Baner - nagłówek
ODZIAŁY LOKALNE
Kraków
Łódź
Warszawa
Poznań
Toruń
Wrocław
Szczecin
Katowice
Gdańsk
Białystok
PARTNERZY
Polski producent mebli ze starego drewna
Meble wykonywane ręcznie
Park Hotel**** KUR & SPA W. Buczyński
Komfortowy Hotel zaprasza do Świeradowa Zdroju
Hotel Buczyński Medical & SPA
Nowo otwarty 4-gwiazdkowy hotel w górach
Piękno Twojego Wnętrza
Producent mebli tapicerowanych
Kompleksowa obsługa instalatorów
Praktyczne warsztaty dla instalatorów!
Sklep Montersi.pl
Zakupy i zabawa
SONDA
Jak Ci się podoba nowa wersja tvnfakty.pl?

Serialowy czerwiec w TVN7 i TVN Fabuła

W czerwcu na antenie TVN7 kolejne serialowe premiery. Widzowie po raz pierwszy zobaczą między innymi 3 sezon serialu "The Following", 7 serię "Mentalisty", a także nowość "Czysty geniusz". Co jeszcze czeka na widzów?

TVN7 nadal kontynuować będzie emisję serialu "Mentalista". Po zakończeniu emisji 6 serii stacja rozpocznie od razu premierową emisję 7 sezonu (od 27 czerwca). Serial nadal będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 18:00.

Z kolei o godz. 17:00 TVN7 emitować będzie kolejne odcinki "Dr House". W czerwcu będzie to emisja 4 i 5 serii.

30 czerwca w piątek o godz. 15:55 rozpocznie się za to emisja serialu "Blef", który będzie można oglądać pięć dni w tygodniu. Nowość ta wejdzie w zamian za "Kyrminalnych", którzy zakończą swoją emisję na 7 serii.

Po raz pierwszy w Polsce zostanie wyemitowany 3 sezon serialu "The Following". Emisja w środy po godz. 22:00 (od 14 czerwca). 

11 czerwca w niedzielę po godz. 22:00 zadebiutuje kolejna nowość - serial "Czysty geniusz". Serial „Geniusz” jest zapisem kolejnych etapów życia Einsteina - począwszy od lat młodości, kiedy przyszły noblista jest obdarzonym niezwykłą wyobraźnią zbuntowanym nastolatkiem, poprzez trudne początki kariery naukowej, aż po zdobycie światowej sławy, jaką przyniosła mu teoria względności.

TVN7 kontynuować będzie również inne seriale. W czwartki po godz. 22:00 oglądać będzie można "Kości", zaś w poniedziałki "Listę klientów" i "Masters of Sex". 

TVN Fabuła równiez pokazywać będzie serialowe hity. Od poniedzaiłku do piątku o godz. 20:00 pokazywana będzie 1 seria "Skazanego na śmierć". Z kolei od 28 czerwca w tym miejscu zadebituje serial "Wybrani".

W tygodniu będzie można zobaczyć również serial "Zaklinaczka duchów" (godz. 8:05 i 9:05) oraz "Graceland" (godz. 10:05). Od 28 czerwca w miejsce "Graceland" wejdzie zaś serial "Zagubieni". Powtórki "Zakliczanki duchów" będzie można oglądać w niedzielnym maratonie od godz. 6:00 do 11:00 (5 odcinków). Powtórkowe wydania "Graceland" będą nadawane zaś w soboty od godz. 6:00 do 11:00 (5 odcinków). 

Od poniedzaiłku do piątku około godz. 17:00 będzie można obejrzeć natomiast serial "Dwóch i pół". W zależności od dnia, czasami będą to dwa odcinki, a czasami jedynie jeden. 

Nadal dominować będą seriale polskie. Serial "Julia" emitowane będzie od poniedziałku do piątku o godz. 7:05 i 7:35, "Magda M." od poniedziałku do piątku o godz. 6:00 i 12:40, "Na Wspólnej" od poniedziałku do piątku o godz. 11:35 i 12:10, zaś "Druga szansa" o godz. 13:40. Powtórkowe wydania "Magdy M." będą też pokazywane w sobotnim maratonie (5 odcinków) od godz. 13:00 do 18:00. Maraton będzie obecny też przy okazji "Drugiej szansy" - emisja w niedziele od godz. 13:00 do 18:00. Tradycyjnie w nocnej ramówce będzie można zleźć emisje "Ukrytej prawdy", "Detektywów" i "Kocham. Enter". 

Adrian Jabłoński

Dodaj komentarz

Aby dodać komentarz, wypełnij poniższe pola. Każdy komentarz musi przejść proces weryfikacji.

Pola oznaczone * są wymagane.

Lista komentarzy

Lista dodanych komentarzy

Wyświetlone 1-1 z 1 rekordu.
1
~ kermit18 maja 2017, 10:19
Dobrze, że są jeszcze seriale, bo tak to w czerwcu głównie powtórki.
Hotele i SPA na wakacje
Park Hotel KUR & SPA
NASZE WYWIADY
FAKTY TVN