze pamiêtam to zarówno przed, jak i po "Faktach" by³y telenowele brazylijskie, a póŸniej filmy równie¿ z zagranicy. Mo¿e oni siê nie skupiali na polskim prime-time, ale w te 60 % - wybacz nie uwierzê.

A Polsat jak siĂŞ okazuje - stosuje dobrÂą strategiĂŞ programowÂą - sporo produkcji wÂłasnej, ale dobre programy z zagranicy rĂłwnieÂż znajdujÂą swoje miejsce, nie to co TVN (a TVN niestety na tym traci - jest wiele osĂłb, ktĂłre chĂŞtniej oglÂądaÂłyby np. "Lost", czy "Prison Break" na antenie ulubionej stacji, a nie u konkurencji).
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

Bo o ile dobrze pamiĂŞtam to zarĂłwno przed, jak i po "Faktach" byÂły telenowele brazylijskie
teraz te¿ w TVN króluje ,,Prawo po¿¹dania" :devil:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

object pisze:teraz te¿ w TVN króluje ,,Prawo po¿¹dania" :devil:
RĂłwnie dobrze moÂżna napisaĂŚ, Âże w Polsacie krĂłlujÂą "Sekrety Laury". :] A, i nie zapomnijcie o najwiĂŞkszym hicie Polsatu tych wakacji - koncercie - jakÂże popularnego i lubianego przez miliony fanĂłw - zespoÂłu Ich Troje. :lol:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

RĂłwnie dobrze moÂżna napisaĂŚ, Âże w Polsacie krĂłlujÂą "Sekrety Laury".
niestety drogi userze POpieram znów nie masz racji. Jeœli ju¿ coœ komentujesz, to chocia¿ spojrzyj w program: obecnie na Polsacie nie leci ¿aden ,,Sekret Laury"! Z tego typu produkcji leci jedynie ,,Jesteœ moim ¿yciem" o godzinie 13:00 w TVN natomiast ,,Prawo po¿¹dania" mo¿na ogl¹daÌ od 15:20 co dla niektórych jest irytuj¹ce (jak jak¹œ telenowelê mo¿na puszczaÌ o takiej porze- to trochê niepowa¿ne!!!) :stop:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

object pisze:JeÂśli juÂż coÂś komentujesz, to chociaÂż spojrzyj w program: obecnie na Polsacie nie leci Âżaden ,,Sekret Laury"!
Nie? :> Dziwne, bo w jutrzejszym programie na polsat.com.pl sÂą "Sekrety Laury". :]
I dlaczego wg ciebie puszczanie telenowel o godzinie 15 jest niepowa¿ne? Zarówno "Prawo po¿¹dania" jak i inne telenowele emitowane przez TVN w tym czasie osi¹gaj¹ dobre wyniki, o których Polsat mo¿e tylko pomarzyÌ.
Dlaczego nie odniesiesz siĂŞ do mojej wypowiedzi dotyczÂącej wielkiego hitu wakacji? :devil:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:nie zapomnijcie o najwiĂŞkszym hicie Polsatu tych wakacji - koncercie - jakÂże popularnego i lubianego przez miliony fanĂłw - zespoÂłu Ich Troje. :lol:
Szkoda, ¿e nie przeszkadza³o Ci Ich Troje, jak by³o intensywnie promowane w TVN... Wiœniewski by³ w "Jestem, jaki jestem", póŸniej w drugiej edycji, jakiœ wakacyjny koncert w 2004 roku te¿ by³, no i niedawno, bo na pocz¹tku roku by³ w "Dzieù Dobry TVN" co tydzieù, kiedy to TVN relacjonowa³ jego trasê koncertow¹ w Ameryce Pó³nocnej.

A co do koncertu - wcale mnie nie dziwi, bo WiÂśniewski jest dobrym znajomym Terentiew, ktĂłra matkÂą chrzestnÂą ktĂłregoÂś z jego dzieci.

A mo¿e POpieram nie mo¿e znieœÌ tego, ¿e dobre filmy w SuperKinie TVN przegrywaj¹ z przaœnymi koncertami Polsatu ?
Zarówno "Prawo po¿¹dania" jak i inne telenowele emitowane przez TVN w tym czasie osi¹gaj¹ dobre wyniki, o których Polsat mo¿e tylko pomarzyÌ.
Tak tak - Âżadna propozycja Polsatu nie ma dobrych wynikĂłw, tylko jakimÂś cudem skÂłada siĂŞ to na drugie miejsce w zestawieniu tygodniowym. To, Âże nie masz dojÂścia do wynikĂłw Polsatu, jak do TVNu (w tym przypadku ukÂłon dla Kajetana :) ), to nie oznacza, Âże telenowele Polsatu sÂą sÂłabo oglÂądane.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości