Sylwia Majcher

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

DziĂŞkujĂŞ, ÂżeÂś sobie pan w ogĂłle przypomniaÂł o istnieniu owego wÂątku :]
obieÂżyÂświat pisze:..ale siĂŞ przykurzyÂł wÂątek :spiewa:

..ledwo odszukaÂłem :spiewa:
Niesamowite :o Ciekawe gdzie szukaĂŚ winnych? :>

..a dziÂś znĂłw politycznie :D

..niestety nie mam z rynku :/
Piszesz nie masz z rynku, a szkoda :/ Do Sylwii w okolicznoœciach studyjnych jesteœmy przyzwyczajeni, mo¿emy ogl¹daÌ w takich okolicznoœciach najczêœciej, zaœ w plenerze, w konwencji odwróconej niejako, czyli z miejsca, które zwykle widaÌ z oddali, a wiêc z p³yty rynku, Sylwia decyduje siê wystêpowaÌ doœÌ rzadko.
Relacje, och relacje :) Takie¿ rzeczowe, takie¿ pouk³adane :) Nie wiedzia³em wczeœniej, i¿ na dolnym Œl¹sku tak wiele siê dzieje wokó³ tworzenia list wyborczych :o :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

TrochĂŞ wyleciaÂłem z obiegu (z powodu pracy)-mam pytanie czyÂżby u Sylwii nic sie nie dziaÂło ??? :shock:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

DziaÂło siĂŞ mniej wiĂŞcej tyle, ile ma w zwyczaju kot napÂłakaĂŚ ;(

Raz byÂłem Âświadkiem telefonicznej relacji Sylwii z ranka, kiedy to bandyci jacyÂś napadli na bank :] Dalej, w ciÂągu dnia nie natrafiÂłem na ÂżadnÂą relacjĂŞ. choĂŚ przyznaĂŚ siĂŞ muszĂŞ, iÂż tegoÂż dnia szczegĂłlnym naboÂżeĂąstwem do TVN24 siĂŞ nie wykazywaÂłem :rozglada:

Zaœ innego dnia, tego¿ minionego tygodnia, trafi³em równie¿ z rana na koùcówkê relacji ze studia... koùcówkê sam¹ i niestety nie wiem nawet o czym tak w³aœciwie relacja traktowa³a :roll: PóŸniej ¿adnej innej relacji z udzia³em Sylwii ju¿ nie widzia³em :neutral:

Mam wraÂżenie jakby ona wcale dla WrocÂławia nie pracowaÂła ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
toster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 07:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: toster »

Alchemik pisze:DziaÂło siĂŞ mniej wiĂŞcej tyle, ile ma w zwyczaju kot napÂłakaĂŚ ;(

Raz byÂłem Âświadkiem telefonicznej relacji Sylwii z ranka, kiedy to bandyci jacyÂś napadli na bank :] Dalej, w ciÂągu dnia nie natrafiÂłem na ÂżadnÂą relacjĂŞ.
póŸniej o tym napadzie mówi³ Tomek, po 15-stej.
Chcę chwilę być przy Tobie
I nią żyć...13.12.07, godz. 10:00
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

z 27.09

ObrazekObrazek
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

toster pisze:póŸniej o tym napadzie mówi³ Tomek, po 15-stej.
Tak. A ja myÂślaÂłem, Âże dlatego, Âże on wszedÂł na live'y Sylwia bĂŞdzie przygotowywaÂła materiaÂł dla PzP :) Niestety, nie byÂło Âżadnego jej materiaÂłu :?
sybic pisze:z 27.09
WÂłaÂśnie :) Szkoda, iÂż jednak w dalszym ciÂągu nie mogĂŞ sobie przypomnieĂŚ, o czym ta relacja traktowaÂła :mhm:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
toster
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: poniedziałek 28 maja 2007, 07:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: toster »

Alchemik pisze:
sybic pisze:z 27.09
WÂłaÂśnie :) Szkoda, iÂż jednak w dalszym ciÂągu nie mogĂŞ sobie przypomnieĂŚ, o czym ta relacja traktowaÂła :mhm:
o kierowcy, ktĂłry rok temu potrÂąciÂł we w-wiu 3 osoby i uciekÂł z miejsca wypadku
Chcę chwilę być przy Tobie
I nią żyć...13.12.07, godz. 10:00
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

o kierowcy, ktĂłry rok temu potrÂąciÂł we w-wiu 3 osoby i uciekÂł z miejsca wypadku
Z racji tej, Âże widziaÂłem ostatnie sekundy owej relacji, nie mĂłgÂłbym sam napisaĂŚ, o czym traktowaÂła, wiĂŞc Tobie bardzo dziĂŞkujĂŞ :)
Ale ta wiadomoœÌ niestety dowodzi jednemu ;( mianowicie, ¿e Sylwia od d³u¿szego czasu nie ma tak naprawdê porz¹dnych tematów do zaprezentowania ;(
Kolejny dowód na s³usznoœÌ mojej tezy :neutral: Proszê bardzo - dzisiejsza relacja w Poranku o policjantach, którzy nie maj¹ prawa jazdy, b¹dŸ uprawnieù do prowadzenia radiowozu :hmm: Mo¿e siê czepiam i nie doceniam wagi problemu, ale wydaje mi siê, ¿e dziennikarka taka jak Sylwia nie powinna zajmowaÌ siê takimi pierdo³ami :? Przede wszystkim zaœ powinna pojawiaÌ siê na antenie Tvn24 czêœciej :ban:
Ale jedno wi¹¿e siê œciœle z drugim :? wiêc dopóki nie wydarzy siê coœ iœcie wa¿nego we Wroc³awiu i okolicach, nie ma mowy o poprawie sytuacji ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Piêknie dziêkujê :) Jak doskonale widaÌ na capsach, Sylwia mia³a wczoraj niew¹tpliw¹ przyjemnoœÌ spotkaÌ siê z nami i dost¹pi³a niew¹tpliwego zaszczytu wyst¹pienia na antenie Tvn24 podwójnie :tanczy: Pierwszy raz w relacji, zaœ drugi raz w rozmowie z pani¹ policjantk¹ :) Temat widoczny na capsach 8)

Od tego momentu jednak grobowa cisza :rozglada: ÂŻadnych zaszczytĂłw, Âżadnych przyjemnoÂści :twisted:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Dla odÂświeÂżenia tematu :)

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

sybic pisze:Dla odÂświeÂżenia tematu :)
Nie ÂśmiaÂłem prosiĂŚ... zresztÂą nigdy nie musiaÂłem prosiĂŚ, poniewaÂż capsy ''siĂŞ wklejaÂły'' :lol2: Ale ostatnimi czasy, gdyby nie Ty sybic, nikt by juÂż capsowo o wÂątku nie pamiĂŞtaÂł ;( Dlatego bardzo Ci dziĂŞkujĂŞ za pamiĂŞĂŚ i to, co po sobie i swoich odwiedzinach tutaj zostawiasz :)

Faktycznie, w weekend Sylwia odwiedzi³a jedno z wielkopolskich miasteczek, no miast ;) Wrzeœnia, to w koùcu nie tak ma³e miasto ;) A g³oœno by³o tam za spraw¹ prawyborów, których omawianie przypad³o Sylwii w udziale :D Zadanie wykona³a bardzo dobrze :brawa: By³a tam ju¿ od sobotniego popo³udnia, poprzez niedzielny ranek, a¿ do wczesnych godzin popo³udniowych, póŸniej teren Wielkopolski odzyska³a Wielkopolanka ;)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

ObrazekObrazek
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Dzisiaj Sylwia mierzy siĂŞ z rozdraÂżnionymi na punkcie pijaĂąstwa komuchami :lol2:
Ona niestety nie mogÂła doÂświadczyĂŚ besztania przez nich na wÂłasnej skĂłrze :lol2:
Ale za to mogÂła nadaĂŚ relacjĂŞ, bo Panowie najwyraÂźniej zrezygnowali z uczty suto zakrapianej alkoholem :rozglada:
Relacja oczywiÂście bardzo dobra :brawa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości