Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Jak notkê zobaczy³em to znowu pomyœla³em , ¿e z capsami wpad³a -zrozum notka to proszê i nie ka¿ mi t³umaczyÌ , ¿e to nic z³ego i interesownego :lol2: !! Po prostu kojarzysz mi siê z capsami i ju¿ :lol2: !! Ale cieszê siê oczywiœcie , ¿e wpadasz te¿ na ''s³ówko'' :*
obieÂżyÂświat pisze:
Alchemik pisze:Chyba nie chcesz mi zarzuciĂŚ, Âże robiĂŞ to w nieumiejĂŞtny sposĂłb? :lol2: JeÂśli zrodziÂły siĂŞ w Twojej gÂłowie jakieÂś lĂŞki i niepokoje, to szybciutko proszĂŞ mi siĂŞ ich pozbyĂŚ i nie odbieraĂŚ mi tu nikomu prawa do prywatnego szczĂŞÂścia :lol2:
..ja nigdy nikomu takiego prawa nie odbieraÂłem :uwaga:
..a juÂż tym bardziej Agatce :*
..ale tak juÂż od 3. tygodni Agatka moÂże non stop przebywa w towarzystwie jednego jedynego - to normalne Âże w koĂącu mogÂą siĂŞ sobÂą znudziĂŚ :spiewa:
DokÂładnie to samo miaÂłem na mysli -i na pewno nie byÂło to nic zÂłego :) !!

not that kind pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..ale tak juÂż od 3. tygodni Agatka moÂże non stop przebywa w towarzystwie jednego jedynego - to normalne Âże w koĂącu mogÂą siĂŞ sobÂą znudziĂŚ :spiewa:

..notka ma racjĂŞ piszÂąc Âże:
Ale tak na dobrÂą sprawĂŞ, to Agata duÂżo ostatnimi czasy pracowaÂła, wiĂŞc Ci dwoje, o ktĂłrych caÂły czas tak intensywnie myÂślimy :lol: mieli prawo tĂŞskniĂŚ przez ten pracowity Agatkowy czas do siebie, a teraz... :D
A teraz mogli by juÂż przestaĂŚ nadrabiaĂŚ zalegÂłoÂści i wrĂłciĂŚ do codziennoÂści :lol2: !! Szarej burej :lol2: !! Agatka do fanĂłw i juÂż :ban: !!
not that kind pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..niech juÂż siĂŞ wszystko wyjaÂśni :ban:
..a najbardziej to kiedy wrĂłci Agatka :rozglada:
..reszta mnie na razie nie obchodzi :x
..na resztĂŞ przyjdzie czas potem :)
Na jakÂą resztĂŞ? :D MyÂślisz, Âże Agata ma w planach zmieniĂŚ nazwisko? :D To nie jest przecieÂż konieczny ''zabieg'' ;) JeÂśli nie zmieni, to jak masz zamiar dowiedzieĂŚ siĂŞ, czy zmieniÂła stan cywilny podczas tej dÂługiej nieobecnoÂści? :D Na twarzy raczej nie bĂŞdzie miaÂła napisane, ani z oczu nie wyczytasz jej napisu: JUST MARRIED!!! :lol:
Ona jak maÂło kto potrafi wszystko trzymaĂŚ w najwiĂŞkszej tajemnicy :shock: !!

Tego , Âże wkrĂłtce awansuje nie pokazaÂła i nie daÂła po sobie poznaĂŚ , Âże na przykÂład moÂże to jÂą cieszyĂŚ :rozglada: !! Agata -wielka tajemnica :cicho:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

JeÂśli nie zmieni, to jak masz zamiar dowiedzieĂŚ siĂŞ, czy zmieniÂła stan cywilny podczas tej dÂługiej nieobecnoÂści? :D Na twarzy raczej nie bĂŞdzie miaÂła napisane, ani z oczu nie wyczytasz jej napisu: JUST MARRIED!!! :lol:
A obrÂączka ? :lol2:
NienawidzĂŞ jesieni
"Nie bĂłjmy siĂŞ jesieni, przed nami piĂŞkne dni...." :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
JeÂśli nie zmieni, to jak masz zamiar dowiedzieĂŚ siĂŞ, czy zmieniÂła stan cywilny podczas tej dÂługiej nieobecnoÂści? :D Na twarzy raczej nie bĂŞdzie miaÂła napisane, ani z oczu nie wyczytasz jej napisu: JUST MARRIED!!! :lol:
A obrÂączka ? :lol2:
Jest taka moda -czy by³a taka moda , ¿e ludzie nawet w koœcio³ach œlubów nie brali tylko gdzieœ na ³¹czce pl¹saj¹c nak³adali sobie mówi¹c : Tak zostanê Twoj¹ ¿on¹ / Twoim mê¿em nic innego jak obr¹czki uplecione z kwiatuszków :lol2: !!
A te wiadomo -trwaÂłe nie sÂą to zsuwajÂą siĂŞ paluszkĂłw :lol2: !!

Ale my bêdziemy Agatkê szczegó³owo analizowali jak wróci :lol2: !! Od stóp do g³ów -niby jak zawsze a jednak inaczej i z jeszcze wiêksz¹ si³¹ :devil: !!
epsztajnek pisze:
NienawidzĂŞ jesieni
"Nie bĂłjmy siĂŞ jesieni, przed nami piĂŞkne dni...." :lol2:
Poranna jesienna mgÂła przypomina mi najlepsze horrory filmowe -horror mĂłj ulubiony gatunek filmowy :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

marcinkowsky pisze:
Ale my bêdziemy Agatkê szczegó³owo analizowali jak wróci :lol2: !! Od stóp do g³ów -niby jak zawsze a jednak inaczej i z jeszcze wiêksz¹ si³¹ :devil: !!
ZnajÂąc Agatki niechĂŞĂŚ do ujawniania nam choĂŚby najdrobniejszego faktu z jej Âżycia, moÂżna przypuszzaĂŚ, Âże obrÂączkĂŞ bĂŞdzie - przed nami :devil: na czas pobytu na wizji - umiejĂŞtnie ukrywaÂła :rozglada:

Nie mogê o wspomnianym wy¿ej bobasku nie napomkn¹Ì :rozglada: W³aœciwie to o bobaskach powinnam napisaÌ :rozglada: O ile mnie pamiêÌ nie myli ( a raczej nie myli ;) ) BJ wspomina³ kiedyœ, ¿e piêcioraczki ma w planach i to razy piêÌ :rozglada: Tak wiêc moi drodzy chrzeœniaków i chrzeœniaczek nam nie zabraknie :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Dla kaÂżdego mĂłwisz starczy? :lol2:
Mo¿e z³ó¿my zamówienie, ¿eby aby nie brak³o :> :lol:
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:
JeÂśli nie zmieni, to jak masz zamiar dowiedzieĂŚ siĂŞ, czy zmieniÂła stan cywilny podczas tej dÂługiej nieobecnoÂści? :D Na twarzy raczej nie bĂŞdzie miaÂła napisane, ani z oczu nie wyczytasz jej napisu: JUST MARRIED!!! :lol:
A obrÂączka ? :lol2:
Jest taka moda -czy by³a taka moda , ¿e ludzie nawet w koœcio³ach œlubów nie brali tylko gdzieœ na ³¹czce pl¹saj¹c nak³adali sobie mówi¹c : Tak zostanê Twoj¹ ¿on¹ / Twoim mê¿em nic innego jak obr¹czki uplecione z kwiatuszków :lol2: !!
A te wiadomo -trwaÂłe nie sÂą to zsuwajÂą siĂŞ paluszkĂłw :lol2: !!
I jeszcze mog¹... te pozosta³oœci po œlubie w postaci dŸwiêcz¹cych puszek ci¹gn¹cych siê po studio za Agatt¹ o tym, ¿e wysz³a za m¹¿ przypominaÌ :lol2:
epsztajnek pisze:Ale my bêdziemy Agatkê szczegó³owo analizowali jak wróci :lol2: !! Od stóp do g³ów -niby jak zawsze a jednak inaczej i z jeszcze wiêksz¹ si³¹ :devil: !!
A mi siĂŞ dzisiaj ÂśniÂło, ÂżeÂśmy przegapili powrĂłt Agatty :hahaha:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

Dzisiaj krĂłciuteĂąki uspokajacz :)
Wybranek Agaty jest na codzieĂą tysiÂące kilometrĂłw z tÂąd.
A na Âślub to jeszcze chyba trochĂŞ poczekamy, gdyby tak byÂło to widziaÂła bym tego przystojniaka na moim osiedlu.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Wybranek Agaty jest na codzieĂą tysiÂące kilometrĂłw z tÂąd.
Czy mo¿na wyci¹gn¹Ì wniosek, ¿e Agata jest w tej chwili te¿ tysi¹ce kilometrów st¹d :?: :mhm:
A swojÂą drogÂą, czyÂżby jakiÂś ognisty torreador ? :devil:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

zoha8 pisze:Dzisiaj krĂłciuteĂąki uspokajacz :)
Wybranek Agaty jest na codzieĂą tysiÂące kilometrĂłw z tÂąd.
A na Âślub to jeszcze chyba trochĂŞ poczekamy, gdyby tak byÂło to widziaÂła bym tego przystojniaka na moim osiedlu.
Tysi¹ce kilometrów st¹d? :o Och ;( To musi byÌ dla pary straszliw¹ udrêk¹ ;( Wspó³czujê ;( Taki zwi¹zek na odleg³oœÌ to nic przyjemnego ;(
Ja mam problem z pogodzeniem siĂŞ z rozstaniem z mojÂą ÂżonÂą, kiedy ta w pracy ma nocny dyÂżur, a co dopiero mĂłwiĂŚ o rozstaniu na kilka tygodni... BoÂże!!! miesiĂŞcy :o ;(
ProszĂŞ m iwybaczyĂŚ, ale pozwolĂŞ sobie wyraziĂŚ opiniĂŞ, Âże taki zwiÂązek pozbawiony jest sensu :rozglada:
Chyba, Âże zwiÂązek ma tak mocne korzenie jak stuletni dÂąb ;) Ale nie ;) To i tak jak dla mnie bez sensu nie mieĂŚ z ukochanÂą osobÂą kontaktu na co dzieĂą :nie:

Na Âślub bĂŞdziemy musieli poczekaĂŚ? ;( A ja juÂż planowaÂłem zakup Âślicznej weselnej wiÂązanki ;( SwojÂą drogÂą czekaĂŚ... CzekaĂŚ... oby nie za dÂługo :lol2:
zoha8 pisze:Czy mo¿na wyci¹gn¹Ì wniosek, ¿e Agata jest w tej chwili te¿ tysi¹ce kilometrów st¹d
A swojÂą drogÂą, czyÂżby jakiÂś ognisty torreador ?
Ja stawiam na walecznego jankesa :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

zoha8 pisze:Dzisiaj krĂłciuteĂąki uspokajacz :)
Jaki uspokajacz :o ?? MyÂśmy juÂż tak siĂŞ cieszyli , Âże Agatka takie waÂżne dla kaÂżdej kobiety sprawy zaÂłatwia podczas urlopu ;( ??

No a poza tym mielibyÂśmy juÂż takie waÂżne wydarzenie za sobÂą ;( :lol:
zoha8 -a Agatki nie widaĂŚ gdzieÂś na poznaĂąskim horyzoncie :) ??

Reszty nie skomentujĂŞ , bo to prywatne sprawy , wiĂŞc mi nie wypada ;devil: !! Udowadniam tym samym jak waÂżne jest dla mnie poszanowanie prywatnego Âżycia Agatki :) !!

Oki -spadam na zajĂŞcia.........
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:No a poza tym mielibyÂśmy juÂż takie waÂżne wydarzenie za sobÂą ;( :lol:
zoha8 -a Agatki nie widaĂŚ gdzieÂś na poznaĂąskim horyzoncie :) ??
A co to takiego ten ''poznaĂąski horyzont''? :lol: Dobra, dobra :stop: Wiem, wiem :D Szczerze mĂłwiÂąc, to ja wolaÂłbym jeÂśli juÂż, to na ''warszawskim horyzoncie'' ujrzeĂŚ AgattĂŞ :spiewa:
Reszty nie skomentujĂŞ , bo to prywatne sprawy , wiĂŞc mi nie wypada ;devil: !! Udowadniam tym samym jak waÂżne jest dla mnie poszanowanie prywatnego Âżycia Agatki :) !!
Jaaaaaaaki grzeczny :aniol: W przeciwieùstwie do mnie :devil: No có¿, nie mogê siê powstrzymaÌ, ¿eby nie napisaÌ, ¿e facet jakiœ niedzisiejszy jest :lol2: Nie doœÌ, ¿e z Agatt¹ jest na dystans tysiêcy kilometrów, to jeszcze zwleka z poproszeniem jej o rêkê :devil: Z jednej strony ogromny szczêœciarz, a z drugiej cienias jakiœ, ¿eby nie napisaÌ frajer, bo z tego szczêœcia jakie go spotka³o, nie potrafi spo¿ytkowaÌ odpowiednio, prawda Black? :lol2:
Ojej ;( ZapomniaÂłem, Âże jego juÂż z nami nie ma...
Oki -spadam na zajĂŞcia.........
To moÂże ja teÂż gdzieÂś ''spadnĂŞ''? :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..Al tylko nie giĂą i nie przepadaj :rydzyk: :lol:
..dosyĂŚ strat w userach ;(

..a wiêc jednak Agatka podczas tej d³ugaœnej nieobecnoœci nie wychodzi³a za m¹¿ :lol2:

..caÂły czas wiĂŞc 'do wziĂŞcia' :lol2: :lol2: :lol2:
..a pan do ktĂłrego pojechaÂła tak daleko to (co juÂż nie raz pisaliÂśmy) szczĂŞÂściarz w czepku rodzony :lol2: :lol2:
..zostawia AgatkĂŞ samÂą - sam jedzie tak daleko..nie boi siĂŞ Âże ktoÂś mu w miĂŞdzyczasie skradnie serduszko piĂŞknoÂści :?: :lol2:

..no dobra ;)
..koniec ÂżarcikĂłw :neutral:

..Agatki dalej nie ma :uhh:

..dzis przed poÂłudniem minĂŞÂły dokÂładnie 3 tygodnie od Agatki ostatniej relacji :!: ;( :(
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
fanmagdys
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 08 paź 2007, 19:50

Post autor: fanmagdys »

Widze ze sie stesknililiscie za agata :D

Znalazlem ciekawe filmiki ktore moga was ainteresaowac
http://www.youtube.com/watch?v=-ep6Pc3SkKU
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Post autor: TinkiWinki »

zoha8 pisze: Wybranek Agaty jest na codzieĂą tysiÂące kilometrĂłw z tÂąd.
Na odleg³oœÌ to dobre jest tylko nauczanie :lol2: Mi³oœÌ mo¿e mieÌ trudnoœci z przetrwaniem, nawet w dobie internetu.

P.S. IMHO stÂąd, nie z tÂąd ... :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..wysyp nowych userĂłw :?: :lol2:

..cudownie :lol2:
..od razu raÂźniej :lol2:
..btw. teraz juÂż tylko do Was - witajcie :lol2:
Na odleg³oœÌ to dobre jest tylko nauczanie :lol2: Mi³oœÌ mo¿e mieÌ trudnoœci z przetrwaniem, nawet w dobie internetu.
.teÂż jestem takiego zdania :lol2:
..jednak trzeba mieĂŚ ukochanÂą osobĂŞ czĂŞÂściej przy sobie niÂż tylko..zaraz :>
..Agatka ma urlop 2 razy w roku :shock:
..pierwszy trwaÂł dwa tygodnie :shock:
..drugi ciÂągle trwa..ale na razie sÂą 3 tygodnie..

..moÂże skoĂączmy tÂą dysputĂŞ ;(
Widze ze sie stesknililiscie za agata :D

Znalazlem ciekawe filmiki ktore moga was ainteresaowac
http://www.youtube.com/watch?v=-ep6Pc3SkKU
..ooo :o

..ile tych filmikĂłw :o
..dziĂŞki za informacjĂŞ :)

..to na razie :lol2:
..lecĂŞ oglÂądaĂŚ :lol2:

..proponujê klikn¹Ì tu :D

..bo tam jest wiĂŞcej filmĂłw :lol2:
..zna ktoÂś tego miÂłego youtube'owicza :?: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Obi :D to Ty jeszcze nie Âśpisz? :rozglada:

MĂłwicie, Âże Âślubu nie byÂło :mhm: to i bobaskĂłw nie bĂŞdzie? Ech!!! :lol2: PrzecieÂż te i bez Âślubu mogÂą siĂŞ pojawiĂŚ :rozglada:
obieÂżyÂświat pisze:..wysyp nowych userĂłw :?: :lol2:
Ten we fioletowym pluszu zgubi³ swoj¹ torebkê i tu jej przyszed³ szukaÌ :devil: On Wami wstrz¹œnie :rozglada:
Widzê TW :D , ¿e szerszej publicznoœci zapragn¹³eœ? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości