[Polsat] I kto tu rządzi

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

[Polsat] I kto tu rządzi

Post autor: qmate »

Co sÂądzicie o tym serialu? ja liczyÂłem na coÂś lepszego, ale nie jest aÂż tak Âźle moÂże kolejne odcinki bĂŞdÂą lepsze. W sumie mimo wszystko czasem moÂżna byÂło siĂŞ zaÂśmiaĂŚ.

Ci mÂłodzi aktorzy, Kamil i ta cĂłrka Tomka, zapomniaÂłem jak ma na imiĂŞ, grajÂą sÂłabo niestety. Fajnie wypadÂła za to mama Agaty.
Wydaje mi siĂŞ Âże Foremniak jest wyÂższa od Lindy... no ale juÂż nie czepiam siĂŞ
//////////
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Linda i Foremniak -ciekawe :mhm:
MyÂślaÂłem Âże Foremniakowa to juÂż na staÂłe jest ze ÂŻmijewskim. :xx:
MoÂże siĂŞ rozkrĂŞci :rydzyk:
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Serial kiepÂściutki... Chyba najgorszy z sitcomĂłw nadawanych obecnie przez Polsat... Serial kiepski, ale widownia spora:
ATM pisze:Bardzo dobre wyniki oglÂądalnoÂści odnotowano podczas wczorajszej emisji dwĂłch pierwszych odcinkĂłw serialu „I kto tu rzÂądzi” w Telewizji Polsat. W trakcie emisji serialu udziaÂł w rynku Telewizji Polsat w widowni telewizyjnej w grupie docelowej 16-49 wynosiÂł 27,6%.

Nowy serial Telewizji Polsat byÂł najlepiej oglÂądanÂą pozycjÂą w czwartkowym prime time. Dla porĂłwnania moÂżna dodaĂŚ, Âże w paÂśmie 20:00 - 21:00, w grupie 16-49, TVP1 osiÂągnĂŞÂła prawie 22% udziaÂłu w rynku (serial „FaÂłszerze. PowrĂłt Sfory”), TVP2 - 14% (mecz o puchar UEFA), a TVN - 22,2% (seriale „W-11” i „Na WspĂłlnej”).

„I kto tu rzÂądzi” - sitcom zrealizowany przez ATM GrupĂŞ - miaÂł swojÂą premierĂŞ w Telewizji Polsat 5 kwietnia 2007. Pierwszy z nadawanych wczoraj odcinkĂłw osiÂągn¹³ udziaÂł w rynku (w komercyjnej grupie 16-49) 25%. Drugi odcinek oglÂądaÂło ponad 4 mln widzĂłw, a jego udziaÂł w widowni przekroczyÂł 30%.
Ale ogl¹dalnoœÌ bêdzie spadaÌ :P. Powinni pokazaÌ, na co ich staÌ ju¿ w pierwszym odcinku, a tak to mo¿e siê rozkrêc¹, albo ich zdejm¹ zanim to zrobi¹ :devil: . Chocia¿ ju¿ w maju maj¹ zacz¹Ì krêciÌ 26 kolejnych odcinków, wiêc w³adze POlsatu wierz¹ chyba w ten projekt...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Linda w roli komediowej... Jezu! Ogl¹danie fragmentu tego serialu by³o najgorszymi 10 minutami w moim ¿yciu. Dno i dziesiêÌ metrów mu³u :twisted: Foremiank - có¿ z tego, ¿e jest super, hiper, ekstragwiazd¹, jak do g³ównej roli w komedii nie pasuje ca³kowicie. Jak za tydzieù bêdzie wiêcej ni¿ 2,5 miliona, to dam sobie uci¹Ì, no mo¿e nie rêkê :wink: , ale trzy palce na pewno. Na szczêœcie mam pod rêk¹ Comedy Central. :lol:
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

Jak usÂłyszaÂłem ten tytuÂł, skojarzyÂło mi siĂŞ od razu z TVNowskim "KrĂłlem PrzedmieÂścia". Za sprawÂą piosenki tytuÂłowej :lol:
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ogl¹dalnoœÌ du¿a. :roll: Tylko zupe³nie nie pasuje do serialu, bo tam wieje nud¹, a ¿arty - jak ktoœ ju¿ pisa³ - s¹ wymuszone i ma³o œmieszne. :roll: Szczególnie tak jest w przypadku Lindy. :? Spodziewa³em siê czegoœ lepszego.
podmark pisze:Ale ogl¹dalnoœÌ bêdzie spadaÌ :P.
Mam nadziejê. :] Jednak nie tylko dlatego, ¿e to jest Polsat, ale ¿e ktoœ tam z produkcji d³ugo, d³ugo przed premier¹ mówi³, ¿e ten serial bêdzie najpopularniejszym sitcomem w Polsce bla, bla, bla. :/ Na razie ma racjê, ale to by³a premiera. :roll: I musi widownia spaœÌ, aby utrzeÌ nosa temu facetowi. :] To oby do nastêpnych wyników.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Dwa odcinki polskiego serialu komediowego „I kto tu rzÂądzi ?”, z MaÂłgorzatÂą Foremniak i BogusÂławem LindÂą, miaÂły ÂśredniÂą widowniĂŞ 3 650 mln. PrzeÂłoÂżyÂło siĂŞ to na udziaÂły stacji w tym paÂśmie w grupie 4+ w wysokoÂści 24,26%, a w grupie 16-49 udziaÂły wyniosÂły 27,57% (Âśrednie z dwĂłch odcinkĂłw).

„JuÂż pierwsze wyniki oglÂądalnoÂści potwierdzajÂą prognozy, Âże „I kto tu rzÂądzi” bĂŞdzie najchĂŞtniej oglÂądanym serialem komediowym w Polsce, a ponadto znaczÂąco wpÂłynie na telewizyjne rankingi” - mĂłwi Tomasz Kurzewski, prezes ATM Grupa, producenta serialu.
ÂŚmieszny ziomek 8) niech poczeka moÂże na wyniki z kilku tygodni a nie po jednym mĂłwi takie Âżeczy :D
A co powie jak za tydzieĂą lub dwa spadnie oglÂądalnoÂśc do 1,5 mln ???
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Niech Pan Tomasz poczeka z 2-3 tygodnie i póŸniej nam przedstawi swoj¹ opiniê na temat ogl¹dalnoœci sitcomów w naszym kraju. :] Na razie to chyba wie ka¿dy, ¿e trudno jest oceniÌ po premierze wyniki, bo wiadomo pierwszy odcinek wzbudza zainteresowanie, które póŸniej siê utrzyma, albo spadnie - jak wiadomo na paru serialowych przyk³adach. 8) A to jest raczej pewne, ¿e spadnie, bo to jest serial komediowy, ale tylko z nazwy. Nic ciekawego Panie Tomku.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Druga seria serialu juÂż wkrĂłtce w Polsacie:
Od paŸdziernika na antenie Polsatu emitowana bêdzie druga seria sitcomu 'I kto tu rz¹dzi!'. Jesienny sezon bêdzie mia³ now¹ czo³ówkê, w serialu pojawi siê tak¿e kilku nowych aktorów.

W nowych odcinkach widzowie zobacz¹ m.in. Jacka Kawalca, który zagra by³ego mê¿a Agaty (Ma³gorzata Foremniak) powracaj¹cego z dalekiej podró¿ oraz Mariana Dziêdziela, odtwarzaj¹cego rolê teœcia Tomasza (Bogus³aw Linda). Poza tym do obsady do³¹cz¹: Lech Dyblik i Eugenia Herman.

LiczÂąca 26 odcinkĂłw druga seria "I kto tu rzÂądzi!" emitowana bĂŞdzie od 3 paÂździernika w Âśrody o 20.00 w Polsacie. Dotychczas pokazywany o tej porze "ÂŚwiat wedÂług Kiepskich" pozostanie w Âśrody o 20.30.
ÂźrĂłdÂło: Wirtualnemedia.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość