"Milionerzy" - poniedziałek-czwartek, godz. 20:55 w TVN

Który program stanowi większą konkurencję dla "Faktów" TVN?

  • "Wydarzenia" Polsatu
  • "Wiadomości" TVP
  • żaden z nich
Bioline - zatrzymaj czas - naturalnie
Manufaktura kosmetyków naturalnych.
DomArtStyl - Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Automatyka do bram
Kompleksowa obsługa instalatorów
Szkolenia - alarmy Satel
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
mapapit.pl
- pomoże rozliczyć podatki za 2016 rok
Mareo
Zakupy i Zabawa
Hotel Ventus Natural & Medical SPA ****
na hasło TVNFAKTY 5% rabatu!
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński
Medical & SPA

Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Power Love
Intymne zakupy online

Ważne Relacje  »  Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.


Rok 2015 okazał się rokiem wyborczym. Wiosną odbywały się wybory prezydenckie, a jesienią wybory parlamentarne. W międzyczasie odbyło się również ogólnokrajowe referendum.


Wiosną 2015 roku odbywała się kampania wyborcza jak i właściwe temu wybory prezydenckie. W trakcie kampanii oddzielne debaty z kandydatami realizowały stacje TVP, TVN i Polsat. Debaty w TVN prowadzone były przez trójkę dziennikarzy - Justynę Pochanke, Monikę Olejnik i Bogdana Rymanowskiego, a dyskusje z komentatorami i publicystami po debatach prowadził Andrzej Morozowski. Aby wybrać Prezydenta RP musiały odbyć się 2 tury wyborów, a co za tym idzie również 2 wieczory wyborcze zostały zorganizowane przez TVN24. Obie tury emitowane były w TVN24 i TVN24 Biznes i Świat a podczas drugiej tury w godz. 22:20-23:20 transmisja odbywała się również w TVN (moment ogłoszenia wyników był o godz. 22:30 w związku z przedłużoną ciszą wyborczą). Programy wyborcze w trakcie obu tur wyborów prowadzili Anita Werner, Justyna Pochanke, Monika Olejnik, Bogdan Rymanowski, Jarosław Kuźniar, Marcin Żebrowski, Paweł Łukasik, Łukasz Jedliński i Piotr Jacoń.

Debaty prezydenckie oraz studio komentarzy po debatach.

Pierwsza tura wyborów.

Druga tura wyborów. (fot. dzięki uprzejmości użytkownika Meteor, tvnfakty.pl/forum)


6 września odbywało się ogólnokrajowe referendum w którym Polacy odpowiadali na 3 pytania dotyczące jednomandatowych okręgów wyborczych, sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa i interpretacji zasad prawa podatkowego w razie wątpliwości na korzyść podatnika. Tego dnia w paśmie dziennym ze względu na ciszę referandalną niemożliwe było wyemitowanie programów „Kawa na ławę” i Loża prasowa” - programy te zostały wyemitowane w wieczornej ramówce stacji jako programy specjalne po referendum - kolejno o 22:00 „Kawa na ławę” prowadzona przez Bogdana Rymanowskiego i o 23:00 „Loża Prasowa” Małgorzaty Łaszcz.


25 października odbywały się wybory parlamentarne - przez cały okres kampanii wyborczej stacje TVN relacjonowały poczynania sztabów wyborczych. Pod konie kampanii wyborczej stacje TVN, TVP i Polsat wspólnie zorganizowały dwie debaty wyborcze - jedna z udziałem Beaty Szydło i Ewy Kopacz, a druga z udziałem przedstawicieli komitetów wyborczych. Debaty te prowadzone były przez Justynę Pochanke, Grzegorza Kajdanowicza, Piotra Kraśko, Dianę Rudnik, Dorotę Gawryluk i Jarosława Gugałę. Studio komentarzy po obu debatach prowadził Piotr Jacoń. 25 października wstęp do Wieczoru Wyborczego w TVN24 i TVN24 Biznes i Świat prowadzili najpierw Grzegorz Kajdanowicz a potem Marta Kuligowska wspólnie z Jakubem Poradą, Wieczór Wyborczy prowadzony był przez Justynę Pochankę, Monikę Olejnik, Małgorzatę Łaszcz, Bogdana Rymanowskiego, Marcina Żebrowskiego i Piotra Jaconia a serwisy informacyjne w Noc wyborczą prowadził Daniel Stenzel.

Debaty wyborcze wraz ze studiem komentarzy.

Wieczór wyborczy po wyborach parlamentarnych.

W górę
Piotr Kraśko

Jak myślę o swoim drugim domu poza domem, to bez wątpienia jest nim...

17.08.2016
Czytaj całość
Katarzyna Werner

Słaby ze mnie celebryta [...] Jestem człowiekiem z lasu....

01.03.2014
Czytaj całość
Katarzyna Zdanowicz

Wyznaję zasadę, że rozwijać można się wtedy, kiedy pracuje się ...

20.07.2013
Czytaj całość
Igor Sokołowski

Myślałem o tym, aby wrócić do radia, ponieważ moją pierwszą dzi...

03.02.2013
Czytaj całość

Rok wyborczy

W 2015 roku odbywały się wybory prezydenckie, wybory parlamentarne oraz ogólnokrajowe referendum.czytaj więcej »

Euro 2012

W 2012 roku odbywały się mistrzostwa Europy organizowane przez Polskę i Ukrainę.czytaj więcej »

Wybory 2010

20 czerwca 2010 roku odbyła się pierwsza tura wyborów prezydenckich, a dwa tygodnie później - 4 lipca - druga. czytaj więcej »

Pogrzeb pary prezydenckiej

18 kwietnia 2010 roku w Krakowie odbyły się uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej. Lech i Maria Kaczyńscy spoczęli na Wawelu.czytaj więcej »

Katastrofa smoleńska

10 kwietnia 2010 roku o 8:41 w pobliżu lotniska w Smoleńsku rozbił się samolot prezydencki. Zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński.czytaj więcej »

Mniej istotne relacje

Tragedia w Katowicach, pielgrzymka papieża, wybory samorządowe 2006, tragedia w kopalni Halemba, wypadek pod Grenoble, wybory w Ameryce, konklawe, referendum w Warszawie, zamachy terrorystyczne we Francji.czytaj więcej »

Wybory 2005

Jesienią 2005 roku odbyły się wybory parlamentarne oraz dwie tury wyborów prezydenckich. czytaj więcej »

Konklawe

19 kwietnia 2005 o 17:50 z komina nad Kaplicą Sykstyńską zaczął wydobywać się biały dym. Wybrano papieża.czytaj więcej »

Pogrzeb Jana Pawła II

8 kwietnia 2005 roku pożegnaliśmy papieża Jana Pawła II. Tego dnia padł rekord oglądalności "Faktów".czytaj więcej »

Śmierć papieża

2 kwietnia 2005 roku o 21:37 zmarł papież Jan Paweł II. Wydarzenie to zmieniło ramówki wszystkich stacji telewizyjnych.czytaj więcej »

Dramat w Osetii

3 września 2004 rosyjskie specsłużby rozpoczynają szturm na szkołę w Biesłanie, gdzie terroryści przetrzymują około 1000 zakładników.czytaj więcej »

Wybory do PE

13 czerwca 2004 odbyły się pierwsze w Polsce wybory do Parlamentu Europejskiego. TVN24 zorganizowała wieczór wyborczy.czytaj więcej »

1 maja 2004

1 maja 2004 roku Polska wstąpiła do Unii Europejskiej. "Fakty" i TVN24 przygotowały specjalne relacje.czytaj więcej »

Wieczór Wyborczy TVN

23 września 2001 roku po raz pierwszy w historii polskiej telewizji, stacja komercyjna zaproponowała swój Wieczór Wyborczy, który okazał się olbrzymim sukcesem.czytaj więcej »

Atak terrorystyczny na USA

11 września 2001 roku. Nowy Jork, Waszyngton i Pensylwania. Sceny, niczym z katastroficznego filmu albo czarnego snu.czytaj więcej »

Copyright ©  2001 - 2011 by www.tvnfakty.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności serwisu i polityka cookies
Design by: vandeurse.xin.pl
Created by: www.tomaszloska.pl

Zapisz się / Wypisz się