Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..widziaÂłem PawÂła w Kryminalnych :tanczy:

..miÂły akcent odcinka - nie powiem :lol:
..jakoÂś tak bardziej swojsko siĂŞ poczuÂłem :lol:


..a dzisiaj niedziela a PAweÂł wyÂławia wrak awionetki z wody :shock:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

..a dzisiaj niedziela a PAweÂł wyÂławia wrak awionetki z wody :shock:
W starym garniturze, w starym krawacie :? BaÂł siĂŞ, Âże pobrudzi te nowsze? ;) WiĂŞc moÂże jeszcze zamierza kiedyÂś wrĂłciĂŚ do studia za biurko? :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze:Ale biografiĂŞ ci przesÂłaÂł :D
Przypominam, Âże niekompletnÂą :spiewa:
Dziewczyno - czy Ty siê niczego nie nauczy³aœ na przyk³adzie Blacka? :devil: To, co ci Pawe³ przes³a³, to esej w formie biografii :lol: A sam fakt, ¿e uda³o ci siê od pana z telewizji coœ wyci¹gn¹Ì zas³uguje na najwy¿sze nagrody :* Chyba teraz, po ostatnich doœwiadczeniach, powinno dotrzeÌ do ciebie, jak wiele zdzia³a³aœ :D
D¿astina pisze: Powtórka tego odcinka w tvn ze œrody na czwartek o 00:40 bodaj¿e :mhm: Trochê póŸno, ale trzeba bêdzie obejrzeÌ :tanczy:
To pora dla duchĂłw, a nie zrozpaczonych fanek :devil: ;( Ale dobrze, jak dam radĂŞ to zerknĂŞ dla tych kilku sekund PawÂła w serialu :D W koĂącu to moÂże ostatnia szansa, Âżeby PawÂła za biurkiem zobaczyĂŚ ;(
ZobaczyÂłam, a wÂłaÂściwie to usÂłyszaÂłam dzisiaj PawÂła komentujÂącego wydobywanie wraku samolotu z WisÂły, w Warszawie w rejonie KanaÂłu ÂŻeraĂąskiego :( I nie, Âżeby samo to wydarzenie mnie tak zmartwiÂło :( Ale to, Âże z kaÂżdÂą chwilÂą uÂświadamiam sobie, Âże PaweÂł prezenterem juÂż nie bĂŞdzie :(

Jak mu to powiedzieli, jak on to przyj¹³? :(
not that kind pisze: W starym garniturze, w starym krawacie :? BaÂł siĂŞ, Âże pobrudzi te nowsze? ;) WiĂŞc moÂże jeszcze zamierza kiedyÂś wrĂłciĂŚ do studia za biurko? :D
MĂłwisz, Âże ten dzisiejszy strĂłj to taki roboczy - dosÂłownie? :D
SwojÂą drogÂą, PaweÂł ma ,,szczĂŞÂście'' do komentowania takich sytuacji :? KiedyÂś juÂż komentowaÂł wyciÂąganie policyjnego samochodu......
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze:..widziaÂłem PawÂła w Kryminalnych :tanczy:

..miÂły akcent odcinka - nie powiem :lol:
..jakoÂś tak bardziej swojsko siĂŞ poczuÂłem :lol:
To jeszcze powiedz czy z Paw³a dobry aktor jest? :rozglada: Od mamy niestety nie mogê wyci¹gn¹Ì tej informacji gdy¿ ona taka zapatrzona w Zawadê jest :lol:
obieÂżyÂświat pisze: ..a dzisiaj niedziela a PAweÂł wyÂławia wrak awionetki z wody :shock:
Trzeba siĂŞ powoli do tego przyzwyczajaĂŚ :spiewa: OczywiÂście nie do tego, Âże PaweÂł kaÂżdego weekendu awionetki bĂŞdzie z WisÂły wydobywaÂł :devil: To nie byÂło Âśmieszne, wiem :stop: Wybaczcie mi, ale po tym co mi zrobiÂła tvn24 gorÂączka mnie trawi :uhh:
not that kind pisze:
..a dzisiaj niedziela a PAweÂł wyÂławia wrak awionetki z wody :shock:
W starym garniturze, w starym krawacie :? BaÂł siĂŞ, Âże pobrudzi te nowsze? ;) WiĂŞc moÂże jeszcze zamierza kiedyÂś wrĂłciĂŚ do studia za biurko? :D
:o Nie pomyÂślaÂłam o tym. NieÂżle kombinujesz notka :brawa:
Funckyrella pisze: Dziewczyno - czy Ty siê niczego nie nauczy³aœ na przyk³adzie Blacka? :devil: To, co ci Pawe³ przes³a³, to esej w formie biografii :lol: A sam fakt, ¿e uda³o ci siê od pana z telewizji coœ wyci¹gn¹Ì zas³uguje na najwy¿sze nagrody :* Chyba teraz, po ostatnich doœwiadczeniach, powinno dotrzeÌ do ciebie, jak wiele zdzia³a³aœ :D
Dziewczyno - pisz co chcesz, a ja i tak do koĂąca swoich dni bĂŞdĂŞ odczuwaÂła niedosyt :uhh:
Funckyrella pisze:To pora dla duchĂłw, a nie zrozpaczonych fanek :devil: ;(
W³aœnie :mhm: Muszê siê mamie zapytaÌ czy bardzo brutalny by³ ten odcinek? :rozglada: Jeœl tak, to chyba nie obejrzê, bo póŸniej bêdê mia³a problemy z zaœniêciem :rozglada:
Funckyrella pisze:Ale dobrze, jak dam radĂŞ to zerknĂŞ dla tych kilku sekund PawÂła w serialu :D W koĂącu to moÂże ostatnia szansa, Âżeby PawÂła za biurkiem zobaczyĂŚ ;(
Mamy przecieÂż mnĂłstwo capsĂłw :spiewa: Ja ma kolekcjĂŞ nagraĂą :spiewa:

To straszne, Âże w taki sposĂłb nas zaÂłatwili ;( ;( ;(
Funckyrella pisze:ZobaczyÂłam, a wÂłaÂściwie to usÂłyszaÂłam dzisiaj PawÂła komentujÂącego wydobywanie wraku samolotu z WisÂły, w Warszawie w rejonie KanaÂłu ÂŻeraĂąskiego :(
A ja widziaÂłam i sÂłyszaÂłam trzy relacje :tanczy: Na poczÂątek rozmowa z panem straÂżakiem, ktĂłrego PaweÂł wypytywaÂł o to, jak bĂŞdzie przebiegaÂła caÂła akcja. W kolejnj relacji PaweÂł sam nam piĂŞknie i bardzo obrazowo o tym opowiedziaÂł. I chyba bardzo dobrze rozmawiaÂło mu siĂŞ z panem straÂżakiem, bo jeszcze raz przed kamerĂŞ go zaprosiÂł :D
Funckyrella pisze: I nie, Âżeby samo to wydarzenie mnie tak zmartwiÂło :(
Ale to, Âże z kaÂżdÂą chwilÂą uÂświadamiam sobie, Âże PaweÂł prezenterem juÂż nie bĂŞdzie :(

Jak mu to powiedzieli, jak on to przyj¹³? :(
Na przybitego nie wygl¹da :mhm: Albo siê otrz¹sn¹³, albo - tak jak ja, ca³y czas jest w amoku. :mhm:
Funckyrella pisze:SwojÂą drogÂą, PaweÂł ma ,,szczĂŞÂście'' do komentowania takich sytuacji :? KiedyÂś juÂż komentowaÂł wyciÂąganie policyjnego samochodu......
Ale wtedy byÂło duÂżo wiĂŞcej relacji :spiewa: i duÂżo zimniej niÂż dzisiaj :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

DÂżastina pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..widziaÂłem PawÂła w Kryminalnych :tanczy:

..miÂły akcent odcinka - nie powiem :lol:
..jakoÂś tak bardziej swojsko siĂŞ poczuÂłem :lol:
To jeszcze powiedz czy z Paw³a dobry aktor jest? :rozglada: Od mamy niestety nie mogê wyci¹gn¹Ì tej informacji gdy¿ ona taka zapatrzona w Zawadê jest :lol:
..zupeÂłnie taki sam byÂł jak w tvn24 :lol:

..a na ile jest aktorem a na ile sobÂą w tvn24 to juÂż tego nie wiem :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

PaweÂł na pewno nie jest stu procentowym sobÂą przed kamerami, ale teÂż nie moÂżna powiedzieĂŚ, Âże gra kogoÂś kim nie jest ;)
D¿astina pisze:To jeszcze powiedz czy z Paw³a dobry aktor jest? :rozglada: Od mamy niestety nie mogê wyci¹gn¹Ì tej informacji gdy¿ ona taka zapatrzona w Zawadê jest :lol:
DÂżastina, ale w razie czego, to nagraj proszĂŞ ten fragmencik :rydzyk:
DÂżastina pisze:Trzeba siĂŞ powoli do tego przyzwyczajaĂŚ :spiewa: OczywiÂście nie do tego, Âże PaweÂł kaÂżdego weekendu awionetki bĂŞdzie z WisÂły wydobywaÂł :devil: To nie byÂło Âśmieszne, wiem :stop: Wybaczcie mi, ale po tym co mi zrobiÂła tvn24 gorÂączka mnie trawi :uhh:
DÂżastina wiesz, co dobrze robi w takich podbramkowych sytuacjach? :) WysiÂłek fizyczny :) mi pomogÂło :) Jedynie na kondycjĂŞ psychicznÂą Blacka nie wpÂływa pozytywnie, ale wiesz, Âże on jest specyficznie ciĂŞÂżkim przypadkiem, wiĂŞc siĂŞ nie przejmuj i daj organizmowi popaliĂŚ :D
DÂżastina pisze:Dziewczyno - pisz co chcesz, a ja i tak do koĂąca swoich dni bĂŞdĂŞ odczuwaÂła niedosyt :uhh:
PrĂłbowaÂłam tylko pomĂłc :uhh: Sama doskonale zdajÂąc sobie sprawĂŞ z tego, Âże to syzyfowa praca ;(
D¿astina pisze:Na przybitego nie wygl¹da :mhm: Albo siê otrz¹sn¹³, albo - tak jak ja, ca³y czas jest w amoku. :mhm:
Tak dziwna reakcja uboczna, ale w czym siĂŞ u PawÂła przejawia :mhm: No nie wiem, moÂże teraz dopasowujĂŞ wszystko do zaistniaÂłej sytuacji, ale wydaje mi siĂŞ, Âże PaweÂł byÂł wczoraj przybity :uhh:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

obieÂżyÂświat pisze: ..zupeÂłnie taki sam byÂł jak w tvn24 :lol:

..a na ile jest aktorem a na ile sobÂą w tvn24 to juÂż tego nie wiem :lol:
Funckyrella pisze:PaweÂł na pewno nie jest stu procentowym sobÂą przed kamerami, ale teÂż nie moÂżna powiedzieĂŚ, Âże gra kogoÂś kim nie jest ;)
DziĂŞkujĂŞ :D Bardzo mi PaĂąstwo pomogli :devil: Sama obejrzĂŞ i oceniĂŞ :rozglada:
DÂżastina, ale w razie czego, to nagraj proszĂŞ ten fragmencik :rydzyk:
DÂżastina proszĂŞ nagraj :> a Pani co ma zamiar tej nocy porabiaĂŚ? :rozglada:
DÂżastina wiesz, co dobrze robi w takich podbramkowych sytuacjach? :) WysiÂłek fizyczny :) mi pomogÂło :) Jedynie na kondycjĂŞ psychicznÂą Blacka nie wpÂływa pozytywnie, ale wiesz, Âże on jest specyficznie ciĂŞÂżkim przypadkiem, wiĂŞc siĂŞ nie przejmuj i daj organizmowi popaliĂŚ :D

Mi chyba bli¿ej do Blacka ni¿ do Ciebie Funcky :roll: Prawie codziennie pokonujê na rowerku ok. 10 km. W ci¹gu dnia te¿ wykonujê wiele czynnoœci, które wysi³kiem fizycznym mo¿na nazwaÌ i nic. Ale chyba znalaz³am lekarstwo na te smutki i rozgoryczenia jakich doœwiadczam dziêki tvn24. Ograniczenie ogl¹dania tej stacji :devil: Dzisiaj, jak do tej pory zaledwie pó³ godziny Poranka :twisted:
Funckyrella pisze:
DÂżastina pisze:Dziewczyno - pisz co chcesz, a ja i tak do koĂąca swoich dni bĂŞdĂŞ odczuwaÂła niedosyt :uhh:
PrĂłbowaÂłam tylko pomĂłc :uhh: Sama doskonale zdajÂąc sobie sprawĂŞ z tego, Âże to syzyfowa praca ;(
Dobra z Ciebie kobieta :*
Funckyrella pisze:
D¿astina pisze:Na przybitego nie wygl¹da :mhm: Albo siê otrz¹sn¹³, albo - tak jak ja, ca³y czas jest w amoku. :mhm:
Tak dziwna reakcja uboczna, ale w czym siĂŞ u PawÂła przejawia :mhm: No nie wiem, moÂże teraz dopasowujĂŞ wszystko do zaistniaÂłej sytuacji, ale wydaje mi siĂŞ, Âże PaweÂł byÂł wczoraj przybity :uhh:
KtoÂś stwierdziÂł, Âże wyglÂądaÂł wczoraj na upojonego :rozglada: A tak caÂłkiem powaÂżnie, to ja nie wiem co o tym wszystkim myÂśleĂŚ :uhh: Mam coraz wiĂŞkszy mĂŞtlik w gÂłowie :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:DÂżastina proszĂŞ nagraj :> a Pani co ma zamiar tej nocy porabiaĂŚ? :rozglada:
Jeszcze nie wiem :devil: moÂże akurat bĂŞdĂŞ mogÂła oglÂądaĂŚ tv, ale w razie gdybym nie mogÂła to poprosiÂłam.... :*
Mi chyba bli¿ej do Blacka ni¿ do Ciebie Funcky :roll: Prawie codziennie pokonujê na rowerku ok. 10 km. W ci¹gu dnia te¿ wykonujê wiele czynnoœci, które wysi³kiem fizycznym mo¿na nazwaÌ i nic. Ale chyba znalaz³am lekarstwo na te smutki i rozgoryczenia jakich doœwiadczam dziêki tvn24. Ograniczenie ogl¹dania tej stacji :devil: Dzisiaj, jak do tej pory zaledwie pó³ godziny Poranka :twisted:
CiĂŞÂżko siĂŞ oglÂąda telewizjĂŞ, kiedy nie odnajdujesz w niej nic dla siebie ;(
No, ale jak tak moÂżna, Âże PawÂła nie ma nawet w charakterze reportera? :( Ani relacji, ani materiaÂłu :( Nic!!! ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:
DÂżastina pisze:DÂżastina proszĂŞ nagraj :> a Pani co ma zamiar tej nocy porabiaĂŚ? :rozglada:
Jeszcze nie wiem :devil: moÂże akurat bĂŞdĂŞ mogÂła oglÂądaĂŚ tv, ale w razie gdybym nie mogÂła to poprosiÂłam.... :*
Dlaczego nikt mnie nie uprzedziÂł, Âże o TAKIE biaÂłe tango chodzi :rozglada: MusiaÂłam nieprzyzwoite rzeczy oglÂądaĂŚ :red: PaweÂł naszczĂŞÂście przyzwoitÂą rolĂŞ miaÂł do odegrania :rozglada: PiĂŞknie siĂŞ spisaÂł :brawa: A Zawada taki zasÂłuchany i zapatrzony w niego - zupeÂłnie tak jak ja :rozglada: Szkoda, Âże juÂż PaweÂł tam nie zagra :uhh: chyba, Âże reportera albo kogoÂś innego :mhm: :rozglada: Wszystko mam udokumentowane, tylko czekaĂŚ na to, aÂż notka zadziaÂła :tanczy:
Funckyrella pisze:CiĂŞÂżko siĂŞ oglÂąda telewizjĂŞ, kiedy nie odnajdujesz w niej nic dla siebie ;(
PasowaÂłyby tu jak ulaÂł sÂłowa, ktĂłrymi uraczyÂł prezydent KaczyĂąski korespondenta FaktĂłw w USA :rozglada: PozwolĂŞ sobie przytoczyĂŚ, trochĂŞ je sparafrazujĂŞ na moje potrzeby - mam nadziejĂŞ, Âże pan prezydent mi wybaczy :rozglada: : Skoro juÂż dla Was (w tym przypadku tvn24 :devil: ) tracimy czas, to chciaÂłybyÂśmy oglÂądaĂŚ tych, ktĂłrych cenimy :uhh:
Funckyrella pisze:[No, ale jak tak moÂżna, Âże PawÂła nie ma nawet w charakterze reportera? :( Ani relacji, ani materiaÂłu :( Nic!!! ;(
TrochĂŞ siĂŞ zmieniÂło, od przedwczorajszego wieczoru mniej wiĂŞcej. ;) W magazynie Polska i ÂŚwiat materiaÂł PawÂła raczyli zaprezentowaĂŚ. A w materiale pan redaktor zebraÂł z caÂłego dnia przepychanki opozycji z rzÂądzÂącymi. PoszczegĂłlne partie opozycyjne wytykaÂły rzÂądzÂącym to, Âże nie dotrzymali obietnic przedwyborczych – a rzÂądzÂący odpierali te zarzuty rzecz jasna. MiĂŞdzy wypowiedzi politykĂłw wplĂłtÂł nasz pomysÂłowy PaweÂłek wypowiedzi specjalistĂłw i caÂłkiem interesujÂący materiaÂł z tego wyszedÂł. :tanczy: ZapomniaÂł jednak o bardzo istotnej sprawie :uhh: Nie pokazaÂł siĂŞ nam ani na momencik :uhh: Kiedy wczoraj o Poranku zobaczyÂłam jakie ostre dyskusje prowadziÂł z kolegami i koleÂżankami (na drugim planie :rozglada: ) i przez komĂłrĂŞ rozmawiaÂł i owszem ( :mhm: pewnie zbieraÂł materiaÂły? :rozglada: ) pomyÂślaÂłam sobie, Âże kolejne dzieÂło bĂŞdziemy mogli podziwiaĂŚ. I nie pomyliÂłam siĂŞ :tanczy: znowu w Polska i ÂŚwiat zabÂłysn¹³ :tanczy: O politykach, ktĂłrzy licznie na podbĂłj serc Polonii, tuÂż przed wyborami ruszyli. Z przewodniczÂącym PKW, Ferdynandem Rymarzem o wpÂływie gÂłosĂłw PolakĂłw gÂłosujÂących za granicami naszego kraju - na wynik wyborĂłw - rozmawiaÂł. I naprawiÂł swĂłj przedwczorajszy b³¹d :rozglada: PokazaÂł nam siĂŞ :lol2: Ale tak oszczĂŞdnie :> Âże nie wiem czy notce uda siĂŞ to ocapasowaĂŚ :uhh:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:Dlaczego nikt mnie nie uprzedziÂł, Âże o TAKIE biaÂłe tango chodzi :rozglada: MusiaÂłam nieprzyzwoite rzeczy oglÂądaĂŚ :red: PaweÂł naszczĂŞÂście przyzwoitÂą rolĂŞ miaÂł do odegrania :rozglada: PiĂŞknie siĂŞ spisaÂł :brawa: A Zawada taki zasÂłuchany i zapatrzony w niego - zupeÂłnie tak jak ja :rozglada: Szkoda, Âże juÂż PaweÂł tam nie zagra :uhh: chyba, Âże reportera albo kogoÂś innego :mhm: :rozglada: Wszystko mam udokumentowane, tylko czekaĂŚ na to, aÂż notka zadziaÂła :tanczy:
Widocznie nikt, z tych co oglÂądaÂł biaÂłe tango nie poczuÂł siĂŞ zgorszony :lol: No widzisz jaka Ty jesteÂś porzÂądna :aniol: A na dokumentacjĂŞ czekam niecierpliwie, bo w zwiÂązku z podejrzeniem o to, Âże PaweÂł przede mnÂą wÂłaÂśnie siĂŞ chowa postanowiÂłam nie oglÂądaĂŚ Kryminalnych, Âżeby go nie odstraszyĂŚ :rozglada:
DÂżastina pisze: PozwolĂŞ sobie przytoczyĂŚ, trochĂŞ je sparafrazujĂŞ na moje potrzeby - mam nadziejĂŞ, Âże pan prezydent mi wybaczy :rozglada: : Skoro juÂż dla Was (w tym przypadku tvn24 :devil: ) tracimy czas, to chciaÂłybyÂśmy oglÂądaĂŚ tych, ktĂłrych cenimy :uhh:
Fajnie tĂŞ chamskÂą odzywkĂŞ przerobiÂłaÂś na nasze potrzeby :tanczy:
D¿astina pisze:Zapomnia³ jednak o bardzo istotnej sprawie :uhh: Nie pokaza³ siê nam ani na momencik :uhh: Kiedy wczoraj o Poranku zobaczy³am jakie ostre dyskusje prowadzi³ z kolegami i kole¿ankami (na drugim planie :rozglada: ) i przez komórê rozmawia³ i owszem ( :mhm: pewnie zbiera³ materia³y? :rozglada: ) pomyœla³am sobie, ¿e kolejne dzie³o bêdziemy mogli podziwiaÌ. I nie pomyli³am siê :tanczy: znowu w Polska i Œwiat zab³ysn¹³ :tanczy: O politykach, którzy licznie na podbój serc Polonii, tu¿ przed wyborami ruszyli. Z przewodnicz¹cym PKW, Ferdynandem Rymarzem o wp³ywie g³osów Polaków g³osuj¹cych za granicami naszego kraju - na wynik wyborów - rozmawia³. I naprawi³ swój przedwczorajszy b³¹d :rozglada: Pokaza³ nam siê :lol2: Ale tak oszczêdnie :> ¿e nie wiem czy notce uda siê to ocapasowaÌ :uhh:
nie widziaÂłam ani jednego, ani drugiego materiaÂłu :( to znowu z tego samego powodu, co w przypadku Kryminalnych :rozglada: Ale jak widaĂŚ, dla dobra Twojego, warto bym siĂŞ tak poÂświĂŞcaÂła :) Na poczÂątku tygodnia oglÂądaÂłam Polska i Âświat i nie byÂło PawÂła....

Czekam na capsy :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

ProszĂŞ bardzo :D Dla tych, ktĂłrzy widzieli i dla tych ktĂłrzy nie widzieli :lol2:

PaweÂł z materiaÂłu :arrow:
Obrazek Obrazek

PaweÂł z Kryminalnych :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek

MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże kiepski z niego aktor :devil: MoÂże dlatego, Âże nie musiaÂł graĂŚ :lol:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:ProszĂŞ bardzo :D Dla tych, ktĂłrzy widzieli i dla tych ktĂłrzy nie widzieli :lol2:
..mogÂłaÂś jeszcze zapodaĂŚ ZawadĂŞ jak siĂŞ wpatruje w PawÂła :lol:

..a dzisiaj widziaÂłem jak PaweÂł siedziaÂł tam gdzie siĂŞ przygotowuje 'Prosto z Polski' :D

..albo bĂŞdzie prowadziÂł..albo robiÂł materiaÂł :mhm:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze: Widocznie nikt, z tych co oglÂądaÂł biaÂłe tango nie poczuÂł siĂŞ zgorszony :lol: No widzisz jaka Ty jesteÂś porzÂądna :aniol:
Ale, Âżeby nawet bardziej od wÂłasnej mamy? :o Kiedy rano jÂą zbesztaÂłam za to, Âże mnie nie ostrzegÂła :rozglada: popatrzyÂła na mnie i zapytaÂła: a co tam takiego gorszÂącego byÂło? :rozglada:
Funckyrella pisze:Fajnie tĂŞ chamskÂą odzywkĂŞ przerobiÂłaÂś na nasze potrzeby :tanczy:
Czasami i mi uda siê zab³ysn¹Ì :rozglada: A skoro przy panu prezydencie jesteœmy :rozglada: Przypomnia³o mi siê, ¿e we wczorajszym materiale Pawe³ nie zapomnia³ uraczyÌ nas swoim poczuciem humoru :tanczy: Wplót³ umiejêtnie swój komentarz w przemówienie prezydenta dla Polonii.
K: Nie chcĂŞ nikomu w Âżaden sposĂłb doradzaĂŚ...
ÂŁ: Ale wyraÂżaĂŚ swojÂą opiniĂŞ na temat polityki rzÂądu, jak najbardziej... ( :lol: :lol: :lol: - ten Âśmiech to mĂłj, nie PawÂła :rozglada: )
K: Powinna byĂŚ kontynuowana...
not that kind pisze: MuszĂŞ przyznaĂŚ, Âże kiepski z niego aktor :devil: MoÂże dlatego, Âże nie musiaÂł graĂŚ :lol:
Nie wiem czy podoba mi siĂŞ to, co napisaÂłaÂś? :mhm: MuszĂŞ siĂŞ powaÂżnie nad tym zastanowiĂŚ? :mhm: :rozglada:
obieÂżyÂświat pisze:
not that kind pisze:ProszĂŞ bardzo :D Dla tych, ktĂłrzy widzieli i dla tych ktĂłrzy nie widzieli :lol2:
..mogÂłaÂś jeszcze zapodaĂŚ ZawadĂŞ jak siĂŞ wpatruje w PawÂła :lol:
Notka gdzieœ przepad³a, ale filmik zd¹¿y³a zrobiÌ :tanczy: Pozwoli³a mi zapodaÌ: Komisarz Zawada zas³uchany i wpatrzony w Redaktora £ukasika. :rozglada:
obieÂżyÂświat pisze:..a dzisiaj widziaÂłem jak PaweÂł siedziaÂł tam gdzie siĂŞ przygotowuje 'Prosto z Polski' :D

..albo bĂŞdzie prowadziÂł..albo robiÂł materiaÂł :mhm:
Ja teÂż to widziaÂłam :D Dlatego zasiadÂłam przed TV o 17:10, a tam? Donald z konferencjÂą wyskoczyÂł :>
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:Ale, Âżeby nawet bardziej od wÂłasnej mamy? :o Kiedy rano jÂą zbesztaÂłam za to, Âże mnie nie ostrzegÂła :rozglada: popatrzyÂła na mnie i zapytaÂła: a co tam takiego gorszÂącego byÂło? :rozglada:
Widocznie naszych mam, przez wzglÂąd na dÂłuÂższy staÂż bytu na tej ziemi, nic juÂż nie zgorszy :devil: A moÂże teÂż byĂŚ tak, Âże po prostu spĂŞdzajÂą wiĂŞcej czasu przed telewizorami? :devil:

[quote="DÂżastina""] WplĂłtÂł umiejĂŞtnie swĂłj komentarz w przemĂłwienie prezydenta dla Polonii.
K: Nie chcĂŞ nikomu w Âżaden sposĂłb doradzaĂŚ...
ÂŁ: Ale wyraÂżaĂŚ swojÂą opiniĂŞ na temat polityki rzÂądu, jak najbardziej... ( :lol: :lol: :lol: - ten Âśmiech to mĂłj, nie PawÂła :rozglada: )
K: Powinna byĂŚ kontynuowana... [/quote]
:lol: Dobrze, Âże PaweÂł nie pracuje w TVP, bo za podobny przejaw obiektywizmu pewnie by wyleciaÂł z roboty :devil: Okazuje siĂŞ, Âże jednak ta TVN24 nie jest taka zÂła :devil:
D¿astina pisze:Notka gdzieœ przepad³a, ale filmik zd¹¿y³a zrobiÌ :tanczy: Pozwoli³a mi zapodaÌ: Komisarz Zawada zas³uchany i wpatrzony w Redaktora £ukasika.
Jak prawdziwa dobra gospodyni :lol2: Nawet jak musi opuÂściĂŚ domostwo, to gÂłodnych domownikĂłw nie zostawi :*
DziĂŞki :* :jupi: Nie ÂśmiaÂłam prosiĂŚ, ale wÂłaÂśnie to chciaÂłam zobaczyĂŚ :jupi:
No, muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże nawet ja z takim namaszczeniem jak Zawada nie oglÂądam PawÂła :lol2: CzyÂżby wyszÂło na jaw coÂś, o czym wczeÂśniej nie mieliÂśmy pojĂŞcia? :lol:
DÂżastina pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..a dzisiaj widziaÂłem jak PaweÂł siedziaÂł tam gdzie siĂŞ przygotowuje 'Prosto z Polski' :D

..albo bĂŞdzie prowadziÂł..albo robiÂł materiaÂł :mhm:
Ja teÂż to widziaÂłam :D Dlatego zasiadÂłam przed TV o 17:10, a tam? Donald z konferencjÂą wyskoczyÂł :>
Oj, odstraszyÂł tym wystĂŞpkiem potencjalny gÂłos :spiewa: Po tym incydencie ponadto straciÂłam jakÂąkolwiek ochotĂŞ na dalsze oglÂądanie TVN24 :x

O ;( A wÂłaÂśnie widziaÂłam PawÂła w reklamie ,,ÂŚwiata reporterĂłw'' - czy teraz to tylko tu bĂŞdzie moÂżna go oglÂądaĂŚ? ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze: Widocznie naszych mam, przez wzglÂąd na dÂłuÂższy staÂż bytu na tej ziemi, nic juÂż nie zgorszy :devil: A moÂże teÂż byĂŚ tak, Âże po prostu spĂŞdzajÂą wiĂŞcej czasu przed telewizorami? :devil:
Z moj¹ to mo¿e te¿ byÌ tak, ¿e wiêkszoœÌ tego czasu przesypia :devil:
:lol: Dobrze, Âże PaweÂł nie pracuje w TVP, bo za podobny przejaw obiektywizmu pewnie by wyleciaÂł z roboty :devil: Okazuje siĂŞ, Âże jednak ta TVN24 nie jest taka zÂła :devil:
MogÂłaby tylko PawÂłowi wiĂŞcej czasu antenowego udostĂŞpniĂŚ :>
Jak prawdziwa dobra gospodyni :lol2: Nawet jak musi opuÂściĂŚ domostwo, to gÂłodnych domownikĂłw nie zostawi :*
Ciesz siĂŞ, Âże nie musisz osobiÂście o to poÂżywienie siĂŞ domagaĂŚ :devil:
DziĂŞki :* :jupi: Nie ÂśmiaÂłam prosiĂŚ, ale wÂłaÂśnie to chciaÂłam zobaczyĂŚ :jupi:
Ja to jednak jestem domyÂślna :rozglada:
No, muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże nawet ja z takim namaszczeniem jak Zawada nie oglÂądam PawÂła :lol2: CzyÂżby wyszÂło na jaw coÂś, o czym wczeÂśniej nie mieliÂśmy pojĂŞcia? :lol:
OkazaÂło siĂŞ, Âże Zawada teÂż jest fanem PawÂła :rozglada:
DÂżastina pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..a dzisiaj widziaÂłem jak PaweÂł siedziaÂł tam gdzie siĂŞ przygotowuje 'Prosto z Polski' :D

..albo bĂŞdzie prowadziÂł..albo robiÂł materiaÂł :mhm:
Ja teÂż to widziaÂłam :D Dlatego zasiadÂłam przed TV o 17:10, a tam? Donald z konferencjÂą wyskoczyÂł :>
Oj, odstraszyÂł tym wystĂŞpkiem potencjalny gÂłos :spiewa: Po tym incydencie ponadto straciÂłam jakÂąkolwiek ochotĂŞ na dalsze oglÂądanie TVN24 :x
Ja to jednak jestem nie do zdarcia :rozglada: CzekaÂłam do upadÂłego, bo przecieÂż nie moÂże byĂŚ tak, Âże PaweÂł od rana miota siĂŞ po studio i nic z tego nie ma :rozglada: Ponownie dla magazynu Polska i Âświat materiaÂł przygotowaÂł. TraktowaÂł o tym, Âże Komisja europejska chce zastrzec nazwĂŞ wino tylko dla trunku sporzÂądzanego z winogron. CapsĂłw nie bĂŞdzie - PaweÂłek siĂŞ nie pokazaÂł. W dodatku materiaÂły w Warszawie zbieraÂła mu jakaÂś filigranowa niewiasta. Z panami raczÂącymi siĂŞ tanim winem rozmawiaÂła - nie wiem jak PaweÂł mĂłgÂł na to pozwoliĂŚ :nie:
O ;( A wÂłaÂśnie widziaÂłam PawÂła w reklamie ,,ÂŚwiata reporterĂłw'' - czy teraz to tylko tu bĂŞdzie moÂżna go oglÂądaĂŚ? ;(
Tak Âźle jak teraz to jeszcze nie byÂło za mojego kibicowania PawÂłowi :uhh: Ale kto wie, moÂże jeszcze wrĂłcÂą stare dobre czasy :roll:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], marcin3usb i 29 gości