[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No po tym "taùcu" mnie te¿ go siê ¿al zrobi³o. A on a¿ siê pop³aka³... Moim zdaniem widzowie zrobi¹ mu przys³ugê wyrzucaj¹c go z programu. Nawet jeœli w te 2 tygodnie ktore ma wyleczy noge to co z treningami? Ju¿ ten taniec "zbiorowy" za tydzieù mo¿na mu odpuœciÌ... Fatalny start, no ale có¿ zrz¹dzenie losu....
Kelly
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: niedziela 20 lis 2005, 16:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Kelly »

ja GÂąsowskiego po prostu nie lubiĂŞ i nic mu nie pomoÂże, skutecznie zniechĂŞciÂł mnie do oglÂądania
Mnie rĂłwnieÂż.... :evil:
A Stachurskiemu po prostu nie wyszÂło , zdarza siĂŞ.
I don’tWantToBeAnythingOtherThanWhat I’veBeenTryingToBeLately..
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

O dziwo G¹sowski jakoœ mi nie przeszkadza choÌ gdy us³ysza³em, ze to on to mia³em mieszane uczucia. Czo³ówka zmieni³a siê na plus. :D Te¿ inna formu³a. Ciekawe rozwi¹zanie - no tak, bo normalnie program ci¹gn¹³by siê d³ugo. :roll:

Jednak "Taniec z gwiazdami" ju¿ mi sie przejad³. Nie jest w stanie przyci¹gn¹Ì mojej uwagi jak np. w II edycji. :roll: No có¿, ale niektórych gwiazd nie przegapiê. ;)

Poza tym powinni coÂś zrobiĂŚ z takimi przypadkami jak Stachursky. Bo troszkĂŞ to nie fer gdy dostaÂł wiĂŞcej punktĂłw niÂż para, ktĂłra zataĂączyÂła caÂły taniec... :neutral: Rozumiem - pech no ale...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Mambo Âświetne!!!
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Bosak by³ œwietny. :D "Myœmy Ìwiczyli kroki, a tu jury oczekuje od nas seksu na parkiecie". Potem, w greenroomie zacz¹³ siê ko³ysaÌ i popchn¹³ Kamilê. Wygl¹da³o to œwietnie. xD ¯al mi Stachurskyego, ba³em siê, ¿e siê przewróci. Ju¿ na pocz¹tku wiedzia³em, ¿e coœ nie tak, bo schodz¹c ze schodów trzyma³ siê porêczy.
No i poÂłowe publicznoÂści stanowiÂą politycy Samoobrony z Lepperem i Maksymiukem na czele. :D GÂąsowki jest caÂłkiem niezÂły.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże myÂślaÂłem, Âże GÂąsowski poprowadzi gorzej. Nie jest Âźle...
A co do Stachurskiego, to niestety... zdarza siĂŞ...
Najgorzej jak na razie moim zdaniem wypadÂł RafaÂł Bryndal.
Mambo byÂło rewelacyjne!
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Pozwole sobie na ocenĂŞ pierwszego odcinka..

GÂąsowski nie jest dobrym prowadzÂącym, brnie, ale brak mu obycia, bÂłyskotliwoÂści, elokwencji.. czytaĂŚ umie wiĂŞkszosĂŚ prezenterĂłw i aktorĂłw.. do dobrej konferansjerki potrzeba uroku, a tego mu brak na pewno.. Ibisz, UrbaĂąski, Kammel.. mogÂą czuĂŚ sie bezpieczni, Gasowski nie jest groÂźny..

WystĂŞpujÂący.. nikt mnie nie urzekÂł.. przyzwoicie taĂączyÂł DamiĂŞcki, reszta jakoÂś mi minĂŞÂła bez wiĂŞkszych emocji, odcinek jak odcinek..w sumie nic specjalnego..(Aczkolwiek Jak ONI ÂśpiewajÂą, teÂż zaczeÂło siĂŞ Âśrednio.. majÂą dwa tygodnie na rozkrĂŞcenie siĂŞ..)

Stachursky. Biedny nie da³ rady. Nie jest mi go ¿al. Tu góre chyba wzie³a chciwoœÌ, w kilku wywiadach przyznawa³, ze nie umie taùczyÌ.. tak wiec po co mu ten program.. s³awny przecie¿ jest.. zdajac sobie sprawy z pewnych niedyspozycji nie powinien braÌ udzia³ w czymœ co moze go skompromitowaÌ.. przykro mi, powinien odpaœÌ..

Odcinek przeciĂŞtny.. choĂŚ moze siĂŞ jeszcze rozkrĂŞci.. jeÂżeli chcecie naprawde sie rozerwaĂŚ polecam "PrzebojowÂą noc" kompromitacja niesamowita, TVP zawsze dostarcza nam najlepszÂą rozrywkĂŞ.. dziĂŞki swoim wtopom i szmirÂą oczywiscie..
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ale jaja!!! rzeczywiÂście wieczĂłr niespodzianek... Tylko o jakiej chorobie on mĂłwiÂł???
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Stachursky przed chwilÂą ogÂłosiÂł, Âże rezygnuje z programu z powodu kontuzji.
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

Co to byÂł za odcinek .. masakra ;D
Biedny Stachurski .. ale jest wielki! Trzeba przyznaĂŚ!

A GÂąsowskiego przetrawiĂŚ nie mogĂŞ :O
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

kamilo pisze:Stachursky przed chwilÂą ogÂłosiÂł, Âże rezygnuje z programu z powodu kontuzji.
no i dobrze. chociaz Fiduskiewicz tez wkurzajacy, tez moglby odpasc! 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

FiduÂśkiewicz pomimo fatalnego ubioru, zataĂączyÂł caÂłkiem fajnie. WkurzyÂło mnie jury, ktĂłre automatycznie obniÂżyÂło mu noty, za to, Âże dodaÂł od siebie te tzw. "fale". Mi akurat to siĂŞ podobaÂło.
GÂąsowski ma natomiast jednÂą denerwujÂącÂą cechĂŞ, wcina siĂŞ w zdanie w trakcie gdy ktoÂś siĂŞ wypowiada, i powstaje moment chaosu, nie wiadomo kto co mĂłwi. Ale myÂślĂŞ, Âże na przyszÂłoÂśc uda mu siĂŞ to zgrabnie wyeliminowaĂŚ.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Bosak bardzo fajne wraÂżenie zrobiÂł na mnie i zataĂączyÂł caÂłkiem nieÂźle. Program byÂł bardzo fajny, a Stachursky dobrze zrobiÂł, ze odszedÂł, bo i tak nei miaÂłoby sensu, Âżeby taĂączyÂł.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

gÂąsowski tak na dwa razy to poprowadziÂł, brakuje mu obycia, zgadzam siĂŞ caÂłkowicie

fajnie ze zmienili formu³ê, cos sie odœwie¿y³o

co do stachurskiego to goÂścia nie lubie no ale jak wiedziaÂł, Âże juz nie moÂże dalej taĂączyc to dobrze ze sie wycofal

najlepszy kbaret byÂł na tvp, no takiej szopki jeszcze nie widziaÂłem, az Âżal byÂło patrzeĂŚ na to coÂś, co dziaÂło sie na ekranie mojego telewizora
TVN innowacja i nowoczesność...
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Brakuje mi Huberta :aniol:

A co do Jacka to myœlê ¿e to nie by³o takie spontaniczne tylko dobrze wyre¿yserowane có¿ :xx:


OgĂłlnie mi siĂŞ podobaÂło
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości