Extra Mazurskie :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Extra Mazurskie :)

Post autor: Łukasz »

Zawsze kupujê Extra Mazurskie, bo lepszego mas³a nigdzie nie ma i ostatnio wyci¹³em 5 tych kodów, ¿eby dostaÌ firmow¹ maselniczkê. :D No i wys³a³em je równy miesi¹c temu, a maselniczki do dzisiaj nie otrzyma³em. Wiêc napisa³em krótkiego i konkretnego maia do firmy:
Witam,

DokÂładnie miesiÂąc temu wysÂłaÂłem do PaĂąstwa priorytetem 5 kodĂłw, z nadziejÂą, Âże otrzymam obiecanÂą maselniczkĂŞ. Niestety do dziÂś jej nie otrzymaÂłem. CzujĂŞ siĂŞ przez PaĂąstwa firmĂŞ oszukany.

ÂŁukasz RopczyĂąski
I ju¿ godzinê póŸniej otrzyma³em odpowiedŸ od samego dyrektora. :D Warto podkresliÌ, ¿e e-mail wys³a³em wieczorem, po 19:00, a sam dyrektor odpisa³ po 20:00.
Witam,
Bardzo dziĂŞkujĂŞ za list i reklamacjĂŞ dotyczÂącÂą promocji. Bardzo mi zaleÂży, aby kaÂżdy jej uczestnik byÂł usatysfakcjonowany, dlatego z troskÂą i uwagÂą zajmujĂŞ siĂŞ kaÂżdym przypadkiem, gdy nasz Klient nie jest z jakiegoÂś powodu z niej zadowolony.

PrzesyÂłki z maselniczkami sÂą wysyÂłane w okresie do 30 dni od dnia otrzymania listu z kuponami, myÂślĂŞ wiĂŞc, Âże w najbliÂższym czasie otrzyma Pan obiecany upominek.
Dla pewnoœci, naka¿ê sprawdziÌ w firmie, która "obs³uguje" t¹ promocjê, kiedy Paùski list do nas dotar³ i czy zosta³a ju¿ wys³ana maselniczka.

Dziennie otrzymujemy blisko tysiÂąc listĂłw z kuponami. Niestety, jak czasem wynika z korespondencji z Klientami, niektĂłre listy do nas nie dochodzÂą, nawet te wysyÂłane jako tzw. "priorytet", podobnie zresztÂą bywa z maselniczkami. Zdarza siĂŞ teÂż, Âże listy z kuponami przychodzÂą jako anonimy, ani na kopertach ani w Âśrodku nie ma Âżadnych informacji o nadawcach. Trudno uwierzyĂŚ, ale mamy juÂż sporo podobnych przypadkĂłw. Mam nadziejĂŞ, Âże jest Pan jednak w zdecydowanej wiĂŞkszoÂści osĂłb, ktĂłre bez Âżadnych komplikacji otrzymajÂą naleÂżny upominek i przestanie Pan sÂądziĂŚ, Âże "promocje sÂą nie dla wszystkich" naszych KlientĂłw.
Jak tylko otrzymam informacjĂŞ o PaĂąskiej przesyÂłce, niezwÂłocznie Pana powiadomiĂŞ, kiedy nadeszÂła i kiedy byÂła lub bĂŞdzie wysÂłana maselniczka.

Serdecznie pozdrawiam,
Tomasz Gutek
Dyrektor
Asco SA
012 423 56 28
Jednak porzÂądne masÂło i porzÂądna firma. MiÂło, Âże siĂŞ tak zajĂŞli sprawÂą. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

Jak widaĂŚ niewiele klientowi do szczĂŞÂścia potrzeba. NapisaĂŚ list w pierwszej osobie, podpisaĂŚ siĂŞ jako dyrektor i wklejaĂŚ kaÂżdemu z dziesiÂątek nadawcĂłw ten sam tekst :P
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Z pewnoÂściÂą p. dyrektor czĂŞÂściowo operuje szablonami, bo po co ciÂągle pisaĂŚ to samo. Ale np. w przedostatnim zdaniu jest nawiÂązanie do tytuÂłu mojego e-maila. A to juÂż miÂłe. TytuÂłu Wam nie podaÂłem w pierwszym poÂście, a brzmiaÂł on "Promocja nie dla wszystkich". Ponadto obiecaÂł, Âże sprawdzi co i jak. Mnie w zupeÂłnoÂści taka odpowiedÂź od firmy satysfakcjonuje.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

No, to wÂłaÂśnie piszĂŞ, Âże satysfakcjonuje.
Mnie na przykÂład bardziej satysfakcjonuje "DzieĂą dobry, na pewno jest dobre, dziĂŞki" naszych paĂą z Conieco niÂż sztuczne uÂśmiechy w McDonald's ;).
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No i caÂła sprawa poszÂła jak po maÂśle! :P

Sztuczne uÂśmiechy w Mc'Donaldzie...Oj chÂłopie jakbyÂś tam staÂł po 12 godzin dziennie w tym smrodzie i haÂłasie to tez byÂś siĂŞ podobnie uÂśmiechaÂł.albo i wcale...

ps.A ta maselniczka jest ze zÂłota,czy co? :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dzisiaj jeszcze takie:
DzieĂą dobry,
wÂłaÂśnie otrzymaÂłem informacjĂŞ, Âże PaĂąski list wysÂłany z *** z ul. ***, zawierajÂący 5 kuponĂłw nadszedÂł do nas 11 sierpnia 2006. PrzesyÂłka dla Pana jest juÂż spakowana i w najbliÂższy poniedziaÂłek zostanie zabrana przez PocztĂŞ PolskÂą.
Proszê wiêc o troszkê cierpliwoœci, maselniczka powinna do Pana dojœÌ ju¿ nied³ugo.

Jest mi teÂż miÂło, Âże moja odpowiedÂź sprawiÂła Panu niespodziankĂŞ, choĂŚ osobiÂście uwaÂżam, Âże po prostu tak naleÂży reagowaĂŚ na kaÂżdy sygnaÂł naszych KlientĂłw, bez wzglĂŞdu na poruszanÂą sprawĂŞ.

Pozdrawiam serdecznie i ÂżyczĂŞ Panu wszelkiej pomyÂślnoÂści,
Tomasz Gutek
AleÂż ta maselniczka bĂŞdzie miaÂła historiĂŞ. :D
Ostatnio zmieniony sobota 09 wrz 2006, 17:27 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

A ja ÂŁukaszu wolĂŞ Trzebownisko. :nie: :D
Jak juÂż ta upragniona maselniczka do Ciebie dotrze to wrzuĂŚ foty. :D
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

DzieĂą w ktĂłrym dostaniesz maselniczkĂŞ nazwiemy Forumowym Dniem Maselniczki ÂŁukasza :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

LOL, i napiszemy o tym newsa na g³ównej stronie: "£ukasz dosta³ maselniczkê! Œwiêtujey!" :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Lukaszu moÂżesz im do tego oddaĂŚ parĂŞ linkĂłw reklamowych :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Skoro ju¿ rozmawiamy o maœle ( :lol: ) , to zauwa¿yliœcie ¿e przez ostatnie kilka lat mas³o bardzo "zeszczupla³o"? Kiedyœ kostki mas³a nie mog³a zjeœÌ ca³a rodzina przez tydzieù a teraz wystarcz¹ dwa œniadania :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

ZeszczuplaÂło o piĂŞĂŚ deko ;) MoÂże rodzina zrobiÂła siĂŞ bardziej Âłakoma? :P
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Hahaha! Co ja na to mogĂŞ powiedzieĂŚ? No to Âże ÂŁukasz planuje kolejny interes: produkcja masÂła :devil: ;)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

ChciaÂłem zgÂłosiĂŚ wszystkim forumowiczom, Âże nie dostaÂłem jeszcze swojej maselniczki! :(
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:D Nic dziwnego - mieli wysÂłaĂŚ w najbliÂższy poniedziaÂłek od 11.09. wiĂŞc wczoraj. :> WiĂŞc jeszcze chwila i powinneÂś jÂą mieĂŚ. :P :arrow: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość