[TVN] Po prostu taniec!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

[TVN] Po prostu taniec!

Post autor: Adrian ;P »

37 minut temu

Ju¿ 9 grudnia o 20:00 w TVN wyj¹tkowe widowisko. "Po prostu taniec!" to niepowtarzalne po³¹czenie dwóch przebojowych tanecznych programów TVN.

W tydzieĂą po finale "You can dance" i w dwa po zakoĂączeniu "TaĂąca z Gwiazdami" na parkiecie zobaczymy cztery konkurujÂące ze sobÂą pary. KaÂżda, skÂładajÂąca siĂŞ z gwiazdy jednego i drugiego show, zaprezentuje siĂŞ w dwĂłch taĂącach - standardzie lub latynoamerykaĂąskim rodem z "TaĂąca z gwiazdami" oraz w taĂącu nowoczesnym lansowanym przez "You can dance".

"Taniec z Gwiazdami" bĂŞdÂą reprezentowaĂŚ finalistki: Anna Guzik i Justyna Steczkowska oraz najpopularniejsi panowie - Mateusz DamiĂŞcki i RafaÂł Bryndal. Z ekipy "You Can Dance" pojawiÂą siĂŞ natomiast - Ania Bosak vel Bosa, Maciek Florek zwany GlebÂą, RafaÂł KamiĂąski vel "Roofi" oraz "Jackson w spĂłdnicy" czyli Diana Staniszewska.


Jury równie¿ po³¹czy swoje si³y. Zasi¹d¹ w nim eksperci w dziedzinie taùca: Iwona "Czarna Mamba" PavloviÌ, Piotr Galiùski, Augustin Egurrola oraz Micha³ Piróg. Widowisko poprowadz¹ wspólnie - Kinga Rusin, Kasia Skrzynecka oraz Piotr G¹sowski. Oczywiœcie to widzowie zadecyduj¹, kto by³ najlepszy?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ale interesuje mnie ten specjalny odcinek! Tym razem Guzik moÂże nie wygraĂŚ, choĂŚ Steczkowska ma bardzo maÂłe szanse. DuÂżo osĂłb na niÂą gÂłosowaÂła, bo lubili Stefano. Teraz Steczkowska zataĂączy z RafaÂłem albo GlebÂą tak jak Ania. Bryndal pewnie z AnkÂą, bo Diana do niego nie pasuje. Czyli Mateusz z DianÂą? Ciekawie :D Oceny teÂż bĂŞdÂą srogie, bo w jury PirĂłg, Ivonka, GaliĂąski i Augustin

[ Dodano: Wto Lis 27, 2007 8:56 pm ]
Nie wyobraÂżam sobie nawet Guzik czy Steczkowskiej w hip=hopie, wiec bĂŞdzie ciekawie :D
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

To bĂŞdzie naprawdĂŞ ciekawe
ja sobie nie mogĂŞ nawet narazie za wiele wyobraziĂŚ jak to bĂŞzie, bo kombinacji jest wiele ;]
no bĂŞdzie fajnie ;d
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Z tego co wiadomo , to nie bĂŞdzie , Âżadnego hip-hopu , tylko kaÂżda para zataĂączy taniec latynoamerkaĂąski i standartowy.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

A ja z kolei duszê siê, wyobra¿aj±c sobie BRYNDALA TAÑCZ¡CEGO TRZY TAÑCE hahahhahahahah
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ByÂła wÂłaÂśnie raklamĂłwka "Po prostu taniec" i tam widaĂŚ, Âże wykorzystane zostanie studio TzG.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

A widziaÂłeÂś moÂże pary?
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Tak Steczkowska, Bryndal, Guzik, DamiĂŞcki z YCD nie pamietam ale gdzies na tym forum chyba padly nazwiska. A kto z kim nie bylo podawane.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

To ja wiem, kto bĂŞdzie(Diana, RafaÂł, Ania, Maciek, Ania, Justyna, RafaÂł i Mateusz), ale pary sÂą zdecydowanie bardziej interesujÂące:> Ja typujĂŞ DianĂŞ z Mateuszem, RafaÂła z JustynÂą, MaĂŚka z AniÂą Guzik i AniĂŞ z RafaÂłem Bryndalem.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

To kto bĂŞdzie wiemy juÂż od tygodnia... W reklamie powiedzieli, Âże to bĂŞdzie pojedynek Taniec z gwiazdami vs You Can Dance :/ PrzecieÂż miaÂło byĂŚ mieszanie... Nic juz nie rozumiem, ale przekonamy siĂŞ za tydzieĂą co z tego wyjdzie :D MyÂślĂŞ, Âże Gleba zataĂączy z AniÂą, bo RafaÂł to do niej nie pasuje :P
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

onet.pl pisze:W specjalnym programie zataĂączÂą najlepsi uczestnicy obu konkursĂłw. I tak na parkiecie zobaczymy JustynĂŞ SteczkowskÂą w parze z Maciejem Florkiem, AnnĂŞ Guzik z RafaÂłem KamiĂąskim, RafaÂła Bryndala z DianÂą StaniszewskÂą i Mateusza DamiĂŞckiego z AnnÂą Bosak.
CoÂś jeszcze wypadaÂłoby napisaĂŚ, ale nie mam weny.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Strona TaĂąca z gwiazdami ogÂłosiÂła juÂż pary itd.

Jak dla mnie program ma³o reklamowany i myœlê, ¿e ogl¹dalnoœÌ bêdzie oko³o 4 mln choÌ mogê siê myliÌ. Ale na pewno obejrzê :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:Strona TaĂąca z gwiazdami ogÂłosiÂła juÂż pary itd.
Na stronie "You can dance - po prostu taĂącz!" teÂż je podali. ZresztÂą jak widaĂŚ wyÂżej Onet w czwartek napisaÂł o parach. I chyba wczeÂśniej teÂż byÂło o tym wiadomo - nieoficjalnie.
Adrian ;P pisze:Jak dla mnie program ma³o reklamowany i myœlê, ¿e ogl¹dalnoœÌ bêdzie oko³o 4 mln choÌ mogê siê myliÌ.
MyÂślĂŞ, Âże bĂŞdzie dobrze. Zareklamowano program w finaÂłach dwĂłch tanecznych programĂłw, wiĂŞc widzowie o tym wiedzÂą. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

No tak, ale w porĂłwnaniu z reklamowaniem finaÂłu TaĂąca z gwiazdami i finaÂłu You Can Dance... Ale dzisiaj w DzieĂą Dobry TVN mĂłwili o Po prostu Taniec i w ZÂłotych Tarasach teÂż pewnie coÂś bĂŞdzie :] Czekamy do 20 :D Ciekawe czy jurorzy dajÂą punkty czy nie :mhm: JeÂżeli nie to wygra pewnie Steczkowska albo Guzik bo majÂą najlepsze pary
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Program zacz¹³ siê fajnie. Diana i Bryndal zataùczyli œmiesznie, szkoda, ¿e jury nie potrafi siê bawiÌ...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości