Krzysztof Górlicki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

bella
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 07 wrz 2007, 15:04

Post autor: bella »

tak tak powiedziaÂł, Âże chrypkĂŞ ma niczym Barry White :D
nie podarujĂŞ sobie komentarza, Âże mimo wszystko bardzo seksownÂą :aniol: ;)
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

bella pisze:nie podarujĂŞ sobie komentarza, Âże mimo wszystko bardzo seksownÂą
No to teraz juz nie wiem czy ÂżyczyĂŚ aÂż tak baaaardzo szybkiego powrotu do peÂłnej dyspozycji gÂłosowej ;)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

WidziaÂłam KrzyÂśka przez moment rano w serwisach, ale szczerze mĂłwiÂąc na chrypkĂŞ nie zwrĂłciÂłam uwagi. Pewnie trafiÂłam w momencie gdy byÂł juÂż po wysÂłuchaniu maili od widzĂłw, ktĂłre wpÂłynĂŞÂły ÂłagodzÂąco na brzmienie jego gÂłosu. :D Ale z drugiej strony ÂżaÂłujĂŞ, Âże tej chrypki nie wychwyciÂłam, to musiaÂło byĂŚ niezÂłe w jego wykonaniu.. :hyh:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Podczas przeglÂądu prasy przed 7 JarosÂław podpytaÂł Krzysia o jego chore gardÂło :roll:
GdzieÂś ty siĂŞ tak przeziĂŞbiÂł -spytaÂł
Sam chciaÂłbym to wiedzieĂŚ :devil:
Taka niedyspozycja gard³owa jest bardzo nieprzyjemna, ³¹czê siê w bólu z Krzyœkiem :roll: Sam chwilowo prze¿ywam to samo ;( A¿ mówiÌ normalnie nie mogê ;(
I dodam, Âże u mnie objawia siĂŞ to w sposĂłb bardziej dotkliwy niÂż u Krzysztofa :P
OczywiÂście ÂżyczĂŞ zdrowia, bo bĂŞdÂąc prezenterem taka niedyspozycja jest na pewno bardzo dokuczliwa :hyh:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Mnie teÂż podobnie jak Krzysztofa G. i Arcziego coÂś dopadÂło :roll:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Czw PaÂź 25, 2007 2:36 pm ]
Tutaj moÂżecie przeczytaĂŚ wywiad z Krzysztofem (medialink.pl)
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Z racji tego, ¿e nie wszystkim ten wywiad sie otwiera w przegl¹darce (g³ównie na proœbê Niki ;) wklejam ten wywiad w formie cytatu:
Czy Krzysztof GĂłrlicki widzi siebie na okÂładce miesiĂŞcznika Press? Ostatnio zadebiutowaÂła tam Brygida Grysiak, Pana redakcyjna koleÂżanka.
Ja na ok³adki dajê sobie wiêcej czasu. Kiedy by³em w Stanach Zjednoczonych i tam przygl¹da³em siê mediom to widzia³em, ¿e dziennikarze, których podziwiam maj¹ po 50, 60 lat. Myœlê, ¿e gdybym mia³ siê znaleŸÌ na ok³adce jakiegoœ fachowego pisma to ten wiek w³aœnie by³by odpowiedni. Dla mnie dziennikarstwo jest d³ug¹, pe³n¹ wra¿eù drog¹ ale i takim ¿mudnym, codziennym wstawaniem o 3:15 rano, zbieraniem doœwiadczenia, a przede wszystkim nasi¹kaniem tym, co nas otacza.

Oczywiœcie mo¿na byÌ dziennikarzem, który tylko przekazuje i jest lustrem tego, co siê wokó³ nas dzieje, ale ¿eby powiedzieÌ sobie, ¿e jest siê fachowcem w tej dziedzinie trzeba prze¿yÌ kawa³ek ¿ycia. Dziennikarstwo to nie tylko sztuka odzwierciedlania rzeczywistoœci, to równie¿ sztuka jej trawienia.


Czy jest jakiœ zawodowy autorytet dla Krzysztofa Górlickiego? Ktoœ, kto na tyle dobrze "trawi rzeczywistoœÌ", ¿eby imponowaÌ Panu doœwiadczeniem zawodowym?
Jest wiele takich osób. Ale je¿eli chodzi o telewizjê to bardzo ceniê Grzegorza Miecugowa. On uprawia ten typ dziennikarstwa, który podziwiam, który z zewn¹trz mo¿e wydawaÌ siê ma³o dynamiczny, ale jest bardzo g³êboki. Za jego s³owami i materia³ami, które opisuj¹ rzeczywistoœÌ zawsze idzie dodatkowa uniwersalna wartoœÌ. Za profesjonalizm na antenie na pewno ceniê Justynê Pochanke, która w tej materii jest mistrzem. Tomasza Lisa natomiast szanujê za niesamowit¹ odwagê i pewnoœÌ siebie w przekazywaniu nie tylko informacji, ale równie¿ swojej osoby i swoich pogl¹dów.


Zaczyna³ Pan swoj¹ karierê w akademickim Radiu RAK, póŸniej prowadzi³ Pan pasmo popo³udniowe w Polskim Radiu w Krakowie. Jak specyfika pracy radiowca przek³ada siê na zawód dziennikarza telewizyjnego? Podobno prawie w ka¿dym radiowcu s¹ zwierzêco radiowe cechy, które trzeba w telewizji opanowaÌ. Czy to prawda?
Mnie chyba na antenie nie przeszkadzaj¹ charakterystyczne dla mnie gesty, czy mimika. Nigdy nie zaobserwowa³em u siebie na tyle niekontrolowanych ruchów, które mog³yby byÌ problemem. Towarzysz¹ mi od zawsze i nie zrodzi³y siê dopiero podczas pracy w radiu. Poza tym mam wra¿enie, ¿e telewizja w Polsce powoli staje siê mniej patetyczna oraz ¿e dziennikarze i prezenterzy staj¹ siê bardziej naturalni. Kiedy ogl¹da siê np. amerykaùsk¹ telewizjê to tam prowadz¹cy s¹ bardzo swobodni i spontaniczni, a w Polsce doœÌ d³ugo by³a moda na sztywnego prowadz¹cego, który spogl¹da nieruchomo w kamerê. Od jakiegoœ czasu obserwujê, ¿e ta powaga na wizji zanika.

Zasadnicza ró¿nica miêdzy prac¹ w radiu i w telewizji jest jednak inna. W radiu mog³em wszystko zrobiÌ sam - by³em jednoczeœnie reporterem, realizatorem, monta¿yst¹, prowadz¹cym. Nie zale¿a³em od nikogo i sam mog³em zrealizowaÌ materia³ od samego zamys³u, a¿ do wypuszczenia na antenê. W telewizji natomiast jestem zale¿ny od grupy osób. Sam niewiele mogê zrobiÌ. Muszê mieÌ operatora, dŸwiêkowca i mnóstwo innych osób niezbêdnych przy realizacji materia³u lub wejœciu na antenê. W telewizji jest siê dru¿yn¹. Jak ktoœ zawali to ca³a uk³adanka siê rozsypuje. Praca zespo³owa musi byÌ opanowana do perfekcji i to by³a rzecz do której musia³em siê przyzwyczaiÌ.


Ryszard KapuÂściĂąski, dla wielu niedoÂścigniony wzĂłr dziennikarza, ubolewaÂł nad stanem naszych mediĂłw, zwÂłaszcza elektronicznych, ktĂłre coraz bardziej siĂŞ tabloidyzujÂą. "Szybko, krĂłtko, bez namysÂłu". Jak Pan to postrzega z perspektywy czÂłowieka, ktĂłry siedzi w oku cyklonu?
Ja bym nie przesadza³. Moim zdaniem media w Polsce maj¹ siê dobrze i nieŸle sobie radz¹. Pewne tendencje s¹ po prostu g³oœniejsze ni¿ inne i to powoduje, ¿e dobre dziennikarstwo jest czasem przyg³uszane przez krzyki i tematy, które lepiej siê sprzedaj¹. W polskim dziennikarstwie nie brakuje jednak dobrej, pog³êbionej publicystki, czy reporta¿u. Weekendowe gazety s¹ przepe³nione komentarzami, analizami i œwietnymi literackimi tekstami. Zawsze brakuje mi czasu, ¿eby to wszystko przeczytaÌ.


Czyli zaczynamy wprowadzaĂŚ podziaÂł: szybko i bez namysÂłu dziaÂłajÂą media elektroniczne, a analiza i publicystyka naleÂży do mediĂłw drukowanych?
Tak, ale to nie jest wada, a specyfika. W prasie mamy wiĂŞcej miejsca. W telewizji zwykle nie ma czasu na dÂługÂą dyskusjĂŞ, ale w radiu juÂż tak. TrĂłjka na przykÂład ma ÂświetnÂą publicystkĂŞ.


Jako reporter specjalizowa³ siê Pan w tematyce spo³ecznej. Relacjonowa³ Pan sytuacjê mieszkaùców Ma³opolski podczas powodzi w 2001 roku, VIII pielgrzymkê Jana Paw³a II, wspó³pracowa³ z "TVN Uwaga". Czy nie brakuje Panu w obecnej pracy tej adrenaliny, która towarzyszy pracy reportera?
Owszem, brakuje mi bycia reporterem, ale z drugiej strony jest to mój œwiadomy wybór. Myœlê, ¿e pewnego dnia do tego wrócê. Ta furtka nie jest zamkniêta, bo reporterem jest siê przez ca³e ¿ycie i ci¹gle pracuje siê na jakoœÌ swojego przekazu, a jego forma, czy to jest reporta¿ radiowy, serwis telewizyjny, czy artyku³ to drugorzêdna sprawa. Zanim bêdê mia³ 50 lat i znajdê siê na ok³adce mam jeszcze mnóstwo do zrobienia :)


Za cykl reportaÂży radiowych o korupcji w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie byÂł Pan nominowany do nagrody Dziennikarza Roku 2004 w MaÂłopolsce. SkÂąd siĂŞ biorÂą pomysÂły na takie reportaÂże?
Te pomys³y przynosi ¿ycie. Czasami po prostu Ciê trafiaj¹ i podcinaj¹ lawinê. Ka¿dy z nas s³ysza³ o jakimœ przekrêcie. Ilu z nas posz³o to sprawdziÌ? Znienacka dociera do Ciebie informacja. Zaczynasz siê zastanawiaÌ, zg³êbiaÌ temat i rozumiesz, ¿e tak byÌ nie powinno. PóŸniej okazuje siê, ¿e problem nie jest jednostkowy, ale ma szerszy wymiar i siê rozrasta. Czasami przera¿a. Tak by³o w przypadku korupcji, któr¹ siê zajmowa³em. Kiedyœ powiedziano o korupcji, ¿e jest rakiem, który rozrasta siê i zabija. W tej sprawie dosta³em sygna³, bo ktoœ wiedzia³, ¿e takimi niewygodnymi tematami zajmowa³em siê ju¿ wczeœniej, wiêc zadzia³a³em z ukrytym mikrofonem. PóŸniej, kiedy przez krótki czas wspó³pracowa³em z "TVN Uwaga" równie¿ interesowa³em siê podobnymi tematami.

W dziennikarstwie œledczym nie kreuje siê tematu tylko odkrywa. Kreatywnie trzeba po³¹czyÌ tylko jego elementy. I nie wolno nikomu ufaÌ. Poza tym trzeba bardzo uwa¿aÌ, ¿eby nie staÌ siê policjantem. Dziennikarz nie jest od œcigania przestêpców. Jest tylko od tego, ¿eby pokazaÌ jak maj¹ siê fakty i jakie s¹ dowody. Ale nie pakuje za kratki. Nie wolno wejœÌ w buty policjanta, a czasami o to nietrudno.


NaleÂży Pan do Stowarzyszenia Dziennikarzy Naukowych. Co to za organizacja i w jakim celu Pan do niej wstÂąpiÂł?
Nauka w Polsce potrzebuje wsparcia. Gdy przeczyta³em w internecie, ¿e grupa ludzi zwi¹zanych z dziennikarstwem naukowym ³¹czy swoje potencja³y, postanowi³em, ¿e siê przy³¹czê. Nauce trzeba dodaÌ medialnej energii. Staramy siê œledziÌ informacje o prze³omach naukowych i wymieniaÌ je miedzy sob¹. Wyszukujemy tematy i chcemy je rozpropagowaÌ, ¿eby dotar³y do ludzi. Nasi naukowcy s¹ grup¹, która zosta³a w mediach zapomniana, a powinno byÌ wprost przeciwnie.


Mówi Pan, ¿e na³ogowo przesiaduje w internecie. Prowadzenie programu "InterNET24" to prze³o¿enie zami³owania na formê aktywnoœci zawodowej? Co by³o pierwsze - sympatia do internetu, czy mo¿liwoœÌ prowadzenia programu?
Pierwszy by³ zdecydowanie internet. Zawsze fascynowa³y mnie nowoczesne technologie. Internet wyrós³ nam na czwarte medium i jest ono o tyle ciekawe, ¿e odbiorcy nie tylko ogl¹daj¹ w nim filmy i zdjêcia czy czytaj¹ teksty, ale co wa¿niejsze internet wspó³tworz¹. Internet to ogromne mo¿liwoœci prezentowania informacji i komunikacji miêdzy ludŸmi. I dziêki temu sposób tworzenia wiêzi i spo³ecznoœci. To medium, które jest w stanie po³¹czyÌ wszystkie formy przekazu i wczeœniej wymyœlone media. I co najwa¿niejsze dzia³a w obie strony. Czyli jest takim medium mediów.


Na forach internetowych piszÂą o Panu "taki z niego Grzegorz Kajdanowicz". To komplement?
Tak, komplement. Grzegorz jest œwietnym dziennikarzem, a trzeba przecie¿ równaÌ do góry. Ludzie maj¹ prawo do porównaù, to naturalna sk³onnoœÌ. Co nie zmienia faktu, ¿e nie wiem z czego wynika moje podobieùstwo do Grzegorza.


MĂłwi Pan, Âże jest na pewnym etapie, ale proszĂŞ powiedzieĂŚ co dalej? Drugi rok jest Pan prezenterem TVN24. Jaki jest szczyt ambicji zawodowych Krzysztofa GĂłrlickiego? Justyna Pochanke mĂłwi, Âże "fotel prezentera "FaktĂłw" to wcale nie jest wygodny szezlong". Czy marzy Pan w ogĂłle o tym krzeÂśle?
Jak mĂłwiĂŞ, caÂły czas jestem w drodze. NiektĂłrzy nazywajÂą to wspinaniem siĂŞ po drabinie kariery. Moim zdaniem niewaÂżne, ktĂłry szczebel siĂŞ wÂłaÂśnie pokonaÂło, waÂżne jest, Âżeby dobrze wykorzystywaĂŚ czas, ktĂłry mamy. WaÂżne jest, Âżeby doÂświadczaĂŚ i siĂŞ rozwijaĂŚ. Wcale nie trzeba szybko siĂŞ wspinaĂŚ. A spadanie to teÂż doÂświadczenie.

Nie jest tak, ¿e moim g³ównym celem jest prowadzenie "Faktów" czyli g³ównego programu w ogólnopolskiej powszechnie ogl¹danej stacji. Chyba bardziej interesuj¹ mnie kana³y tematyczne, np. informacyjny TVN24. Poza tym gdybym mia³ ju¿ wybieraÌ fotele w ITI to zdecydowanie wola³bym miejsce pana Mariusza Waltera. Fascynuje mnie mechanizm tworzenia mediów. Bycie dziennikarzem jest œwietnym zajêciem, ale mnie dodatkowo intryguje struktura mediów, powstawanie programów i stacji telewizyjnych od strony programowej. To jest wg mnie wyzwanie. Moim celem jest zrozumienie telewizji. Myœlê, ¿e œwietnie jest byÌ ekspertem w tej dziedzinie, wiedzieÌ jak tworzyÌ redakcje i jak z sukcesem programowaÌ stacje informacyjne.


Interesuje siê Pan ¿eglarstwem. Fa³ to linia s³u¿¹ca do wci¹gania i opuszczania ¿agla. Proszê powiedzieÌ, co wci¹ga na szczyt Krzysztofa Górlickiego? Doœwiadczenie, umiejêtnoœci, szczêœcie, czy mo¿e przypadek?
PracowitoœÌ i trzeŸwa ocena sytuacji. Zrozumia³em, ¿e analizuj¹c i zdrowo oceniaj¹c rzeczywistoœÌ mo¿na do pewnego stopnia przewidzieÌ to, co siê wydarzy. Dziêki temu ³atwiej przygotowaÌ siê do zmiany. A ta jest naturalna. Analizujê ró¿ne scenariusze i chocia¿ zdajê sobie sprawê, ¿e bardzo wiele zale¿y od szczêœcia, to pamiêtam te¿ o tym, ¿e szczêœciu trzeba pomagaÌ. Zrozumia³em np., ¿e prêdzej czy póŸniej przyjadê do Warszawy, ¿e bêdê musia³ wykorzystaÌ swoje atuty, to co potrafiê, zmieniÌ œrodowisko i pewien etap swojego ¿ycia zakoùczyÌ w Krakowie. Pó³ roku wczeœniej powiedzia³em sobie, ¿e pora odejœÌ z radia i przejœÌ do innego medium, do telewizji. Tak te¿ siê sta³o.


ProszĂŞ powiedzieĂŚ, jak Pan ocenia z perspektywy czasu zamianĂŞ Smoka Wawelskiego na warszawskÂą SyrenkĂŞ. Podoba siĂŞ Panu ten widok z okna wieÂżowca na WarszawĂŞ?
Bardzo mi siê podoba. D³ugo mieszka³em w Krakowie, ale nigdy nie myœla³em o tym mieœcie jako o miejscu w którym zostanê. Dla mnie rywalizacja miêdzy Warszaw¹, a Krakowem jest bezsensowna, bo ka¿de z tych miejsc daje inne mo¿liwoœci. Gdybym mia³ opisaÌ te miasta to powiedzia³bym, ¿e Kraków to miejsce w którym powinno siê studiowaÌ, w Warszawie natomiast powinno siê pracowaÌ. Kraków sprzyja nie tylko temu, ¿eby dobrze siê wykszta³ciÌ, ale ¿eby ¿yÌ w takiej intelektualnej, studenckiej spo³ecznoœci przesyconej atmosfer¹ dyskusji o ¿yciu, religii i literaturze do rana. W Krakowie ¿yje siê wolniej i jest czas, ¿eby dyskutowaÌ, rozwijaÌ siê, rozmyœlaÌ. Jak siê ju¿ znajdzie pomys³ na siebie to warto przyjechaÌ do Warszawy, bo tu jest wiêcej mo¿liwoœci. Lubiê, jak wokó³ mnie du¿o siê dzieje. Lubiê ten poœpiech Warszawy i dynamikê mediów. W takim œrodowisku czujê siê jak ryba w wodzie. To jest mój sposób na ¿ycie.

Id¹c dalej tropem ¿eglarstwa - zêza to najni¿sze miejsce jachtu, w którym mo¿e zbieraÌ siê woda. Czy jest jakaœ s³aboœÌ Krzysztofa Górlickiego, która mo¿e sprawiÌ, ¿e siê podtopi na pe³nym morzu?
Tak, jest coœ takiego, z czym walczê od zawsze. Robiê zawsze kilka rzeczy naraz, a to nie jest ³atwe szczególnie dla moich bliskich. Brakuje czasu. Jak studiujê to kilka kierunków, jak pracuje to dla kilku redakcji. Czytam jednoczeœnie kilka ksi¹¿ek. Po prostu rzeczy, które mnie ciekawi¹ i które chcia³bym robiÌ, odkrywaÌ jest bardzo du¿o.


Justyna Pochanke twierdzi, ¿e prowadz¹cy to nie tylko g³os plus twarz i niez³a marynarka, ale to przede wszystkim osobowoœÌ. Czy Krzysztof Górlicki ma intryguj¹c¹ osobowoœÌ?
Ka¿dy ma jak¹œ osobowoœÌ, ale ¿eby by³a intryguj¹ca musi j¹ nieustannie budowaÌ, wzbogacaÌ. OsobowoœÌ to nie tylko kwestia zachowania i na przyk³ad kontrowersyjnego sposobu bycia. To sposób przekazywania swoich emocji i doœwiadczenia, o którym mówiliœmy. To ciekawy pomys³ na w³asne ¿ycie. Mam zaufanie do Adama Pieczyùskiego, Justyny Pochanke i Sebastiana Podkoœcielnego. Oni mnie namówili i wprowadzili na wizjê w newsach TVN24. Zaufa³em im kiedyœ bardziej ni¿ sobie.

RozmawiaÂła MaÂłgorzata Roman
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ja nie chciaÂłem wklejaĂŚ, by nie zajmowaĂŚ aÂż tyle miejsce, bo wywiad jest bardzo dÂługi ;)
Ale czego siĂŞ nie robi dla Niki ;)
Obrazek Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ten wywiad juÂż siĂŞ pojawiÂł na forum na stronie 11 :spiewa: :spiewa:

A dziÂś Krzysztof sobie czĂŞste pogaduchy udziela z JarosÂławem :D
JarosÂław powiedziaÂł, Âże Krzysztof jest fanem zespoÂłu Vader :devil:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Fakt, to jednak ten sam wywiad co byÂł na str.11, ale on jest tak dobry, Âże warto go co 10 stron umieszczaĂŚ :D DziĂŞki Ptr15 za umieszczenie! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Capsy z dzisiejszego ''Poranka'' (serwis o 10.00) :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sob PaÂź 27, 2007 10:32 am ]
I jeszcze caps z rozpoczĂŞcia serwisu o 10.30
Obrazek
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Krzysztof dziÂś znĂłw w Poranku :D

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś Krzysztof byÂł w porannych serwisach, ale bardzo ''mĂłwiÂł przez nos''.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Mamy ju¿ listopad, a InterNET24 nadal nie pojawi³ siê w ramówce TVN24. To ju¿ chyba 4 miesi¹c i szczerze mówi¹c nie ma siê chyba co ³udziÌ, ¿e w najbli¿szych paru miesi¹cach zmieni siê coœ w tej kwesti. Skoro zrezygnowano z codziennych krótkich 5 minutowych relacji o tym co nowe w œwiecie internetu, to mo¿e powstanie tego typu program, z troche bardziej rozbudowan¹ formu³¹, który móg³by byÌ nadawany raz w tygodniu w jakiœ dzieù weekendu. Oczywiœcie je¿eli by³aby taka koncepcja to jedynym s³usznym w moim mniemaniu prowadz¹cym by³by wówczas Krzyœ. :D
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Nika pisze:Mamy ju¿ listopad, a InterNET24 nadal nie pojawi³ siê w ramówce TVN24. To ju¿ chyba 4 miesi¹c i szczerze mówi¹c nie ma siê chyba co ³udziÌ, ¿e w najbli¿szych paru miesi¹cach zmieni siê coœ w tej kwesti. Skoro zrezygnowano z codziennych krótkich 5 minutowych relacji o tym co nowe w œwiecie internetu, to mo¿e powstanie tego typu program, z troche bardziej rozbudowan¹ formu³¹, który móg³by byÌ nadawany raz w tygodniu w jakiœ dzieù weekendu. Oczywiœcie je¿eli by³aby taka koncepcja to jedynym s³usznym w moim mniemaniu prowadz¹cym by³by wówczas Krzyœ.
KrzyÂś jedynie sÂłusznÂą liniÂą :?: Jak najbardziej :lol2: Chyba juÂż czas Âżeby dostaÂł jakiÂś porzÂądny autorski program :hyh: OczywiÂście fajne byÂły te 5-minutĂłwki w 'InterNET24',takie krĂłtkie konkretne informacje,ale jakby z nich stworzyĂŚ jeden wÂłasnie taki dÂłuÂższy cykliczny program nie byÂłoby Âźle :D
To co wszystko ustalone :tanczy: Z naszej strony to tyle..teraz tylko dokÂładniejsze plany :tanczy: a na wiosne.......wychodzimy z budowÂą(jak mawial pewien kandydat na prezydenta miasta BiaÂłegostoku :lol2: )

A tak wogĂłle to coraz rzadziej mam okazjĂŞ Krzysztofa spotkaĂŚ w Poranku :uau: .
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

maxxx pisze: A tak wogĂłle to coraz rzadziej mam okazjĂŞ Krzysztofa spotkaĂŚ w Poranku :uau: .
Ja Âżem ci powiadam, Âże KrzyÂś jutro obudzi nas cudownym tĂŞmbrem swojego gÂłosu! :D
Jutro jest czwartek czyli tzw."cudowny poczÂątek tygodnia", bo od tego dnia zazwyczaj KrzyÂś zaczyna dyÂżury za stoÂłem prezenterskim :D No obym siĂŞ nie myliÂła! :rydzyk:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości